Witaj
Gość

Wątek: L2Sabbath Epilogue, low/mid  (Przeczytany 77622 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #500 dnia: Marzec 16, 2010, 09:13:55 am »
Jeśli ktoś będzie chciał prowadzić ze mną dyskusje na poziomie będę stosował interpunkcje na poziomie ,wiec możesz mi zgodnie  z regulaminem "wybłagac" za nią  minusa i odstawić się na boczny  tor  to raz.

"Ty tu tylko sprzątasz" więc odstawić można Ciebie.

Po dwa miałem przyjemność rozmawiać z bardziej ogarnięta czyt. kulturalna częścią  sojuszu  kolczastych  odchodzących na inny serwer  odcinają się oni jak to określono od  "niedorośniętych dzieci " i ich zachowania szkoda tylko iż będzie to rzutowało na nowym serwerze na caly klan bo nie tylko  krąg wzajemnej adoracji    czyta te tematy.

Następny brnie w kłamstwa ? Prędzej spreparujesz jakieś dziwne rozmowy z KA, chociaż takowych na pewno nie masz, ponieważ po tym co pisałeś na forum Sabbatha nawet pies z kulawą nogą nie chciałby z Tobą rozmawiać. Jesteś tylko wrzodem na tyłku, który usiłuje walczyć jak chłop w XV wieku o swoje prawa i przywileje. Nie ma u nas "niedorośniętych dzieci", są jedynie osoby, które zostały wciągnięte w zwykłą prowokację Witchera, nic więcej. Chciałem zauważyć też, że to nie wątek o KA tylko o serwerze, więc swoje płacze możesz przerzucić do Hyde Parku.

Punkt trzeci dlaczego po jednym poście ha tu to przeszliście samych  siebie ,już współczuje innym użytkownikom chcącym  się zarejestrować  na forum ,ich tez atakujecie  zaraz po zalogowaniu ? czy jest wymagana jakaś liczba wazeliniarskich  postów  po których mogę wziąsc udział w dyskusji z proelita tego warzywniaka? -_-'isty pomysł na zwiększenie liczby userow gratulować gratulować

Każdy inny użytkownik, który się tu zarejestruje i jest obiektywny raczej nie będzie płakać, że KA jest ble, syf, by chwile później za 2kk napisać że "KA rox". Wy dopiero przeszliście sami siebie.
Wymagane jest znanie tematu, pisanie poprawnie w języku polskim panie "wziąć". Co do liczby userów, martwiłbym się bardziej o Twój serwer, bo tu jest znacznie więcej piszących osób, niż gra na Sabbath.

Co do  hasła ze  jesteśmy tu  bo witcher  rozdaje za to itemki bądź obiecał kase   to muszę przyznać powaliłeś mnie na podłogę ,nie dość ze się z żadnym takim zdarzeniem nie spotkałem,nawet o takim nie słyszałem to  nawet jakby mi proponowali (a taka sytuacja nie miała miejsca  o czym jestem przekonany ) to bym nawet nie wziął bo coś takiego jak  uczciwy człowiek jeszcze istnieje na tym świecie ,tak się zastanawiam może mam podać wam numer gg żebyście  spreparowali sobie jakaś rozmowę jak to witcher  mi coś obiecuje he?,macie mniej rozumu  niz koza na pastwisku  bo nawet  spreparować porządnych oskarżeń nie potraficie  jedynie pluć pod wiatr

Chyba nie rozumiesz znaczenia parafrazy "pluć pod wiatr", dlatego dyskusja w tym obszarze jest zbędna. Tyś jest taki uczciwy, złoty i religijny chłopiec, że chyba będę musiał Ci moherowy beret kupić.

jeszcze coś miałem napisać ale zapomniałem choć podejrzewam ze dacie mi ku temu okazje ,aha żaden ze mnie forumowy fighter po prostu  jak  się zobaczy co wy tu wypisujecie i to jeszcze  pod błogosławieństwem administracji to  aż człowieka kusi żeby was sprowadzić na ziemie  z tych nieboskłonów durnoty  w których szybujecie

co do samego servera online rośnie  pozycja w rankingach tez ,zostal takze uruchomiony pośredni event /quest mający na celu  wspomóc młodszych stażem i lvl graczy w  zdobyciu recept a po wycofanu quescie w GC
Niech jeszcze NPC postawi z mana potami, bo widzę donacje już odpowiednio uruchomiliście.

A to tak byś mógł przeczytać, bo jak widzę masz z tym problemy. Może ten format Ci pomoże.
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2010, 09:16:55 am wysłana przez Storhamar »


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #501 dnia: Marzec 17, 2010, 01:50:12 am »
Co do  hasła ze  jesteśmy tu  bo witcher  rozdaje za to itemki bądź obiecał kase   to muszę przyznać powaliłeś mnie na podłogę ,nie dość ze się z żadnym takim zdarzeniem nie spotkałem,nawet o takim nie słyszałem to  nawet jakby mi proponowali (a taka sytuacja nie miała miejsca  o czym jestem przekonany ) to bym nawet nie wziął bo coś takiego jak  uczciwy człowiek jeszcze istnieje na tym świecie ,tak się zastanawiam może mam podać wam numer gg żebyście  spreparowali sobie jakaś rozmowę jak to witcher  mi coś obiecuje he?,macie mniej rozumu  niz koza na pastwisku  bo nawet  spreparować porządnych oskarżeń nie potraficie  jedynie pluć pod wiatr


Piszesz po pierwsze - chaotycznie, a po drugie - bez sensu. Trzeba mieć orzeszek laskowy w głowie żeby przyznać się ''Tak witcher mi daje itemy za pisanie na tym forum''... Ty masz orzeszek włoski więc jeszcze się nie przyznajesz.
Tu coś na osłodę o Twoim 'Guru Master Santa Maria Witcher': 



  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 1

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #502 dnia: Marzec 17, 2010, 12:21:05 pm »
Te forum to prawdziwy syf, każdy może pisać co mu ślina na język przyniesie, nie ważne czy to prawda czy nie. Róbcie jpg, wymyślajcie co tam chcecie, ale i tak na wiele to się wam nie zda, bo każdy kto gra na naszym serwie wie dokładnie jak jest. Czasami się zastanawiam czy większym syfem jest to forum czy większym syfem jest klan Kolczaste Anioły, który myślał że swoim chamskim zachowaniem wymusi jakieś decyzje na Gm. Całe szczęście tego syfu nie ma już na naszym serwie i mam nadzieje że nie będzie, reputacje sobie wyrobiliście. Tak więc syfiarze używajcie sobie bo kozakami to jesteście tylko na tym forum, a w grze pokazaliście swoje prawdziwe oblicze. Nie umieliście nawet Antka porządnie zbudować, szkoda że wam się to nie udało, wtedy byłby dopiero płacz. Syfa można tylko wycisnąć i chyba nam się to udało, z resztą co tu z wami dyskutować, kazdy ogarnięty gracz, który poczyta wasze posty sam wyciągnie wnioski. U nas nie ma miejsca dla syfu, wcześniej czy później i tak by się to tak skończyło.


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #503 dnia: Marzec 17, 2010, 01:03:57 pm »
Ty jesteś nosicielem tego syfu i zarażasz nim serwer. Taka jest moja odpowiedź na Twój długi Cry post.


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #504 dnia: Marzec 17, 2010, 01:06:53 pm »
Witcher, jezeli naprawde masz tyle lat ile napisales to moge ze spokojem stwierdzic ze jestes jakis niedorozwiniety. Polowa ludzi flamujacych ten server nie ma nic wspolnego z KA, wiec dlaczego ciagle przewijasz w kolko i to samo jedna nazwe ? Kolczaste anioly to KA tamto -_-'mto OMG, jak nie mozesz to popusc proste. Poza tym kazdy gracz ktory nie gral na tym servie i przeczyta dla przykladu twojego ostatniego posta to z pewnoscia powie ze jestes stronniczy.
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2010, 01:09:15 pm wysłana przez Aggress1ve »


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #505 dnia: Marzec 17, 2010, 02:06:27 pm »
bo to wszystko przez KA =p faktycznie piszecie jak byscie mieli 12 lat wasze wypowiedzi daja duzo do myslenia

ps. lolserver z lolgmami nie polecam.


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #506 dnia: Marzec 17, 2010, 04:49:35 pm »
Zapraszamy onlain 500+ i rosnie  :)


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

  • Hollow's Power
Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #507 dnia: Marzec 17, 2010, 05:08:02 pm »
Zapraszamy onlain 500+ i rosnie  :)
nie mam pojęcia kiedy wy, myślące istoty ludzkie przestaniecie pieprzyć w koło macieju tą samą śpiewke, online rośnie i rośnie, bla bla, to nie ciasto drożdżowe

musze przyznać szczerze, przez ostatni tydzień, może dłużej sprawdzam zależnie kiedy mogę przed południem, wieczorkiem, czasem w weekendy jaki faktycznie jest ten online i jaka jest tendencja, czy spadkowa czy rosnąca
otóż 500+ online? BULLSHIT przez wielkie B, rośnie? wieczorami rośnie do 450, potem spada, nie będzie już tu 500+ więc przestańcie podbijać tylko temat, jak ktoś już pisał, teraz może być tylko gorzej i online spadać, chyba że poodpalacie troche więcej boxów i przestańcie ludziom mydlić oczu
Żadna z historii , jakie ludzie opowiadają o mnie,
nie zmieni tego faktu, kim naprawdę jestem.


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #508 dnia: Marzec 17, 2010, 05:43:41 pm »
Zapraszamy onlain 500+ i rosnie  :)
nie mam pojęcia kiedy wy, myślące istoty ludzkie przestaniecie pieprzyć w koło macieju tą samą śpiewke, online rośnie i rośnie, bla bla, to nie ciasto drożdżowe

musze przyznać szczerze, przez ostatni tydzień, może dłużej sprawdzam zależnie kiedy mogę przed południem, wieczorkiem, czasem w weekendy jaki faktycznie jest ten online i jaka jest tendencja, czy spadkowa czy rosnąca
otóż 500+ online? BULLSHIT przez wielkie B, rośnie? wieczorami rośnie do 450, potem spada, nie będzie już tu 500+ więc przestańcie podbijać tylko temat, jak ktoś już pisał, teraz może być tylko gorzej i online spadać, chyba że poodpalacie troche więcej boxów i przestańcie ludziom mydlić oczu

A ja dodam tylko(uprzedzając kolejne flame posty lolgraczy Sabbatha), że autor tego postu nie jest graczem z KA.


Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #509 dnia: Marzec 17, 2010, 06:34:09 pm »
lol płaczki aż żal mi czytać wszystkich tych waszych gówno wartych postów. Mi się serwer podoba i to bardzo :)


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #510 dnia: Marzec 17, 2010, 06:47:18 pm »
Jeśli dla Ciebie te forum jest tak syfiaste to może to forum nie jest godne aby gościć prezentacje tego serwera i należy ją usunąć?


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #511 dnia: Marzec 17, 2010, 06:51:51 pm »
Usuncie pls topik;d serw nie jest godny aby go tu prezentowac...


Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #512 dnia: Marzec 17, 2010, 06:52:46 pm »
nie godni jesteście wy żeby się wypowiadać bezsensownymi postami na tym forum


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #513 dnia: Marzec 17, 2010, 07:42:02 pm »


uh uh online 666+ , wszyscy szczęsliwi, banany i cukierki po votowaniu.
 "Evill lord of HopZone"  O_o

Ps: chyba miałeś sobie dać spokój z tym forum? Idz wylej żale na własnego boarda ! jak to wszyscy się uwzieli na was biedaków.


Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #514 dnia: Marzec 17, 2010, 08:45:10 pm »
i co chcesz udowodnić tym screenem? że się koleś stara ściągnąć większą ilość ludzi na serwer? według Ciebie to jest śmieszne czy co?


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #515 dnia: Marzec 17, 2010, 08:59:58 pm »
Tak jest to dla mnie bardzo zabawne , mozesz juz wrócić do klatki.


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #516 dnia: Marzec 17, 2010, 09:01:21 pm »
Admin mógłby się postarać pisać poprawnie ogłoszenia jeżeli już się decyduje na taki krok, taka moja mała opinia  :D


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #517 dnia: Marzec 17, 2010, 09:05:35 pm »
@Matim
nie kasuj tej prezentacji tylko zastap pierwszego posta tym moim z hyde parku :D nie no zarcik ale nie kasuj bynajmiej jeszcze nie teraz.

@Evil i Witcher
Ciagle piszecie ze ktos po was smaruje nie prawde i ze przez to forum jest blee a zobaczcie sami co pisaliscie o mnie i nie tylko o mnie na tym forum kiedys i teraz jak rowniez obecnie na waszym serwerze.

Gdybym byl chamem utworzylbym za to co zrobiliscie nie jedno konto na tym forum, na waszym i na innych jak rowneiz na waszym serwerze ale nie jestem nim nie bylem i tego nie zrobie... ot co :D

Pdsumowujac: Uwazacie ze wszyscy inni sa blee za to ze sie wypowiadaja na dane tematy to w takim razie jacy wy jestescie skoro robicie to samo tylko w bardziej wredny sposob ?
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2010, 12:29:02 am wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 1

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #518 dnia: Marzec 23, 2010, 01:37:48 pm »
Jeżeli wklejasz jpg z małpami podpisujesz je Witcher i Evil, wklejasz jpg z wymyślonymi cennikami których nie ma na naszej stronie, a administratorzy mówią że nic się nie stało bo każdy może pisać co zechce to mam prawo chyba wyrazić się o tym forum że jest syfiaste. Skoro można obsmarować bez żadnych dowodów każdy serwer, obrażać Gm'ow, obrażać moderatorów forum,  to nie ma sensu dyskusja na tym forum, dobrze że ludzie tu zaglądają jeszcze to chociaż wiedzą jakie nowe serwy powstały, bo czytać tematów w takim wypadku nie ma sensu.

Kiedyś odwiedzałem to forum codziennie teraz już co jakiś czas żeby zobaczyć co nowego się dzieje. Czytam tylko pierwsze posty każdego nowego tematu i jeżeli coś mnie interesuje, jakiś nowy pomysł pytam po prostu na pm lub wbijam na serwer i sam pogadam z graczami jak jest na prawdę.

PS naito - obrońca serwera Rox, wspaniała wypowiedź, jeszcze nie na wszystkich tematach spamowałeś, ten znalazłem w temacie o Roxie, pisz co chcesz, rób sobie opisy, nawet na czole sobie naklej link do twojej stronki, którą zrobiłeś o moim serwerze i chodź po mieście, tu admini nic ci nie zrobią.

Cytuj
Przy okazji zapraszam do tematu ktory mam w opisie a bedziecie mogli porownac serwer Rox z tym o ktorym mowa.
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2010, 04:35:20 wysłana przez Naito »
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Pacem cum hominibus, bellum cum vitiis habe!
L2 Sabbath - Burn Them! Flame Them!
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,34580.msg389925.html#msg389925
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2010, 01:47:44 pm wysłana przez Evil Sabbath »


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #519 dnia: Marzec 23, 2010, 01:55:01 pm »
Updata:

Nie polecam tego serwera nikomu kto chce se czas marnować  :bump:


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #520 dnia: Marzec 23, 2010, 01:55:16 pm »
Ty chyba sam nie widzisz co piszesz i co czytasz oO
Ktory raz juz mam ci pisac ze nie ja zrobilem scr z malpkami i ktory raz mam pisac ze nie ja robilem scrr z rozmow gg ani tez nie ja zrobilem cennik o ktory tak sie czepiasz tak wiec prosze cie nie przypisuj mi ciagle czegos czego nie zrobilem !

Jaka strone zrobilem na temat twojego serwera mozesz podac mi link do niej ?
Piszesz ze wchodze na twoj serwer i spamuje na nim ze twoj serwer jest blee, na ktorym nigdy nie gralem i na ktorym moja noga nie stanela ani na sekunde.
Opowidasz o mnie rzeczy tak nie stworzone ze sie w glowie nie miesci i jeszcze masz czelnosc pisac ze forum jest zle a ty jestes dobry i twoj serwer gdzie o 3 w nocy jest 290 online a tego samego dnia w niedziele o 15 widze 350 na liczniku tak ze gdzie te twoje online ktorym tak sie szczycisz ?
Zrobilliscie fake rozmowe na moj temat razem z witcherem w ktorej przeczytaj sobie ile bredni napisaliscie po czym jak nikt w to nie uwierzyl witcher pisze ze to byla nie prawda.

Wez ogarnij i zastanow sie w koncu nad tym co do ciebie ludzie pisza.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 1

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #521 dnia: Marzec 23, 2010, 10:30:18 pm »
Jacy ludzie ty i klan który wywaliliśmy z serwera raptem 4 - 5 osób, a co do twego dzieła w opisie masz link to sobie poczytaj co napisałeś o pooglądaj obrazki do których tak namiętnie zachęcasz wszystkich po rożnych postach aby je obejrzeli . Inheritance nawet w czasach chwały nie miał takiego online, u nas jest wiecej off shopow niż u ciebie graczy było, nawet nie miałeś tyle odwagi aby licznik włączyć a masz w tym temacie najwięcej do powiedzenia.

Temat znów na górze :).


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #522 dnia: Marzec 23, 2010, 10:44:10 pm »
Evil ty chyba naprawde niedorozwoj jestes, koles NIE GRAL na twoim servie, walkuje to od kilku stron a ty ciagle pieprzysz w kolko to samo. Albo masz rozum 13 latka, albo nim jestes... Jedno z dwoch.
Pozdrawiam i zachecam do czytania tematu xD


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #523 dnia: Marzec 24, 2010, 11:08:07 pm »
Jacy ludzie ty i klan który wywaliliśmy z serwera raptem 4 - 5 osób, a co do twego dzieła w opisie masz link to sobie poczytaj co napisałeś o pooglądaj obrazki do których tak namiętnie zachęcasz wszystkich po rożnych postach aby je obejrzeli . Inheritance nawet w czasach chwały nie miał takiego online, u nas jest wiecej off shopow niż u ciebie graczy było, nawet nie miałeś tyle odwagi aby licznik włączyć a masz w tym temacie najwięcej do powiedzenia.

Temat znów na górze :).

A Ty za to wiecej flamujesz niż masz playerów na swoim Lolserwerze i?
Wasz czas chwały już minął, ilu zdazyliscie ludzi nabrać tylu nabraliście, a teraz masz równie pochyłą.


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #524 dnia: Marzec 29, 2010, 04:31:05 pm »
Siema swieza porcja informacji z najlepszego polskiego serwera Lineage 2

Cytuj
z shoutbox sabbath
[Dzisiaj 14:01] runcajs:  hi czy administracja serwera zamierze wprowadzić jakiś extra świąteczny event ?
[Dzisiaj 14:13] Witcher:  zamierzała, ale z uwagi na liczbe vote (ok 40) dziennie doszedlem do wniosku, że mi też może sie nie chcieć i mogę zacząć postępować tak jak Wy. Coprawda ucierpi na tym tych kilku oddanych sprawie serwera graczy, ale nie możemy zrobic eventu tylko dla nich.
[Dzisiaj 14:24] Aldrien:  10 miejsce, a bylismy na 6.
[Dzisiaj 14:24] Witcher:  Chcecie eventu nie ma problemu. Ale i Wy też musicie coś dać od siebie. Jak do Wielkiej Soboty będzie 3000 vote, to będzie event. ( do soboty zostało w sumie 5 dni co daje 75 vote dziennie, myslę, że się nie przemęczycie, jeżeli oczywiście bedziecie chcieli chcieć)
[Dzisiaj 14:24] Aldrien:  btw. Witcher, jak Evil sie zalogowal to blyskawicznie gracze maja sprawe, ale zeby vote oddac...
[Dzisiaj 14:24] Aldrien:  No, ok, oddaje vote, ale to trzeba na serwie napisac, bo tutaj nie wchodzi tyle osob
[Dzisiaj 14:25] Aldrien:  A jak wchodza, to pisza problem i znikaja... Przez ostatnie 24h nie bylo nawet 75 osob na forum...
[Dzisiaj 14:30] Witcher:  Aldrien wiem, ale czy to vote jest dla nas tylko, czy chcemy przyciągnąc innych graczy na serw, by Wam lepiej się grało i była jakas konkurencja?
[Dzisiaj 14:33] Orfiel:  wiesz Witcher ale serwer na którym jedyna rozrywka to pvp też raczej nie zachęca do gry na nim a eventy ostatnimi czasy to już w ogóle zanikły


Kazdego dnia w godzinach od 1-6 rano jak sprawdzam jest w granicach 250-300 online natomiast od jakiegos czasu  w godzinach popludniowych np tak jak teraz 295 online. Oznacza to tyle albo graja same btoty i offline shop albo gracze maja wyznaczone godziny grania i sie wzajemnie uzupelniaja.


W temacie w ktorym zostalem oczerniony przez administratorow serwera sabbath link do tematu na forum lineage2.com.pl tak jak i poprzedni w podobnym temacie ktory tam zalozyli po czym skasowali juz nie dziala. Czyzby strach przed tym ze ktos po przeczytaniu uwierzy graczom serwera i mnie a nie administracji ?

http://forum.l2sabbath.com/viewtopic.php?t=628

Wiecej nic nie trzeba dodawac pozdrawiam.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans