Witaj
Gość

Wątek: L2Sabbath Epilogue, low/mid  (Przeczytany 77629 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #525 dnia: Marzec 29, 2010, 04:44:39 pm »
nie zebym sie czepial ale do waszej wielkiej soboty bedzie nowy miesiac = restart rang on HZ :P so GL ^^
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #526 dnia: Marzec 31, 2010, 09:12:35 am »
Co tam na Sabbath?
Nadal banowanie gracza kosztuje 50 zł czy podrożało razem z akcyzą?

Btw.

"Od jakiegos czasu zbanowany klan KA obsiera nasz serwer po wszystkich forach nie zdziwcie sie jak bedą pojawiać sie jakieś posty obrażające Gm tego serwera. Znacie Naito którego serwer inheritance padł wktótce po naszym powstaniu. Będzie wklejał tu najprzeróżniejsze brednie bo nie może pogodzić się ze nie potrafił utrzymać ludzi na swoim serwerze. Wiecie jak tu się gra, nie sluchajcie co ten błazen wypisuje. W przyszłości będzie chciał ruszyć z wlasnym serwem niech robi sobie reklamę. "

Pomożecie? Pomożemy !


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #527 dnia: Marzec 31, 2010, 02:34:58 pm »
@Witcher i Evil
Skad wy mozecie wiedziec co ja bede robil ? Ktory to juz raz wypowiadacie sie za mnie piszac rzeczy ktorych nie zrobilem i nie zamierzam robic wiec kto tu jest zly? Caly czas wszedzie piszecie o mnie glupoty obrazacie jak sie tylko da, ze ja to ja tam i tamto a nic z tych rzeczy nie robie i nie zrobilem.... jest wrecz przeciwnie to co piszecie na moj temat robicie ciagle sami. Nie wiem czy ja pisze po rusku czy po jakiemu ze nie mozecie zrozumiec tego ? Kiedys myslalem ze rozmawiam z osobami inteligentnymi, ktore maja jakies zasady dzisiaj wiem ze administratorzy tego serwera bynajmiej wedlug mnie i nie zebym sie smial czy cos podobnego ale maja troche nie rowno pod sufitem no ale coz ja moge niestety nic.

Tak przy okazji ja na waszym miejscu nie pokazywalbym linka do tematu na tym forum, poniewaz on napewno wam nie pomaga a tyko szkodzi, co juz nie jedna osoba mi pisala tak ze dla wlasnego dobra skonczcie to co robicie i tak jak juz ktorys raz pisalem pokazcie ze macie jaja i zacznijcie wszystko od nowa a gwarantuje ze wyjdzie wam na dobre.

//Edit - 1 kwietnia 2010 godzina 03:00



Czyli jednak wariant pierwszy ktory jakis czas temu przytoczylem mianowcie na serwerze graja same boty. Srednio kazdego dnia w tych godzinach 300 online dzisiaj 33 pewnie byl restart serwera w okolicach polnocy z roznych powodow a postac na offline shop niestety sie nie zaloguje sama. I aby bylo jasne tak jak wszystkie moje wypowiedzi dotyczace tego serwera tak i ta jest tylko informacja na jego temat po to aby potecjalni przyszli gracze wiedzieli jak sprawa wyglada juz przy wyborze serwera.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2010, 03:58:48 pm wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

  • Generał zamieszania
Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #528 dnia: Kwiecień 01, 2010, 02:43:43 pm »
teraz to wy już stanowicie towarzystwo wzajemnej  asekuracji  kilka osób  non stop  pisze to samo i jakoś  końca nie widać graty wytrwalosci w ślęczeniu przy kompie,co bardziej ogarnięci ludzie   i ci bardziej inteligentni dawno opuścili ten temat  widząc syf jaki tu  robicie podniecajcie  się dalej czytając  posty wzajemnej adoracji z których każdy  następny to  gorsze wypociny od poprzedniego

a i zapomniałbym graty robienia screenów  zaraz po restarcie   długo musiałeś siedzieć  i czekać ? czy  akurat tak cie coś natchnęło w tym orzeszku co masz pod kopułka


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 1

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #529 dnia: Kwiecień 01, 2010, 04:50:15 pm »
Daj spokój nie zwracaj uwagi na tumana, niech gnije w swej nienawiści, obecnie na serwerze jest średnio 500 online, po odejsciu preto i zbanowaniu KA doszła ponad setka nowych graczy, w tej chwili serwer utrzymuje się sam.


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #530 dnia: Kwiecień 01, 2010, 05:03:29 pm »
@Evil Sabbath
Wyzywanie osob od tumanow itp jest zabronione na tym forum. Co do gnicia w czyms to na chwile obecna gnijecie wy w tych swoich klamastwach.

Chcesz to zakonczyc przestan na swoim serwerze i forum jak rowniez tutaj wypisywac o mnie co ci slina na jezyk przyniesie poniewaz to nie jest mile ani na miejscu jesli pada to ze strony administratora "porzadnego serwera"

Wszystko do czego sie przyczepilem wyszlo od nikogo innego jak od was samych tak ze pretensje miejcie do siebie i jakos w kulturalny sposob sprstujcie to co zrobiliscie a do czesci niektorych bledow niestety przyznac sie bedziecie musieli. Juz nie raz pisalem ze jesli chcecie widziec we mnie wroga to go zobaczycie a wasze bluzgi i opowiesci w moja strone napewno nie ida w kierunku zakonczenia tej glupiej sytuacji.

Przemysl chociaz ten post ktory napisalem i nie doszukuj sie w nim jak i w kazdym ataku na ciebie a wez go do serca i zmien podejscie a napewno wszystko sie diametralnie zmieni.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2010, 05:05:37 pm wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #531 dnia: Kwiecień 01, 2010, 08:59:24 pm »
Daj spokój nie zwracaj uwagi na tumana, niech gnije w swej nienawiści, obecnie na serwerze jest średnio 500 online, po odejsciu preto i zbanowaniu KA doszła ponad setka nowych graczy, w tej chwili serwer utrzymuje się sam.

Średnio to kawal wyszedl  jak na ten 1 kwietnia xD



  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #532 dnia: Kwiecień 01, 2010, 11:49:27 pm »
Daj spokój nie zwracaj uwagi na tumana, niech gnije w swej nienawiści, obecnie na serwerze jest średnio 500 online, po odejsciu preto i zbanowaniu KA doszła ponad setka nowych graczy, w tej chwili serwer utrzymuje się sam.

Panie EVIL, proszę powstrzymywać się od takich bezsensownych uwag i określeń typu "tuman"

W przeciwnym razie będę zmuszony dodać Ci kilka % ostrzeżenia.


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #533 dnia: Kwiecień 02, 2010, 01:54:41 am »
33 online? Najs.

http://forum.l2sabbath.com/viewtopic.php?t=692

Teraz będzie już 15.
Evil -> koffam Cię i z tej okazji chciałbym życzyć Ci udławienia się wielkanocnym jajem.

Ad. link
Witcher Ty masz rodzinę? Gratuluję dobrego zakupu za pieniądze z banowania ! :)
Logi sprawdzić umiesz, ale bana na IP dać już nie? :>

teraz to wy już stanowicie towarzystwo wzajemnej  asekuracji  kilka osób  non stop  pisze to samo i jakoś  końca nie widać graty wytrwalosci w ślęczeniu przy kompie,co bardziej ogarnięci ludzie   i ci bardziej inteligentni dawno opuścili ten temat  widząc syf jaki tu  robicie podniecajcie  się dalej czytając  posty wzajemnej adoracji z których każdy  następny to  gorsze wypociny od poprzedniego

a i zapomniałbym graty robienia screenów  zaraz po restarcie   długo musiałeś siedzieć  i czekać ? czy  akurat tak cie coś natchnęło w tym orzeszku co masz pod kopułka

Opuścili...ten serwer. Towarzystwo wzajemnej adoracji karmi się takimi forumowymi trollami, piszę tylko po to byś mi odpisywał, coraz bardziej pogrążał serwer tak jak zrobił to Netz czy jak mu tam.

Bijemy rekordy?

http://img718.imageshack.us/img718/7599/bijemyrekordy.jpg

Peace&love <3


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 1

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #534 dnia: Kwiecień 02, 2010, 02:26:23 pm »
Wklejacie dalej screeny z restartów serwera żałośni jesteście, pobijcie ten screen, nam się na serwerze gra super i 3 czy 4 płaczki na forum nie popsują nam dobrej zabawy.

http://img525.imageshack.us/img525/6650/clipboard01st.jpg

potem wkleję screen z dzisiaj wieczorem jak z kościoła wrócę, chyba że mi coś wyskoczy pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2010, 02:28:20 pm wysłana przez Evil Sabbath »


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 1

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #535 dnia: Kwiecień 02, 2010, 02:59:48 pm »
oczywiście matim te screen tez jest ok, bo obsierac serwer można ale jak ja napisze tuman to już beee jestem  :D.


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #536 dnia: Kwiecień 02, 2010, 03:12:37 pm »
nam się na serwerze gra super i 3 czy 4 płaczki na forum nie popsują nam dobrej zabawy.

Nie chce sie czepiac ale lepiej przeczytaj to co napisales i zmien to szybko, dobrze ci radze.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #537 dnia: Kwiecień 02, 2010, 04:59:34 pm »
czepiasz się, Gra im sie świetnie jako GMi i administratorzy, przecież.


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #538 dnia: Kwiecień 02, 2010, 05:00:33 pm »
nam się na serwerze gra super i 3 czy 4 płaczki na forum nie popsują nam dobrej zabawy.

Nie chce sie czepiac ale lepiej przeczytaj to co napisales i zmien to szybko, dobrze ci radze.

owned
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #539 dnia: Kwiecień 02, 2010, 08:02:31 pm »
A myślisz, że mam obowiązek sprawdzanie tego tematu co kilka godzin?

Nie, pierwszy raz widzę te zdjęcie, a więc zanim coś napiszesz to POMYŚL.

Post usunięty.


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 1

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #540 dnia: Kwiecień 05, 2010, 11:18:43 am »
Dzięki za interwencję - tak szybką :).


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #541 dnia: Kwiecień 19, 2010, 09:52:13 pm »
Widzę, że temat umarł śmiercią naturalną i przydałoby się odświeżyć. Od dziś to będzie mój ulubiony screen!



Jedyny taki serwer, na którym między innymi może być 3 hero Eva Saint !

Pozdrawiam administracje :*


Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #542 dnia: Kwiecień 19, 2010, 09:57:46 pm »
Widzę, że temat umarł śmiercią naturalną i przydałoby się odświeżyć. Od dziś to będzie mój ulubiony screen!



Jedyny taki serwer, na którym między innymi może być 3 hero Eva Saint !

Pozdrawiam administracje :*

hahahaha :D


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 1

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #543 dnia: Kwiecień 20, 2010, 02:18:17 pm »
Skrypt do poprawy sam pisałem więc korekta się przyda


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #544 dnia: Kwiecień 27, 2010, 11:56:20 am »
Czy wy nie macie co robić czy wam się tak nudzi ze tylko szukacie byle gówna aby sobie po bluzgać na ten serwer bo mi od tego słuchania aż niedobrze się robi. To ze wam się ten serwer nie podoba i jego admin to wasza sprawa i nikogo to nie obchodzi poza może tymi 4 płaczkami co się wypłakać nie umią. Gram na tym serwie ponad miesiąc i poza drobnymi błędami co na każdym serwie praktycznie są, serwer jest jednym ze sprawniejszych na których było mi dane zagrać.

pozdrawiam i zapraszam do grania na Sabbath   :)


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #545 dnia: Kwiecień 27, 2010, 01:28:18 pm »
Czy wy nie macie co robić czy wam się tak nudzi ze tylko szukacie byle -_-'a aby sobie po bluzgać na ten serwer bo mi od tego słuchania aż niedobrze się robi. To ze wam się ten serwer nie podoba i jego admin to wasza sprawa i nikogo to nie obchodzi poza może tymi 4 płaczkami co się wypłakać nie umią. Gram na tym serwie ponad miesiąc i poza drobnymi błędami co na każdym serwie praktycznie są, serwer jest jednym ze sprawniejszych na których było mi dane zagrać.

pozdrawiam i zapraszam do grania na Sabbath   :)
cool story bro...
Wchodze na strone i patrze online 1... Z reszta nie wiem poco sie wypowiadac w tym temacie, mial swoj 1 tydzien jak kazdy polski l2j i juz sie wypalil, bylo, ale sie skonczylo



  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 1

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #546 dnia: Kwiecień 27, 2010, 02:29:25 pm »
Jeżeli trwa update serwera to online wynosi 1 max 2 bo tylu jest GM aktualnie zalogowanych.


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #547 dnia: Kwiecień 27, 2010, 02:43:23 pm »
cool story bro...
Wchodze na strone i patrze online 1... Z reszta nie wiem poco sie wypowiadac w tym temacie, mial swoj 1 tydzien jak kazdy polski l2j i juz sie wypalil, bylo, ale sie skonczylo

jak nie wiesz co jest grane to na przyszłość się nie odzywaj serwer miał update wiec normalne ze tylko gm się umie zalogować.


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #548 dnia: Kwiecień 27, 2010, 04:06:17 pm »
A tu jak zwykle 5  dalej kombinuje jak bardziej zbesztac ten serw i nadal niewychodzi chyba sie juz wypaliliscie bo jakos nie widze aby serw padl :)  a i primo kolejne update byly  :) 

Ps ja bym zrobil screna jak byl update to wszystko bylo na off :D  fajne te teritory wars :)

Ps do pro dlugo jeszcze bedziecie  gadac na ten serw fantazje ?  oj chyba dlugo bo zanim padnie to dziadkami zostaniecie  :)


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #549 dnia: Kwiecień 27, 2010, 04:18:30 pm »
Ps do pro dlugo jeszcze bedziecie  gadac na ten serw fantazje ?  oj chyba dlugo bo zanim padnie to dziadkami zostaniecie  :)

Jak dla mnie to on padl jeszcze przed startem tak ze wiesz :P No ale jakby nie bylo wszyscy maja swoje wzloty i upadki tak ze moze akurat zanosi sie na reanimacje :)
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans