Witaj
Gość

Wątek: połączenie z serverem  (Przeczytany 4419 razy)

  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

połączenie z serverem
« dnia: Styczeń 17, 2010, 01:15:17 pm »
Witam mam następujący problem... Po włączeniu l2 wpisaniu loginu i hasła i przejściu do wyboru servera mam następujący problem. Nie dostaje żadnego disconnecta ani errora, po prostu nic się nie dzieje gdy wybiorę który kolwiek server ( gra się nie zacina, muzyka cały czas leci, a ping jest normalny czyli np. 100-200)
Oto screen --> http://img695.imageshack.us/i/beztytuuewi.jpg/

Próbowałem już reinstalacji l2, check files ale nic nie pomogło. Mam zmieniony unicode na rosyjski i nie mam zangielszczenia. Przy włączaniu się l2 zauważyłem że program Frost się nie uruchamia i w pasku obok zegara mam tylko Game Guarda.
Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie ale mam neostrade tp 1mb. Prosiłbym o pomoc w tej sprawie bo już nie mam pomysłu jak to naprawić. :oops:


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: połączenie z serverem
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 17, 2010, 01:47:34 pm »
Należy "ręcznie" ustawić inny serwer dns.
Mi zadziałało na tych:
208.67.222.222
208.67.220.220
badz
Dla ludzi, ktorzy maja dc podczas wyboru serwera:
Po uruchomieniu l2, na pasku obok zegara, powinna byc widoczna ikonka game guarda i frost security. Jezeli nie ma tam ikonki frosta, tzn ze macie problemy z podlaczeniem sie do serwera frosta i ze sciagnieciem go. Ja rozwiazalem to w ten sposob.
Sciagamy program YourFreedom. Instalujemy i ustawiamy zgodnie z tym http://www.searchengines.pl/Porty-Tunelowanie-t3535.html
(na samym dole jest o YF). U mnie sam YF nie pomogl. Instalujemy dodatkowo program Proxifier. W ustawieniach proxy wpisujemy localhost i port 1080. Wyglada to tak ze przez Proxifiera laczymy sie z YF. Odpalamy l2, sciaga sie forst i mozemy normalnie grac juz bez zadnego kombinowania. Mam nadzieje, ze komus to pomoze :)
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: połączenie z serverem
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 17, 2010, 01:54:20 pm »
Dla ludzi, ktorzy maja dc podczas wyboru serwera:
Po uruchomieniu l2, na pasku obok zegara, powinna byc widoczna ikonka game guarda i frost security. Jezeli nie ma tam ikonki frosta, tzn ze macie problemy z podlaczeniem sie do serwera frosta i ze sciagnieciem go. Ja rozwiazalem to w ten sposob.
Sciagamy program YourFreedom. Instalujemy i ustawiamy zgodnie z tym http://www.searchengines.pl/Porty-Tunelowanie-t3535.html
(na samym dole jest o YF). U mnie sam YF nie pomogl. Instalujemy dodatkowo program Proxifier. W ustawieniach proxy wpisujemy localhost i port 1080. Wyglada to tak ze przez Proxifiera laczymy sie z YF. Odpalamy l2, sciaga sie forst i mozemy normalnie grac juz bez zadnego kombinowania. Mam nadzieje, ze komus to pomoze :)
[/quote]

Próbowałem to nie pomogło :/ a co do tego pierwszego za bardzo nie wiem jak to zmienić przy neostradzie :/


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: połączenie z serverem
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 18, 2010, 08:12:35 am »
Mi to pierwsze pomogło przy identycznych objawach.
Wejdź na połaczenia sieciowe, kliknij prawym na swoje połaczenie i weź właściwości. Tam wybierasz protokół tcp/ip, znowu właściwości i masz serwer dns automatyczny. Zmień na ręczne ustawienia i wpisz powyższe serwery


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: połączenie z serverem
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 18, 2010, 11:21:10 pm »
Podobny problem, na niektórych serwerach dostaje disconect na innych jest chwilowy lag, puszcza i dalej nic się nie dzieje. Próbowałem już zmian serwerów DNS, reinstalki gry, zabawy z YourFreedom i Proxifier ale nie do końca jestem pewny ze dobrze robię, jedyne co robia te dwa programy to powoduja ze nie dostaje disconecta ale i tak nie dzieje się nic po wybraniu serwera... Dla ułatwienia zdiagnozowania problemu dodam ze mam neo 1mb, łącze się przez router (WiFi). Wszystkie zapory wyłączone, nie mam antywirusa ani firewalla.

P.S. Bawiłem się tym z 4-5 godzinek i już się poddaje ;) Jakieś pomysły to pisać proszę :)


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: połączenie z serverem
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 19, 2010, 12:53:08 am »
sprawdzales czy po zmienieniu DNS one sie naprawde zmieniaja? U nas w klanie jak ziomek mial taki problem i szukalem mu DNS to 99% nie chcialo pyknac na NEO
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: połączenie z serverem
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 19, 2010, 09:00:17 am »
Podobny problem, na niektórych serwerach dostaje disconect na innych jest chwilowy lag, puszcza i dalej nic się nie dzieje. Próbowałem już zmian serwerów DNS, reinstalki gry, zabawy z YourFreedom i Proxifier ale nie do końca jestem pewny ze dobrze robię, jedyne co robia te dwa programy to powoduja ze nie dostaje disconecta ale i tak nie dzieje się nic po wybraniu serwera... Dla ułatwienia zdiagnozowania problemu dodam ze mam neo 1mb, łącze się przez router (WiFi). Wszystkie zapory wyłączone, nie mam antywirusa ani firewalla.

P.S. Bawiłem się tym z 4-5 godzinek i już się poddaje ;) Jakieś pomysły to pisać proszę :)
jak odpalisz l2 to masz obok zegara ikonke gameguarda i frosta?
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: połączenie z serverem
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 19, 2010, 09:42:11 am »
Hmmm może antywirus blokuje połączenie z serwerem? Miałem taki problem z kasperskim że puszczał mnei do okna logowania, a przy wyborze serwa nic sie nie działo. Co prawda nie na offie ale objawy podobne. Spróbuj wyłączyć procesy antywirusa przed włączeniem l2.

Ups nie zauważyłem że napisałęś że nie masz antywira,.... to nie wiem już sam


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: połączenie z serverem
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 19, 2010, 10:54:48 am »
Jak już nic nie pomaga zostaje ostateczność
format c:
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: połączenie z serverem
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 19, 2010, 12:44:25 pm »
ostatecznosc to sciagniecie klienta c4 i pojscie na privy badz OOG i pojscie na EU :P
Przy włączaniu się l2 zauważyłem że program Frost się nie uruchamia i w pasku obok zegara mam tylko Game Guarda.
Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie ale mam neostrade tp 1mb. Prosiłbym o pomoc w tej sprawie bo już nie mam pomysłu jak to naprawić. :oops:
czyli cos co bylo juz opisywane
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: połączenie z serverem
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 19, 2010, 03:08:39 pm »
Po tych 3 krokach zalecam restart net/routera/kompa po czym sprawdzenie czy dns zostal i dopiero uruchomienie L2
http://img13.imageshack.us/i/80926313.jpg/
http://img62.imageshack.us/i/72021386.jpg/
http://img163.imageshack.us/i/97262285.jpg/

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: połączenie z serverem
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 19, 2010, 04:47:48 pm »
Wciąż ten sam problem...


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: połączenie z serverem
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 19, 2010, 05:38:22 pm »
Spróbuj jeszcze z włączoną zaporą sieciową w liveboxie... a jeżeli to nie pomoże to usuń katalog system i zrób check files.
Jeżeli nic nie pomoże to dzwoń do neo

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: -1

Odp: połączenie z serverem
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 11, 2010, 03:15:40 pm »
nie chce robic nowego tematu a mam male pytanie: czy jak mam klienta z RPG tam sa dwa jezyki rus i eng to zadzialalby mi na nim ru off czy musze sciagac nowego klienta?
Ru off > Lancer > BD > 70 lvl  24/7 on
RPG Club > New World  > sh


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: połączenie z serverem
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 11, 2010, 03:48:21 pm »
sprawdz.
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2010, 03:50:29 pm wysłana przez DonK. »
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: -1

Odp: połączenie z serverem
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 11, 2010, 08:58:56 pm »
dziala :D
Ru off > Lancer > BD > 70 lvl  24/7 on
RPG Club > New World  > sh