Witaj
Gość

Wątek: Infinite Aion(the best Aion priv)  (Przeczytany 47533 razy)

  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

    • Klan
Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 19, 2010, 12:15:45 am »
Niestety po update do 1.9 Asmo jak i Elyoss moga latac i wybijac graczy na 30 lvl majac 55 :/, poza tym zauwazylem ze po update dziwnie cofa postac podczas biegania.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2010, 09:03:56 pm wysłana przez Ryszard »
Nie będziesz miał gier cudzych przed Lineage 2
Nie będziesz wzywał imienia Game Mastera twego nadaremnie
Pamiętaj, aby dzień update'u święcić
Czcij NCSoft swój i Lineage 2
Nie PKuj
Nie czituj
Nie kradnij itemków
Nie wysyłaj fałszywych reportów do GM na bliźniego swego
Nie pożądaj levelu bliźniego swego
Ani żadnego itemka, który jego jest


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 20, 2010, 11:48:50 am »
Asmo jak i Elyoss moga latac i wybijac graczy na 30 lvl majac 55 :/.

widze ze infinity juz ma 2.0 patch lepiej im idzie jak na ofie skoro mozna juz miec 55


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 30, 2010, 01:20:24 am »
Gram od 2 tyg z ziomkami w Aion'a i wg Nas to jeden z lepszych serwerów prv , z racji tego ze gralismy na Perento przez jakis czas na offie ,  moge powiedziec ze owszem pare rzeczy jeszcze nie dziala do konca , ale wiekszosc TAK ! , polecam ten serwer.
N/A



Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.
Sokrates


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 02, 2010, 12:16:40 pm »
UP !

gra ktos tutaj ??

powiem Wam ze ciekawy serwer , jak na razie nie spotkalem sie z czyms co nie dziala.
Gral ktos tutaj na Lumielu ?? badz gra jak tak piszcie tutaj badz na forum mamy Polski Legion dobrze rozwiniety

pozdrawiam.
N/A



Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.
Sokrates


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 04, 2010, 11:26:13 am »
dzialaja juz spirytusy? jak gralem kiedys nie dzialaly i sie zrazilem :<


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #80 dnia: Lipiec 04, 2010, 12:33:25 pm »
gralem jakis miesiac temu i niestety nie dzialaly :P
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #81 dnia: Lipiec 04, 2010, 05:43:57 pm »
teraz dzialaja ;] i wg mnie musiales grac dawniej niz miesiac bo ja gram tutaj 2 tygodnie i z tego co wiem dzialay przed moim przejsciem .
N/A



Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.
Sokrates


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 08, 2010, 10:54:27 am »
Gralem w maju i nie działały, quitnolem dlatego ze nie dzialaly.
A summony sa dobrze skonfigurowane czy sa bledy z nimi?
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • Wiadomości: 152

  • Pochwał: 0

Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 08, 2010, 10:47:54 pm »
Ludzie nic wam nie będzie dokładnie działało, nie lepiej już wydać kieszonkowe i kupić pre-paida? Zabawa na offie jest przednia. Pozdrowienia ze Spatalosa od ciemnej strony mocy  ; )


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 11, 2010, 01:23:29 pm »
Akurat na AIONa szkoda mi kasy :( wole gre gdzie jest duzo grindu jezeli mam za nia placic :P
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 11, 2010, 02:53:44 pm »
Akurat na AIONa szkoda mi kasy :( wole gre gdzie jest duzo grindu jezeli mam za nia placic :P
farmer boy  :P



  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #86 dnia: Wrzesień 12, 2010, 10:03:06 pm »
Ja powiem tak
Infinite aion jest najbardziej rozwiniętym priv serverem, admini korzystają z najnowszych źródeł info. dzięki czemu mają świeże updaty
Mają już patch 2.0 działający tylko na test serverze ale po rozpatrzeniu błedów ma byćwprowadzony w ciągu tygodnia na siel i lumiel oczywiście polecam server Lumiel
wszystkie postacie działają 100% może z małymi wyjątkami.
wszystkie instancje działają jak powinny
Można powiedzieć że infinite rywalizuje z gamez aion ale gamez nie ma nic do gadania widziałem jak rozbudowany mają server...sami możecie sprawdzić ale wierzcię mi nie jest za ciekawie..
oczywiście że są polskie legiony gram w asmo i jest ich full "no sex go exp" , "FIRE", "INNOMINATE" itD.
ktoś powiedział że dobił 25lvl i mu się znudziło,  a od 25+ dostaje się coraz więcej nowych skilli+ stigmy bo przecież w aionie się bije tylko skillami na 55lvlu
elyosów jest oczywiście więcej ale nie ma się co martwić, asmo nie są noobkami + to są jeszcze dodane balaury rasa nie dostępna dla playerów silni i nie wycofujący się.. ktoś kto grał w l2 i myśli że będzie brakować siegów nie ma co się martwić, w aionie jest coś lepszego choćby fortece.gdy zbiorą się balaury elyosi i asmodianie jest taka sieka że lol
http://infiniteaion.com/
http://infiniteaion.com/
http://infiniteaion.com/
jeśli macie jakieś pytania piszcie tu o infinite aion wiem wszystko postaram się odpowiadać :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2010, 10:17:15 pm wysłana przez skaza »


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: -5

  • Bezczynni nie dokonują podbojów
Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #87 dnia: Wrzesień 13, 2010, 06:48:05 am »
No to ja zapytam :
a)dziala juz full party system ?
b)bossy , No named , mobki uzywaja swoich skilli (czy nadal to tylko heal i walenie dmg ?) 1 x Celric + Gladek ew. 2x Celric Sorc badz assasin - bicie rb-kow :)
c)nie wiem jak na Lumiel (gralem na Siel strona Elyos) GM nadal maja zaprzyjaznonych playerow badz swoje klany i nadal tna w gumki? serwer Siel - Elyos  (klany Shinigami oraz SmallGods) .

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ogolnie gralismy tam praktycznie od poczatku serwera - mnostwo postow oraz rozmow na Irc z Adminami na temat oszustw w/w Glidiach - gracze byli rowniez Moderatorami na serwie glownie poprawinaie , dodawanie q i inne duperele. Nie dalo sie grac gdyz nie bylo szans z takimi panami w full top equip. 1 Pan w full top equip (Gold itemy oraz czesciowo itemy z bossow w instancji) przebijal full pt w DMG. (SmallGods/Shinigami)
TLUMACZONO TO TYM ZE SERWER JEST W FAZIE BETA !!! I BEDZIE W.I.P.E. JAK WSZYSTKO BEDZIE W MIARE SMIGAC RESZTE BEDA POPRAWIAC JUZ NA BIERZACO PO WIPE.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
d)Ostatnie pytanie najwazniejsze chyba :) CZY BYL ZAPOWIADANY W.I.P.E. ?  (dalem passy do konta jednemu forumowiczowi im z tego co pisal wnioskuje ze moje konto/postacie nadal widnieja wiec wipe raczej nie bylo i chyba nie bedzie :)
A jeszcze takie info - Wiek Administracij 19-21 niektorzy (2 lepkow) lat 14 masakra ! ich wypowiedzi na Irc oraz forum ciezkie pytania konczyly sie Kick z Irc badz usuwaniem postow z forum - zenada poprostu


Dodam jeszcze ze juz w czasie gdy gralismy i malo co jeszcze dzialalo wprowadzono dotacje na farbki , kamyki do weapon zwiekszajace procentowo rozne atrybuty itd. a w planach byla masa itemow z donate nie wiem jak to tam teraz wyglada.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2010, 07:10:31 am wysłana przez PingwinekPikPok »


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #88 dnia: Wrzesień 14, 2010, 04:25:46 pm »
a)działa
b)jest bardzo dużo mobów i named mobów, moby, bossy, namedy, używają skilli, dc jest jaką instancja dla każdego oddzielna ale trzeba mieć dobre pt.. na bakarme full pt konieczne
c) podobno już nie .był taki gracz "soft" ale on wyleciał i musi się też męczyć.
d) jest teraz patch 2.0 na test servie i ma być wciągu tygodnia na lumielu i sielu i ma być wipe albo teraz albo 2.1


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 2

  • deus kek
Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #89 dnia: Wrzesień 15, 2010, 05:41:08 pm »
skaza w 100% pewne, że będzie wipe? Jak grałem tu 2 miesiące temu dużo ludzi mówiło, że po wprowadzeniu już całkiem naprawionych q/mobów itd nie będzie wipe ;p To ja już nie wiem ^^


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #90 dnia: Wrzesień 15, 2010, 06:47:07 pm »
Dziś dali 2.0 na lumiel i siel i nie wiem czy wipe będzie teraz czy w 2.1 ale wiem że na pewno będzie


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: -5

  • Bezczynni nie dokonują podbojów
Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #91 dnia: Wrzesień 18, 2010, 07:43:47 am »
Jak walna W.I.P.E daj znac - na razie pozostaje Off


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #92 dnia: Październik 06, 2010, 08:56:48 pm »
witam. wchodze na strone infinite aion, nastepnie daje i accept the above terms i zamiast przekierowac mnie dalej to do linka dodaje mi php?
wyglada to tak: http://infiniteaion.com/index.php?page=index2.php?
da sie cos z tym zrobic?


Problem rozwiazany. wystarczylo wejsc na google chrome
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2010, 08:59:45 pm wysłana przez Vataril »


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #93 dnia: Październik 26, 2010, 06:19:51 pm »
ehh
http://infiniteaion.com/index2.php?.php?
musisz zaakceptować regulamin... :d
i potem masz menu na górze, resztę jest łatwo ustawić a jeszcze łatwiej gdy masz bardzo dobrze rozwinięty angielski.
WIPE JEDNAK NIE BĘDZIE, PONIEWAŻ NIE MAJĄ TAKIEJ POTRZEBY, GENIUSZE USTAWILI TAK, ŻE NOWY GRACZ MA LEPSZY DROP W INSTANCJACH! ^^


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #94 dnia: Styczeń 21, 2011, 02:58:09 am »
Oj ludzie dajcie im trochę czasu... Specjalnie się zarejestrowałem żeby wam napisać co i jak bo naprawdę niektórzy piszą takie debilne rzeczy... IA się stara jak może oni robią to wszystko samemu na wzór oryginału wiec ciężko im a poza tym o serwerze wypowiadajcie się PO WIPE który będzie 31 stycznia wiem bo się pytałem admina... Zapraszam na Lumiel bo ja mam tam ping okolu 180 a na Sielu jest ponad 300 pewnie ze serwery są w innej odległości. Nie zrażajcie się tym ze coś nie działa bo oni to naprawdę szybko poprawiają... Bossy są, questy coś kolo 95%
Siege coś pięknego, na IA ludzi tyle ze mi sie gra cięła bo nie ogarniała takiej liczby osób, ponad 300 lało bossa podczas przejmowania fortecy. Wy się denerwujecie bo próbujecie rządzić na serwerze i coś osiągnąć który jeszcze nie jest zrobiony... Trzeba cierpliwie czekać do wipe jak coś ja będę grac asmo na lumielu. Jeżeli chcecie możemy zrobić jakiś polski legion i zacząć grac. Ja grałem od samego początku tego serwera i szukałem innych serwerów porównywałem i wszystko inne nie było w 50% tak dopracowane i ciągle ulepszane jak IA.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2011, 03:23:04 pm wysłana przez piotreq18 »


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #95 dnia: Styczeń 21, 2011, 06:26:12 pm »
wipe 31 stycznia.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #96 dnia: Styczeń 22, 2011, 10:24:55 am »
dobry server, masa ludzi, a po wipe i wprowadzeniu wszystkich poprawek bedzie to naprawde najlepszy priv  dla Aiona :)
Aion > Lineage 2 - Sad but true.


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #97 dnia: Styczeń 22, 2011, 02:41:47 pm »
Z tego co mi wiadomo po wprowadzeniu patcha 2.1 Aspekty PvP/E będą stały już na dobrym poziomie(ofc lepszym niż inne privy), serwer ma być grywalny.



Aczkolwiek nadal donatorzy odbiją się od reszty :)
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #98 dnia: Styczeń 22, 2011, 03:21:25 pm »



Aczkolwiek nadal donatorzy odbiją się od reszty :)

jak wszedzie gdzie jest dota :P. Ale z biegiem czasu i postepem  (lvl ++++ ) ludzi na serverze to odbicie bedzie malało wiec nie bedzei zle moim zdaniem.
Aion > Lineage 2 - Sad but true.


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #99 dnia: Styczeń 22, 2011, 05:23:30 pm »



Aczkolwiek nadal donatorzy odbiją się od reszty :)

jak wszedzie gdzie jest dota :P. Ale z biegiem czasu i postepem  (lvl ++++ ) ludzi na serverze to odbicie bedzie malało wiec nie bedzei zle moim zdaniem.


Nie na Infinite, donate tokeny zostaną zwrócone, top donate klany będą wszystko trzymały tak jak zawsze.
Nie nie wszędzie, lepiej zapłacić i mieć równe możliwości(chociaż nie wszędzie - np. w L2 grać na x1/2:P)
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON