Witaj
Gość

Wątek: Nowe info.  (Przeczytany 34048 razy)

  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

  • wq®wiacze proud member
Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #150 dnia: Luty 03, 2010, 07:55:41 pm »
Nie ma serwera idealnego nawet eu off/ru off, ale i tak rpg>dex.

Ano. Rzecz gustu i drobnych szczegołów. Niektórym braki w plikach, aż tak nie przeszkadzają, a niektórym nie przeszkadza dotacja czy lagi ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2010, 07:59:35 pm wysłana przez Grooßer »
Lineage 2 Classic [Skelth] - tehSleeper - Orc Shaman 35 [abandoned]
_________________________________________________________________________
wq®wiacze promo: https://vimeo.com/102394278 [kkthxumrzyj]


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #151 dnia: Luty 03, 2010, 08:09:43 pm »
Oni są po prostu ograniczeni, w ciemno za swoim chociaż ludzie po nich jadą.. RGP nawet nie wstał a już prorokują jaki to fail nie będzie. Owek, raziel na dexie nadal ma 60+ widocznie bo o tym co tam się dzieje gó*** wie. A postać nadal mam... Catalin nawet nie próbował mnie zbanować.

Dalej walisz takie smuty, że szkoda oczu na czytanie. Jeśli uważasz, że każdy kto ma odmienne zdanie jest ograniczony to powodzenia w dalszym życiu. To nie flame topic, więc jeśli nie potrafisz prowadzić popartego argumentami dyskursu to gtfo z tego tematu do szkoły nauczyć się rozmawiać.

Ja nigdy nie mówiłem, że Dex ma dobre pliki, że nie ma bugów czy ma pełną kronikę. Baaaa... nawet po nim jechałem jak zacząłem grać na x30, bo byłem w pierwszej chwili zachwycony. Jechałem po nim na równi ze śmianiem się z Raziela(TEHTHIRT). Jaki jest Dex każdy widzi. Dlaczego ludzie na nim grają? Jest żywotny i widać zainteresowanie adminów. Coś czego nikt nie zagwarantuje graczom na nowym RPG, gdzie pewnie wrzucą pliki na dedyka i wpiszą cmd /run, a potem tylko skupią się na zbieraniu dotacji zostawiając graczy na pastwę losu.

Jadę po RPG, bo spędziłem tam sporo czasu i widzę, że wszyscy się rozpływają nad plikami, nad perfekcją tegoż serwera pod każdym względem przy tym jadąc po każdym innym serwerze, po każdym kto wytyka błędy administracji. Rzucanie idiotycznymi tekstami na prawo i lewo, że nie ma innej dobrej opcji wśród privów jest co najmniej dziwne przy natłoku wad jakie ten serwer posiada » lol dotacja, bugi z enchantem, bugi z questami, ss lagi, npc lagi, item lagi czy musk lagi połowy jego zwolenników na tym forum. To nie jest serwer idealny i jeśli nie będzie tam jakiegoś ogarniętego deva to 'umrzy' szybciej niż Wam się zdaje. .

wbiles 77 na ratach x30 to tak naprawde -_-'o mozesz powiedziec o RPG jak i o jego community i end game pvp

Pfff... tak sobie tłumacz mój podpis, no ale dobra... wiesz lepiej ile grałem, czym grałem i jakie postacie testowałem na RPG x30.

Przestałem grać, bo mnie mocno "drażniły" (przydałoby się inne słowo, ale nie wypada) SS lagi. Nie widzę sensu bić cały dzień lvlu jak shoty włączają się raz na 20 hitów, bo jest wiele ciekawszych rzeczy do roboty od tego widoku. Dziwię się wielu graczom, którzy w takich warunkach grali (bez ss/bss) mecze na oly. Ja chyba rozwaliłbym klawiaturę. Wyfarmiłem na RPG kilka postaci z 3 profkami, część żeby sprawdzić czy warto nią grać na nowym low rate. W sygnie mam tylko jedną, którą traktowałem jako "maina" i nie, nie miał najwyższego lvlu na tymże mainie (zresztą co to byłby za problem skoro nie mam jeszcze zrobionej paliaki 3 na tym pk -,- jak lepiej się z tym poczujesz to wejde i zrobię, może nawet mój autorytet w postach o RPG wzrośnie -,-).

Nie wypowiadam się co do end game pvp, bo to znam tylko z relacji znajomych grających w avatarsach [r.i.p.?]/etc . Nie mówię, że jest lepsze czy gorsze niż na Dexie. Na RPG x30 grałem jako full random z paroma znajomymi z Celesa, więc nie rozumiem po co ten durny tekst skoro nie odnoszę się do tego co napisałeś? W żadnym poście nie odniosłem się do pvp/community. Zwłaszcza, że uważam community na RPG za całkiem dobre, czasami wkurza językowa ignorancja ruskich i to, że serwer jest/był 1 sided all the time, ale ogólny bilans wypada na plus. Jednak nadal zostają inne lol features RPG, które są podstawą mojej niechęci do tego serwera.

PS. Moim zdaniem lagi zabiją RPG jak się rzuci tyle ludu. I'm Prophet! Give me a cookie.
ignorancja powiadasz.... wole jak mi nie odpowiedza w topicu z bugiem niz jak mnie maja za to zbanowac.... poza tym jak juz wczesniej wspomnialem te ignorujace graczy ruskie potrafia zwrocic ci rzeczy jak ci konto o-_-'a, czy potrafi to catalin? problem jest w tym ze rpg zawsze byl dla ruskich i nie gralo tam zbyt duzo ludzi z prostej przyczyny - ruoff itp, postawili serwer international i nie spodziewali sie wiekszej ilosci graczy szczegolnie ze byl to serwer 30x. lagi shotow potrafia -_-'ic to fakt chociaz od paru dni nieodczulem, lagi serwera,npc - co ty znow -_-'isz? nie ma zadnych lagow serwera czy npc. Kolejna sprawa ktora prosi o emorage to sprawa dotacji, ni -_-' nie wiecie co ma byc w dotacjach a -_-'icie, gm-shop - oferuje mniej niz luxury shop na dexie (B grade w HB GF). Porownujac to do dexa, gdzie: wlasciciel (catalin) robi ludziom wode z mozgu, banuje za kazde narzekanie ze cos nie dziala, usuwa posty z raportowaniem bugow w nadziei ze ludzie zapomna (+czasami ban), ale najlepsze to jest: "Playin here is a privilege, not right", zapomnial tylko dodac ze to jest bardziej dla niego privilege, no a ludzie glupi i w to wierza, a niektore hardcore fanboie nawet to powielaja, to wole sprobowac na rpg, jak bedzie fail to bede myslal co dalej.
Nie wspominajac o przyszlych planach upgrade'u na dexie na ten ich epilolue..
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2010, 08:11:37 pm wysłana przez Lokocz »


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #152 dnia: Luty 03, 2010, 08:21:40 pm »
Dla mnie jedynym plusem ktory moze przemawiac na +dexa jest jego stabilnosc/dlugowiecznosc<lol>/ i stabilny online, jezeli Rpg zapewni to samo+ swoje atuty to nikt nie powie ze Dex>rpg


pozdrawiam


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #153 dnia: Luty 03, 2010, 08:29:02 pm »
Decydujaca walka o hero 2 BD... jak sie okazauje mieli pecha bo trafili na arene gdzie tylko 1 osoba ma NPC do buffowania. No i pewnie pliki nie maja znaczenia....

hehe az sie zasmialem :D


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #154 dnia: Luty 03, 2010, 08:54:33 pm »
nie piszcie takich dlugich postow bo sie czytac nie chce.


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #155 dnia: Luty 03, 2010, 09:15:13 pm »
@Lokocz


@ReniferX

Nie ośmieszaj się z tym pisaniem, że donate na RPG nie dysbalansuje rozgrywki lol. Kto ma kasę może mieć wszystko, na DEXie pozostaje eBay - chociaż tutaj też czasami Catalin potrafi to wytropić i zbanować. Szkoda, że nie wygrałem w ostatnim losowaniu lotto tych 5 mln zł, bo bym Ci udowodnił kupująć samodzielnie clan hall podstawionym clanem, biegając z valhallą +10 pierwszego dnia i rozrzucając giant codexy czy buff scrolle w początkowych wioskach ;D To nie narusza balansu na serwie lol? Niestety póki co mnie na to nie stać... Ale może na nowym serwie znajdzie się jakiś ruski/polski nowobogacki dzieciak, któremu nie szkoda kasy.

aha , czyli Bugi z  Powielaniem itemow , allegro , ebay  nie DYSbalansuje gry??


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #156 dnia: Luty 03, 2010, 09:33:41 pm »
Bylo cos z kopiowaniem itemow dawnooo temu na c4, wiekszosc (nie wszystkie) itemy skasowane

Z allegro/e-bay to polecam przesledzic aukcje i patrzec jak szybko znikaja
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #157 dnia: Luty 03, 2010, 09:44:01 pm »
Bylo cos z kopiowaniem itemow dawnooo temu na c4, wiekszosc (nie wszystkie) itemy skasowane

Z allegro/e-bay to polecam przesledzic aukcje i patrzec jak szybko znikaja
heheheehe


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #158 dnia: Luty 03, 2010, 10:06:41 pm »
znikaja bo ludzie kupuja


  • Wiadomości: 276

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #159 dnia: Luty 03, 2010, 10:10:01 pm »
Za czasów C4 ? A co było za czasów interlude ? Nawet po dexboundzie są exploity i zawsze będą.

To że nazwałem Ciebie jak Ci tam Gro coś tam Ograniczonym nie wynika z mojej ignorancji. Tylko że ludzie jak prostemu chłopu ze wsi już nawet próbowali tłumaczyć że nie masz racji a Ty dalej swoje.
Nigdzie nie napisałem że RPG jest serwerem idealnym, tak myśląc udowadniasz tylko że do czytania ze zrozumieniem nie używasz mózgu. Moich postów może się nie chce czytać a Twoich komentować bo aż ręce opadają. Drugi Raziel... ;p
Orzeł moje godło, Reni moja godność.


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #160 dnia: Luty 03, 2010, 10:57:22 pm »
Cytuj
Dlaczego ludzie na nim grają? Jest żywotny i widać zainteresowanie adminów.

a czym się objawia to zainteresowanie adminów? Kolejnymi update'ami? BO jeśli tak, to niezwykle słaby argument vs RPG, gdzie Catalina czeka jeszcze trochę pracy, aby ich nadgonić.

Cytuj
lol dotacja, bugi z enchantem, bugi z questami, ss lagi, npc lagi, item lagi

mam pytanie - kiedy skończyłeś grać na rpg? Bo wróciłem kilka dni temu po przerwie na ten serwer i żadnych lagów i ich konsekwencji nie stwierdziłem (oh wait, wczoraj przez 2 min ss lagi były)

Cytuj
Moim zdaniem lagi zabiją RPG jak się rzuci tyle ludu

a to interesujące jest w kontekście tego, że nawet nie został podany spec maszyny, na której będzie stać x5 (chyba, że mnie coś ominęło).


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #161 dnia: Luty 03, 2010, 11:06:18 pm »
Ja już nie chcę wspominać gdy dex na IL wszedł jakie lagi były ^^
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 276

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #162 dnia: Luty 03, 2010, 11:32:47 pm »
Dokładnie.. A od RPG się wymaga machiny z NASA od razu bo przecież mają pliki GF. Dex jak zaczynał był dużo gorszym serwerem niż rpg był zanim w ogóle powstał 30x.
Orzeł moje godło, Reni moja godność.


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: -1

Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #163 dnia: Luty 04, 2010, 05:07:34 pm »
RPG stoi juz prawie rok czasu...
Ru off > Lancer > BD > 70 lvl  24/7 on
RPG Club > New World  > sh


  • Wiadomości: 229

  • Pochwał: -1

Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #164 dnia: Luty 04, 2010, 05:23:51 pm »
I dalej jest tam dobre pvp, a pokaz mi server 30x ktory tyle stoi i dalej ma online 2k?
w8ing for rpg club 5x.
-----------------------------
League of Legends
Shaco.
Ashe.
Master Yi.


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #165 dnia: Luty 04, 2010, 06:27:20 pm »
RPG stoi juz prawie rok czasu...

a dex prawie 5
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #166 dnia: Luty 04, 2010, 09:44:47 pm »
RPG stoi juz prawie rok czasu...

a dex prawie 5

A teraz przeczytaj post combossa.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: -1

Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #167 dnia: Luty 04, 2010, 09:58:04 pm »
I dalej jest tam dobre pvp, a pokaz mi server 30x ktory tyle stoi i dalej ma online 2k?
nie ma takiego, bo servery high rate 10x+ najczesciej sa modyfikowane mnostwem syfu
Ru off > Lancer > BD > 70 lvl  24/7 on
RPG Club > New World  > sh


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #168 dnia: Luty 05, 2010, 01:19:25 am »
Our difference from most all servers

L2 DEX is running HELLBOUND Chronicle SERVER .
Over 12k players online in 4 worlds!
We DO NOT take any fee for registration!
Using cheats = direct ban at login ; so don't try!
We DO NOT sell anything IN GAME!


jak dla mnie brzmi to zabawnie :D


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #169 dnia: Luty 05, 2010, 01:23:43 am »
brak dotacji, zajebiscie wysoki online nom faktycznie ubaw az po pachy
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #170 dnia: Luty 05, 2010, 01:44:07 am »
brak dotacji, -_-'iscie wysoki online nom faktycznie ubaw az po pachy
pozwol ze ci wytlumacze:

Our difference from most all servers:
L2 DEX is running HELLBOUND Chronicle SERVER . - bzdura, sa inne serwy
Over 12k players online in 4 worlds! - bzdura
We DO NOT take any fee for registration! -bzdura, wszedzie rejestracja jest za free, niczym sie nie wyrozniaja od innych serwerow
Using cheats = direct ban at login ; so don't try! - bzdura, praktycznie wszedzie bana zalapiesz, l2c dziala jak ta lala
We DO NOT sell anything IN GAME! -bzdura, duzo serwerow nie sprzedaje nic w grze, poza tym jak nie z doty to z allegro


  • Wiadomości: 276

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #171 dnia: Luty 05, 2010, 11:10:02 am »
L2 DEX is running HELLBOUND Chronicle SERVER .  Znam i takie co mają modded c4 -> gracia. Tyle że działa tyle co i na dexie.
Over 12k players online in 4 worlds! omg.. Dex - 3.5k ludzi a wraith -2k. Chociaż ostatnio cap na dexie był 3k więc może nadal tak jest.  Maksymalnie mają 6k. RGP ma teraz bez 5x ponad 4k
We DO NOT take any fee for registration! Tylko żeby wejść do gry trzeba by jednak zapłacić
Using cheats = direct ban at login ; so don't try! Tu akurat mają dość dobre zabezpieczenia.
We DO NOT sell anything IN GAME! Tak jak kolega wyżej. BZDURA.
Orzeł moje godło, Reni moja godność.


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #172 dnia: Luty 05, 2010, 11:18:33 am »
od jakiegos czasu NApewno nie ma 2k na wrath czy dex 3,5k to jakies stare dane ...


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #173 dnia: Luty 05, 2010, 11:22:17 am »
L2 DEX is running HELLBOUND Chronicle SERVER .  Znam i takie co mają modded c4 -> gracia. Tyle że działa tyle co i na dexie.
Over 12k players online in 4 worlds! omg.. Dex - 3.5k ludzi a wraith -2k. Chociaż ostatnio cap na dexie był 3k więc może nadal tak jest.  Maksymalnie mają 6k. RGP ma teraz bez 5x ponad 4k
We DO NOT take any fee for registration! Tylko żeby wejść do gry trzeba by jednak zapłacić
Using cheats = direct ban at login ; so don't try! Tu akurat mają dość dobre zabezpieczenia.
We DO NOT sell anything IN GAME! Tak jak kolega wyżej. BZDURA.

oni sie tym chwala ze tym sie wyrozniaja od innych serwerow, najbardziej mi sie podoba jednak jak catalin sie chwali ze sa jedynym serwerem "hellbound", gdzie dziala hellbound area - nie wspomnial tylko ze z wygladu, no i zapomnial o najwazniejszej czesci HB: steel citadel...
byl wczoraj post gdzie gosciu pytal o pare rzeczy na temat dexa, jak mu ladnie grzecznie odpowiedzialem co i jak - topic zostal usuniety.... :oops: - -_-'iste community


  • Wiadomości: 276

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #174 dnia: Luty 05, 2010, 11:59:54 am »
nie community tylko "communa" Catalina. Każdy post który wątpi w zajebi***ść dexa jest kasowany a autor nagradzany banem.
Orzeł moje godło, Reni moja godność.