Witaj
Gość

Wątek: Nowe info.  (Przeczytany 35013 razy)

  • Wiadomości: 80

  • Pochwał: 1

Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #125 dnia: Luty 01, 2010, 01:16:12 pm »
Chyba nie:D
<a href=http://img165.imageshack.us/img165/6799/clanmember2qo9wh5.jpg">
</a>


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #126 dnia: Luty 01, 2010, 02:48:42 pm »
Czy na rpg tez będzie full gracia epilogue w/o gm shop tak jak na dexie  ?

haha full gracia epilogue? boze ludzie skad wam do glowy takie glupoty przychodza?
na dexie bedzie dexbound (50%HB-50%DEX) a co do gracii epilogue to zycze im powodzenia w pozniejszym kodowaniu na bazie l2j skills info, ta gracia epilogue to bedzie najwiekszy fail dexa, dlatego lepiej modl sie dude zeby tego nie zrobili...

Wiesz co to sarkazm? :O
sry nie zalapalem :)


  • Wiadomości: 96

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #127 dnia: Luty 03, 2010, 07:59:53 am »
Wchodzil ktos z was na testowy rpg-club x 5? Bo ja tak i nie ma tam ani kotka do zmiany klas ani jakiegos przesadzonego gm-shopu. (shotow tez nie udalo mi sie kupic, nigdzie ich nie widze)
playaction.pl - wszystko czego potrzebujesz do swojej konsoli :)


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

  • wq®wiacze proud member
Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #128 dnia: Luty 03, 2010, 09:41:59 am »
Wchodzil ktos z was na testowy rpg-club x 5? Bo ja tak i nie ma tam ani kotka do zmiany klas ani jakiegos przesadzonego gm-shopu. (shotow tez nie udalo mi sie kupic, nigdzie ich nie widze)

A widziałeś screeny w innym temacie z gm shopu x1?

FAIL. A w sumie tylko nieznajomość cyrylicy ;D
Lineage 2 Classic [Skelth] - tehSleeper - Orc Shaman 35 [abandoned]
_________________________________________________________________________
wq®wiacze promo: https://vimeo.com/102394278 [kkthxumrzyj]


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #129 dnia: Luty 03, 2010, 09:57:49 am »
Dla osób które grację znają tylko z opowiadań:
na offie za kasę ( 500k adena) możesz zmienić 1 proofę, a po zrobieniu krótkiego questu ( ok 5 min) w Giran można normalnie kupić marki na 2 proofę ( 1kk za sztukę), więc nie pieprzcie farmazonów, jaka to donacja i jaka to zbrodnia że nie trzeba całego questu robić. Acha jakbyście nie wiedzieli to nie trzeba zaliczać barakiela na nobla ani Baiuma na subę. To też nie będzie wymysłem "chorej" donacji RPG tylko realiami z offa.

btw i tak zapraszam do zabawy na ruskim offie
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #130 dnia: Luty 03, 2010, 01:12:00 pm »
Niestety Lemp, większość polaków widziała L2 tylko z privów IL/HB/ c5 (azure ;o)
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

  • wq®wiacze proud member
Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #131 dnia: Luty 03, 2010, 01:24:57 pm »
Dla osób które grację znają tylko z opowiadań:
na offie za kasę ( 500k adena) możesz zmienić 1 proofę, a po zrobieniu krótkiego questu ( ok 5 min) w Giran można normalnie kupić marki na 2 proofę ( 1kk za sztukę), więc nie pieprzcie farmazonów, jaka to donacja i jaka to zbrodnia że nie trzeba całego questu robić. Acha jakbyście nie wiedzieli to nie trzeba zaliczać barakiela na nobla ani Baiuma na subę. To też nie będzie wymysłem "chorej" donacji RPG tylko realiami z offa.

btw i tak zapraszam do zabawy na ruskim offie

A ktoś pisał, że to aż takie straszne lol? Daje to jednak pewną przewagę na starcie, kiedy liczy się każdy kk i każda godzina.

Dotka na 1st,2dn,3rd, suba i noble (pakiet) nie jest dla Ciebie czymś niezwykłym lol? W sumie questy to faktycznie najmniejszy problem. Większym jest adena/giant codexy i inne features z gm shopa. No, ale dobra to nie zmienia wcale rozgrywki...

Co do przywilejów z territory wars to życzę powodzenia randomom z lol classami ;D W czasie gdy jakiś random będzie farmił 30 fabriców to w tym czasie donator będzie już 20+ lvl wbite na subie ;P
Lineage 2 Classic [Skelth] - tehSleeper - Orc Shaman 35 [abandoned]
_________________________________________________________________________
wq®wiacze promo: https://vimeo.com/102394278 [kkthxumrzyj]


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #132 dnia: Luty 03, 2010, 01:29:56 pm »
Dla osób które grację znają tylko z opowiadań:
na offie za kasę ( 500k adena) możesz zmienić 1 proofę, a po zrobieniu krótkiego questu ( ok 5 min) w Giran można normalnie kupić marki na 2 proofę ( 1kk za sztukę), więc nie pieprzcie farmazonów, jaka to donacja i jaka to zbrodnia że nie trzeba całego questu robić. Acha jakbyście nie wiedzieli to nie trzeba zaliczać barakiela na nobla ani Baiuma na subę. To też nie będzie wymysłem "chorej" donacji RPG tylko realiami z offa.

btw i tak zapraszam do zabawy na ruskim offie

A ktoś pisał, że to aż takie straszne lol? Daje to jednak pewną przewagę na starcie, kiedy liczy się każdy kk i każda godzina.

Dotka na 1st,2dn,3rd, suba i noble (pakiet) nie jest dla Ciebie czymś niezwykłym lol? W sumie questy to faktycznie najmniejszy problem. Większym jest adena/giant codexy i inne features z gm shopa. No, ale dobra to nie zmienia wcale rozgrywki...

Co do przywilejów z territory wars to życzę powodzenia randomom z lol classami ;D W czasie gdy jakiś random będzie farmił 30 fabriców to w tym czasie donator będzie już 20+ lvl wbite na subie ;P
lol? ty farmiles kiedys te fabrici?


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #133 dnia: Luty 03, 2010, 01:47:22 pm »
Groober

z  całym szacunkiem nie masz pojęcia o czym piszesz.
Nie chcę wyjść na jakiegoś hatera Dex-a, ale prawda jest okrutna, ten serwer kroczy po równi pochyłej czego największym dowodem było otwarcie ostaniego serwera gdzie zamiast obiecanych przez Catalina pluków 100% off były pliki l2joke, gdzie debuffy wchodziły na ludzi z Twojego party, a o poprawnie działających skillach to nawet pomarzyć nie można.
Po głosach krytycznych wycofuje się okrakiem z tego pomysłu i teraz już ma być "HB 100 like off"

NCSOFT z każda kroniką wprowadza udogodnienia i stara się ułatwić start wszystkim, jak zaczniesz grać na normalnych plikach sam to zrozumiesz. Na offie nikt nie farbi fabricków, a przecież nie wszyscy są w ToP klanach. Poczytaj o zasadach i przebiegu TW to zrozumiesz że to wcale nie jest tylko dla Topowych klanów i każdy jest wstanie spełnić kryteria i mieć bardzo szybko noblessa i sube

Krytykujesz donacje RPG, a co powoli jest wprowadzane na Dexie? Każdy kto będzie chciał się pobawić będzie "musiał" wykupic PA konto lub być skazanym na 2-3 gozinne wklepywanie hasła.
Sam przeżywałem grę w login i wiem co będzie oznaczać ograniczenie ilościowe na poziomie 3 k osób przy chętnych na grę na poziommie 5-6 k

pozdrawiam
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #134 dnia: Luty 03, 2010, 01:51:22 pm »
6 euro na PA, a 100 euro na full pakiet na rpg?
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 276

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #135 dnia: Luty 03, 2010, 02:21:34 pm »
Po pierwsze primo jesteś największym retardem jakiego widziałem. Całe forum vs najmądrzejszy Raziel. Każdy ma cię już za kretyna dosłownie..

6 euro za samo wejście na serwer to już jest dużo
Pakiet na RPG nie debalansuje rozrywki w najmniejszym stopniu
Donacje na 5x jeszcze nie są w ogóle ustalone ani gm shop więc Twoje słowa krytyki brzmią jak debilne argumenty przedszkolaka.

Dalej mi się nie chce nawet kłócić bo grałem na dexie i znałem/używałem takich exploitów że nawet armię rzekomych botów na rpg zniosę.
Orzeł moje godło, Reni moja godność.


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #136 dnia: Luty 03, 2010, 02:26:05 pm »
6 euro za samo wejście na serwer to już jest dużo 6 euro na stale, dla kogos kro pracuje to 1 paczka fajek, ale niestety Ty jeszcze kilka lat posiedzisz u mamusi na garnuszku
Pakiet na RPG nie debalansuje rozrywki w najmniejszym stopniu Swietnym przykladem byl celes, jak geno mieli 22 hero, to bez dotacji dopiero expili pierwsze suby
Donacje na 5x jeszcze nie są w ogóle ustalone ani gm shop więc Twoje słowa krytyki brzmią jak debilne argumenty przedszkolaka.

Dalej mi się nie chce nawet kłócić bo grałem na dexie i znałem/używałem takich exploitów że nawet armię rzekomych botów na rpg zniosę. Uzyles jakiegos exploita i dostales bana nastepnego dnia? to sie nagrales
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

  • wq®wiacze proud member
Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #137 dnia: Luty 03, 2010, 02:41:12 pm »
@Lokocz

Tak farmiłem. Na RPG x30 przypominam jest trochę "inna" konfiguracja questów i idzie to błyskawicznie. Podejrzewam, że na normalnym rate zajmie to dużo więcej.

Podtrzymuję swoje zdanie, że donator, który musi tylko kliknąć, aby mieć subę wbije 60 lvl na niej szybciej niż ty zdążysz wykonać całą procedurę questową i dodać swoją subę. Wbijasz 75, klik i idziesz expić lol. Wbicie 20 lvli na x5 zwłaszcza jak się już ma top c sprzęt to kwestia kilku h.

@Lemp

Ja nie bronię Dexa wprost, bo to jednak nie jest w 100% działający HB i pliki nie mogą być argumentem na obronę tego serwa. Wkurza mnie tylko to wychwalanie RPG pod niebiosa. Ten serwer nie ma plików idealnych co starają się udowodnić jakieś kółka adoracji RPG (do którego notabene należałem, zanim nie pograłem dłużej na x30). Wątpię też, aby stał tak długo jak nowy Dex.

Nie wiem co chciał osiągnąć Catalin stawiając serwer testowy na L2j. Nie mam zamiaru go bronić, ani jechać po nim, bo interesuje mnie efekt ostateczny w postaci klienta, który zostanie wprowadzony. Nowy serwer wystartuje na aktualnych plikach "prawie" jak HB, więc gdybanie proponuję odłożyć na bok. Może w końcu zrobią ikonki combo buffów :D

Co do TW. Trzeba mieć co najmniej ogarniający klan żeby tam się pchać. Zauważ, że we wcześniejszym poście napisałem "o randomach z lol classami", np. o clanless prophecie/phantom summonerze or smthg. Solo nic nie zdziałasz. Dla randomów (osób, które nie grając w const/clanach, nie robiły postaci pod konkretne zadania itp.) zostają fabrici. Ja sfailowałem raz idąc solo Paladynem. Może dlatego jest do tego negatywnie nastawiony.

PS. Dotacja na Dexie nie wpływa w jakikolwiek sposób na rozgrywkę, nie możesz kupić buffów/itemów/adeny/enchantów. Gracze gdy są już w grze są sobie równi, reszta zależy już od umiejętności, nie od tego ile gracz zarabia lub jakie kieszonkowe dostaje od bogatych rodziców. Ja to traktuje jako jednorazowy zakup pełnej wersji gry. Pozostali mają darmowego triala, więc nie mogą się cieszyć pełnymi możliwościami. Jak chcesz grać bezproblemowo, czyli mieć możliwość zalogowania się o każdej porze dnia i nocy to te 25 zł to nie jest duża cena. Więcej kosztuje miesięczne konto na Rapidshare, którego też przecież nikt nie każe kupować - w końcu bez niego też można korzystać ;)

Kupiłem sobie PA i nie czuję się lepszy, a raczej lepiej to powiedzieć nie widzę swojej przewagi nad graczami tego konta nie posiadającymi. Będę grał mało i nie zamierzam tracić czasu na logowanie ;)

@ReniferX

Nie ośmieszaj się z tym pisaniem, że donate na RPG nie dysbalansuje rozgrywki lol. Kto ma kasę może mieć wszystko, na DEXie pozostaje eBay - chociaż tutaj też czasami Catalin potrafi to wytropić i zbanować. Szkoda, że nie wygrałem w ostatnim losowaniu lotto tych 5 mln zł, bo bym Ci udowodnił kupująć samodzielnie clan hall podstawionym clanem, biegając z valhallą +10 pierwszego dnia i rozrzucając giant codexy czy buff scrolle w początkowych wioskach ;D To nie narusza balansu na serwie lol? Niestety póki co mnie na to nie stać... Ale może na nowym serwie znajdzie się jakiś ruski/polski nowobogacki dzieciak, któremu nie szkoda kasy.
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2010, 02:45:53 pm wysłana przez Grooßer »
Lineage 2 Classic [Skelth] - tehSleeper - Orc Shaman 35 [abandoned]
_________________________________________________________________________
wq®wiacze promo: https://vimeo.com/102394278 [kkthxumrzyj]


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #138 dnia: Luty 03, 2010, 03:06:06 pm »
Cytuj
Może w końcu zrobią ikonki combo buffów

nie wiem czy akurat o to chodzi, ale te czarne pola w miejscu buffow to wina mojego klienta ;p
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

  • wq®wiacze proud member
Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #139 dnia: Luty 03, 2010, 03:16:30 pm »
Cytuj
Może w końcu zrobią ikonki combo buffów

nie wiem czy akurat o to chodzi, ale te czarne pola w miejscu buffow to wina mojego klienta ;p

O ja... Ty w ogóle to wybrakowany jakiś takiś jesteś -,-
Lineage 2 Classic [Skelth] - tehSleeper - Orc Shaman 35 [abandoned]
_________________________________________________________________________
wq®wiacze promo: https://vimeo.com/102394278 [kkthxumrzyj]


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #140 dnia: Luty 03, 2010, 03:26:11 pm »
wbiles 77 na ratach x30 to tak naprawde gówno mozesz powiedziec o RPG jak i o jego community i end game pvp


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #141 dnia: Luty 03, 2010, 03:27:07 pm »
wbiles 77 na ratach x30 to tak naprawde -_-'o mozesz powiedziec o RPG jak i o jego community i end game pvp
3h grania xD


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #142 dnia: Luty 03, 2010, 04:27:54 pm »
Ja robilem suby 80 na dexie w 3minuty...i nie zaplacilem za to ani grosze nie mowiac o perma HP i MP bo mialem herby w inventory. Pliki nie maja znaczenia...


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #143 dnia: Luty 03, 2010, 04:35:43 pm »
Cytuj
Jak chcesz grać bezproblemowo, czyli mieć możliwość zalogowania się o każdej porze dnia i nocy to te 25 zł to nie jest duża cena.

mnie ciekawi w tym kontekście tylko jedna rzecz. Z tego co zaobserwowałem to masa ludzi nastawiająca się na nowego dex'a zamierza wykupić (lub już wykupiła) PA. W tym momencie tworzy się problem, że serwer odniesie taki sukces, że nawet ludzie z PA będą mieli problem się z wbiciem (co nie jest jakimś tam wyczynem biorąc pod uwagę cap ~3k*)

* uprzedzając rage raziela i reszty fanboiów dexa. Online na waszych ukochanych serwerach w postaci over 9k to fikcja. W tym samym czasie logując się na dexie i teonie (wtedy ~4k) dex wypadał po prostu... biednie. Zarówno w mieście jak i na spotach


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #144 dnia: Luty 03, 2010, 04:54:25 pm »
Ja robilem suby 80 na dexie w 3minuty...i nie zaplacilem za to ani grosze nie mowiac o perma HP i MP bo mialem herby w inventory. Pliki nie maja znaczenia...

to co sie dzialo na roxy ma sie nijak do dexternet network
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #145 dnia: Luty 03, 2010, 05:08:53 pm »
Czytac tez nie potrafisz?

Dex (x4)


BTW zdupowana adena na allegro tez ladnie schodzila.
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2010, 05:10:25 pm wysłana przez Nervoson »


  • Wiadomości: 276

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #146 dnia: Luty 03, 2010, 05:13:13 pm »
Oni są po prostu ograniczeni, w ciemno za swoim chociaż ludzie po nich jadą.. RGP nawet nie wstał a już prorokują jaki to fail nie będzie. Owek, raziel na dexie nadal ma 60+ widocznie bo o tym co tam się dzieje gó*** wie. A postać nadal mam... Catalin nawet nie próbował mnie zbanować.
Orzeł moje godło, Reni moja godność.


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #147 dnia: Luty 03, 2010, 05:23:10 pm »
Dex(x4) ofc

Decydujaca walka o hero 2 BD... jak sie okazauje mieli pecha bo trafili na arene gdzie tylko 1 osoba ma NPC do buffowania. No i pewnie pliki nie maja znaczenia....


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

  • wq®wiacze proud member
Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #148 dnia: Luty 03, 2010, 07:42:46 pm »
Oni są po prostu ograniczeni, w ciemno za swoim chociaż ludzie po nich jadą.. RGP nawet nie wstał a już prorokują jaki to fail nie będzie. Owek, raziel na dexie nadal ma 60+ widocznie bo o tym co tam się dzieje gó*** wie. A postać nadal mam... Catalin nawet nie próbował mnie zbanować.

Dalej walisz takie smuty, że szkoda oczu na czytanie. Jeśli uważasz, że każdy kto ma odmienne zdanie jest ograniczony to powodzenia w dalszym życiu. To nie flame topic, więc jeśli nie potrafisz prowadzić popartego argumentami dyskursu to gtfo z tego tematu do szkoły nauczyć się rozmawiać.

Ja nigdy nie mówiłem, że Dex ma dobre pliki, że nie ma bugów czy ma pełną kronikę. Baaaa... nawet po nim jechałem jak zacząłem grać na x30, bo byłem w pierwszej chwili zachwycony. Jechałem po nim na równi ze śmianiem się z Raziela(TEHTHIRT). Jaki jest Dex każdy widzi. Dlaczego ludzie na nim grają? Jest żywotny i widać zainteresowanie adminów. Coś czego nikt nie zagwarantuje graczom na nowym RPG, gdzie pewnie wrzucą pliki na dedyka i wpiszą cmd /run, a potem tylko skupią się na zbieraniu dotacji zostawiając graczy na pastwę losu.

Jadę po RPG, bo spędziłem tam sporo czasu i widzę, że wszyscy się rozpływają nad plikami, nad perfekcją tegoż serwera pod każdym względem przy tym jadąc po każdym innym serwerze, po każdym kto wytyka błędy administracji. Rzucanie idiotycznymi tekstami na prawo i lewo, że nie ma innej dobrej opcji wśród privów jest co najmniej dziwne przy natłoku wad jakie ten serwer posiada » lol dotacja, bugi z enchantem, bugi z questami, ss lagi, npc lagi, item lagi czy musk lagi połowy jego zwolenników na tym forum. To nie jest serwer idealny i jeśli nie będzie tam jakiegoś ogarniętego deva to 'umrzy' szybciej niż Wam się zdaje. .

wbiles 77 na ratach x30 to tak naprawde -_-'o mozesz powiedziec o RPG jak i o jego community i end game pvp

Pfff... tak sobie tłumacz mój podpis, no ale dobra... wiesz lepiej ile grałem, czym grałem i jakie postacie testowałem na RPG x30.

Przestałem grać, bo mnie mocno "drażniły" (przydałoby się inne słowo, ale nie wypada) SS lagi. Nie widzę sensu bić cały dzień lvlu jak shoty włączają się raz na 20 hitów, bo jest wiele ciekawszych rzeczy do roboty od tego widoku. Dziwię się wielu graczom, którzy w takich warunkach grali (bez ss/bss) mecze na oly. Ja chyba rozwaliłbym klawiaturę. Wyfarmiłem na RPG kilka postaci z 3 profkami, część żeby sprawdzić czy warto nią grać na nowym low rate. W sygnie mam tylko jedną, którą traktowałem jako "maina" i nie, nie miał najwyższego lvlu na tymże mainie (zresztą co to byłby za problem skoro nie mam jeszcze zrobionej paliaki 3 na tym pk -,- jak lepiej się z tym poczujesz to wejde i zrobię, może nawet mój autorytet w postach o RPG wzrośnie -,-).

Nie wypowiadam się co do end game pvp, bo to znam tylko z relacji znajomych grających w avatarsach [r.i.p.?]/etc . Nie mówię, że jest lepsze czy gorsze niż na Dexie. Na RPG x30 grałem jako full random z paroma znajomymi z Celesa, więc nie rozumiem po co ten durny tekst skoro nie odnoszę się do tego co napisałeś? W żadnym poście nie odniosłem się do pvp/community. Zwłaszcza, że uważam community na RPG za całkiem dobre, czasami wkurza językowa ignorancja ruskich i to, że serwer jest/był 1 sided all the time, ale ogólny bilans wypada na plus. Jednak nadal zostają inne lol features RPG, które są podstawą mojej niechęci do tego serwera.

PS. Moim zdaniem lagi zabiją RPG jak się rzuci tyle ludu. I'm Prophet! Give me a cookie.
Lineage 2 Classic [Skelth] - tehSleeper - Orc Shaman 35 [abandoned]
_________________________________________________________________________
wq®wiacze promo: https://vimeo.com/102394278 [kkthxumrzyj]


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe info.
« Odpowiedź #149 dnia: Luty 03, 2010, 07:52:17 pm »
Nie ma serwera idealnego nawet eu off/ru off, ale i tak rpg>dex.