Witaj
Gość

Wątek: L2-Authority - High - Gracia Final  (Przeczytany 28697 razy)

Odp: [Zapowiedź] L2-Authority - High - Gracia Final
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 19, 2010, 10:11:33 pm »
ponad 90% serwerów zalicza ''Faila'' i właśnie chyba dlatego niektórzy ludzie omijają takie serwery z daleka nie wchodząc nawet i nie sprawdzając. Według mnie jest to idiotyzm no ale cóż.  :D


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: [Zapowiedź] L2-Authority - High - Gracia Final
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 19, 2010, 10:44:12 pm »
Polskie faile > faile z innych krajów > Greckie faile (Insomniac, Tiberius... do tej pory mam koszmary)


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: [Zapowiedź] L2-Authority - High - Gracia Final
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 20, 2010, 11:51:17 pm »
Testowaliśmy z gm'ami Geodate:
Na siege wygląda ona dobrze, nie będzie Castowania przez ściany czy też przelatywania przez nie, guardy nie biją przez ściany, co jest mało spotykane ostatnio na High Ratach typu nawet Bolt gdzie kupili b.d pliki ale geo chyba już nie.

Epickie RB:
Imho dobrze to wygląda, ale nie będę chwali czegoś czego nie jestem pewien, więc zapraszam do "samodzielnego" sprawdzenia.

Farmy:
Brak bicia przez ścian, a to chyba najważniejsze. ^^
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2-Authority - High - Gracia Final
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 21, 2010, 07:41:54 am »
Poprzednia stronka bardziej mi się podobała :P


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: [Zapowiedź] L2-Authority - High - Gracia Final
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 21, 2010, 09:07:24 am »
Admin zapewniał, że będzie ICH własna stronka, żadnego pobierania theme czy czego kolwiek. Jak widać nie poraz pierwszy mnie/nas nie zawiódł.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


Odp: [Zapowiedź] L2-Authority - High - Gracia Final
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 21, 2010, 09:46:42 am »
ona będzie cały czas modyfikowana poza tym po stronie nie oceniamy chyba serwera prawda?  :D

Chciałbym poruszyć pewną sprawę i pokierować się opinią innych ludzi otóż na farm zone jak już napisałem w reklamie z moba leci 1-3 blue eva. Armor Vesper kosztuje 500 (set) 100 (part) broń 250 Vesper i jewele 50 co daje nam 800 za full vesper co ogólnie o tym myślicie? Nie chce robić farm serwera ale jednak jak będzie bardzo łatwo to chyba będzie trochę nudno  :P zawsze jakaś farma musi być. Druga sprawa to enchant rate i blessed scrolle, doszedłem do wniosku iż pokrzywdze graczy którzy przykładowo nie będą mieli klanu a Silver Coiny będzie można wymieniać za Blessy. Postanowiłem że blessed scrolle będzie można kupić za G.Medale z tvt przykładowo: 2tvt= 1xBews/Beas etc. tyle że tutaj pojawia się taki problem że wbicie broni czy armoru to będzie kwestia jednego bądź dwóch dni dlatego zastanawiam się nad zmniejszenia szansy enchant rate na zwykły 60% blessed 66%. Możliwość botów na tvt będzie raczej niemożliwa. Eventy najprawdopodobniej odbywały się będą co 3 godziny i zawsze jakiś GM będzie to sprawdzał. Co o tym wszystkim sądzicie?


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2-Authority - High - Gracia Final
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 21, 2010, 12:42:10 pm »
Ja osobiscie bym troche te ceny obnizyl, ale to moje zdanie :P

Co do enchantu proponowalbym 70 % blessem i 70 % zwyklym, zeby kazdy mial takie same szanse, nawet jak na tvt nie idzie, a blees wtedy bylby jedynie takim plusem, ze by weapow nie palil :)


Odp: [Zapowiedź] L2-Authority - High - Gracia Final
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 21, 2010, 01:01:43 pm »
fajny pomysł  :) podoba mi się. Co inni o tym sądzą?


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: [Zapowiedź] L2-Authority - High - Gracia Final
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 21, 2010, 01:46:47 pm »
Zróbcie coś żeby farma nie polegała na tym, że na spota wbije WL, zbiera 101/100 mobków i farm zone czyste  :P. Nie wiem jak to wygląda/ło na becie, bo nie mam czasu wbić.


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2-Authority - High - Gracia Final
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 21, 2010, 03:15:15 pm »
kiedy serv bedzie up?


Odp: [Zapowiedź] L2-Authority - High - Gracia Final
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 21, 2010, 04:10:41 pm »
za tydzień max  2


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2-Authority - High - Gracia Final
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 21, 2010, 06:31:25 pm »
Zróbcie coś żeby farma nie polegała na tym, że na spota wbije WL, zbiera 101/100 mobków i farm zone czyste  :P. Nie wiem jak to wygląda/ło na becie, bo nie mam czasu wbić.

Popieram ! Pozniej nie idzie farmic ;/


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: [Zapowiedź] L2-Authority - High - Gracia Final
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 21, 2010, 06:36:18 pm »
Taaa, dobrze to było widać na bolt. Tylko jeszcze bądźcie tu mądrzy i powiedzcie co w takim przypadku można zrobić? Bo mi nic na myśl nie przychodzi.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2-Authority - High - Gracia Final
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 21, 2010, 07:01:49 pm »
Taaa, dobrze to było widać na bolt. Tylko jeszcze bądźcie tu mądrzy i powiedzcie co w takim przypadku można zrobić? Bo mi nic na myśl nie przychodzi.


Wlasnie z tym jest problem, na jednym serwie widzialem, jak na farmie nie mozna bylo provoke uzywac :P


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 1

  • >.>
Odp: [Zapowiedź] L2-Authority - High - Gracia Final
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 21, 2010, 07:16:56 pm »
Zrobić tak, żeby moby dropiły dużo więcej - mając też dużo więcej P attacku / HP ?

;o


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2-Authority - High - Gracia Final
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 21, 2010, 09:13:39 pm »
Wprowadzić resist na pole hehehe^^ aczkolwiek takie aoe to nie tylko dobra domena WL-a.. Ostatnio na HR epilogu lepiej się sprawdzał glad xD Jestem przeciwny aoe farmowi.. Najlepiej byłoby (tylko to trzeba pracy..) żeby każdą ofensywną postacią można było w miare równo do innych koxać.. tzn żeby dagger jak i sps, sorc itd. mogli koxac pomijając fakt braku np. draina..
Co do podanego pomysłu między blessami to jest ok.. Jednak co do obniżenia cen.. Jak chcecie za 2/3 tygodnie zamknąć server bo ludzie będą już tak powyfarmiani, że tylko będą stać na spawnie i się nudząc pkować każdego gracza to już wasza sprawa.. Moim zdaniem żeby nie wiadomo jak łatwo było to i tak all będzie farmić ostro na początku, a różnica tylko taka jest iż w jednym wypadku normą po kilku dniach będzie full vesper i perspektywa osiągnięcia czegoś jeszcze, a w drugim set vesper star wars like i brak perspektywy ;) Zresztą najgorsze na servie HR dla mnie co może być to stać w mieście i klikać w enchant... To już lepiej pofarmić i chociaż na farmie albo o nią jakieś pvp jest ;)


Odp: [Zapowiedź] L2-Authority - High - Gracia Final
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 21, 2010, 09:17:46 pm »
no i pewnie ceny zostawie takie jakie są. Apropo wracając do blessed scrolli to zostawie tak jak jest. Za medale z tvt i jak kolega wyżej napisał 70% Normall 70% Blessed tak żeby była satysfakcja że jak się spali to spadnie do +0 a nie kryształki :P


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: [Zapowiedź] L2-Authority - High - Gracia Final
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 21, 2010, 09:48:07 pm »
Za duży zwykły/blessed enchant, better 65% :)
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2-Authority - High - Gracia Final
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 21, 2010, 11:09:40 pm »
Nie wiem jak wy ale ja chcialbym server gdzie mozna malo farmic na sprzet ale duzo na enchanty i zeby np jak sie wbije +9 a reszta ma +4+5 to jest frajda. a nie kazdy z +15 lata.
asd


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: [Zapowiedź] L2-Authority - High - Gracia Final
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 21, 2010, 11:41:13 pm »
Taaa, dobrze to było widać na bolt. Tylko jeszcze bądźcie tu mądrzy i powiedzcie co w takim przypadku można zrobić? Bo mi nic na myśl nie przychodzi.

Moby na open space/walące również z dystansu/uciekające+odpowiednia odległość jednego od drugiego :)


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2-Authority - High - Gracia Final
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 22, 2010, 06:57:10 am »
Wbije ;) Rickert xD nawet twoje rany klute nie pomoga na mojego TK ;) nie ogarniasz :D udowodnie Ci to :D
░█▀▀ ░█▀█ ░█ ░█▀▀ ░░█▀▀ ░█▀█ ░█ ░█ ░░░
░█▀▀ ░█▀▀ ░█ ░█ ░░░░█▀▀ ░█▀█ ░█ ░█ ░░░
░▀▀▀ ░▀ ░░░▀ ░▀▀▀ ░░▀ ░░░▀░▀ ░▀ ░▀▀▀ ░



  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2-Authority - High - Gracia Final
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 22, 2010, 09:41:29 am »
kiedy rusza serwer?
N/A



Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.
Sokrates


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2-Authority - High - Gracia Final
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 22, 2010, 10:20:19 am »
Mam nadzieje, że wtedy jak wszystko będzie dopracowane ;)
Kilka rzeczy:
Co do doty to jak z nią będzie?? ja osobiście wolę server HR long term gdzie trzeba troche pofarmić i gdzie rzeczy z doty też można wyfarmić kiedyś tam niż servy gdzie jest dość łatwo ale za dote rzeczy typu broń na 10 więcej niż jest max.. ofc na servy gdzie trzeba w chu* farmić, a z doty i tak są rzeczy niedostępne dla zwykłego gracza nawet się nie wchodzi..
Ciekawą sprawą moim zdaniem jest np. max na oly broń i armor +6 8) więcej wyenchantowana rzecz daje tyle na oly co właśnie +6 ;) Jest to super sprawa dająca nawet po dłuższym czasie stania serva sporą rywalizację na oly gdzie jak wiadomo oly to jedna z podstaw servera HR ;)
Mas pvp.. no wiadomo, że w L2 i tym bardziej na HR największy fun jak i trzymające klany na serverze jest mas pvp.. i tu wypadało bo dać możliwość pobicia się tylko, że musi być o co.. dlatego najlepiej by było jakby epiki nie respawnowały się zbyt często ;) warto by było też rozważyć czy nie ustawić respawnu tylko w godzinach szczytowych gdzie większość powinna mieć możliwość zalogowania się do gry tzn. 18-22. Uważam, że na takim HR danie możliwości ubicia jakimś nocnym markom czy też o świcie^^ epica bez żadnego pvp jest bez sensu.. Tutaj też można przemyśleć sprawę siegów  8) Dobrym rozwiązaniem jest ograniczenie zamków np. do 2 (Giran/Aden) i ulokowanie tylko tam shopów, z których właściciel miałby reward w postaci podatku  :P
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2010, 10:23:09 am wysłana przez !ArO »


Odp: [Zapowiedź] L2-Authority - High - Gracia Final
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 22, 2010, 10:50:48 am »
Co do doty to szczerze powiem że jeszcze się nad nią nie zastanawiałem :P. Co do oly to nawet jak się ma itemy na 16 to przy teleporcie na arene mają one statystyki +6. Respawn RB opisany jest na forum, a co do zamków to na początku będą 3 czy 4 dostępne.


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2-Authority - High - Gracia Final
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 22, 2010, 11:15:39 am »
Respawn RB opisany jest na forum
Mogę poprosić o link.. bo kurcze jakoś nie widzę..
Chciałem już zobaczyć jak wygląda serv ale http://img220.imageshack.us/img220/9796/hamachim.png  :(