Witaj
Gość

Wątek: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final  (Przeczytany 20684 razy)

  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

  • Trust Me , Run !
Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #75 dnia: Kwiecień 06, 2010, 06:03:05 pm »
No i zaczął się flame... Everlast tak samo jak ja lubi ciemne i ciepłe miejsca takie jak 'dupa admina' dlatego wciskamy się tam bez pomocy mydła ^^

Nie jednak nie  :noob:


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: -1

Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #76 dnia: Kwiecień 06, 2010, 06:21:43 pm »
haseo, jak wy checie z tym party z mana wyrobic? 4 x DD ktorzy bez many nie sa warci w pvp nic, do tego bufferzy ktorych trzeba rechargowac a wy szukacie albo healera albo rechargera albo kalekiego healera + rechargera?


A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
TECHNO ZDECHLO JEDZIEMY DO ENERGYYYYYYYYY


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

  • Trust Me , Run !
Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #77 dnia: Kwiecień 06, 2010, 06:25:16 pm »
Cytuj
10. Dualbox is prohibited. One can only draw 1 shop in the village (in the system online or offline)

Info potwierdzone .





Const pt nie jest do pvp , tylko do expa
Po ciul BD/SWS mana ? rzuci to co potrzeba i bije ... zrecharguje się sam


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: -1

Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #78 dnia: Kwiecień 06, 2010, 06:39:21 pm »
Const pt nie jest do pvp , tylko do expa
Po ciul BD/SWS mana ? rzuci to co potrzeba i bije ... zrecharguje się sam
jezeli do expa to ewentualnie na low/mid game moze byc, a bd/sws mana potrzebna po to zeby songowac/dancowac bo istnieje cos takiego jak mana burn/cancelstick/cancel dagger/cancel


A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
TECHNO ZDECHLO JEDZIEMY DO ENERGYYYYYYYYY


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #79 dnia: Kwiecień 06, 2010, 07:51:04 pm »
bo istnieje cos takiego jak mana burn/cancelstick/cancel dagger/cancel


Istnieje coś takiego jak szkoła (radzę odwiedzić) i tam gdzieś koło klasy 6 podstawówki nauczą Cię czytać ze zrozumieniem, że w temacie Everlasta jest bish/ee/se także nikt nie wyklucza manodaji i każdy normalny gracz wie, że do expa nie jest potrzebny typowy healer tylko bardziej skłaniamy się ku manodajce.


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: -1

Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #80 dnia: Kwiecień 06, 2010, 10:33:46 pm »
bo istnieje cos takiego jak mana burn/cancelstick/cancel dagger/cancel


Istnieje coś takiego jak szkoła (radzę odwiedzić) i tam gdzieś koło klasy 6 podstawówki nauczą Cię czytać ze zrozumieniem, że w temacie Everlasta jest bish/ee/se także nikt nie wyklucza manodaji i każdy normalny gracz wie, że do expa nie jest potrzebny typowy healer tylko bardziej skłaniamy się ku manodajce.
ok, napisz jak bedziecie robic cita bez healera to pogadamy(hint: po 80/81 tez trzeba expic)


A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
TECHNO ZDECHLO JEDZIEMY DO ENERGYYYYYYYYY


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #81 dnia: Kwiecień 06, 2010, 11:46:34 pm »
Lineage 2 Tips & Tricks
 

Czy wiesz, że?: EE/SE może brać z transfer skill Major Group Heal i spełniać rolę bisha w party? 

Koniec podpowiedzi. Czytaj więcej poradnikóff wzbogacą Twoją kulejącą wiedzę o kolejne 3 łopatki syfu! Jutro nam napiszesz, że łuk zmiata tanka 1 strzałem, a po jutrze, że skill ''sweeper'' z martwego wroga ciągnie exp i sp.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2010, 11:48:53 pm wysłana przez Haseo »


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: -1

Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #82 dnia: Kwiecień 06, 2010, 11:48:25 pm »
Lineage 2 Tips & Tricks
 

Czy wiesz, że?: EE/SE może brać z transfer skill Major Group Heal i spełniać rolę bisha w party? 

Koniec podpowiedzi. Czytaj więcej poradnikóff!
czy wiesz ze ten serwer to "low rate - gracia FINAL"?

skill linking wszedl w epilogu, a sam major group heal ma ci zastapic SSS/balance'a/salvation/cleanse?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2010, 12:04:40 am wysłana przez Leningrad »


A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
TECHNO ZDECHLO JEDZIEMY DO ENERGYYYYYYYYY


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #83 dnia: Kwiecień 07, 2010, 02:14:41 pm »
Wiem, że wszedł na epilogu mówię ogółem nie konkretnie o serwerze. Jeśli chodzi konkretnie o GF to nadal jestem zdania, że na exp healera wystarczy EE :] Jeśli jesteś innego zdania to:

a) jesteś w dupie
b) żyjesz w ziemiance, posiadasz drewniany komputer 'powered by hamster inc.'
c) grasz w WoWa i pomyliłeś fora (cóż zdarza się)

Ogarnij, że nie mówimy o siege i niezbędnym tam combo Prayer + Balance Life + Major Group Heal tylko o expie w katach załóżmy FP gdzie gracze w A grade lubią sobie pozbierać AA i poexpić. Teraz pytanie...po jaką cholere Bishop skoro moby tam ledwo ściągają hp na vr ? Wc jest w stanie wyhealować tam DD. Masz gówniane pojęcie o expie na low wracaj na HR i baw się dobrze.


  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 0

  • BOGACZ QRWA #1
Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #84 dnia: Kwiecień 07, 2010, 02:19:14 pm »
300-Spartans - Low Rate - Gracia Final

EE/SE może brać z transfer skill Major Group Heal i spełniać rolę bisha w party? 

emmm myslalem ze juz w l2 nie mozna spotkac takich nieogarow jednak sie mylilem


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #85 dnia: Kwiecień 07, 2010, 02:39:21 pm »
emmm myslalem ze juz w l2 nie mozna spotkac takich nieogarow jednak sie mylilem


Każdy ogarnięty EE najpierw weźmie Major Group Heal na exp do 79+ dopiero potem na oli Magical Backfire... widać, że ogarnięty jesteś.

/edit

każdy lul flamer ma postów 1-10... hmmm gl & hf


  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 0

  • BOGACZ QRWA #1
Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #86 dnia: Kwiecień 07, 2010, 03:10:02 pm »
emmm myslalem ze juz w l2 nie mozna spotkac takich nieogarow jednak sie mylilem


Każdy ogarnięty EE najpierw weźmie Major Group Heal na exp do 79+ dopiero potem na oli Magical Backfire... widać, że ogarnięty jesteś.

/edit

każdy lul flamer ma postów 1-10... hmmm gl & hf

1. powiedzial ziomek ze 150+ postami strong, nei osmieszaj sie gimbusie
2. jezeli dla ciebie miara czegokolwiek jest ilosc postow na l2 com to jestes plebsem
3. nie chodzilo mi o to jakiego pomandera wezmie tylko czy w ogole wezmie na tym twoim smiesznym spartanz300 l2joffretail like150%
4. na ee podstawa to  purify ale ok wy tlyko farmicie
5. nie wiem co pisze z plebanem ktory chce grac na serverze z mniejszym online niz jego ilosc postow


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #87 dnia: Kwiecień 07, 2010, 03:17:32 pm »
Najpierw napisz tak by wszyscy Cię zrozumieli.


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: -1

Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #88 dnia: Kwiecień 07, 2010, 04:32:38 pm »
Cytuj
Najpierw napisz tak by wszyscy Cię zrozumieli.

prosze bardzo


to moze na poczatek
Cytuj
każdy lul flamer ma postów 1-10... hmmm gl & hf

~6.1k postow to dla ciebie 1-10? ok

Cytuj
    Ogarnij, że nie mówimy o siege i niezbędnym tam combo Prayer + Balance Life + Major Group Heal tylko o expie w katach załóżmy FP gdzie gracze w A grade lubią sobie pozbierać AA i poexpić. Teraz pytanie...po jaką cholere Bishop skoro moby tam ledwo ściągają hp na vr ? Wc jest w stanie wyhealować tam DD. Masz -_-'iane pojęcie o expie na low wracaj na HR i baw się dobrze.

i to podobno ja nie umiem czytac, hm ... napisalem

Cytuj
napisz jak bedziecie robic cita bez healera to pogadamy(hint: po 80/81 tez trzeba expic)


chyba ze w waszym swietnym const pt bedziecie 85 w FP cata wbijali

ba, nawet jezeli dalej masz problem to ... po co wam 9cio osobowe party w FP? rzeczywiscie duzo AA nazbieracie, a expa to tyle ze chinscy farmerzy nie dadza wam rady

   
Cytuj
Każdy ogarnięty EE najpierw weźmie Major Group Heal na exp do 79+ dopiero potem na oli Magical Backfire... widać, że ogarnięty jesteś.

jak masz zamiar codziennie 6h przy oly monumencie stac to bierz magical backfire ktory i tak bedzie dla EE bezuzyteczny(poza walkami z innymi EE), i tak masz 2x mana pool, do tego OE mana burn i 2 nuki w aug jezeli sie na oly wybierasz wiec po co ci magical backfire? purify > all


A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
TECHNO ZDECHLO JEDZIEMY DO ENERGYYYYYYYYY


  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 0

  • BOGACZ QRWA #1
Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #89 dnia: Kwiecień 07, 2010, 05:47:20 pm »
Najpierw napisz tak by wszyscy Cię zrozumieli.

idz lepiej ogladac te swoje japonskie bajeczki a nie udzielasz sie na powaznym forum wyczesanej gierki


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #90 dnia: Kwiecień 07, 2010, 07:43:51 pm »
@Leningrad

Jeśli się ogarnia bisha/EE to śpiewka o active agu jest dla niedorozwojów bardziej. To jest opcja, a nie przymus, a ciekawi mnie w takim razie... co weźmiesz EE na oly nie wliczam obecności przykładowo 'hydro blasta' w agu? Czekam na odpowiedź mistrza.

@treD

Ja Ci nie pomogę przykro mi. Utonęła Twoja ostatnia deska ratunku na bycie normalnym dzieckiem.


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: -1

Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #91 dnia: Kwiecień 07, 2010, 07:57:36 pm »
@Leningrad

Jeśli się ogarnia bisha/EE to śpiewka o active agu jest dla niedorozwojów bardziej. To jest opcja, a nie przymus, a ciekawi mnie w takim razie... co weźmiesz EE na oly nie wliczam obecności przykładowo 'hydro blasta' w agu? Czekam na odpowiedź mistrza.

czy ty probujesz wlasnie powiedziec ze bishem/ee na oly cos bez nuke'a w aug zdzialasz? chyba zartujesz

a EE nie bede sie pierniczyl z braniem skilla specjalnie na oly, chyba ze bless the blood ale i tak nie chcialoby mi sie biegac i zmieniac na oly skilla i na open pvp


i nie poszedlbym ee/bishem na oly bez 1 albo 2 nukow w aug bo wtedy to jest kaleka a nie oly farmer
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2010, 08:25:20 pm wysłana przez Leningrad »


A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
TECHNO ZDECHLO JEDZIEMY DO ENERGYYYYYYYYY


  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 0

  • BOGACZ QRWA #1
Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #92 dnia: Kwiecień 07, 2010, 10:48:20 pm »
Jeśli się ogarnia bisha/EE to śpiewka o active agu jest dla niedorozwojów bardziej. To jest opcja, a nie przymus, a ciekawi mnie w takim razie... co weźmiesz EE na oly nie wliczam obecności

carnage w lape  czy moze genialny pomysl z inquisitorem? juz widze Beast oly z 300 pktami.
Masz racje wez sobie tego backfire na ee na gfinal, farm instancje 80+ bez bisha.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #93 dnia: Kwiecień 07, 2010, 11:00:44 pm »
Myślę, że już starczy, posty ładne, bez wulgaryzmów więc tylko je wydzielę.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #94 dnia: Kwiecień 07, 2010, 11:17:08 pm »
 :noob:   I tym ładnym akcentem zakończę wojnę dwóch graczy, którzy zbłądzili i błądzić będą nadal  :(


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #95 dnia: Kwiecień 07, 2010, 11:47:50 pm »
Zrobię to jutro, tym czasem - Dobrejnocy. :)
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 0

  • BOGACZ QRWA #1
Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #96 dnia: Kwiecień 08, 2010, 12:09:54 am »
:noob:   I tym ładnym akcentem zakończę wojnę dwóch graczy, którzy zbłądzili i błądzić będą nadal  :(

jestes idiota eot


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #97 dnia: Kwiecień 08, 2010, 11:33:46 am »
:noob:   I tym ładnym akcentem zakończę wojnę dwóch graczy, którzy zbłądzili i błądzić będą nadal  :(
Hmm czyzbys juz skonczyl? Wkoncu zrozumiales ze to oni mieli racje? Czy moze te hinduskie bajeczki na umysl wplywaja?



  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

  • Trust Me , Run !
Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #98 dnia: Kwiecień 08, 2010, 11:51:12 am »
Jak dla mnie to ten topic dotyczy serwera a nie @Haseo.
Robicie zbędny flame i podpuszczacie go do dalszej kłótni


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #99 dnia: Kwiecień 08, 2010, 01:28:53 pm »
A ja nie znalazłem przeciwnika do flamu tylko dwie namiastki flamerów ;P Więc pasuję.