Witaj
Gość

Wątek: Infinity [x8]  (Przeczytany 4736 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Infinity [x8]
« dnia: Kwiecień 10, 2010, 05:45:39 pm »
Czy ktoś obeznany może napisać jakieś szczegóły na temat tego serwera?? Byłbym wdzięczny.


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: Infinity [x8]
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 10, 2010, 05:48:34 pm »
Czy ktoś obeznany może napisać jakieś szczegóły na temat tego serwera?? Byłbym wdzięczny.
8x pvp server, po okolo 3 miesiacach bedzie transfer postaci z obecnego 10x na ten nowy 8x
tyle tylko napisali


  • Wiadomości: 323

  • Pochwał: 4

Odp: Infinity [x8]
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 21, 2010, 07:28:49 pm »
Teraz już mamy troszkę więcej informacji :)

Witam serdecznie, prezentacja ulegnie modyfikacji na dniach, proszę o wyrozumiałość ze strony administracji.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oficjalna data startu 1 Maja 2010r.
15:00 GMT

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Strona Główna :
http://www.rpg-club.com/en
Forum :
http://www.rpg-club.com/en/f/

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adena / Exp / SP: ilość x8
Seal Stones: ilość x8
Adena, Seal Stones: szansa  100%
Szansa dropu x8
Spoil: szansa x2, ilość x8
Quests: X5 (nie dla wszystkich)
Nagrody za questy : Adena/Exp x8


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Low rate'owy serwer PvP - Nowe podejście do orginalnego systemu gry, który każdego zadziwi
Postanowiliśmy znieść całkowicie denerwujące elementy gry, takie jakie farma, spoilowanie itp.
Pozostawimy główny element Gry - Bitwy(czyt. mass pvp, pvp, bez dużej farmy dojdziemy do end game).

Ciągle marnujesz czas na zabijanie mobów? Zapomnij o tym!
Tracisz dwa tygodnie na próbie zdobycia materiałów na broń i zbroję? Koniec z tym!
Twoje staty PvP/PK są zerowe? Zmień to!

Czas zmienić priorytety!


Twoja postać jest bronią do zabijania. Już nigdy więcej nie spędzisz nocy na lvlowaniu - Osiągnij wszystko w jak najkrótszym czasie.



Sprostaj temu!
Patrzenie się w dół nie przystoi bohaterom! Pierwszy raz prawdziwe raty x8 na drop i spoil
Nigdy wcześniej stworzenie broni i armorów nie było takie proste, Dotacje nie będą wpływać na gameplay w dużym stopniu.



Walcz!
Honor i chwała zdobyta i wyłącznie w bitwach(fame?)Możesz zdobyć poważanie za pomocą magii i miecza  – Weź udział w wspaniałych bitwach, starciach , Olbrzymich siegach i genialnie skonstruowanych raidach



Dołącz do nas
Najokrutniejsze bitwy pomiędzy zaprzysiężonym wrogom , Intrygi i rewolucje, Ścigani zdrajcy i bohaterzy. Zabicie najpotężniejszych z potworów uczyni Ciebie respektowanym – To wszystko czeka na Ciebie na nowym low rate-pvp serwerze Infinity

Granie na naszym serwerze jest dobrym wyborem, ponieważ :

- Posiadamy 100% Gracia Final Files
- Posiadamy stabilną i zabezpieczoną bazę danych
- Prawdziwe raty x8 dla dropu i spoila
- Zbalansowany system dotacjii

Zaloguj się i upewnij na własnych oczach














  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Infinity [x8]
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 21, 2010, 08:01:22 pm »
jakieś klany chcą tam zawitać??


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Infinity [x8]
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 21, 2010, 08:07:27 pm »
Nie wiadomo, ale lepszy donate serwer na którym i tak lajtowo sie zlozy eq. Niz jakies l2j 400 Online.

No jedyna alternattywa jest dnet
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 108

  • Pochwał: -4

Odp: Infinity [x8]
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 21, 2010, 08:34:20 pm »


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Infinity [x8]
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 21, 2010, 08:39:10 pm »
l2dc a  l2off co wolisz?


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Infinity [x8]
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 21, 2010, 08:53:19 pm »
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 323

  • Pochwał: 4

Odp: Infinity [x8]
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 21, 2010, 09:03:24 pm »
BFD x30 za 8dni ma wstać :D


  • Wiadomości: 276

  • Pochwał: 0

Odp: Infinity [x8]
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 21, 2010, 09:22:32 pm »
Nie czaje tych plików L2dc. Czym się niby ta nowa java wyróżnia ? Pewnie i tam wszystko napisane podobnie i te same bugi tylko o ile rozumiem utrzyma więcej osób aniżeli ~500 więc nadal gówno nie l2. L2m też miało być takie superaśne.
Orzeł moje godło, Reni moja godność.


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Infinity [x8]
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 21, 2010, 09:48:30 pm »
Nie czaje tych plików L2dc. Czym się niby ta nowa java wyróżnia ? Pewnie i tam wszystko napisane podobnie i te same bugi tylko o ile rozumiem utrzyma więcej osób aniżeli ~500 więc nadal -_-'o nie l2. L2m też miało być takie superaśne.

Różni się wszystkim i z dobrą maszyną uciągnie 6000.


Z l2 najwiecej uciagnal, prezentowany przez moją osobę L2INC z boxami czy nie na serwerze było 8000 Online(l2j), a uptime miał jakieś 15-20h


Jak ja kur** nie lubię ludzi, którzy oceniają czekoladę po opakowaniu. Sprawdź sam, nie jeden off chciałby mieć tyle działających w 100% rzeczy co l2DC. L2DragonClaw ma wiele w 100% dzialajacych rzeczy, formol i nie, nie jest lepsze od l2epilogue l2off retail filesm, poniewaz emulator moze byc tak samo dobry w 100% nigdy w 101%.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2010, 10:32:35 pm wysłana przez HellSign »
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 276

  • Pochwał: 0

Odp: Infinity [x8]
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 21, 2010, 11:21:28 pm »
A jak ja Kur** nie lubię ludzi którzy zamiast normalnie odpowiedzieć na normalne pytanie włączają swój emo rage. Java też ma wiele "działających" rzeczy. Ja się pytam co ma więcej od typowej javy. Zresztą nie ważne..
Orzeł moje godło, Reni moja godność.


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Infinity [x8]
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 22, 2010, 12:59:44 am »
Czyli za kolejne kille bedziemy dostawac expa ? czy jak to bedzie. moglby mi ktos to wyjasnic. Pogralbym na servie z takimi plikami nie low rate...
zzOMGzz AW/sk


  • Wiadomości: 108

  • Pochwał: -4

Odp: Infinity [x8]
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 22, 2010, 07:55:12 am »
Ifninitel2.com  calkowicie serwer oparty na pvp adene i exp za pvp wszystko za pvp : )


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Infinity [x8]
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 22, 2010, 12:29:23 pm »
Ale czy ten nowy x8 to bedzie cos na wzor tego infintiel2?
zzOMGzz AW/sk


  • Wiadomości: 108

  • Pochwał: -4

Odp: Infinity [x8]
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 22, 2010, 03:41:20 pm »
A tego to nie wiem


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Infinity [x8]
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 24, 2010, 05:08:18 pm »
Nie będzie jak bys poczyatł forum rpg to byś wiedział . Będzie to normalny farm serwer z większym ratem questów / spoila + itemki do kupienia w gm shop za adene / coiny z dotki / vote / adene . Poprostu serwer dla ludzi co niekoniecznie chcą craftować itemki i robić własnego spoila + dwarfa etc.

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Infinity [x8]
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 24, 2010, 10:19:17 pm »
Gdybym poczytal na ich forum to bym nie zadawal tutaj pytan.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2010, 12:16:49 am wysłana przez TeJP »
zzOMGzz AW/sk


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: -1

Odp: Infinity [x8]
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 29, 2010, 09:31:04 pm »
Z l2 najwiecej uciagnal, prezentowany przez moją osobę L2INC z boxami czy nie na serwerze było 8000 Online(l2j), a uptime miał jakieś 15-20h

Buahahaha, bajkopisarz sie znalazl ^^
Abyss x7 - Inactive
L2Extreme x7 - Inactive
Nanaki - Inactive
Roxy x5 - Inactive
Luna - Inactive
Celes x7 - Inactive
RPG x5 - Inactive


  • Wiadomości: 276

  • Pochwał: 0

Odp: Infinity [x8]
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 29, 2010, 11:29:51 pm »
To też zastanawiające. Skąd miał maszynę żeby utrzymać 8k online. Skąd miał 8k ludzi ? Dlaczego gra na privach skoro jego java jest taka zarąbista. I tak dalej. Moja L2Eni (l2j) ma freye i 12k online ! beat that !
Orzeł moje godło, Reni moja godność.


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Infinity [x8]
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 29, 2010, 11:45:36 pm »
Z l2 najwiecej uciagnal, prezentowany przez moją osobę L2INC z boxami czy nie na serwerze było 8000 Online(l2j), a uptime miał jakieś 15-20h

Buahahaha, bajkopisarz sie znalazl ^^


Wiesz wisi mi co tam myslisz, polskie piekiełko. Nic nie wiesz na ten temat, a oceniasz, ale ja Ci nic udowadniać nie muszę.


To też zastanawiające. Skąd miał maszynę żeby utrzymać 8k online. Skąd miał 8k ludzi ? Dlaczego gra na privach skoro jego java jest taka zarąbista. I tak dalej. Moja L2Eni (l2j) ma freye i 12k online ! beat that !



:) Wróć do podstawówki chłopcze, jak nie zauważyłeś do Ci podpowiem :
Z l2 najwiecej uciagnal, prezentowany przez moją osobę L2INC z boxami czy nie na serwerze było 8000 



Prezentowany prze moją osobę, a nie tworzony



BTW z osób, które grały o ile się nie mylę na tym forum udzielają się osoby takie jak np. Laner(lider klanu 80 osobowego;p)
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: Infinity [x8]
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 30, 2010, 12:06:19 am »
Z l2 najwiecej uciagnal, prezentowany przez moją osobę L2INC z boxami czy nie na serwerze było 8000 Online(l2j), a uptime miał jakieś 15-20h
i tu sie kolego mylisz bo asterios ciagnal 8k+ na l2dream (l2j)

podstawowa roznica pomiedzy l2off a l2dc:

l2off - pliki takie jakie maja byc - wszystko dziala retail-like
l2dc - skille i inne elementy dzialaja tak jak devowi wydaje sie ze dzialaja (tak jak l2j bo l2dc to wciaz l2j), przez co skille co prawda widac ze dzialaja jak powinnym jednak roznia sie formulki skilli itd co na dluzsza mete tworzy wiekszy lub mniejszy dysbalans gry
nie zapominajmy ze l2dc to wciaz l2j i duzo rzeczy nadal nie dziala np clan hall siege itp i l2dc nigdy nie dogoni jakoscia 100%l2off
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2010, 12:07:54 am wysłana przez Lokocz »


  • Wiadomości: 276

  • Pochwał: 0

Odp: Infinity [x8]
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 30, 2010, 12:08:17 am »
Po co podkreślasz 8000 ? Napisałem 8k ( 8k=8000)

Dlaczego mam wrażenie że jesteś grubiutkim gimnazjalistą bez przyjaciół ? Zobacz swoje posty.. jak się spinasz. Wcześniej tak samo. Jakieś problemy z własnym ego.. Chłopcze ?

@Lokocz. Ja wcześniej pytałem czym się różni L2dc ale głównie w sprawie stabilności. Bugi wiadomo że te same bo to ciągle ten sam język i te same formuły. HellSign Tak się spina że nie potrafi wytłumaczyć. Może Ty wiesz dlaczego teraz javy potrafią utrzymać 5k online a wcześniej się sypały przy ~500. Sam kiedyś stawiałem javy na kilku maszynach i jestem ciekaw o co chodzi.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2010, 12:11:31 am wysłana przez RenifeRx »
Orzeł moje godło, Reni moja godność.


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: Infinity [x8]
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 30, 2010, 04:02:43 am »
Po co podkreślasz 8000 ? Napisałem 8k ( 8k=8000)

Dlaczego mam wrażenie że jesteś grubiutkim gimnazjalistą bez przyjaciół ? Zobacz swoje posty.. jak się spinasz. Wcześniej tak samo. Jakieś problemy z własnym ego.. Chłopcze ?

@Lokocz. Ja wcześniej pytałem czym się różni L2dc ale głównie w sprawie stabilności. Bugi wiadomo że te same bo to ciągle ten sam język i te same formuły. HellSign Tak się spina że nie potrafi wytłumaczyć. Może Ty wiesz dlaczego teraz javy potrafią utrzymać 5k online a wcześniej się sypały przy ~500. Sam kiedyś stawiałem javy na kilku maszynach i jestem ciekaw o co chodzi.
dopracowali skrypty napisane przez loli przez co zwiekszyli stabilnosc/wydajnosc serwera
ja osobiscie jakbym mial juz polecic komus jave, to tylko ta na ktorej stoi asterios - l2dream - chyba dobrze nazwe pamietam
zabawne jest to, ze ludzi postrzegaja l2dc i l2j jako calkiem rozne rzeczy, a przeciez to to samo tylko jedno lepiej rozwiniete od drugiego, podobnie jak z linuxami gentoo i inne badziewia, a jednak dalej sa to linuxy
dopracowanie l2j do takiego stopnia aby serwery byly stabilne bylo tylko kwestia czasu, niestety nadal pozostaje ten sam najwazniejszy aspekt - intuicyjne pisanie skilli, te same nie dzialajace elementy gry, a w zwiazku z nimi dysbalans
jezeli chcesz sie wiecej dowiedziec o l2dc proponuje poszperac w google, ewentualnie na forum pmfuna cos znalezc mozna ciekawego

skoro juz jestesmy przy temacie bfdj, takie pytanko z ciekawosci do tych co tak lubia dyskutowac o tym serwerze

czy wiecie chociaz kto stawia ten serwer? czy macie wy w ogole pojecie ze admini bfdr nie maja z tym nic wspolnego, tylko serwer jest przylaczany do ich sieci?
wiec pisanie ze poprzednie ich serwery mialy chuj wie ile online jest kompletna bzdura
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2010, 04:06:14 am wysłana przez Lokocz »


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Infinity [x8]
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 30, 2010, 11:04:38 am »
Po co podkreślasz 8000 ? Napisałem 8k ( 8k=8000)

Dlaczego mam wrażenie że jesteś grubiutkim gimnazjalistą bez przyjaciół ? Zobacz swoje posty.. jak się spinasz. Wcześniej tak samo. Jakieś problemy z własnym ego.. Chłopcze ?

@Lokocz. Ja wcześniej pytałem czym się różni L2dc ale głównie w sprawie stabilności. Bugi wiadomo że te same bo to ciągle ten sam język i te same formuły. HellSign Tak się spina że nie potrafi wytłumaczyć. Może Ty wiesz dlaczego teraz javy potrafią utrzymać 5k online a wcześniej się sypały przy ~500. Sam kiedyś stawiałem javy na kilku maszynach i jestem ciekaw o co chodzi.
dopracowali skrypty napisane przez loli przez co zwiekszyli stabilnosc/wydajnosc serwera
ja osobiscie jakbym mial juz polecic komus jave, to tylko ta na ktorej stoi asterios - l2dream - chyba dobrze nazwe pamietam
zabawne jest to, ze ludzi postrzegaja l2dc i l2j jako calkiem rozne rzeczy, a przeciez to to samo tylko jedno lepiej rozwiniete od drugiego, podobnie jak z linuxami gentoo i inne badziewia, a jednak dalej sa to linuxy
dopracowanie l2j do takiego stopnia aby serwery byly stabilne bylo tylko kwestia czasu, niestety nadal pozostaje ten sam najwazniejszy aspekt - intuicyjne pisanie skilli, te same nie dzialajace elementy gry, a w zwiazku z nimi dysbalans
jezeli chcesz sie wiecej dowiedziec o l2dc proponuje poszperac w google, ewentualnie na forum pmfuna cos znalezc mozna ciekawego

skoro juz jestesmy przy temacie bfdj, takie pytanko z ciekawosci do tych co tak lubia dyskutowac o tym serwerze

czy wiecie chociaz kto stawia ten serwer? czy macie wy w ogole pojecie ze admini bfdr nie maja z tym nic wspolnego, tylko serwer jest przylaczany do ich sieci?
wiec pisanie ze poprzednie ich serwery mialy -_-' wie ile online jest kompletna bzdura



Miały 4k Online, a ostatnia edycja przez jakieś pare tyg prawię 8000


L2dream w ogóle stawia nowy hr/mid tak swoją droga, dobry serwer na 50tce jest 3500 osób, INC miał podobny emulator, a chciałem wspomnieć że mieli najlepszy hosting w europie i 8000.


5h left, liczę skromnie na 2001+ ludzi na bfdr.



L2DC to nie L2j, bo mylisz technologię na której oparty jest emulator z nim samym. Różnica polega na :

- Skillach,
- Mechanice,
- Geo,
-Teamie=up to date,
-Dobrze napisanych, zoptymalizowanych formół,
- AI, patchfinding, x30tka chcecie ? wbijcie i oceniajcie.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON