Witaj
Gość

Wątek: Archer Gracia Final  (Przeczytany 20872 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #125 dnia: Czerwiec 15, 2010, 10:44:00 pm »
szkoda takiego sprzetu epiców i suportu na takie lol party.

Ten nóż tam zabija bo ten kusznik i he mimo że hero na zerku nie wiele robią.

Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #126 dnia: Czerwiec 15, 2010, 10:50:40 pm »
4k dmg to faktycznie niewiele  :D

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #127 dnia: Czerwiec 15, 2010, 11:00:48 pm »
4k dmg to faktycznie niewiele  :D

z takim eq to bd bije po 2k+, a na miejsce tego luka mozna dodac daggera
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #128 dnia: Czerwiec 15, 2010, 11:06:49 pm »
Luk jest dobry w niektorych pt ze wzgledu na countery, najlepsza kontra na luk pt sa cp potki.
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #129 dnia: Czerwiec 15, 2010, 11:21:31 pm »
acha tak, wlasnie o tym frapsie motora mowilem

obejrzales pierwsza akcje w ktorej motor ma w pt slh+tricsktera(zapewne wysoko OE real target) i daggera, a temat byl ogolnei o przydatnosci archer party, powiedz mi teraz jakim prawem nazywasz takie pt archer party jezeli 1 archer tam jest? to jakby zamiast daggera byl nuker to byloby nuker pt, right?


poza tym, jakbys obejrzal inne akcje w ktorych nie ma juz takiego perfect party pod niego to bys zobaczyl ze w pewnych momentach jego dmg NIE przekracza 1.7k

btw, pisales ze czytasz caly temat przed wypowiedzeniem sie w nim? szkoda ze nie ogladasz calego frapsa przed masturbowaniem sie po jednej akcji


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #130 dnia: Czerwiec 15, 2010, 11:24:48 pm »
Cytuj
obejrzales pierwsza akcje w ktorej motor ma w pt slh+tricsktera(zapewne wysoko OE real target) i daggera, a temat byl ogolnei o przydatnosci archer party, powiedz mi teraz jakim prawem nazywasz takie pt archer party jezeli 1 archer tam jest? to jakby zamiast daggera byl nuker to byloby nuker pt, right?

kolejny selfowned  :D pokaż cytat gdzie nazwałem to archer party  :oops:

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #131 dnia: Czerwiec 15, 2010, 11:28:41 pm »
Cytuj
obejrzales pierwsza akcje w ktorej motor ma w pt slh+tricsktera(zapewne wysoko OE real target) i daggera, a temat byl ogolnei o przydatnosci archer party, powiedz mi teraz jakim prawem nazywasz takie pt archer party jezeli 1 archer tam jest? to jakby zamiast daggera byl nuker to byloby nuker pt, right?

kolejny selfowned  :D pokaż cytat gdzie nazwałem to archer party  :oops:
raczej u ciebie selfowned, mowimy o przydatnosci ARCHER party, czyli posty odnosza sie do tego, jezeli do tej pory tego nei zauwazyles to moze czas zebys zalozyl inny temat w ktorym i tak nie przyznamy ci racji bo he bez hero jest potrzebny tylko do counter dasha


  • Wiadomości: 348

  • Pochwał: 1

  • owning the god
Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #132 dnia: Czerwiec 15, 2010, 11:29:56 pm »


Uploaded with ImageShack.us

tu masz sc z frapsa jeszcze z gracji 2 jak th 79 w s bije w bisha w s80 za 2.3k. po tyle bije twoj motor na akcji na hb (mial pare hitow po 3k w calej akcji na hb, jednak 5 takich hitow na ~5 minut to nie jest dobry dmg). tak sc slabej jakosci bo niestety fraps w takiej jakosci byl nagrany.


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #133 dnia: Czerwiec 15, 2010, 11:31:02 pm »
Cytuj
pojawiło się wiele opinii że łucznik

1 zdanie autora tematu, widze tu określenie łucznik, nie party łuków, polecam czytanie ze zrozumieniem  :)

Cytuj
jednak 5 takich hitow na ~5 minut to nie jest dobry dmg

obejrzyj jeszcze raz film Motora i policz ile takicg hitow pada w ciagu minuty, jesli już chcesz coś wyolbrzymiać, to przynajmniej nie pisz głupot  :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2010, 11:32:46 pm wysłana przez cycu766 »

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #134 dnia: Czerwiec 15, 2010, 11:37:59 pm »
Dobra Archer owni idź spać i nie wracaj
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #135 dnia: Czerwiec 15, 2010, 11:43:16 pm »
nigdzie nie napisałem ze owni :), mam tylko beke z haterów, którzy na siłe próbują mnie sflejmować i powoli coraz głupsze teorie tutaj widuje  :D

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #136 dnia: Czerwiec 15, 2010, 11:49:08 pm »
Jest zupełnie na odwrót ale jak tam uważasz jak oni nie dali rade Cię przekonać (w sumie i ja też próbowałem) to już nawet nie będę próbował...  Najlepiej zrób łucznika albo całe party wbij 85 potem na pvp będziesz dostawał od każdego party które nie są  archer party  to może zmienisz zdanie ale kiedy to będzie ;) GL
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #137 dnia: Czerwiec 15, 2010, 11:50:41 pm »
ten screen to dobry przyklad, 79 melle pt>85 archer pt
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #138 dnia: Czerwiec 15, 2010, 11:54:37 pm »
tu nie ma haterów tylko realiści którzy wiedzą że ten łuk jest potrzebny w party jak dwóch wc.

Hero który bije nawet po 3k tylko to samo będzie robił hero tyrant z jednej ręki i to dużo szybciej. Nie wspominając o nożach czy nukach.

Zapytałeś o przydatność łuka to wszyscy napisali jednoznacznie: jest usless. Ot kolejny valor w klanie przydatność na poziomie hero spoila chociaż nawet nei bo ten drugi może aoe w tuly robić :D

Nikt nei flejmuje tylko stara się uzmysłowić ludziom którzy chcieliby pograć że to co piszesz to kompletna bzdura. W obecnej kronice robienie łuka czy granie nim na oficialnym serwerze jest równe mądre co posmarowanie tyłka miodem i opalanie się obok pasieki
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2010, 11:57:25 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #139 dnia: Czerwiec 15, 2010, 11:58:54 pm »
Neural gram łucznikiem 81 i dobrze wiem jak sie sprawuje na pvp- nie narzekam  :)
Azella nie ja pytałem o przydatność łuka, ale patrzac na pierdoły jakies wypisywałes po obejrzeniu filmu Motora widze że nie bardzo ogarniasz co sie dzieje, takze wybaczam kolejną pomyłke  :)

Cytuj
Nikt nei flejmuje tylko stara się uzmysłowić ludziom którzy chcieliby pograć że to co piszesz to kompletna bzdura. W obecnej kronice robienie łuka czy granie nim na oficialnym serwerze jest równe mądre co posmarowanie tyłka miodem i opalanie się obok pasieki

no jesli biora sie za to ludzie, których wiedza na temat L2 jest tak płytka twoja czy DonK'a, to napewno  :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2010, 12:01:10 am wysłana przez cycu766 »

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #140 dnia: Czerwiec 16, 2010, 12:07:40 am »
Neural gram łucznikiem 81 i dobrze wiem jak sie sprawuje na pvp- nie narzekam  :)
Azella nie ja pytałem o przydatność łuka, ale patrzac na pierdoły jakies wypisywałes po obejrzeniu filmu Motora widze że nie bardzo ogarniasz co sie dzieje, takze wybaczam kolejną pomyłke  :)

skoro możesz zrobić coś na pvp to tylko świadczy o poziomie na twoim serwerze.

Tak się składa że między postami trafiliśmy na warpie na hb party łuczników. Kolesie campili warp i jedyne co udało im się zrobić to zbić hp EE do 1/3.

Zanim się doczytałem na obu kontach to było już dożynanie watah. Tyle tylko że dałem na 5 osób hamstringa bez odpalania party ud.

Ja w przeciwieństwie do ciebie gram z kolesiami którzy mają sprzęt i lev jakiego ty nigdy poza frapsami nei zobaczysz i są to moi wrogowie. Jakoś nikt się specjalnei nie spina jak wpadneimy na party z łukami czy stricte archer party. W chwili obecnej większość gra nukami bo znudziło im się dostawać bęcki nawet od lolowatych party.

HE 85 z tego party robi za valora i stunuje targety czasem w coś strzelając bo do niczego innego się nei nadaje..
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2010, 12:11:25 am wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #141 dnia: Czerwiec 16, 2010, 12:10:50 am »
coolstorybro  :D ogarnij grę, HF

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #142 dnia: Czerwiec 16, 2010, 12:12:21 am »
luzik misiu.

Widze że brak argumentów nadrabiasz robieniem z siebie błazna :)


sporo fanów będziesz miał na tym forum i dołączysz do zacnego grona.

http://forum.lineage2.com.pl/index.php/board,194.0.html gdzieś tu pisz te swoje wynurzenia.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2010, 12:14:29 am wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #143 dnia: Czerwiec 16, 2010, 12:14:14 am »
ja już przedstawiłem swoje argumenty, i nie muszę wymyślać historyjek L2 fiction żeby na siłę się ich trzymać  :)

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #144 dnia: Czerwiec 16, 2010, 12:17:38 am »
jedyny argument że hero HE wali w piżamę przy dobrych wiatrach za 3k.

ide ogarniać grę bo chyba się jednak nie nadaje do tego :(

ostatnia próba:

prawie kazda klasa coś dostałą w ostatnich kronikach:

noże hide, inni mele dd fina secret, tanki any magic arrmor, nuki healerzy enli, kurczaki fs-enli, a co dostał łucznik: ta dammmmmmmm może strzelać bez zużywania many.

większość klas enchantuje skile na element a bazujący na regularach łucznik nic nie może zrobić. Przy bufie od ol i wc jednocześnie dmg z crit jest żałosny więc nawet na mass pvp ta klasa się nei sprawdza :(

zależność dmg od rage. Co oznacza że noże tyranta deske zerka które chwila i są przy tobie będziesz bił za jakiś żal dmg

pokumał o co chodzi czy dalej nie?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2010, 12:23:45 am wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #145 dnia: Czerwiec 16, 2010, 12:17:55 am »
az strach pomyslec gdzie on gra ;p
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #146 dnia: Czerwiec 16, 2010, 12:20:48 am »
Ogarnij gre! -_-'a ogarnij gre! Spam! -_-'a!
i tak mdh wie ze robisz to specjalnie i nie wywali tematu!


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #147 dnia: Czerwiec 16, 2010, 12:20:58 am »
RazielIII jak byś czytał na bierzaco to byś wiedział, że tam gdzie ty
Azella po objetości twojego płaczu w postach i ilosci ich edycji wnioskuje że ci żyłka pęka, idź na piwo albo zajmij sie czymś innym  :)

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 0

  • Niech nastanie CHAOS !
Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #148 dnia: Czerwiec 16, 2010, 12:21:12 am »
Cóż, ktokolwiek lubi archera to i tak będzie grać tą klasą.

Zawsze w update'ach było tak, że z którejś klasy robiło się boga, a inną obniżano.

I tak mimo wszystko jak w pvp archer wypadnie w dużej mierze zależy od samego gracza - jak gra ta postacią i jakie ma umiejętności. Trzeba znać swoje mocne i słabe strony.
Jak już spaść to z wysokiego konia.


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #149 dnia: Czerwiec 16, 2010, 12:22:31 am »
otóz to, ale do niektórych nadal to nie dociera  :)

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi