Witaj
Gość

Wątek: TYRANT Vs. TH/DA/DEST ...  (Przeczytany 3379 razy)

  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

TYRANT Vs. TH/DA/DEST ...
« dnia: Wrzesień 17, 2005, 07:55:27 am »
Przy  załorzeniu  ze swerver jest C3 jestem ciekaw jak byscie rozegrali pvp  tyranta z wojonikami nie wliczajac w to lucznikow.

Ja ostatnio znalazlem fajna technike ale jestem ciekaw jak wy byscie rozegrali  takie pvp   puzniej opisze swoj sposób ;) ciekawe czy ktos na to tez wpadl
Nick You
Cp Vodkadrinkers



  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

TYRANT Vs. TH/DA/DEST ...
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 11, 2005, 05:16:28 am »
Hm widze ze nie ma zaduzo pomyslow

Tak wiec  jezeli ma ktos Tyranta  na  wysokim lvl  od 55  w gore

to polecam rozegrac tak pvp

criple -   i walka na odleglosc   th i dest . o ile nie wyciagna luku  nie maja szans  tylko co jakis czas naladowanie sie  i podbiegniecie na sekudne i urzycie huricana    ale  po tym od razu wycofanie sie i dalej walka na odleglosc   pod koniec    mozna sprobowac   zestunowac kolesia i  dobic konwencionalnie
Nick You
Cp Vodkadrinkers



  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: 0

TYRANT Vs. TH/DA/DEST ...
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 28, 2005, 05:29:15 pm »
Cytat: Sytri
Hm widze ze nie ma zaduzo pomyslow

Tak wiec  jezeli ma ktos Tyranta  na  wysokim lvl  od 55  w gore

to polecam rozegrac tak pvp

criple -   i walka na odleglosc   th i dest . o ile nie wyciagna luku  nie maja szans  tylko co jakis czas naladowanie sie  i podbiegniecie na sekudne i urzycie huricana    ale  po tym od razu wycofanie sie i dalej walka na odleglosc   pod koniec    mozna sprobowac   zestunowac kolesia i  dobic konwencionalnie


he??- czyli destro jednak jest do pokonania  :cry:  :cry:  :cry:


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
TYRANT Vs. TH/DA/DEST ...
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 29, 2005, 07:09:52 am »
lol, dedstro moze zabic kazda postac, o ile destro bedzie na tyle glupi ze bedzie za toba clay czas biegl.. te taktyki "na odleglosc" z destro nie rozbrajaja... nienawidze lucznikow za to ze caly czas uciekaja, po pierwszym zniknieciu swojego fioletu odpuszczam bo gdy zniknie fiolet do dla mnie juz nie pvp wiec go olewam... no wiec nawet bishop z lukiem moze zabic destro... o ile destro bedzie za nim biegal...
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

TYRANT Vs. TH/DA/DEST ...
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 29, 2005, 12:39:13 pm »
Ja podobna taktyke bym zastosowal.Tak najpier zwolnienie, potem kill razy z dystansu i na koniec full contact: soul breakera(taki stun jak ktos nie wie)i pare ciosow z fistów.
gotta own them all


  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

TYRANT Vs. TH/DA/DEST ...
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 11, 2005, 07:28:30 am »
skrzat ehe juz nie gram lucznikiem :) wkur.... mnie heh jestem teraz th ale prawde mowiac najbardziej lubie destroyera i tak ;) ale na l-2 paradise nie robie poniewaz jest zbagowany skil do 2 recznych mieczy   wiec  misa sie z celem robienie destro
Nick You
Cp Vodkadrinkers



  • Wiadomości: 608

  • Pochwał: 4

  • .i.
TYRANT Vs. TH/DA/DEST ...
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 13, 2005, 09:52:49 pm »
Co ja moge dodac ze swojej strony....
Więc....widziałem filmik na którym tyrant pokonuje HE i SR w walce na odległość...obaj (znaczy tyrant i HE lub SR) mają top B armor i BoP'y (tak tak,tyrant tez m bop'a) i kto wygrał?? Oczywiście tyrant, nie używał on skilli ale za to zadawał większe krytyki, które były kluczem do zwycięztwa... :wink:


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 1

TYRANT Vs. TH/DA/DEST ...
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 09, 2005, 11:53:14 pm »
Wiec tak tyrant to świetna postaci bardzo szybka ma dobre stuny destro tez jest bardzo dobry ale wolny więc chyba wygra tyrant a łucznicy to nooby czemu??a dlatego że uciekają a uciekać sobie mogą


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
TYRANT Vs. TH/DA/DEST ...
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 10, 2005, 12:24:46 am »
Na destro to dobry jest krolik + cripple i dystansowy atak(nie pamietam nazwy) a jak dojdzie do zwarcia i bedzie kiepsko to trzeba wykorzystac bron destra czyli uzuyc bizona.


  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

TYRANT Vs. TH/DA/DEST ...
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 10, 2005, 05:08:36 am »
Na odleglosc hmm a gdy destro urzyje luku + frenzy + batleroar  ma znowu 4khp i duzy atak  biorac pod uwage  juz trochr sciochranego tyranta  ma male szanse po 2 jak dojdzie do zwarcia destro  urzyje  toporka by zestunowac sam wczesniej wrzuci lionherth  by nie zostac zestunowanym   i zmieni bron na  2hs +focus przy dobrych bufach moze osiagnac masakryczny critycal  i kto tu nie ma szans ?
Nick You
Cp Vodkadrinkers



  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

TYRANT Vs. TH/DA/DEST ...
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 20, 2005, 08:23:35 pm »
to bedzie taki maly offtopc ale nie chce zakladac nowego tematu...moglby mi ktos powiedziec czy na MobL2 tyrant jest zbugowany??? :wink:
Maybe life is like a ride on a freeway...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
TYRANT Vs. TH/DA/DEST ...
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 20, 2005, 09:07:18 pm »
Na kazdym prywatnym jest zbugowany...


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

TYRANT Vs. TH/DA/DEST ...
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 20, 2005, 09:13:53 pm »
to znaczy ze nei warto nim grac??? :(
Maybe life is like a ride on a freeway...