Witaj
Gość

Wątek: Pytania dotyczące klanów  (Przeczytany 1282 razy)

  • Banned
  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: -1

Pytania dotyczące klanów
« dnia: Czerwiec 26, 2010, 09:38:21 pm »
Witam. Jestem nowy na Lancerze i po skończeniu akademi szukam klanu. OC ma full klan, jeśli chodzi o LR to się przymierzam ale czy istnieją jeszcze jakieś polskie klany? Czytałem gdzieś, że są jeszcze 2 klany Zomo i coś jeszcze nie pamiętam. Ale nigdzie ich nie widziałem i nie znam nicków, linków do forum aby ich sprawdzić... A może znacie jakieś klany tzw. "International" ? Jeżeli taki topić już był to przepraszam za pisanie jeszcze raz takiego topicu i proszę o link do niego bo nie mogłem takiego tematu znaleźć. Z góry dziękuję  :)


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania dotyczące klanów
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 30, 2010, 12:52:40 am »
OC brakuje już poniżej 5k CRP do lvla, powinien być w ciągu tygodnia.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania dotyczące klanów
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 30, 2010, 01:09:43 am »
niestety, obawiam się, że innych polskich nie ma. Były wcześniej 2, ale wchłonęliśmy większość członków tych klanów do OC. Najlepiej jest, żebyś zagwarantował sobie miejsce w jakimś constans party. Wtedy miejsce w OC się znajdzie na 100% nawet teraz.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania dotyczące klanów
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 30, 2010, 11:34:06 am »
Z tym wchlonieciem to troche przesadziles, raczej sie polaczylismy, zwlaszcza ze wiekszosc ludzi i tak ze soba czesto latala w party i sie znala. Po prostu w 1 klanie jest lepiej, latwiej sie realizuje jakies cele i gra jest przyjemniejsza :)


  • Banned
  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: -1

Odp: Pytania dotyczące klanów
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 30, 2010, 02:19:42 pm »
ok dziękuje za pomoc :P


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Pytania dotyczące klanów
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 01, 2010, 10:46:31 am »
Z tym wchlonieciem to troche przesadziles, raczej sie polaczylismy, zwlaszcza ze wiekszosc ludzi i tak ze soba czesto latala w party i sie znala. Po prostu w 1 klanie jest lepiej, latwiej sie realizuje jakies cele i gra jest przyjemniejsza :)

Uważaj, bo zaraz znów drama się rozpocznie o to, że kiedyś nie chcieliście czegoś takiego zrobić : :P
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."