Witaj
Gość

Wątek: [ZAPOWIEDZ] (GE) Lost Heroes 10x  (Przeczytany 23024 razy)

  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: -2

Odp: [ZAPOWIEDZ] (GE) Lost Heroes 10x
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 08, 2010, 09:22:15 pm »
no wlasnie ci napisal ze -_-'isz glupoty

/Uwazaj co piszesz prosze
Materid

wiem co pisze bo mysle przed napisaniem. i npisalem to celowo.

Skoro napisales to swiadomie i to nastepnym razem nie bede upominal
Materid

ale co w tym jest nie tak? koles sie spytal czy raziel ma cos do powiedzenia tak jakby nie umial tego przeczytac, wiec mu napisal to samo drugi raz

Mozna sie bylo bez tego
Cytuj
-_-'isz
obejsc
ok, tlyko w takim razie po co ta cenzura?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2010, 12:48:52 pm wysłana przez swan »


Nie wiem jak teraz, ale kiedy startowałem pół roku temu na Lancerze
Myślę, że po ponad roku gry, śmiało jesteśmy gdzieś w top 10 constów
ze startujac na Lancerze na przelomie lutego/marca w 2010


  • Wiadomości: 153

  • Pochwał: 0

  • Forgotten Legend
Odp: [ZAPOWIEDZ] (GE) Lost Heroes 10x
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 08, 2010, 09:44:50 pm »
Niezły spam -,-
Ludzie - prawda jest taka, że maaaaaasa ludzi jest za i równie wielka masa jest przeciw boxom. Votowanie skacze raz w jedną a raz w drugą stronę i cholera wie co z tego będzie. Dla mnie w tej chwili to bez znaczenia czy będzie czy nie, bo aktywny support posiadam - grunt by online był!


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: [ZAPOWIEDZ] (GE) Lost Heroes 10x
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 09, 2010, 01:51:22 am »
To jest glupota, jesli admin pozostawi ta decyzje graczom to cofam swoja pozytywna opinie o tym serwerze. I nie mowcie glupot, ze wielbiciele db poszli na cerberusa, sytuacja z dzisiaj (liczby zaokraglone) - Online 3100 w tym boxow ok 800. Robcie co chcecie, ja tu nie bede gral dlatego tez nie bede przekonywal was dluzej ze to jest blad. Jesli lubicie grac miesiac na serwie po czym go zas zmieniac to prosze bardzo glosujcie przeciw dualboxowi.


  • Wiadomości: 153

  • Pochwał: 0

  • Forgotten Legend
Odp: [ZAPOWIEDZ] (GE) Lost Heroes 10x
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 09, 2010, 10:54:19 am »
To jest glupota, jesli admin pozostawi ta decyzje graczom to cofam swoja pozytywna opinie o tym serwerze. I nie mowcie glupot, ze wielbiciele db poszli na cerberusa, sytuacja z dzisiaj (liczby zaokraglone) - Online 3100 w tym boxow ok 800. Robcie co chcecie, ja tu nie bede gral dlatego tez nie bede przekonywal was dluzej ze to jest blad. Jesli lubicie grac miesiac na serwie po czym go zas zmieniac to prosze bardzo glosujcie przeciw dualboxowi.

Ryane, spokojnie. Wielbiciele DB właśnie przegłosowali tych anty ;) Co więcej wśród wielbicieli jest sam Admin, bo ma jakieś dobre zabezpieczenie. Też jestem za, bo DB daje masę możliwości.


  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Odp: [ZAPOWIEDZ] (GE) Lost Heroes 10x
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 09, 2010, 11:03:32 am »
To jest glupota, jesli admin pozostawi ta decyzje graczom to cofam swoja pozytywna opinie o tym serwerze. I nie mowcie glupot, ze wielbiciele db poszli na cerberusa, sytuacja z dzisiaj (liczby zaokraglone) - Online 3100 w tym boxow ok 800. Robcie co chcecie, ja tu nie bede gral dlatego tez nie bede przekonywal was dluzej ze to jest blad. Jesli lubicie grac miesiac na serwie po czym go zas zmieniac to prosze bardzo glosujcie przeciw dualboxowi.

Ryane, spokojnie. Wielbiciele DB właśnie przegłosowali tych anty ;) Co więcej wśród wielbicieli jest sam Admin, bo ma jakieś dobre zabezpieczenie. Też jestem za, bo DB daje masę możliwości.

Walek ... ponawiam pytanie.

Czy to serwer Harpka?
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(


  • Wiadomości: 153

  • Pochwał: 0

  • Forgotten Legend
Odp: [ZAPOWIEDZ] (GE) Lost Heroes 10x
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 09, 2010, 11:05:55 am »
To jest glupota, jesli admin pozostawi ta decyzje graczom to cofam swoja pozytywna opinie o tym serwerze. I nie mowcie glupot, ze wielbiciele db poszli na cerberusa, sytuacja z dzisiaj (liczby zaokraglone) - Online 3100 w tym boxow ok 800. Robcie co chcecie, ja tu nie bede gral dlatego tez nie bede przekonywal was dluzej ze to jest blad. Jesli lubicie grac miesiac na serwie po czym go zas zmieniac to prosze bardzo glosujcie przeciw dualboxowi.

Ryane, spokojnie. Wielbiciele DB właśnie przegłosowali tych anty ;) Co więcej wśród wielbicieli jest sam Admin, bo ma jakieś dobre zabezpieczenie. Też jestem za, bo DB daje masę możliwości.

Walek ... ponawiam pytanie.

Czy to serwer Harpka?

Nie, Harpek siedzi w Interlude.
Ja przerzuciłem się na Epilogue za namową klanu.


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: [ZAPOWIEDZ] (GE) Lost Heroes 10x
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 09, 2010, 11:16:50 am »
Sugestywna opinia zróbcie raty x10, z takimi się teraz nie przebijecie, ale z ratami x30

bez gm shop/npc buffera ... Ala ex L2-Passion
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 87

  • Pochwał: -4

Odp: [ZAPOWIEDZ] (GE) Lost Heroes 10x
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 09, 2010, 04:01:58 pm »
Jezeli DB przejdzie to mam nadzieje ze nie bedzie tak,ze bije traina WL-em , healne sie raz z BP i wszystkie moby siedza na BP.
Nikt nam nie wmowi , ze biale jest biale a czarne jest czarne!
Jestem !!! Koniec swiata!!!


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: -2

Odp: [ZAPOWIEDZ] (GE) Lost Heroes 10x
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 09, 2010, 04:06:21 pm »
licz na to ze tak bedzie bo healowanie agruje moby tak samo dance'y, songi itp
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2010, 04:38:14 pm wysłana przez swan »


Nie wiem jak teraz, ale kiedy startowałem pół roku temu na Lancerze
Myślę, że po ponad roku gry, śmiało jesteśmy gdzieś w top 10 constów
ze startujac na Lancerze na przelomie lutego/marca w 2010


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: -2

  • Nightmare aka Zaje.bioza
Odp: [ZAPOWIEDZ] (GE) Lost Heroes 10x
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 09, 2010, 04:24:11 pm »
Niby nie gram ale... doswiadczenie mam. Nieche mi sie czytac tego calego smiesznego spamu przeczytalem chyba co 2-3 post. Jeden pisze chyba f4tality: "lost heros wyroznialby sie z dostpenych serverow tym ze nie ma DB!" Lol... pewnie ze by sie wyroznial z dostepnych serverow, bo te bez DB padly juz dawno/ ciagle padaja QQ server bez DB i z on line na starcie -1k TO DNO i nic tego nie zmieni OMG tyle sie administracja stara a i tak server pierdolnie po paru tygodniach bez DB wbijcie sobie to wreszcie do tych pusty lbow...


  • Wiadomości: 87

  • Pochwał: -4

Odp: [ZAPOWIEDZ] (GE) Lost Heroes 10x
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 09, 2010, 04:53:40 pm »
licz na to ze tak bedzie bo healowanie agruje moby tak samo dance'y, songi itp

Czyli bug. Na off serwerach zanim sie przeagruja (i to nie wszystkie)  da sie rzucic 1-2x heal.
Ehh. Pewnie bug lista bedzie przez pierwsze tygodnie dluzsza niz jakikolwiec temat na forum.
Kolejny fail L2j.
Nikt nam nie wmowi , ze biale jest biale a czarne jest czarne!
Jestem !!! Koniec swiata!!!


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: -2

Odp: [ZAPOWIEDZ] (GE) Lost Heroes 10x
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 09, 2010, 05:03:13 pm »
to zalezy ile je juz bijesz. jesli rzucisz cokolwiek zanim zaczniesz bic moby badz tuz po tym jak zaczales to napewno sie przeagruja. natomiast jesli zbiles imp np. pol hp to po jednym major healu nie powinny sie przeagrowac. anyway na wlu masz provoke wiec poprostu miej go w gotowsci


Nie wiem jak teraz, ale kiedy startowałem pół roku temu na Lancerze
Myślę, że po ponad roku gry, śmiało jesteśmy gdzieś w top 10 constów
ze startujac na Lancerze na przelomie lutego/marca w 2010


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: [ZAPOWIEDZ] (GE) Lost Heroes 10x
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 09, 2010, 05:05:37 pm »
Z reszta lepiej zamiast spamowac heala na se dac bless the blood.Jak juz bijesz mooby to na bank sie nie przeagruja przez 1 buffka.



  • Wiadomości: 87

  • Pochwał: -4

Odp: [ZAPOWIEDZ] (GE) Lost Heroes 10x
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 09, 2010, 05:13:04 pm »
Niby nie gram ale... doswiadczenie mam. Nieche mi sie czytac tego calego smiesznego spamu przeczytalem chyba co 2-3 post. Jeden pisze chyba f4tality: "lost heros wyroznialby sie z dostpenych serverow tym ze nie ma DB!" Lol... pewnie ze by sie wyroznial z dostepnych serverow, bo te bez DB padly juz dawno/ ciagle padaja QQ server bez DB i z on line na starcie -1k TO DNO i nic tego nie zmieni OMG tyle sie administracja stara a i tak server -_-'nie po paru tygodniach bez DB wbijcie sobie to wreszcie do tych pusty lbow...

Bo przychodza grac n00by ktore licza na DB w przyszlosci, albo na to ze odpala DB po cichaczu. QQ zaczyna sie jak leca bany. Z 600 online robi sie 400 bo kazdy lecial na DB a admin i reszta mieli to w d. to przez jakis czas przez co narastala ilosc DB i dawalo falszywy obraz online.

Powinno byc twardo powiedziane: Nie ma DB i koniec. A nie jakies ankiety spoleczne. Jak Admin chce do kibla to tez ankiete na forum bedzie zapuszczal? Juz mi sie ten serwer nie podoba.
Te serwery , ktore padaja , to padaja nie przez DB ale brak konsekwencji i mulowata administracje.
Jezeli ide na serwer bez DB to powinno byc wiadomo ze DB tam W OGOLE nie bedzie.
Kara za DB powinien byc perm-ban. Na box, main i wszystkie chary z tego IP. Nie po to stawia sie serwer, zeby jeden exploiter z drugim rozwalili online po miesiacu. Buffy na GF masz do 62 bodajze. Do tego levela chyba da rade jeden z drugim znalezc klan i const pt. To nie WoW, ze solo grind do 80. Na oficjalu nie ma DB,a ludzie graja i placa co miesiac.

Krotko:
Jezeli bedzie DB to ten serwer nie bedzie sie niczym roznic od reszty podobnego sh1tu i pojde np. na Cerberusa , przynajmniej jest 1k online, 2.6k z DB+sklep.

Nikt nam nie wmowi , ze biale jest biale a czarne jest czarne!
Jestem !!! Koniec swiata!!!


  • Wiadomości: 87

  • Pochwał: -4

Odp: [ZAPOWIEDZ] (GE) Lost Heroes 10x
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 09, 2010, 05:16:35 pm »
Z reszta lepiej zamiast spamowac heala na se dac bless the blood.Jak juz bijesz mooby to na bank sie nie przeagruja przez 1 buffka.

I co jeszcze ? Pisalem o BP a nie SE. To mam robic tripple boxa? LoL.
I takie wlasnie myslenie rozwala serwery. Dlatego jestem przeciwny DB.

Nikt nam nie wmowi , ze biale jest biale a czarne jest czarne!
Jestem !!! Koniec swiata!!!


  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Odp: [ZAPOWIEDZ] (GE) Lost Heroes 10x
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 09, 2010, 06:58:29 pm »
Z reszta lepiej zamiast spamowac heala na se dac bless the blood.Jak juz bijesz mooby to na bank sie nie przeagruja przez 1 buffka.

I co jeszcze ? Pisalem o BP a nie SE. To mam robic tripple boxa? LoL.
I takie wlasnie myslenie rozwala serwery. Dlatego jestem przeciwny DB.

Zawsze sie znajda ludzie ktorzy beda za i przeciw dualbox takie zycie a admin kazdemu z osobna nie dogodzi
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: [ZAPOWIEDZ] (GE) Lost Heroes 10x
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 09, 2010, 07:56:00 pm »
Z reszta lepiej zamiast spamowac heala na se dac bless the blood.Jak juz bijesz mooby to na bank sie nie przeagruja przez 1 buffka.

I co jeszcze ? Pisalem o BP a nie SE. To mam robic tripple boxa? LoL.
I takie wlasnie myslenie rozwala serwery. Dlatego jestem przeciwny DB.
To ogarnij kronike.Do trainow wlowi jest potrzebny SE, a nie BP.SE daje vr+bless the blood i niema szans, zeby wl padl, chyba ze naprawde jest zdolny.Od kiedy na offie niema boxow?Placisz za 2 konta, mozesz odpalic 2 konta, nikt Ci nie zabroni.Teoretycznie nie mozna uzywac botow, a jak jest na offie?Niema szans, ze na tym servie nie bedzie ANI 1 BOXA/BOTA wbijcie to sobie wkoncu do glowy.A nie ciagle piszecie "moj server jest zajebisty i nikt nie odpali bota"



  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: -2

  • Nightmare aka Zaje.bioza
Odp: [ZAPOWIEDZ] (GE) Lost Heroes 10x
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 09, 2010, 10:24:19 pm »
Niby nie gram ale... doswiadczenie mam. Nieche mi sie czytac tego calego smiesznego spamu przeczytalem chyba co 2-3 post. Jeden pisze chyba f4tality: "lost heros wyroznialby sie z dostpenych serverow tym ze nie ma DB!" Lol... pewnie ze by sie wyroznial z dostepnych serverow, bo te bez DB padly juz dawno/ ciagle padaja QQ server bez DB i z on line na starcie -1k TO DNO i nic tego nie zmieni OMG tyle sie administracja stara a i tak server -_-'nie po paru tygodniach bez DB wbijcie sobie to wreszcie do tych pusty lbow...

Bo przychodza grac n00by ktore licza na DB w przyszlosci, albo na to ze odpala DB po cichaczu. QQ zaczyna sie jak leca bany. Z 600 online robi sie 400 bo kazdy lecial na DB a admin i reszta mieli to w d. to przez jakis czas przez co narastala ilosc DB i dawalo falszywy obraz online.

Powinno byc twardo powiedziane: Nie ma DB i koniec. A nie jakies ankiety spoleczne. Jak Admin chce do kibla to tez ankiete na forum bedzie zapuszczal? Juz mi sie ten serwer nie podoba.
Te serwery , ktore padaja , to padaja nie przez DB ale brak konsekwencji i mulowata administracje.
Jezeli ide na serwer bez DB to powinno byc wiadomo ze DB tam W OGOLE nie bedzie.
Kara za DB powinien byc perm-ban. Na box, main i wszystkie chary z tego IP. Nie po to stawia sie serwer, zeby jeden exploiter z drugim rozwalili online po miesiacu. Buffy na GF masz do 62 bodajze. Do tego levela chyba da rade jeden z drugim znalezc klan i const pt. To nie WoW, ze solo grind do 80. Na oficjalu nie ma DB,a ludzie graja i placa co miesiac.

Krotko:
Jezeli bedzie DB to ten serwer nie bedzie sie niczym roznic od reszty podobnego sh1tu i pojde np. na Cerberusa , przynajmniej jest 1k online, 2.6k z DB+sklep.
nie prosze, nie idz!    :o
Robcie jak chcecie jak to chyba Guts napisal 2 tygodnie i po servie i bedzie QQ i koleja zla opinia o polskim l2j BUUUUMP!!


  • Wiadomości: 153

  • Pochwał: 0

  • Forgotten Legend
Odp: [ZAPOWIEDZ] (GE) Lost Heroes 10x
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 09, 2010, 11:31:11 pm »
Niby nie gram ale... doswiadczenie mam. Nieche mi sie czytac tego calego smiesznego spamu przeczytalem chyba co 2-3 post. Jeden pisze chyba f4tality: "lost heros wyroznialby sie z dostpenych serverow tym ze nie ma DB!" Lol... pewnie ze by sie wyroznial z dostepnych serverow, bo te bez DB padly juz dawno/ ciagle padaja QQ server bez DB i z on line na starcie -1k TO DNO i nic tego nie zmieni OMG tyle sie administracja stara a i tak server -_-'nie po paru tygodniach bez DB wbijcie sobie to wreszcie do tych pusty lbow...

Bo przychodza grac n00by ktore licza na DB w przyszlosci, albo na to ze odpala DB po cichaczu. QQ zaczyna sie jak leca bany. Z 600 online robi sie 400 bo kazdy lecial na DB a admin i reszta mieli to w d. to przez jakis czas przez co narastala ilosc DB i dawalo falszywy obraz online.

Powinno byc twardo powiedziane: Nie ma DB i koniec. A nie jakies ankiety spoleczne. Jak Admin chce do kibla to tez ankiete na forum bedzie zapuszczal? Juz mi sie ten serwer nie podoba.
Te serwery , ktore padaja , to padaja nie przez DB ale brak konsekwencji i mulowata administracje.
Jezeli ide na serwer bez DB to powinno byc wiadomo ze DB tam W OGOLE nie bedzie.
Kara za DB powinien byc perm-ban. Na box, main i wszystkie chary z tego IP. Nie po to stawia sie serwer, zeby jeden exploiter z drugim rozwalili online po miesiacu. Buffy na GF masz do 62 bodajze. Do tego levela chyba da rade jeden z drugim znalezc klan i const pt. To nie WoW, ze solo grind do 80. Na oficjalu nie ma DB,a ludzie graja i placa co miesiac.

Krotko:
Jezeli bedzie DB to ten serwer nie bedzie sie niczym roznic od reszty podobnego sh1tu i pojde np. na Cerberusa , przynajmniej jest 1k online, 2.6k z DB+sklep.
nie prosze, nie idz!    :o
Robcie jak chcecie jak to chyba Guts napisal 2 tygodnie i po servie i bedzie QQ i koleja zla opinia o polskim l2j BUUUUMP!!

<facepalm> po cholere piszesz głupoty, skoro nie znasz obecnej sytuacji? Większość jest za DB, nawet admin. I z tego co widzę to będzie DB.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2010, 11:45:02 pm wysłana przez Fat4lity »


  • Wiadomości: 87

  • Pochwał: -4

Odp: [ZAPOWIEDZ] (GE) Lost Heroes 10x
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 10, 2010, 04:42:26 am »
Takie pytanko:
Decoy i pulapki kamaeli dzialaja?

Ustawienia skili beda retailowe czy jakies z kosmosu?

(w sumie to nie powinien byc problem, bo mamy free serwery GF off i jest skad sciagnac)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2010, 04:45:38 am wysłana przez id8675309 »
Nikt nam nie wmowi , ze biale jest biale a czarne jest czarne!
Jestem !!! Koniec swiata!!!


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: [ZAPOWIEDZ] (GE) Lost Heroes 10x
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 10, 2010, 10:14:21 am »
Takie pytanko:
Decoy i pulapki kamaeli dzialaja?

Ustawienia skili beda retailowe czy jakies z kosmosu?

(w sumie to nie powinien byc problem, bo mamy free serwery GF off i jest skad sciagnac)


co to za gość? i czemu takie pierdoły wypisuje?


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: [ZAPOWIEDZ] (GE) Lost Heroes 10x
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 10, 2010, 10:19:47 am »
Lulz, daj mi linka do tych L2OFF GF plików pls. Robisz znowu z siebie !@#%!@ - jak w temacie o eXi... :x
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: [ZAPOWIEDZ] (GE) Lost Heroes 10x
« Odpowiedź #73 dnia: Lipiec 10, 2010, 10:57:28 am »
Aha super, widzę że takie L2off jak i te C6. <lol2>
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 153

  • Pochwał: 0

  • Forgotten Legend
Odp: [ZAPOWIEDZ] (GE) Lost Heroes 10x
« Odpowiedź #74 dnia: Lipiec 10, 2010, 09:44:27 pm »
Beta ruszyła o 18 ;) Aktualnie 0 bugów ;)