Witaj
Gość

Wątek: L2 Victoria -- Gracia Epilogue -- Medium  (Przeczytany 9368 razy)

  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Victoria -- Gracia Epilogue -- Medium -- Nowy
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 30, 2010, 09:48:35 pm »
lexthalion akurat to kiepy brzydko mowiac wiec nie kumam po co ich wymieniasz


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Victoria -- Gracia Epilogue -- Medium -- Nowy
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 30, 2010, 10:19:10 pm »
Nie ci z Roxy...


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: L2 Victoria -- Gracia Epilogue -- Medium -- Nowy
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 30, 2010, 11:19:41 pm »
Pewnie HB i epicki i tiata i... itp. na tym neciku przy tych ratach farmili yup? Bo jeżeli  mówisz, że się dorobili S grade/A grade szybciej niż inni to na prawdę cool.

Jężeli piszę, że najlepszych przedmiotów to chyba oczywiste jest, że nie A i S grade, ponieważ one w gracii epilogue nie są już tymi naj. Rzecz jasna biorąc pod uwage to, że na l2j nie działają jeszcze s84. Przydałoby się abyś przed skomentowaniem czegoś pierw to przeczytał a jeśli nie dowierzasz to wejdź na serwer i zobacz ile jest broni Icarus czy też full setów S80. Aha od razu uprzedzę, że nie mam nic do tego, że ktoś to ma, ponieważ można i bez bota się tego dorobić ale tak jak napisałem nie bardzo podoba mi się to, że jedni mogli legalnie dzień w dzień botem farmić a innym się już tego zabrania.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2010, 11:22:27 pm wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: L2 Victoria -- Gracia Epilogue -- Medium -- Nowy
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 05, 2010, 12:15:33 am »
Kiedy to wstało? :P
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: L2 Victoria -- Gracia Epilogue -- Medium -- Nowy
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 05, 2010, 12:23:21 am »
Kiedy to wstało? :P

od lipca, nic ciekawego ^^ grałem trochę i powiem tak na bocie EE+SPS wyciągasz z amką water+150, w 20-30min matsy na broń s gr itd.


boty ustawiasz w : cruma tower na 52Lv (top b gr), bota ustawiasz na moldach, w brandet, keye s to lol wilk + spoil 7x :D


Maina też możesz ciurać na bocie ...  ale nawet sensu nie ma, na buffie od npca wyciągasz tyle matsów, że hoho ^^.


Robisz maina i pvp, ale nic ciekawego :)

Mag - farma, dagger/łuk/glad pvp
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: L2 Victoria -- Gracia Epilogue -- Medium -- Nowy
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 05, 2010, 12:49:43 am »
25 sierpnia był wipe
rpg x5 [gh85]


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

  • Trust Me , Run !
Odp: L2 Victoria -- Gracia Epilogue -- Medium -- Nowy
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 05, 2010, 01:08:59 am »
Cytuj
A Grade Armor (Set): 15 Euro
A Grade Jewel (Set): 10 Euro
A Grade Weapon+SA: 15 Euro
S Grade Armor Set: 30 Euro
S Grade Jewel (Set): 25 Euro
S Grade Weapon+SA: 30 Euro
Top-Grade Life Stone: level 76 x5: 3 Euro
Top-Grade Life Stone: level 80 x5: 4 Euro
Soul Crystal: Stage 13: 5 Euro
Soul Crystal: Stage 14: 10 Euro
Soul Crystal: Stage 15: 20 Euro
Attribute Stone x5: 2 Euro
blessed armor A: 2 Euro
blessed weapon A: 2 Euro
blessed armor s: 4 Euro
blessed weapon s: 4 Euro
adena: 2 Euro/100kk
Agathion: 5 Euro
Clan LVL 11 full clan skills: 100 Euro
10k clan rep points: 5 Euro
Nobless Status: 25 Euro
255 Recommendations: 5 Euro
Change Character Name: 10 Euro
Change Character Gender: 5 Euro
25 Apiga: 5 Euro
Giant's Codex x10: 15 Euro
Dynastic ESSENCE II: 20 Euro
LvL up: 2 Euro/lvl
85 lvl: 30 Euro


A już myślałem .... :(


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: L2 Victoria -- Gracia Epilogue -- Medium -- Nowy
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 05, 2010, 01:18:32 am »
co ci się nie podoba w tej dotacji ? itemy s80 bardzo łatwo złożyć
rpg x5 [gh85]


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Victoria -- Gracia Epilogue -- Medium -- Nowy
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 05, 2010, 04:49:22 am »
serv robiony pod kase, ustawienie skilli na widzi-mi-sie admina/graczy ktorzy placza, wszedzie xaxa  grecy i jaja br, lagi, do dupy community, admin no hablo inglisz..

serv na maks 3 dni..
Infekcja - SwS - Insane @ OC


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Victoria -- Gracia Epilogue -- Medium -- Nowy
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 05, 2010, 09:09:53 am »
Dokładnie, ale jeszcze 1 klan cały w s80 ++ i skillami na max enchancie  hahaha


"...When the FAIL is so strong, one facepalm is not enough"


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Victoria -- Gracia Epilogue -- Medium -- Nowy
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 07, 2010, 03:44:48 pm »
Teraz moi mili znam ten serwer, po zagraniu 2 dni, nie wbiłem nawet 80 lv...gdyż, dzieci jak w piaskownicy. Hero, jakies zasrane jebane randomy. Tak to wyglada, na dzien dzisiejszy. Nie mozesz przejsc spokojnie przez cod badz przez doe, bo jest pewno ludzi, dla których pvp polega na pekowaniu nowych graczy na serwie, jeszcze latajacych w b gratach. Sa koksy NAWET w s84, dla ktorych wlasnie taka jest przyjemnosc. NA STÓWKE kochani, nie polecam tego zawszonego servera, gdzie jest pełno nabzów i chłopców, ktorzy dostali postać po starszym bracie, oraz takich którzy jak nie mając co robic sciagaja nowych na 2 hity. Bravo, gratulacje dla wszystkich ktorzy tam grali. Powiedziecie QQ? Postarajcie się z respa dostać do NPC od q na recki s80. Zycze Wam niezmiernie powodzenia. Tak, tak właśnie zjebani ludzie tam graja. Pomyslcie, cos swiat robi z graczami. Nie mozecie? Zapraszam na NAJGORSZY SERWER - dosłownie - na jakim grałem. Chodzi o zjebany klimat, jaki dają nam pełno NABZÓW i pr0sów. Aham, i fajnie było by, gdyby GM otworzył chodź RAZ petycje. Dziękuje i kategorycznie odradza, tego zjebanego serwer. Za rzucanie mięsem wybaczcie, ale potocznie nie mozna tego okreslic. Fajnie tez by było, jakby chodz 3/4 serva to nei bylo off shopy:D PZDR dla administraji za cudowną GEO. Szczerze lamusy, nie wiem skad ja podpierdoliliscie, bo tak zjebac to juz nikt nie mogl :D Cya, tematu juz nie odwiedzam. !! ;p


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

  • Trust Me , Run !
Odp: L2 Victoria -- Gracia Epilogue -- Medium -- Nowy
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 08, 2010, 05:39:59 pm »
Teraz moi mili znam ten serwer, po zagraniu 2 dni, nie wbiłem nawet 80 lv...gdyż, dzieci jak w piaskownicy. Hero, jakies za-_-'ne -_-'ane randomy. Tak to wyglada, na dzien dzisiejszy. Nie mozesz przejsc spokojnie przez cod badz przez doe, bo jest pewno ludzi, dla których pvp polega na pekowaniu nowych graczy na serwie, jeszcze latajacych w b gratach. Sa koksy NAWET w s84, dla ktorych wlasnie taka jest przyjemnosc. NA STÓWKE kochani, nie polecam tego zawszonego servera, gdzie jest pełno nabzów i chłopców, ktorzy dostali postać po starszym bracie, oraz takich którzy jak nie mając co robic sciagaja nowych na 2 hity. Bravo, gratulacje dla wszystkich ktorzy tam grali. Powiedziecie QQ? Postarajcie się z respa dostać do NPC od q na recki s80. Zycze Wam niezmiernie powodzenia. Tak, tak właśnie -_-'ani ludzie tam graja. Pomyslcie, cos swiat robi z graczami. Nie mozecie? Zapraszam na NAJGORSZY SERWER - dosłownie - na jakim grałem. Chodzi o -_-'any klimat, jaki dają nam pełno NABZÓW i pr0sów. Aham, i fajnie było by, gdyby GM otworzył chodź RAZ petycje. Dziękuje i kategorycznie odradza, tego -_-'anego serwer. Za rzucanie mięsem wybaczcie, ale potocznie nie mozna tego okreslic. Fajnie tez by było, jakby chodz 3/4 serva to nei bylo off shopy:D PZDR dla administraji za cudowną GEO. Szczerze lamusy, nie wiem skad ja pod-_-'iliscie, bo tak -_-'ac to juz nikt nie mogl :D Cya, tematu juz nie odwiedzam. !! ;p

Cóż za nerwica. Skończ z l2