Witaj
Gość

Wątek: L2DC Freya L2MMORPG x5  (Przeczytany 63661 razy)

  • Wiadomości: 643

  • Pochwał: 10

  • L2Cerberus/L2DC developer
    • L2Cerberus
Odp: L2DC Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #225 dnia: Sierpień 26, 2010, 08:16:43 pm »
Co do rzekomych  regulaminów to rzeczywiscie nasz błąd i nie ma co się do niego nie przyznawać i na pewno coś z tym zrobimy a za zaistniałą sytuację przepraszam.
a jak juz jesteśmy przy obwinianiu się  to prosiłbym administracje cerberusa o nie pisanie do graczy naszego serwera bzdur takich jak: "powiedz swojemu klanu i ally że wasz gm jest skorumpowany"(nie będe tu podawał nickow kto kogo i jak po prostu doszły mnie słuchy o takich pmach na forum).
Pozdrawiam

Uwierz mi nie był to nikt z teamu L2C. Bez konkretów, dowodów nigdy w życiu w to nie uwierzę.
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Let's Kick Python Out of L2J.



  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

  • HGM L2MMORPG Network
Odp: L2DC Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #226 dnia: Sierpień 26, 2010, 08:17:53 pm »
Cytuj
Chwila, bo niezbyt rozumiem ale dla mnie to wygląda tak : złodziej oskarża okradzionego o szerzenie oszczerstw na jego temat? Czy tylko ja tutaj widzę pewien paradoks? Już nie wdaję się w to czy to prawda czy nie, ale jakiekolwiek Wasze oskarżenia w stronę Cerberusa są sprawą żenującą. Jako złodzieje nie macie prawa nikogo oskarżać, to tak jakby złodziej po splądrowaniu sklepu poszedł na policje z oskarżeniem że następnego dnia inny złodziej zrabował jego łupy, to po prostu ŻENADA.
Niestety mylisz fakty ja osobiscie szanuję administrację Cerberusa i nic do nich nie mam i rozumiem ich zdenerwowanie ale podam Ci na przykładzie twojego sklepu:
bandyta okrada sklep tzn że sklep może zabić bandycie rodzinę?
Ja poprostu piszę to co usłyszałem od graczy.
Head Game Master L2MMORPG
www.l2mmorpg.com


  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Odp: L2DC Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #227 dnia: Sierpień 26, 2010, 08:19:33 pm »
gdzie jaki temat to o Cerberusie pierdolą... zmieńcie nazwe tego forum
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: L2DC Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #228 dnia: Sierpień 26, 2010, 08:22:03 pm »
@Laner
Tak jak hastour napisał, regulaminy wszędzie są niemalże takie same i nie ma znaczenia czy po polsku czy po angielsku tak, że to co Next czy ktoś tam inny kto dawał mu te teksty zrobił, wydaje mi się małym problemem i nie powinno nazywać się kogoś za to złodziejem a już na pewno pozbawiać go praw do obrony siebie w innych sytuacjach.

Zobacz na inne serwery, które są na kradzionych całych plikach l2dc. Im też zabronisz pisania czegokolwiek ?
Zobacz na inne privy, które maja całe strony internetowe ściągnięte z maxcheaters. One też są skreślone ?
To samo tyczy się różnych questów czy też eventów napisanych przez kogoś innego a wziętych bez pozwolenia.

Jakoś nie widzę aby ktokolwiek się tymi na pewno bardziej poważnymi sprawami przejmował i pisał w taki sposób jak ty o tym serwerze. Fakt jest Faktem i nikt tego nie zaprzecza ze tak się nie stało jak się stało, ale to nie jest niczym wielkim a już na pewno nie gorsze niż te przykłady które podałem.

Podsumowując to co miało tu miejsce nie powinno stanowić podstaw do tego aby GM Achi nie mógł zarzucić niczego administracji serwera L2C, skoro informacje które ma wydają się być prawdziwe i jeśli są jest to gorsze niż to co zrobiła administracja l2mmorpg
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2010, 08:25:07 pm wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 643

  • Pochwał: 10

  • L2Cerberus/L2DC developer
    • L2Cerberus
Odp: L2DC Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #229 dnia: Sierpień 26, 2010, 09:00:34 pm »
Podsumowując to co miało tu miejsce nie powinno stanowić podstaw do tego aby GM Achi nie mógł zarzucić niczego administracji serwera L2C, skoro informacje które ma wydają się być prawdziwe i jeśli są jest to gorsze niż to co zrobiła administracja l2mmorpg

Tylko niech poda jakikolwiek dowód bo ja za każdego z członków teamu l2c tam sobie obciąć głowę. Wszyscy bardzo dobrze się znamy i jeśli coś takiego się działo, to na pewno nie był to nikt z administracji.
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Let's Kick Python Out of L2J.



  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

  • HGM L2MMORPG Network
Odp: L2DC Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #230 dnia: Sierpień 26, 2010, 09:09:49 pm »
niestety dowodów nie podam ponieważ takowych nie mam dostałem poprostu już 2 pmy w grze z taką informacją więc uznałem, że może być to prawda.
Head Game Master L2MMORPG
www.l2mmorpg.com


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: L2DC Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #231 dnia: Sierpień 26, 2010, 09:12:59 pm »
to napisz chociaż od kogo to się może dowiemy dlaczego

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

  • L2Cerberus Admin
    • L2Cerberus
Odp: [ZAPOWIEDZ]L2DC Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #232 dnia: Sierpień 26, 2010, 09:13:33 pm »
Juz raz to pisalem do nexta wiec tylko quote :)

jako doswiadczony juz admin, powinienes wiedziec ze tam gdzie komus sie cos udaje, zawsze znajda sie tacy ktorzy beda mowic co im slina na jezyk przyniesie zeby tylko zepsuc czyjas ciezka prace :) a jesli sluchasz takich ludzi i dzieki nim wyrabiasz sobie o kims opinie i na dodatek wychodzisz z taka opinia do ludzi, to albo jestes jednym z nich albo poprostu brak ci kilku trybow.


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: -2

Odp: L2DC Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #233 dnia: Sierpień 27, 2010, 01:49:29 am »
To ja podsumuje. KTos komus, cos... ; p Nikt nie wie konkretnie kto, komu ukradl, lub co o kim napisal. TEz doszly mnie sluchy, ze admin mmorpg to oszust. Tylko NIKT, nie potrafil powiedziec gdzie komu i co "oszukal". Imho oszustem nie jest. Jak widac jest na wystarczajacym poziomie, by przyznac sie do przeoczenia. A serwer postawil naprawde genialny. I jestem pewien, ze jest wiele ludzi, ktorzy czerpia satysfakcje i przyjemnosc z dochodzenia do czegos dluzej. By cieszyc sie wynikami. I by nie widziec obok siebie kogos na poziomie pana "polskirycerzpl" cieszacego sie takimi samymi osiagami. Nie pisze tu bynajmniej o wyzszosci, dluzszego grindu nad krotkim. JA po prostu wole sie nabiegac i napracowac. I nie robic po drodze pierwszych dwoch q na profki, bo bywaja frustrujace, zwlaszcza jak chce sie zrobic tylko spoila.

I milo widziec rzeczowa dyskusje.

Zwlaszcza, ze tak prawde mowiac, za cale zamieszanie odpowiedzialny jest pradopodobnie jakis 14 letni funboy, z dowodami z dupy. (mowie o twierdzeniu, ze admin tego serwa to oszust)

I tu zacytuje:

Juz raz to pisalem do nexta wiec tylko quote :)

jako doswiadczony juz admin, powinienes wiedziec ze tam gdzie komus sie cos udaje, zawsze znajda sie tacy ktorzy beda mowic co im slina na jezyk przyniesie zeby tylko zepsuc czyjas ciezka prace :) a jesli sluchasz takich ludzi i dzieki nim wyrabiasz sobie o kims opinie i na dodatek wychodzisz z taka opinia do ludzi, to albo jestes jednym z nich albo poprostu brak ci kilku trybow.


Amen bracie. Zycze CI, by Twoje sciezki byly wolne od trolli, oraz glupich dzieci, a dyskusje pelne merytorycznych argumentow. Bo jak to piszesz, to znaczy myslisz, a jak myslisz, to powiem CI od siebie: glupota ludzi tak boli czasem, ze az zabojca trolli na forum zostalem. ;]
Moze czasami sie zastanawiasz, czemu akurat sie przypieprzam do Ciebie. Spojrz w avatarek. To moj idol. Jest zabojca trolli. A Ty, jestes trollem...


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: L2DC Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #234 dnia: Sierpień 27, 2010, 05:45:03 am »
Tylko niech poda jakikolwiek dowód bo ja za każdego z członków teamu l2c tam sobie obciąć głowę. Wszyscy bardzo dobrze się znamy i jeśli coś takiego się działo, to na pewno nie był to nikt z administracji.

niestety dowodów nie podam ponieważ takowych nie mam dostałem poprostu już 2 pmy w grze z taką informacją więc uznałem, że może być to prawda.

Czyli temat ten jest zamknięty i proszę do niego już nie wracać. Wracając do copy/paste, myślę że jeśli już to zostało powiedziane przez administracje serwera L2C, a osoby odpowiedzialne za to poinformowane, to wydaje mi się, że nie ma co dalej gdybać na ten temat, ponieważ nic to już do sprawy nie wnosi. Kiedy wszystkie teksty zostaną poprawione nie wiem, możliwe wkrótce a może nigdy. Natomiast wiem jedno, mianowicie to że nikt z osób tu obecnych nie jest w stanie wpłynąć na ten termin.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2010, 05:46:53 am wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: -2

Odp: L2DC Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #235 dnia: Sierpień 27, 2010, 08:14:50 am »
Tak zupelnie z innej, i minietej beczki po drodze:

hastour   , ale  Jak sama nazwa wskazuje MMO  , oznacza zeby grac z Graczami ,a nie farmic , farmic . i MOZE sie uda fraga znalesc
Bic mobki  mozna w Diablo , gotiku  itp
a co do rat to , co kto lubi  . jak wole wbic lvl i dobre equ  . i bawic sie na siege  mass pvp ekipi  itp
bo Bicie mobkow x godzin dziennie  nie sprawia mi przyjemnosci . na najnizszych ratach gralem x4  ( na interlude)
a na Graci  jest lvl  85 . wiec albo jestes N0lifer , albo predzej serv sie Wyludni zanim wbijesz ten lvl .
a co do cerbresuja zgodze sie , ze tam gra Duza wiekszosc n00bow  , i totalnych nie ogarow


(...)Tu za to, nawet klan juz zaczalem tworzyc. Ze starymi klimaciarzami, ktorzy wiele lat spedzili w srodowisku x2. (allseron) (...)


Gram by pogadać z normalnymi "klimaciarzami". Przy okazji do czegoś razem dojść, chociaż bez parcia na użeranie się na każdym spocie z 3 debilami (nie żebym nie potrafił - tez umiem nazwać czyjąś matkę). Bez udowadniania -_-'iarzowi obok, ze jest debilem i jaki to ja przy okazji jestem -_-'isty, bez pyskówek na poziomie "I pwn3d u laaaameeeee!!!!!!!!!!!!!". Bez ciśnienia na "3ndgamepr0pvp" bo chyba to tylko i wyłącznie masz na myśli mowiąc "Gra". Grind wnioskując z Twojej wypowiedzi, używasz zastępczo by nazwać wyprawy klanowe, które w klimatycznym klanie na low racie są na porządku dziennym. (właśnie dlatego, ze l2 to nie single player i każdy normalny człowiek, koksając tylko z boxem, przy tych ratach "-_-'nie na cyce") Wiesz co Ci na to odpowiem?

Nikt tu nie potrzebuje do zabawy leadera ("ooo leadera nie ma od tygodnia, mozg mi się wylogował, nie mam pomysłu co robić"), nikt się nie spina na farmienie matsow czy czegokolwiek innego ("-help biją mnie na vos, pomocy!!!!!!!!!--_-'alaj farmie kulky/skore/kosci/krysztaly chaosu/topory defloracji"). Nawet nikt nie potrzebuje "const party", mam od tego klan by mieć z kim pokoksać ("dobra to Ty zdzichu robisz uka bisha i tanka, a ja robie dwa uki i bd. tripple na glowe i robimy l2 RTS")

Mam ten swój 60 lvl grając spokojnie od  całkiem niedawna pracując jednocześnie 180h/m. Wiem jak, to co za problem. No lifem jestem? Czy po prostu trzymam się dobrych ludków, czerpiących radość z wspólnej gry i przy okazji potrafiących coś wspólnie oraz samodzielnie osiągnac. (CH w RUne tez nasz. Czemu w rune nie godd? Bo jest nas około 15 a jak zbieraliśmy na ch bylo nas/ich 5 - tzn ja bylem ale miałem 20 lvl ; p Ale przynajmniej sam się w b ubrałem i to grubo przed 58) Gdybyśmy "gra" nazywali endgame, poszlibyśmy na serwer x1kk z gmshopem i farming zonami. :/ I koniecznie lol1h dancami. Co by intelektu nie skracac do 2 minut (czy nawet 5)


No i przytoczę jeszcze to co jest na pierwszej stronie w pierwszym topicu podkreslenia i (komentarze moje):

"Witamy, Z dumą prezentujemy nowy projekt naszej grupy którym jest serwer L2MMORPG.COM. Spędziliśmy wiele czasu aby gra na naszym serwerze sprawiała naszym gracza wiele przyjemność oraz przynosiła wiele satysfakcji. (JEśli jedyne do czego można się przyp... przepraszam, przyczepic to skopiowany, a nie jak wszędzie - skompilowany regulamin, to może warto zajrzeć?)

Nasz serwer będzie pracował w oparciu o pliki l2dc ( DragonClaw http://www.l2dcproject.com/ ) rozbudowywane przez Dona Thompsona Evilusa.

Dzięki plikom możemy zapewnić Wam stabilność oraz naprawdę doskonałą grę (imho pliki są "niemal" doskonale. Dziś w nocy dopiero spradziłem, chociaz wiedzialem wczesniej jak jest: po agro nie ma autoatacku a po shield stunie juz jest. Skad wiedzialem? Bo po agro sie -_-'ala z tarcza w dupie - tak jak tk- a po shield stunie sie wali w miche - chocby jak palek mieczem. Takie sa tiki nerwowe, jakich sie nabiera i w polowaniu na moby i "3ndpr0game'ie". Jako takie musialy byc, i sa,  uwzglednione w plikach "doskonalych")

Nasze bazy danych będą ustawione na bardzo szybkim i stabilnym dysku SSD (Solid State Drive), który pozwoli nam utrzymać serwer bez lagów lub innych zakłóceń nawet na siege. (wiecie co? Nie spotkalem tu ani pol laga. Nie to co na co poniektorych, ktorych nazw nie zadalem sobie trudu zapamietac, poza tym nie chce prowokowac niewyrzytej administracji)

Naszym planem jest maksymalne zbliżenie standardów gry do tych które panują na orginalnych serwerach lineage 2.

Serwer bez dotacji wpływających na przebieg gry.(tak tez widzialem tego lolkrasnala z dupy, samotnie stojacego w jakimstam miescie. Bez party bez otoczenia, piszacego jakis absurd i probujacego wcisnac ze GM by sie nabral na taki beton umyslowy - OjciecTadeusz (sic!))

Jeżeli jakieś dane na temat serwera ulegną zmianie napewno Was poinformujemy.

To wszystko co możemy wam powiedzieć na teraz lecz pamiętajcie, że niektóre rzeczy mogą ulec zmianie wraz z postępami serwera "

I wiecie co? Nawet mi sie nie chce wracac na Cerberusa i sprawdzac czy pliki sa takie same, bo nie sa. Bylem tam i jakos nie odnioslem wrazenia by byly szczegolnie lepsze niz zwykle. A to sie czuje, bo nagle rzeczy ktore gdzies indziej nagminnie wkur... irytowaly zniknely. TAa wieelkiej rozjechanej geodaty, tez nigdzie nie uswiadczylem. ; p  I powiem tak z glebi serca, mam wyje.. znaczy w nosie ten serwer. NIe jestem kumplem GMa, jego dziewczyna znajomym, czy nawet paprotka na oknie. Malo mnie interesuje czy bedzie stal 10 lat, czy padnie za miech. MAm na razie inne priorytety w zyciu. (to akurat nie jest uwaga na niekorzysc serwera)


Ja po prostu:
Pozdrawiam i polecam.

Bo szkoda by ten serwerek, z plikami dopieszczonymi w kazdym calu, bez lagow i w dodatku z 200 ludkami online (nie zeszlo ponizej 139 w nocy i nie sa to same sklepiki - w samym goddart spotkalem palka z kurakiem gadajacych sobie w otwartym clan hallu. Jakem zabojca Trolli podszedlem i zagadalem. NIe zwymyslali mi mamusi, zaprosili do ognia przy kominku i uraczyli rozmowa) zostal przeoczony w tej nawale lolserwerow, jaka nas ostatnio oblezyla.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2010, 08:44:48 am wysłana przez hastour »
Moze czasami sie zastanawiasz, czemu akurat sie przypieprzam do Ciebie. Spojrz w avatarek. To moj idol. Jest zabojca trolli. A Ty, jestes trollem...


  • Wiadomości: 643

  • Pochwał: 10

  • L2Cerberus/L2DC developer
    • L2Cerberus
Odp: L2DC Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #236 dnia: Sierpień 27, 2010, 09:34:45 am »
I wiecie co? Nawet mi sie nie chce wracac na Cerberusa i sprawdzac czy pliki sa takie same, bo nie sa. Bylem tam i jakos nie odnioslem wrazenia by byly szczegolnie lepsze niz zwykle. A to sie czuje, bo nagle rzeczy ktore gdzies indziej nagminnie wkur... irytowaly zniknely. TAa wieelkiej rozjechanej geodaty, tez nigdzie nie uswiadczylem. ; p  I powiem tak z glebi serca, mam wyje.. znaczy w nosie ten serwer. NIe jestem kumplem GMa, jego dziewczyna znajomym, czy nawet paprotka na oknie. Malo mnie interesuje czy bedzie stal 10 lat, czy padnie za miech. MAm na razie inne priorytety w zyciu. (to akurat nie jest uwaga na niekorzysc serwera)

To się mało znasz bo pliki są IDENTYCZNE co do 1 kb. Widać klapki na oczach przysłaniają rzeczywistość. Pozdrawiam.

A co do tekstów na stronie, SA SKOPIOWANE. Ale szkoda wracać do tematu, każdy wie kto jest za to odpowiedzialny.
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Let's Kick Python Out of L2J.



  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: L2DC Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #237 dnia: Sierpień 27, 2010, 05:45:29 pm »
Flame pomiędzy InsOmnia- a aenima został wydzielony i przeniesiony tutaj: http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,37510.msg443714/boardseen.html#new
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: L2DC Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #238 dnia: Sierpień 27, 2010, 08:45:44 pm »
online spad o 50 ppl w ciagu 3 dni
WTF?
 :oops:


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

  • HGM L2MMORPG Network
Odp: L2DC Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #239 dnia: Sierpień 27, 2010, 11:29:51 pm »
wcale nie spadł a wzrósł jest około 200 -250 online a jeżeli chodzi o dzisiaj to restart był.
Head Game Master L2MMORPG
www.l2mmorpg.com


  • Wiadomości: 145

  • Pochwał: -3

Odp: L2DC Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #240 dnia: Sierpień 28, 2010, 12:08:20 am »
gdyby to byli aktywni gracze to restart nic by nie zmienił, jednak jak do online sie liczy offline shopy to jest właśnie tak jak jest :p


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

  • HGM L2MMORPG Network
Odp: L2DC Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #241 dnia: Sierpień 28, 2010, 12:12:54 am »
tak naprawdę teraz wiesz ile było osób i nie ma co tu ukrywać mam jednak nadzieję że stabilność i jakość oraz nasza praca niedługo poprawi stan serwera.
Head Game Master L2MMORPG
www.l2mmorpg.com


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: -2

Odp: L2DC Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #242 dnia: Sierpień 28, 2010, 12:36:56 am »
gdyby to byli aktywni gracze to restart nic by nie zmienił, jednak jak do online sie liczy offline shopy to jest właśnie tak jak jest :p


Spier.. Idz sobie trollu. Gowno wiesz ile moze byc sklepikow, skoro restart jest raz na tydzien? :/

/Obrazanie uzytkownikow, wulgaryzmy
5% + 10% i do tego 2 minusy
Materid
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2010, 10:40:30 pm wysłana przez Materid »
Moze czasami sie zastanawiasz, czemu akurat sie przypieprzam do Ciebie. Spojrz w avatarek. To moj idol. Jest zabojca trolli. A Ty, jestes trollem...


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 1

    • L2 Certus
Odp: L2DC Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #243 dnia: Sierpień 28, 2010, 09:46:21 am »
gdyby to byli aktywni gracze to restart nic by nie zmienił, jednak jak do online sie liczy offline shopy to jest właśnie tak jak jest :p


Spier.. Idz sobie trollu. Gowno wiesz ile moze byc sklepikow, skoro restart jest raz na tydzien? :/

Po co te nerwy ?  :shock:


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

Odp: L2DC Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #244 dnia: Sierpień 28, 2010, 10:17:56 am »
no  sorry... ale szanse sa prawie ZEROWE zeby przy tych ratach  online znaczaco sie zwiekszyl .
bo nawet jak ktos zaczyna gre  i patrzy , MMO ~250 online     cerberus ~3000 online  (przy podobnych ratach)  ,to malo kto wybierze 250 online :P


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: L2DC Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #245 dnia: Sierpień 28, 2010, 11:33:38 am »
Więcej ludzi = więcej pvp, a to najbardziej kręci ludzi. Siege 30 vs 30, a 100 vs 100 to znacząca różnica. Ludzie stawiający serwery czy to L2, czy WoW'a w prezentacji zamieszczają co działa, jaki sprzęt itp. a elementem to podsumowującym są slogany "super klimat, niezapomniana atmosfera, wiele godzin pracy, wspaniała zabawa", lecz nie uwzględniają najważniejszego ; Dlaczego My, a nie Oni? I tutaj można pominąć wcześniejsze zagadnienia i dodać online. Chociaż 300 zdziałało wiele to 3000 nikt nie pogardzi. Dziękuję i pozdrawiam.


  • Wiadomości: 145

  • Pochwał: -3

Odp: L2DC Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #246 dnia: Sierpień 28, 2010, 11:39:09 am »
gdyby to byli aktywni gracze to restart nic by nie zmienił, jednak jak do online sie liczy offline shopy to jest właśnie tak jak jest :p


Spier.. Idz sobie trollu. Gowno wiesz ile moze byc sklepikow, skoro restart jest raz na tydzien? :/

Nie mierz innych swoja miarą, prawie każdy na tym forum trollu mówi właśnie do ciebie, więc nie zapominaj się synku.

A co do twojego pytania, to skoro serwer się szczyci 250 aktywnymi graczami, to w 10 min po restarcie góra powinno być 250 online again w community.
Skoro jest 80 znaczy, że reszta to offline shopy.
Proste? 
Trollu?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2010, 11:42:48 am wysłana przez mariucha »


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: -2

Odp: L2DC Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #247 dnia: Sierpień 29, 2010, 02:29:43 am »
Nie nerwy. Stawiam znacznik konca dyskusji. Bo jak mam dyskutowac z ludzmi, ktorzy nie umieja czytac za pomoca forum, skoro sa calkowicie zamknieci na rzeczowa dyskusje.

gdyby to byli aktywni gracze to restart nic by nie zmienił, jednak jak do online sie liczy offline shopy to jest właśnie tak jak jest :p


Spier.. Idz sobie trollu. Gowno wiesz ile moze byc sklepikow, skoro restart jest raz na tydzien? :/

Nie mierz innych swoja miarą, prawie każdy na tym forum trollu mówi właśnie do ciebie, więc nie zapominaj się synku.

A co do twojego pytania, to skoro serwer się szczyci 250 aktywnymi graczami, to w 10 min po restarcie góra powinno być 250 online again w community.
Skoro jest 80 znaczy, że reszta to offline shopy.
Proste? 
Trollu?


Gdyby bylo 80 to tak. o 7 rano. Dlatego wlasnie sie reklamujemy. Chodzi o wspolna gre. Kumasz? JEst gdzie. Byles? JAk nie to czas antenowy CI sie skonczyl. Czlowieku bez postaci na serwie. JA widze ile jest ludzi, gram tam. Pograj ze mna to CIe oprowadze. A jak nie to idz se do inso. :] Proste?
Więcej ludzi = więcej pvp, a to najbardziej kręci ludzi. Siege 30 vs 30, a 100 vs 100 to znacząca różnica. Ludzie stawiający serwery czy to L2, czy WoW'a w prezentacji zamieszczają co działa, jaki sprzęt itp. a elementem to podsumowującym są slogany "super klimat, niezapomniana atmosfera, wiele godzin pracy, wspaniała zabawa", lecz nie uwzględniają najważniejszego ; Dlaczego My, a nie Oni? I tutaj można pominąć wcześniejsze zagadnienia i dodać online. Chociaż 300 zdziałało wiele to 3000 nikt nie pogardzi. Dziękuję i pozdrawiam.


A Ty myslisz, ze po co podbijam serwer i caly czas zagladam, czy OT sie kreci? Kazdy glupi post ktory piszecie, swoje spelni, a rzeczowy ktory wylowie, nas reklamuje. :]  Ja gowna nie polece. Proste? To chodz, pokaz mi. Pobawimy sie, moze sie nauczymy czegos, bo czasu bedziemy mieli w <duzo>. Bo tam gdzie chcesz isc, nie znajdziesz odpowiednich ludzi. No chyba, ze liczysz na lut szczescia. Ja prawde mowiac licze, zostawiajac tu info.

A warto zebrac klan na dluzsza gre. JAk chcesz sie uzerac z tabunem dorastajacych 16 latkow, prosze bardzo. Ale jak w grze bywasz czasami, dla odpoczynku, nie masz ochoty. Ale schematy, ktore wypracujesz z nami, wroca do Ciebie kiedys.

no  sorry... ale szanse sa prawie ZEROWE zeby przy tych ratach  online znaczaco sie zwiekszyl .
bo nawet jak ktos zaczyna gre  i patrzy , MMO ~250 online     cerberus ~3000 online  (przy podobnych ratach)  ,to malo kto wybierze 250 online :P


Jak to jedyne na co patrzysz, opiniujac w ten sposob, to wnioskom TWoim sie nie dziwie. Pytanie tylko, czy dalbys sobie za ta opinie jezyk uciac. Bo jak tak, to dokladnie za rok o tej porze odswieze topic. Kumasz? NApisze online, i jak nam idzie. :D Piszesz sie, czy tez nie wiesz co czytasz?  : )

Bo skoro to piszesz, to tu grasz, tak? Czy przejales schematy od miejscowych troli i rzucasz <kupom> w innych? Moze ktos CI fajnej nutki, dawno nie wyslal. http://www.youtube.com/watch?v=uKbdoRnmEbs&feature=related Odeslesz fajniejsza?


/Naito -- Dzięki za linka na YT ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2010, 11:00:11 am wysłana przez Naito »
Moze czasami sie zastanawiasz, czemu akurat sie przypieprzam do Ciebie. Spojrz w avatarek. To moj idol. Jest zabojca trolli. A Ty, jestes trollem...


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

Odp: L2DC Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #248 dnia: Sierpień 29, 2010, 03:21:14 pm »
czy to wazne co napisze , moge i dac jezyk uciac  , ale to sa tylko slowa.
Ja nie musze/potrzebuje  Online 3k+ na servie ..
ale ~250 to stanowczo za malo na gre jaka jest L2  . bo np jest 9 zamkow ( jesli wsyztsko na servie dziala)
jak wyobrazasz sobie siege w takiej sytuacji , ile klanow i jakie klany beda  mial te zamki?:) a skoro mowisz ze nie potrzebujesz Ludzi do gry w l2 , to lepiej pograj w diablo , albo Titan questa . tam tez mozesz pozabijac mobki .
Dalej sadze ze serv  padnie , a jesli nie to bedzie kiepski online .
co to "fajnej nutki" to co wysales  to jedna z gorszych "nutek" jakie kiedykolwiek slyszalem , a slyszalem juz sporo.
nie gram na tym servie , a czemu Musze grac , przeciezz ani JA ani nikt nie wypowiada sie na forum tego serva , tylko na ogolnym forum .
tak btw. jestes jakims " artysta" czy sie zjarales ? ze piszesz tak ... "orginalnie"
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2010, 10:39:47 am wysłana przez Bulls »


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: -2

Odp: L2DC Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #249 dnia: Sierpień 30, 2010, 01:45:40 am »
To masz, narysuje Ci jak bardzo nie umiesz czytac. A to jest moze forum ogolne, ale topic o serwerze. Wiec co Ty chcesz komukolwiek przekazac, poza swoja frustracja, jak na serwerze nie grasz, czytac nie umiesz i sluchu tez nie masz? Idz gdzies indziej. :) Ja pisze do ludzi ktorzy szukaja serwera, a nie tych co nie maja gdzie pisac o <kupie>.





p.s. Muzyke uzylem zamiast tanka. Kazdy skrytykuje clowna. Tylko moze pozniej pomysli o czym ten clown mowi. Tylko, ze tu jest teatrzyk. Grunt to patrzec z widowni. Z dystansem. ;p I miec mozg.

« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2010, 01:55:41 am wysłana przez hastour »
Moze czasami sie zastanawiasz, czemu akurat sie przypieprzam do Ciebie. Spojrz w avatarek. To moj idol. Jest zabojca trolli. A Ty, jestes trollem...