Witaj
Gość

Wątek: Koszta ....  (Przeczytany 1582 razy)

  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

  • Tańczący z Ostrzami
Koszta ....
« dnia: Sierpień 09, 2010, 05:41:14 am »
Witam, jako że serwer swoje lata ma czy któs móglby mi podać ... koszta postaci a mianowicie :


Mag/dd/dagger - 80Lv ~~ no nie w adenie ... albo cene adene+ w adenie (qq)
Ile najmniej trzeba mieć Online do constant party ? (są jakieś z 4h day np. 19:00 - 23:00) ?
PA przez przelew ?
Jak kupie PA i odpalę bota to zmniejsza szansę na bana? czy i tak wyłapie banana, bo tutaj jakiś Donk teraz widzę bana dostał na 82, się zastanawiam czy 78 na bocie idzie wbić czy nie bez prądów no 82 to tam już ....
niby granie w pt hawolkow jest ciekawsze? ja daje target, wy klikacie prawym na moj nick i f1 a potem razem klikamy to village?  :o

Own3d :D


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Koszta ....
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 09, 2010, 07:51:45 am »
Witam, jako że serwer swoje lata ma czy któs móglby mi podać ... koszta postaci a mianowicie :


1. Mag/dd/dagger - 80Lv ~~ no nie w adenie ... albo cene adene+ w adenie (qq)
2. Ile najmniej trzeba mieć Online do constant party ? (są jakieś z 4h day np. 19:00 - 23:00) ?
3. PA przez przelew ?
4. Jak kupie PA i odpalę bota to zmniejsza szansę na bana? czy i tak wyłapie banana, bo tutaj jakiś Donk teraz widzę bana dostał na 82, się      zastanawiam czy 78 na bocie idzie wbić czy nie bez prądów no 82 to tam już ....
1. http://forums.goha.ru/forumdisplay.php?f=2033
2. Zalezy
3. Sa
4. Powodzenia

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

  • Tańczący z Ostrzami
Odp: Koszta ....
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 09, 2010, 08:31:16 am »
Witam, jako że serwer swoje lata ma czy któs móglby mi podać ... koszta postaci a mianowicie :


1. Mag/dd/dagger - 80Lv ~~ no nie w adenie ... albo cene adene+ w adenie (qq)
2. Ile najmniej trzeba mieć Online do constant party ? (są jakieś z 4h day np. 19:00 - 23:00) ?
3. PA przez przelew ?
4. Jak kupie PA i odpalę bota to zmniejsza szansę na bana? czy i tak wyłapie banana, bo tutaj jakiś Donk teraz widzę bana dostał na 82, się      zastanawiam czy 78 na bocie idzie wbić czy nie bez prądów no 82 to tam już ....
1. http://forums.goha.ru/forumdisplay.php?f=2033
2. Zalezy
3. Sa
4. Powodzenia


:****,


Widzę postacie nie są aż takie drogie warte kupna (rok życia :P), kwestia cp itd. ahh zobaczymy jak z czasem

Wielki thanks za posta.
niby granie w pt hawolkow jest ciekawsze? ja daje target, wy klikacie prawym na moj nick i f1 a potem razem klikamy to village?  :o

Own3d :D


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 1

Odp: Koszta ....
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 09, 2010, 02:13:58 pm »
2. 4h w wielu wypadkach wystarczy jeśli jest te 4h codziennie
4. Nie polecam prób z botem, raczej pa nic tu nie pomoże.