Pytanie związane ze spolszczeniem gry

Zaczęty przez sazyt, Wrzesień 25, 2010, 02:17:41 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

sazyt

Czy stosował ktoś spolszczenie do Gracji na Abyss jeśli tak to proszę o informacje jak działa czy poprawnie i czy nie ma żadnych problemów z używaniem tej łatki.  ?? ?? ??

Yoko

Hej nie stosowalem tego na abyssie ale na innych serwerkach i dzialalo z roznymi skutkami. Wejdz sobie na l2jpolska sciagnij spolszczenie, wypakuj gdzies i prboj kopiowac pojedynczo pliki lub jak wiesz co do czego to paczkami i uruchamiaj gre :s Instalujac spolszczenie bezposrednio sa male szanse...proboj powodzenia:)

Wraith

Na cholerę wam spolszczenie...? Aż tacy z was anglojęzyczni analfabeci?
Zuy i mhroczny Gronostaj z Abyssa x3.

'Lepiej być faszystą niż pedałem.' - A. Mussolini.

sazyt

Nie każdy włada tak biegle językiem angielskim jak większość tu wypowiadających się, a tak na marginesie nie władam zbyt biegle tym językiem więc jeśli jest szansa poczytania w moim języku to wieli plus bo wiele więcej będę mógł zrozumieć z gry.   :oops:

Kokiruka

I z nikim się wtedy nie dogadasz bo jak podasz jakąś po polsku nazwę matsa, broni czy armoru to nikt nie będzie wiedział o co ci chodzi, poza tym opisy questów i wszystkich innych tekstów od npc nie pochodzących z clienta i tak nie będziesz miał po polsku.


Wraith

#5
Gracze z tzw. serwerów klimatycznych noszą 'Zbroje Imperialnego Krzyżowca' albo handlują węglem, żelazem, zmielonym proszkiem z kości, koksem, lakierem, zamszem czy innymi ładunkami dusz.  :D


A tak całkiem serio, gry komputerowe mogą pomóc w poszerzeniu angielskiego zasobu słów i korzystnie wpłynąć na rozumienie tego języka. Ja osobiście wielu słów nauczyłem się dzięki 'skojarzeniom z L2'
Zuy i mhroczny Gronostaj z Abyssa x3.

'Lepiej być faszystą niż pedałem.' - A. Mussolini.