Witaj
Gość

Wątek: SE  (Przeczytany 2092 razy)

  • Wiadomości: 139

  • Pochwał: 2

SE
« dnia: Listopad 20, 2005, 12:40:29 pm »
Wie ktoś z czym powinien chodzić Shilien Elder? wiem że duale ale jaki armor?Lihgt czy Robe?
nick Harnas zawsze i wszędzie....


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

SE
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 20, 2005, 12:51:00 pm »
Moja kolezanka biega z dualami sls i w bw... to chyba jest  bw light, zreszta bw light ma bonus do casting speed czyli dla buffera przydatny. Sugeruje bw light =P


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 2

SE
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 20, 2005, 09:46:26 pm »
dla buffera idealny jest doom robe dodaje nie tylko bonus do many (+2 do int) ale także +5% do regeneracji many jest jeden minus otóż odejmuje od cst speeda (-3 wit) ale moim zdaniem buffer nie musi posiadać olbrzymiego cst speeda bo nie jest magiem ofensywnym poza tym możesz spróbować z blue wolf robe bo dodaje bonus do regeneracji many jak doom ale odejmuje od całkowitej ilości many (-2 int)
http://www.polish-legions.com.pl' target='_blank'>http://www.polish-legions.com.pl <--- WSZYSTKIE QUESTY NA PROFESJE SPOLSZCZONE!!!(ONLINE)


  • Wiadomości: 139

  • Pochwał: 2

SE
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 21, 2005, 03:14:10 pm »
Ech :P ale jaki armor C grade
nick Harnas zawsze i wszędzie....


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

SE
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 21, 2005, 03:22:07 pm »
C grade.... Karmian Set :) +5% P.def   +15% Casting Speed
God Creates Man...
Man Destroys God...
And Creates His Own...



  • Wiadomości: 81

  • Pochwał: 0

SE
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 23, 2005, 12:54:23 pm »
Ja biegałem w Karmianie. Z broni C miałem Cursed Staffa i byłem zadowolony :)
Do 50 lvl i tak bijesz tylko umarlaków a tu liczy się magia (root plus disrupt undead).

Później też polecam BW light i duale albo sztylet (ewentualnie dual sztylet jeżeli serw pozwala).


  • Wiadomości: 139

  • Pochwał: 2

SE
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 23, 2005, 08:38:47 pm »
Cytat: Abramek

Do 50 lvl i tak bijesz tylko umarlaków a tu liczy się magia (root plus disrupt undead).

.


LOL do 50 lvl korzystająć z discrupt undead...... to chybna x35, na niskich ratach to by trwało tydzień.Jeszcze nie wiedziałem SE który by ze staffem biegał.......oni albo łuk, albo duale albo dagger......a dual daggery są tylko na hight rate
nick Harnas zawsze i wszędzie....


  • Wiadomości: 81

  • Pochwał: 0

SE
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 24, 2005, 12:10:28 pm »
Gra się tym co sie ma, ja miałem lache i byłem zadowolony. Pytanie było o niższy lvl a tam czy jest to dual czy lacha nie ma znaczenia.

Ja widziałem krasia z krystalem ale nie wnikam o co mu chodziło. Jak lubi.

Gwoli uściślenia chodziło mi o samotne expienie (czasem nie ma wyjścia i trzeba samotnie poexpić). Wiadomo że SE o wiele szybciej expi w party.
A w party i tak nie ma to większego znaczenia, ja przeważnie robiłem za bufera i healera tak więc nie było czasu na walkę.

Dual daggerki nie są tylko na high ratach, np. Idragon serw. Zenith, drugi robi za tarcze bez kary do evasion :)


  • Wiadomości: 46

  • Pochwał: 2

SE
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 24, 2005, 07:51:54 pm »
Cytat: eSkel
Moja kolezanka biega z dualami sls i w bw... to chyba jest  bw light, zreszta bw light ma bonus do casting speed czyli dla buffera przydatny. Sugeruje bw light =P


Haa gowno prawda .... moze i bufferzy maja heavy/light armor mastery ale wam to gowno daje.... sam mam propherta na 61 lvl to siem troszke znam :P od C do S (czy tam A  albo B :P nie wiem jak jest na serwie) dla magow tylko i wylacznie ROBE... na 52 lvl'u myslalem : "Dobra wezme sobie BW Light przecie ma +15 do castinga" a qwa casting ledwo mi 400 przekraczal a gdy zalozylem Avadon Robe spokojnie przekraczal 600-700 castinga to chyba roznice "malenka" robi a co do sposobu : Robe + Duale + heal co mobka.. to w ogóle nie potrzebny ten heal jezeli wie gdzie sie expi ja prophertem na 40 spokojnie (ze strata moze 200-500 hp)rozwalalem Karatory na CT 1... jezeli wie gdzie i jak expic to nie bedzie problemow... nie ktorzy robia tylko propha do kasy (wiadomo za buffki troche dadza).. a to jest ich blad Prophert na swoich buffkach ma powera podobnego do DA .. (mialem 59 lvl + full buffki = ok. 1k p.atk)
L2 - koniec
Forum - jeszcze nie ;P
RO - moze niedługo zaczne xD


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

SE
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 24, 2005, 11:45:03 pm »
witam  wszystkich oraz oczywiscie  harnasia  kolege z serva :D  ja bym ci radzil isc w rode  dokladniej  to  z c gradu  skoluj sobie  divine bedziesz mial  full many  i wszyscy  beda zadowoleni :D ja tak bym zrobil na towim miejscu
HARNASS....piwo po zbĂłju :D


  • Wiadomości: 573

  • Pochwał: 19

  • Insane
SE
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 25, 2005, 09:42:18 am »
Cytat: Imanel
Cytat: eSkel
Moja kolezanka biega z dualami sls i w bw... to chyba jest  bw light, zreszta bw light ma bonus do casting speed czyli dla buffera przydatny. Sugeruje bw light =P


Haa gowno prawda .... moze i bufferzy maja heavy/light armor mastery ale wam to gowno daje.... sam mam propherta na 61 lvl to siem troszke znam :P od C do S (czy tam A  albo B :P nie wiem jak jest na serwie) dla magow tylko i wylacznie ROBE... na 52 lvl'u myslalem : "Dobra wezme sobie BW Light przecie ma +15 do castinga" a qwa casting ledwo mi 400 przekraczal a gdy zalozylem Avadon Robe spokojnie przekraczal 600-700 castinga to chyba roznice "malenka" robi a co do sposobu : Robe + Duale + heal co mobka.. to w ogóle nie potrzebny ten heal jezeli wie gdzie sie expi ja prophertem na 40 spokojnie (ze strata moze 200-500 hp)rozwalalem Karatory na CT 1... jezeli wie gdzie i jak expic to nie bedzie problemow... nie ktorzy robia tylko propha do kasy (wiadomo za buffki troche dadza).. a to jest ich blad Prophert na swoich buffkach ma powera podobnego do DA .. (mialem 59 lvl + full buffki = ok. 1k p.atk)

Po 1 jezeli biejesz sie melee to po kiego ci casting speed?
Bo jezeli grasz w party i buffujesz/leczysz to tylko Robe
Po 2 BW Leather daje +10/+12% do Cast Speed (zalezne od rasy) bo ma takze -1 WIT
Po 3 gralem troszke bufferami i ZAWSZE biegalem w Leather Armor (szczegolnie na C3 gdzie trzeba unseal'edowac equip i nie mozna juz zmieniac pomiedzy Robe a Leather bo tylko helm zostaje a reszte trzeba scraftowac)
Po 4 ja nie wiem po co sie tak tych duali uczepiliscie one sa bezurzyteczne - lepiej wziąć do lapy Dagger z Focus (eventualnie Bow)
Po 5 jezeli na 59 lvl miales 1k patk z dualami to nie wiem jak bardzo miales zenchantowane te dualki, bo WC na takim lvlu z buffami i zarzuconym SoulCry ma Patk daleki od 1K.

Ogolnie SE to najlepsza postac na PvP z Melee postaciami - kazdy Woj chyli przed SE czola bo Wind Shackle + Driad Root + Self Buffy + Dagger z Focus daje ~220 Crit no i przeciwnik jest unieruchomiony i ma Atk Spd w granicach 200.(oczywiscie ze na servach gdzie sa 3 rodzaje potionow do Atk Spd i sie jeszcze na siebie nakladaja, do tego Tatoo mozna wyrwac na luzaka 1,1k Atk Spd to wtedy Atk Spd przeciwnika bedzie w granicach 400 - gdzie nasz bedzie wciaz 1,1k)
Jedyna postac (melee) z ktora SE moze miec jakiegolwiek problemy to DA - reszta jest miernej jakosci przeciwnikiem :wink:


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 2

SE
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 29, 2005, 09:36:00 am »
Jak SE to chyba tylko BW Robe... bonus do many i bonus do c.spd z bonusa do wit.... to chyba buffer glownie wiec mana i c.spd najbardziej sie mu przyda.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
SE
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 29, 2005, 10:00:09 am »
Ja jak mialem SE to podobnie jak gloom latalem w BW light i z dualami a na 52 zmienilem na pole bo z luku za bardzo nie trafialem.


  • Wiadomości: 139

  • Pochwał: 2

SE
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 06, 2005, 02:56:39 pm »
Heh i wychodzi na to że chyba najlepiej by mi szło ze staffem :P od 39 lvl exepie w DV na Undead.Skille na undead mam słabe, bo tylko do 35 lvl ale empower działa cuda.Chodze z dual storm i karmian, ale wale głównie z Discrupt Undead i dobijam z duali.Proste :P Później bede robił BW light i Duale SLS + Tsurugi.
nick Harnas zawsze i wszędzie....