Witaj
Gość

Wątek: Ban hammer  (Przeczytany 12402 razy)

  • Wiadomości: 215

  • Pochwał: 3

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 07, 2010, 06:34:40 pm »
@bula
Nie sadze abym sie tym przejmowal,po prostu takich osob nie trawie.
I nie mowie tutaj o tym zeby dostali bana za to ze kogos irytuja.Faktem jest ze te osoby poruszaly kwestie bugow takich jak expienie w 4s za pomoca buga,kiedy sami tak expili i jeszcze narzekali ze BMF ten bug wykorzystuje.
To sie nazywa hipokryzja.
Mnie po prostu to bawi co taka gra wywiera na ludziach,ktorzy mowia ze sa niby dorosli,ale chyba tylko pod wzgledem fizycznym a nie psychicznym,bo swoim zachowaniem nie daja swiadectwa na to aby nazywac ich doroslymi.
Jezeli jeszcze chcesz sie czegos dowiedziec to PW.
Ja wyrazilem swoje zdanie na ich temat,jakbym sie tym przejmowal,i tym co ludzie pisza w internecie,bylbym tzw "spamerem" a nie uczestnicze i nigdy nie bede brac udzialu w klotniach na forum.
Gram na tym serwerze,wyrazilem po raz pierwszy swoje zdanie o tych osobach i tyle.

PS.Nie uzywaj takich tych Waszych tekstow "dzidzia urazona" do mnie,bo mnie to w ogole nie rusza.

Pozdrawiam.



  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 1

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 07, 2010, 08:11:54 pm »
no koniec servera bo jakiś betonów nie ma xd QQ serverowi to wyjdzie na dobre jak ktoś już napisał.


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 3

  • 19783
Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 07, 2010, 09:04:38 pm »
Za wykorzystywanie bugów się płaci. Moim osobistym zdaniem: dobrze że zostali zbanowani. Serwery na których jest 1 klan mający xxx hero ownujący cały serw długo nie postoją. Wygrywali każdy epic, siege, bo kto mógł się z nimi równać? Unbalanced.
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2010, 09:12:33 pm wysłana przez Pumas »


  • Wiadomości: 643

  • Pochwał: 10

  • L2Cerberus/L2DC developer
    • L2Cerberus
Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 07, 2010, 11:18:11 pm »
Insomnia. Sam byłem świadkiem jak mój vcl Ast3r odebrał tokeny drugi raz i od razu napisał petycje do GMa in game że taka sytuacja ma miejsce.

Śmialiśmy się wczoraj że Ast3r za poryw uczciwości dostał banana ;D

Co do samej reakcji administracji a nie jej formy. Byłem i jestem pod wrażeniem bo odkąd gram w L2 (a gram od C1) to tak obiektywnie jednoznacznej reakcji nie widziałem. Takie zachowanie może przyciągnąć nowych graczy czyniąc z cerberusa synonim uczciwego do bólu serwera L2.

Rival, Polopiryn. Tak, wybiją się nowe klany ale nie w tym rzecz. O sile i popularności serwera zawsze decydowały silne i znane klany. To dzięki takim klanom inne słabsze klany stawały się silniejsze, nabierały umiejętności gry i motywacji do ścigania tych najlepszych w myśl zasady " bij mistrza". Teraz ( nie obrażając nikogo) na serwerze zostaną średniej jakości klany i taki sam stanie się sam cerberus. Średniej jakości a był bardzo dobry.

Pm do mnie na forum, jeśli to prawda ban zostanie usunięty.
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Let's Kick Python Out of L2J.



  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 08, 2010, 02:59:45 pm »
(...) Serwery na których jest 1 klan mający xxx hero ownujący cały serw długo nie postoją. (...)
Fakt. Phoenix z Nova/Synergy wytrzymał rok z hakiem... No i nie ma już Phoenixa :D

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 09, 2010, 01:13:22 pm »
Ja nie rozumiem czemu LentroN czepia się tak TFD, pewnie jakiś Bmf, albo do klanu cię nie chcieli. Może tak zobaczymy na inne klany i porozmawiamy jak one się zachowywały. To że 200 osób używało buga jest to wina Adminów, i dobrze że zareagowali ale jak BMF używało buga w 4s nikt bana nie dostał, a 4s z dobre 2tyg dobrze nie działało. Idąc twoim tokiem rozumowania że jak factor clan odchodzi to przychodzą nowi, jakoś jak BMF zrobiło Emo Quit jak Admin naprawił Skilla przez co głownie robiły się lagi na pvp. To i teraz nie wydaje mi się że ktoś przyjdzie. Bo prawda jest smutna ale przy 3.5k online pvp były nudne i jak szukałeś cały dzień to itak nie znalazłeś.


Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 09, 2010, 01:33:39 pm »
@Sokol
Twoja teoria jest bledna.
Wystarczy wywnioskowac to po zachowaniu czlonkow TFD na forum/grze aby przekonac sie jacy ludzie tam graja:p


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 09, 2010, 03:18:52 pm »
3,5k online z tego  ponad 2k offshopow i boxow :p


  • Wiadomości: 215

  • Pochwał: 3

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 09, 2010, 10:58:14 pm »
3,5k online z tego  ponad 2k offshopow i boxow :p
i co... według ciebie 2k online to mało?? po odjęciu off i box


  • Wiadomości: 643

  • Pochwał: 10

  • L2Cerberus/L2DC developer
    • L2Cerberus
Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 09, 2010, 11:14:08 pm »
3,5k online z tego  ponad 2k offshopow i boxow :p

Server Status:
  --->  Player Count: 3076/5000
  ---> Offline Count: 654/3076

cool story.
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Let's Kick Python Out of L2J.



  • Wiadomości: 215

  • Pochwał: 3

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 09, 2010, 11:20:05 pm »
najlepiej inso daj te info pod .online żeby sie tak nie rzucali xD


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 10, 2010, 12:20:06 am »
Dtox?To ten necro ktory zachowaniem irytowal polowe ludzi na serwerze?
a wiec sprecyzujmy

nie wazne co ktos zrobil i czy mial racje on czy administracja, powinien dostac bana za to ze kogos irytuje

to ma byc jakis zart? tak samo wypowiadales sie o jednym z klanow ktore dostaly banany, powinni je dostac TYLKO za to ze kogos "zbesztali" ? tylko dlatego ze jakas dzidzia poczula sie urazona SLOWAMI wygloszonymi w INTERNECIE w czasie grania w GRE KOMPUTEROWA? to jest dopiero dziecinada a nie to co oni robili, czymkolwiek by to nie bylo
to nie zart - to hejt  :o


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 10, 2010, 12:41:02 am »
Dtox?To ten necro ktory zachowaniem irytowal polowe ludzi na serwerze?
a wiec sprecyzujmy

nie wazne co ktos zrobil i czy mial racje on czy administracja, powinien dostac bana za to ze kogos irytuje

to ma byc jakis zart? tak samo wypowiadales sie o jednym z klanow ktore dostaly banany, powinni je dostac TYLKO za to ze kogos "zbesztali" ? tylko dlatego ze jakas dzidzia poczula sie urazona SLOWAMI wygloszonymi w INTERNECIE w czasie grania w GRE KOMPUTEROWA? to jest dopiero dziecinada a nie to co oni robili, czymkolwiek by to nie bylo
to nie zart - to hejt  :o

Czy ja wiem ? Poprostu dtox i reszta "core" dramy sa tak ekstremalnymi matolami, ze nie sposob przejsc obok nich obojetnie :) Jedyn czym sie wybijali na serverze to ich ulomnosc na forum i dramy ktore krecili z byle powodu, podczas gdy w grze chowali gdzie gdzie popadnie zeby tylko na nich nie fragowac. Wiec nie ma sie co dziwic, ze ludzie pamietaja tylko ta strone.


Uploaded with ImageShack.us


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 10, 2010, 12:11:15 pm »
Duo akurat ja byłem w Dramie od początku i w const Dtoxa i jakoś nie pamiętam żebyśmy się chowali przed pvp, hmm ciekawe w jakim klanie byłeś, ale pewnie dramy nie widziałeś po ciągle na HB siedzieliśmy Oo. A to jakoś inne klany na HB się nie wybierały bo i tak pvp o spota przegrywali.


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 10, 2010, 02:03:58 pm »
Duo akurat ja byłem w Dramie od początku i w const Dtoxa i jakoś nie pamiętam żebyśmy się chowali przed pvp, hmm ciekawe w jakim klanie byłeś, ale pewnie dramy nie widziałeś po ciągle na HB siedzieliśmy Oo. A to jakoś inne klany na HB się nie wybierały bo i tak pvp o spota przegrywali.

Jest duzo frapsow na ktorych widac jak to wszyscy przegrywaja z wami walki o spota :D Nie raz pamietam jak musielismy ganiac za wami po calym hb bo byliscie skampieni na jakims ostrym zadupiu obok tabliczki "koniec swiata". Ale co ja tam wiem bo pewnie dramy nie widzialem  :)


Uploaded with ImageShack.us


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 10, 2010, 02:41:16 pm »
Powiedz mi w jakim klanie byłeś, bo wszyscy raczej wrzucają frapsy gdzie wygrywają a nie gzie w dupę dostają. A swoją drogą nawet jak byłeś w BMf to niestety mieli oni tylko 2 dobre pt które co najwyżej coś nam robiły a pozostałe pt to n/c. A ciekawe swoją drogą czemu BMF zrobiło EMO Quita jak naprawili lagi na pvp które powstawały na skutek Rush Impact . Potem już nie było tak łatwo.a co do expienia na zadupiu Chimery to zadupie?


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 10, 2010, 03:02:02 pm »
To ze bmf zrobilo quita dlatego, ze skonczyly sie lagi na pvp to tylko twoja teoria ktorych jest tu sporo i ktora probujesz sobie usprawiedliwic wasza niedoleznosc :) Niestety skila to wy mieliscie tylko na forum i pyskowkach jak lezeliscie na glebie. My mielismy 2 party ktore mogly wam cos zrobic, natomiast wy nie mieliscie zadnego pozadnego consta. Bmf przechodzilo po dramie w kazdym mozliwym pvp, wtedy zaczeliscie wysnowac teorie, ze bugi, ze gm pomaga, ze zerg ( sami majac illuminati 100 + i infinity nowar kolo 100 w ally) na 1 klan, ze 3rd programy do targetu (najczesciej piszaly te pionki ktore nie potrafia odroznic prostej modyfikacji klienta i wyskakujacych komunikatow od l2c) . Najbardziej podobal mi sie ten zalosny zerk lider nie pamietam niku ktory w obawie ze ares wroci na oli i go sfarmi wyfeedowal ponad 600 pkt :D. Odeszlismy na aiona kiedy drama poklocila sie z ally i juz w ogóle nie bylo pvp.

Btw do lagow to wy tez chyba mieliscie zerkow w klanie, nauczcie ich uzywac rush impact i nie placz o lagi bo je mieli wszyscy i rownie mocno denerwowaly nas jak i was.

http://www.own3d.tv/video/31472/BMF_-_L2Cerberus

to party ktore was tu gnoi bylo jednym ze slabszych, w porownaniu do topowych...  wiec o ktorych ty mowiles ?

http://www.own3d.tv/video/31248/BMF_L2Cerberus_x7
http://www.own3d.tv/video/31404/BeMyFrag_L2Cerberus_BMF

I do wszystkich haterow typu lokocz i kazuya, nie mowie, ze bmf to jakis super uber imba klan. Nikt z bmf nie twierdzi ze mozemy sie porownywac do najlepszych , prezentujemy sredni poziom, ale w porownaniu do was(TFD,Illu) wychodzimy na prawdziwych pudzianow


Uploaded with ImageShack.us


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 10, 2010, 03:48:41 pm »
Po pierwsze ja nie płacze, i jakbyśmy nagrywali frapsy to też byśmy mogli takie filmiki poskładać, nie masz frapsów jak Dtox cz inne const jadą wasze const, bo tak jak już powiedziałem nikt nie robi filmoików jak w dupę dostaje. Nie masz frapsow jak chcieliście żebyśmy w czasie siegu do was wpadli i że zamek straciliście 5min przed końcem siegu. Nie to że jestem jakimś fanem Dtoxa ale uważam że był jednym z lepszych graczy w klanie pomimo jego płaczu, tak nas też to wkurzało. I jak Dtox jedzie waszego lol hero Necro. I jak możesz nie możesz powiedzieć że nie używaliście cp spamera, w końcu za to wasz Hero Da bana dostał i mega fail jak na pierwszych filmikach ktoś biega bije i spamuje cp poty nie mając ich na pasku. Swoją drogą słyszałem że szykujecie się na Rpg więc pewnie się tam spotkamy i zobaczymy czy też odejdziecie bo bugi. I TFD też nie uważała się nigdy za jakiś hiper uber top klan.


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 10, 2010, 07:08:48 pm »
I do wszystkich haterow typu lokocz i kazuya, nie mowie, ze bmf to jakis super uber imba klan.
e chyba jakis moj post musialem przeoczyc bo nie wiem o co biega


  • Wiadomości: 215

  • Pochwał: 3

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 10, 2010, 09:41:05 pm »
I do wszystkich haterow typu lokocz i kazuya, nie mowie, ze bmf to jakis super uber imba klan.
e chyba jakis moj post musialem przeoczyc bo nie wiem o co biega

no grasz na rpg czyli jedziesz na l2c l2w l2net+ch** wie co jeszcze xD takie czasy ^^


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 0

  • Niegrzeczna
    • NIGHTMARES
Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 11, 2010, 08:57:25 am »
Osobiście bardzo podobała mi się reakcja Administracji i amen im za to!
Co do perma bana wystarczyła by szybka reakcja i jakiś rollback( nie, nie mam bana) poprostu banowanie top graczy serwera wydaje mi sie głupotą.
Mam do Ciebie pytanie: z jakiej racji uczciwi gracze mają cierpieć bo ktoś pomimo zakazów, oszukiwał? Rollback? I to co sobie skrafciłam mam mieć cofnięte? To co już zdobyłam mam mieć zabrane? Tylko by oszuści mogli sobie grać dalej? O nie (:
Life isn't about waiting for the storm to pass... it's about learning to dance in the rain!


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 11, 2010, 02:59:00 pm »
Po pierwsze ja nie płacze, i jakbyśmy nagrywali frapsy to też byśmy mogli takie filmiki poskładać, nie masz frapsów jak Dtox cz inne const jadą wasze const, bo tak jak już powiedziałem nikt nie robi filmoików jak w dupę dostaje. Nie masz frapsow jak chcieliście żebyśmy w czasie siegu do was wpadli i że zamek straciliście 5min przed końcem siegu. Nie to że jestem jakimś fanem Dtoxa ale uważam że był jednym z lepszych graczy w klanie pomimo jego płaczu, tak nas też to wkurzało. I jak Dtox jedzie waszego lol hero Necro. I jak możesz nie możesz powiedzieć że nie używaliście cp spamera, w końcu za to wasz Hero Da bana dostał i mega fail jak na pierwszych filmikach ktoś biega bije i spamuje cp poty nie mając ich na pasku. Swoją drogą słyszałem że szykujecie się na Rpg więc pewnie się tam spotkamy i zobaczymy czy też odejdziecie bo bugi. I TFD też nie uważała się nigdy za jakiś hiper uber top klan.

Oczywiscie, ze nagrywacie frapsy, na forum ich pelno... oh wait ostatnie sa jak wy w S gonicie B grady : D Nie trudno stracic zamek na 5 minut przed koncem kiedy w srodku jest 1 cp a wy atakujecie w 3 klany, dodaj tylko jeszcze ze pocieszyliscie sie giran 2 tygodnie bo na nastepnym siege nie potrafiliscie go utrzymac przez 2 minuty.

Czytaj uwaznie, pisze o 3rd programach do TARGETU, a nie do cp ktorych wy tez uzywacie, zreszta polowa populacji na tym jedzie i nikt jakos nie widzi w tym nic zlego. Po filmie aresa najwiecej szczekaczy bylo wlasnei z dramy, ze zbugowany rush, ze zbugowana postac,ze to nie mozliwe ze jak sie nacisnie next target to postac uwaga : zmienia target ! A jak sie nim spamuje to faktycznie mozna nawet : zmieniac target szybciej !!  hahaha

Do odejscia tak samo jak do przyjscia moze byc duzo powodow, ale tak jak mowilem nikogo nie powinno to interesowac kto gdzie i ile gra :)
Mam nadzieje, ze nie idziecie na rpg ekipa z dramy, tam prawdopodobnie beda lepsze klany niz bmf, a wy juz przy nas wypadacie mizernie :)


Uploaded with ImageShack.us


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 11, 2010, 04:55:56 pm »
Jak nie umiesz liczyć to GF jak wam w 3 klany odebralismy zamek bo nawet z czego pamiętam to w zamku mieliście 3 const bo na 9 ludzi mi to nie wyglądało, a to że zamek straciliśmy to wiesz jak nie mieliście zamku to dziwnie nudno było :P, nie nawiązałem do 3rd programów do targetu, tylko do cp spamerów, nawet nie chciałem nawiązywać, a że gonimy B grady bym chętnie zobaczył bo ja nie oglądałem tych filmików, i nie mów że wy tak nie robiliście jak całym pt sie ustawialiście przy pi by 1 osobć zabić. A nie powiesz mi że rush nie był zbugowany?? sam gm to napisał więc wiesz... I jestem ciekawy kto ci na forum płakał bo znam tylko 2 osoby z dramy które się produkowały na forum Dtox i Sayha faktycznie dużo. I weź nie rozśmieszaj bo poziom i tak mieliśmy wyższy od was, może w kulturze niektórzy mieli braki ale w nie odstawaliście. Mnie szczerze mówiąc nie obchodzi to.. tylko nie obrażaj całego klanu bo 2-4 osoby się aktywnie kłóciły i 1 non stop płakała. Tyle ode mnie a z czego wiem to drama jako klan nie wybiera się na rpg tylko pewnie niektóre pomieszane const. Tyle ode mnie dla mnie i pewnie nie tylko dla mnie TFD>BMF


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 2

  • deus kek
Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 11, 2010, 04:59:46 pm »
Cytat: Sokol
Tyle ode mnie dla mnie i pewnie nie tylko dla mnie BMF>TFD.
/fixed


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 12, 2010, 02:29:09 am »
Odbijajac giran nie napotkalismy zadnego oporu czyt. zostal po was spoory karpet... to tyle na temat nudy w pvp. Kiedy pt aresa chcialo zrobic 9v9 z pt detoxa (nie wiem czy to bylo party czy poprostu zbieranina przypadkowych wyfarmionych ludzi) to plakal, ze nie bo my mamy zerka, a sam biegal z lolvaldo, do teraz nie mam pojecia o co mu chodzilo. Co do zbugowanego rusha, to chyba wy tez nim dysponowaliscie, kazdy mial lagi i sczerze to ogladnij te frapsy gdzie jest czarno na bialym pokazane kto > kto. Tak bylo codziennie.

TFD,illuminati,infinitynowar to chyba 3 klany, wszystkie kresty sie przewinely na siege. Prawda jest taka, ze cokolwiek pokazywaliscie tylko w ally zergu : ) Do tej pory sie tylko zastanawiam kto byl bardziej zalosny w tym ally wy czy illuminati aka hedszoty i kto kim rzadzil.


Uploaded with ImageShack.us