Witaj
Gość

Wątek: Ban hammer  (Przeczytany 12414 razy)

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 12, 2010, 10:46:24 pm »
Fajna drama...

Tak na marginesie. BMF na cerberusie to było jedno cp. Party aresa. I fakty są takie że jechali ze wszystkimi równo. Nie wnikam już w taktyke wykorzystania do maximum rusha (ping pong aresa i kończenie walki z ludżmi którzy stali na stunie) bo to bug skilla i póżniej to samo robiło TFD.

A reszta BMF to się tam przewijała i raz dostawali w dupę a raz wygrywali. Słowem nie odstawali poziomem od reszty serwera. Dlatego śmiać mi się chce jak Duo piszesz jacy to nie byliście całym BMF pro. Bo nie byliście. To cp Aresa bylo pro i decydowało o sile BMF.

Ale inaczej być nie może jeśli cały klan ( tutaj cytat z forum BMF z którego za każdym razem targam strasznie) " cały klan pracuje na podtrzymanie legendy AresaQQ"  :D

Prawda jest taka że BMF jest świetnym klanem na 1-2 miesiące po starcie nowego serwera. Szybko lvlują itd. Ale póżniej jest tylko gorzej. Dlatego nigdzie dłużej nie grają. Powód jest prozaiczny. Jako klan są póżniej za slabi żeby konkurować z innymi ally. Sami nigdy nie potrafili złożyć dobrego ally bo ares zawsze chce żeby całe ally które stworzy, pracowało na BMF. Takie samo podejście jak w klanie tyle że w makro skali.
Dlatego żaden szanujący się klan nigdy z BMF się sojuszem na dłużej nie wiązał. I zaczyna się dostawanie w dupę od zerga. A jak się zaczyna dostawać w dupę to trzeba zrobić QQ i na nowy serwer. I tak w kółko.


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 13, 2010, 01:55:33 am »
Jak ja lubie czytac takie bzdury wyssane z palca :D, ale znowu ktos wie lepiej od samych graczy dlaczego przestaja grac na konkretnym serverze. W najlepszym przypadku moge okreslic takiego kogos srednio inteligentnym, w najgorszym zupelnym matolem, bo nie wiem gdzie rodza sie tacy ludzie i kto ich plodzi. Pokolenie wrozek nam rosnie, tvn juz nad wami czowa.

Nie oglaszamy sie pr0, czytaj uwaznie i wyciagaj wnioski. Pisalem tylko ze w porownaniu do takich lol klanow forumowych jak tfd czy carebears illuminati wypadamy nad wyraz dobrze. poza tym to bylo wiadome od zawsze, ze na pvp 100 v 100 to party aresa zabijalo wszystkich  hahaha
Na cerb byly 3 bardzo mocne konsty(ares team,rumpold aka rebelia team i kabanosy), ktore wspolgraly ze soba tak, ze prawdopodobnie mogles nawet nie wiedziec kto cie ubil. poza tym to chyba logiczne ze core pt lidera musi dawac przyklad innym, tak jest chyba we wszystkich klanach. Oh wait zapomnialem, jest jeszcze drama i valdo czy dtox ktorych cp ( o ile w ogóle bylo cos takiego) bylo chyba najbardziej zalosnym jakie widzialem.

Bardzo mi przykro ze bede musial wyprowadzic cie z bledu i prawdy ktora slepo wierzysz. Mielismy pare dobrych ally, ktore milo wspominam i oni nas rowniez. Skad wiem ? Bo wiekszosc ludzi z tych klanow przewinela sie lub gra w bmf aktywnie. Najmiles wspominam Hiszpanow i gombki ktore postanowily zostac na prg : ) Przykro mi, to moze byc dla ciebie szok.

btw gram w bmf 1,5 roku, ale jakos nie moge sobie przypomniec kiedy odeszlismy z ktoregos serva bo ktos nas bil... no ale ty wiesz lepiej przecierz : D Zreszta to co piszesz powielalo sie juz wielokrotnie, coraz to nowe pazie przychodza i szczekaja o tym samym. Nie zrobiles i nie zrobisz furory bo tak naprawde gowno wiesz. Tylko plx nie wyjezdzaj mi tu teraz z textem, ze wiesz wiecej bo np grales w ally/bmf/klanie zaprzyjaznionym ktoremu nie dalismy epika/chciales sie dostac ale zostales nie milo potraktowany/// skreslic niepotrzebne. Prawda jest taka, ze to wy wszyscy haterzy stworzyliscie "legende aresaQQ", nakrecacie sie sami, a my mamy coraz wieksze gnicie z kolejnych idiotow wypisujacych dokladnie to samo tylko w inny sposob. Jedyne co mi sie nasowa na mysl to :



Edit: sry dopiero teraz zobaczylem twoja sygne, to wiele wyjasnia : D "Jeszcze pozalujecie, nie wiecie kim jestesmy" hahaha lejemy z tego przy kazdej okazji i z daczusa spierdalaczusa tez.
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2010, 02:04:08 am wysłana przez Duo »


Uploaded with ImageShack.us


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 1

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 13, 2010, 07:21:09 am »
go tam na ruoffa z tymi bmf ciekawe jaki wpier... by od rusków dostali xddd

a co do poziomu skilla na cerberusie to faktycznie 5/6 nie zna swoich skilli xd deski na tym servie nie potrafia z prefrenzy startować wiekszość zerków na oly spam rush impact po prostu skill bajka tutaj xd

btw to prawda ze cały klan zapier... na aresa a dopiero jak on ma wszystko to można robić itemy reszcie ? QQ bo co nie widze na jakimś filmiku kolej zapier... w dynasty ++ a reszta jego klanu np bishop w dc secie;dd


  • Wiadomości: 96

  • Pochwał: 0

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 13, 2010, 07:33:14 am »
Topowe party kazdy w s80 set i klamkach s80 wiec skoncz gadac glupoty ze kazdy pracuje na aresa. qq more
playaction.pl - wszystko czego potrzebujesz do swojej konsoli :)


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 13, 2010, 08:07:38 am »
Na Cerberusie o ile dobrze pamietam to Bish i EE mieli szybciej Dynasty niz Ares. Ale tak to jest jak sie nie wie, a gada.

BMF moze miało władze na serwie, ale tylko dlatego ze ogolny poziom gry na cerberusie to dno. Osoby ktore ogarnialy gre moznaby policzyc na palcach.

Teraz zobaczymy jak pojdzie bmf na RPG. Wg mnie przed Bozym Narodzeniem bedzie quit.

Btw. Oddam SWM 83 Dynasty Set, Sword i Bow z attri.


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 0

  • Niegrzeczna
    • NIGHTMARES
Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 13, 2010, 08:13:38 am »
wewow, przygarnę! x) Będzie im u mnie dobrze, ciepło. Zadbam by nie chodziły głodne i nie używane ^^
Zawsze chciałam pomagać porzuconym setom i postaciom xD
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2010, 08:16:07 am wysłana przez Villie »
Life isn't about waiting for the storm to pass... it's about learning to dance in the rain!


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 13, 2010, 08:14:29 am »
Na Cerberusie o ile dobrze pamietam to Bish i EE mieli szybciej Dynasty niz Ares. Ale tak to jest jak sie nie wie, a gada.



Ja na swsie miałam szybciej dynasty niż Ares:P


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 13, 2010, 08:32:36 am »


Ja na swsie miałam szybciej dynasty niż Ares:P
[/quote]

szacun ale od Linkza itak dostałeś, a i tak byłeś kiepskim SWM chyba ze sanox wbijał na ciebie to coś się działo.


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 13, 2010, 08:49:55 am »


szacun ale od Linkza itak dostałeś, a i tak byłeś kiepskim SWM chyba ze sanox wbijał na ciebie to coś się działo.


Co ma piernik do wiatraka.. sami się nakręcacie jak takie małe zabaweczki co później chodzą i się o wszystko obijają bez celu


dostałam bo nie niemiałam żadnej suby.. wygrał za 1 razem tylko przez "long shota" z certa

poza tym mam ..... na oli sanox chciał to się mną pobawił i co? Linkz dostał po dupce, deska od was dostała po dupce...Moj char przynajmniej walczył na open oli a linkz tylko na klasówkach z własnymi swsami.. kiedy padł  z reki mojego "daggera w heavy" już sie więcej nie zapisał.... Ciekawe czemu kiedy juz nie gralismy nie wyfeedowali go znowu... hmm hmmm hmm... bo nawet oni nie mieli ochoty czytać tego idioty na hv... A ty się napinasz jak dziecko w piaskownicy myśląc że mi do..... w momencie kiedy ja status hero mam gdzieś, gram dla swojego party a nie zeby się ponapinać jak tacy jak ty:) (gdzie twoje hero biedactwo). Nawet nie umiesz poprawnie zdania przeczytać żeby wywnioskować płeć rozmówcy......
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2010, 08:54:16 am wysłana przez Fabienne »


Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 13, 2010, 04:33:16 pm »
Duo misiu kolorowy.

Swoim postem pokazałeś jedno. Że zwykły forumowy troll z ciebie. Naucz się chłopaku jednej rzeczy. Nie wrzucaj innym od matołów, paziów, idiotów etc. bo gdybyś coś takiego miał powiedzieć komuś w twarz to pewnie byś tego nie zrobił. A gdybyś to zrobił to byś dostał w palnik i zawinął kite pod siebie.

Napisz mi ile serwerów przelecieliście w ciągu powiedzmy roku? Trochę ich było co? Czego to dowodzi ( zgodnie z waszym punktem widzenia czyt. nie mamy z kim walczyć to zmieniamy serwer). Ano tego że jesteście tak zajebiście pro że nie ma dla was serwera i przeciwników których byście nie pojechali. Jeśli komuś jeszcze wydaje się to absurdalne niech podniesie rękę...

wewow. Mieli bo łatwiej było poskładać dynasty robe/tunic niż dynasty hvy czy leather. Co do twojej propozycji oddania itemów to jeśli masz taki zamiar...z pocałowaniem ręki przyjmę. Wystarczy napisać pm lub wysłać maila ingame na nick postaci z sygnaturki.

Lunar. Trochę prawdy z tymi deskami masz. Ale np. Ast3r z illuminati grał deską i hero zrobił jeśli się nie mylę jeszcze przed odejściem BMF a póżniej wyjebał Bushido z TFD. Wg mnie bardzo ładnie kładł ludzi na hita a rbki na 3-4 strzały.


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 13, 2010, 05:03:41 pm »
Duo misiu kolorowy.

Swoim postem pokazałeś jedno. Że zwykły forumowy troll z ciebie. Naucz się chłopaku jednej rzeczy. Nie wrzucaj innym od matołów, paziów, idiotów etc. bo gdybyś coś takiego miał powiedzieć komuś w twarz to pewnie byś tego nie zrobił. A gdybyś to zrobił to byś dostał w palnik i zawinął kite pod siebie.

Napisz mi ile serwerów przelecieliście w ciągu powiedzmy roku? Trochę ich było co? Czego to dowodzi ( zgodnie z waszym punktem widzenia czyt. nie mamy z kim walczyć to zmieniamy serwer). Ano tego że jesteście tak -_-'iście pro że nie ma dla was serwera i przeciwników których byście nie pojechali. Jeśli komuś jeszcze wydaje się to absurdalne niech podniesie rękę...

wewow. Mieli bo łatwiej było poskładać dynasty robe/tunic niż dynasty hvy czy leather. Co do twojej propozycji oddania itemów to jeśli masz taki zamiar...z pocałowaniem ręki przyjmę. Wystarczy napisać pm lub wysłać maila ingame na nick postaci z sygnaturki.

Lunar. Trochę prawdy z tymi deskami masz. Ale np. Ast3r z illuminati grał deską i hero zrobił jeśli się nie mylę jeszcze przed odejściem BMF a póżniej -_-'ał Bushido z TFD. Wg mnie bardzo ładnie kładł ludzi na hita a rbki na 3-4 strzały.

Zapomniales jeszcze zapytac mnie o adres i zapewnic, ze wpadniesz z "ekipa" i tak dostane w palnik ze az zawine kite pod siebie"  :)

Powiedz mi cebulaku co ciebie to interesuje gdzie kto i ile czasu gra ? Jak sasiad wychodzi z psem o 4 a.m. to ty juz mieszkasz w oknie i zapisujesz droge ktora chodzi, zeby potem posmiac sie z niego na klatce ze codziennie chodzi inna trasa ? Ogarnij sie i wymyslcie wkoncu cos nowego.



Uploaded with ImageShack.us


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 19, 2010, 03:15:04 pm »
Duo misiu kolorowy.

Swoim postem pokazałeś jedno. Że zwykły forumowy troll z ciebie. Naucz się chłopaku jednej rzeczy. Nie wrzucaj innym od matołów, paziów, idiotów etc. bo gdybyś coś takiego miał powiedzieć komuś w twarz to pewnie byś tego nie zrobił. A gdybyś to zrobił to byś dostał w palnik i zawinął kite pod siebie.

Napisz mi ile serwerów przelecieliście w ciągu powiedzmy roku? Trochę ich było co? Czego to dowodzi ( zgodnie z waszym punktem widzenia czyt. nie mamy z kim walczyć to zmieniamy serwer). Ano tego że jesteście tak -_-'iście pro że nie ma dla was serwera i przeciwników których byście nie pojechali. Jeśli komuś jeszcze wydaje się to absurdalne niech podniesie rękę...

wewow. Mieli bo łatwiej było poskładać dynasty robe/tunic niż dynasty hvy czy leather. Co do twojej propozycji oddania itemów to jeśli masz taki zamiar...z pocałowaniem ręki przyjmę. Wystarczy napisać pm lub wysłać maila ingame na nick postaci z sygnaturki.

Lunar. Trochę prawdy z tymi deskami masz. Ale np. Ast3r z illuminati grał deską i hero zrobił jeśli się nie mylę jeszcze przed odejściem BMF a póżniej -_-'ał Bushido z TFD. Wg mnie bardzo ładnie kładł ludzi na hita a rbki na 3-4 strzały.

Zapomniales jeszcze zapytac mnie o adres i zapewnic, ze wpadniesz z "ekipa" i tak dostane w palnik ze az zawine kite pod siebie"  :)

Powiedz mi cebulaku co ciebie to interesuje gdzie kto i ile czasu gra ? Jak sasiad wychodzi z psem o 4 a.m. to ty juz mieszkasz w oknie i zapisujesz droge ktora chodzi, zeby potem posmiac sie z niego na klatce ze codziennie chodzi inna trasa ? Ogarnij sie i wymyslcie wkoncu cos nowego.

Duo sfailowales flame na rpg x15 a teraz nowe bajki i znow fail flame na cerberusie ? Dzieci nigdy sie nie zmienia

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 19, 2010, 06:57:56 pm »
Doczekalem sie swojego fanboja z polskipl :) Felciu dziewczynko przy tobie ciezko jest co kolwiek zfailowac ;/ Gdyby nie ten slowianski akcent w niku to wzial bym cie za tarded brazola.
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2010, 07:14:33 pm wysłana przez Duo »


Uploaded with ImageShack.us


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 19, 2010, 09:00:26 pm »
Doczekalem sie swojego fanboja z polskipl :) Felciu dziewczynko przy tobie ciezko jest co kolwiek zfailowac ;/ Gdyby nie ten slowianski akcent w niku to wzial bym cie za tarded brazola.

Jak zwykle weak flame i excuse o nick phew. Fail to jest twoj clan udowodnilem ci to juz w paru topicach do ktorych sie boisz po dzis dzien zagladac. Probojesz flamowac ludzi z cerberusa chodz sam jestes randomem, prawda jest taka ze gdyby inso rlly pilnowal serwera to i w tym topicu by sie z ciebie smiali ze dostaliscie bana za bugowanie 4s. Proboj flamowac dalej moze kiedys wyjdziesz ze spalonej pozycji dzieciaku :)

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 20, 2010, 01:57:52 am »
Doczekalem sie swojego fanboja z polskipl :) Felciu dziewczynko przy tobie ciezko jest co kolwiek zfailowac ;/ Gdyby nie ten slowianski akcent w niku to wzial bym cie za tarded brazola.

Jak zwykle weak flame i excuse o nick phew. Fail to jest twoj clan udowodnilem ci to juz w paru topicach do ktorych sie boisz po dzis dzien zagladac. Probojesz flamowac ludzi z cerberusa chodz sam jestes randomem, prawda jest taka ze gdyby inso rlly pilnowal serwera to i w tym topicu by sie z ciebie smiali ze dostaliscie bana za bugowanie 4s. Proboj flamowac dalej moze kiedys wyjdziesz ze spalonej pozycji dzieciaku :)

Felekxx ale zrozum, ze twoje zdanie na jaki kolwiek temat nikogo nie interesuje. Zmien nik, nabierz troche oleju do glowy i mozemy wtedy pogadac. Jak przestaniesz byc moim i bmf fanbojem to sie zglos, tak btw wytrzyj juz ta piane z pyska bo robisz najwieksza drame z rzeczy ktore ciebie w najmniejszym stopniu nie dotycza, a jestes najwiekszym pionem aka raziel  :) Znowu napiszesz jakis belkot i nic nowego nie wymyslisz so oszczedz mnie i innym i sie wyloguj. 


Uploaded with ImageShack.us


  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: 0

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 21, 2010, 01:45:01 am »
Fajna drama...

Tak na marginesie. BMF na cerberusie to było jedno cp. Party aresa. I fakty są takie że jechali ze wszystkimi równo. Nie wnikam już w taktyke wykorzystania do maximum rusha (ping pong aresa i kończenie walki z ludżmi którzy stali na stunie) bo to bug skilla i póżniej to samo robiło TFD.

A reszta BMF to się tam przewijała i raz dostawali w dupę a raz wygrywali. Słowem nie odstawali poziomem od reszty serwera. Dlatego śmiać mi się chce jak Duo piszesz jacy to nie byliście całym BMF pro. Bo nie byliście. To cp Aresa bylo pro i decydowało o sile BMF.

Ale inaczej być nie może jeśli cały klan ( tutaj cytat z forum BMF z którego za każdym razem targam strasznie) " cały klan pracuje na podtrzymanie legendy AresaQQ"  :D

Prawda jest taka że BMF jest świetnym klanem na 1-2 miesiące po starcie nowego serwera. Szybko lvlują itd. Ale póżniej jest tylko gorzej. Dlatego nigdzie dłużej nie grają. Powód jest prozaiczny. Jako klan są póżniej za slabi żeby konkurować z innymi ally. Sami nigdy nie potrafili złożyć dobrego ally bo ares zawsze chce żeby całe ally które stworzy, pracowało na BMF. Takie samo podejście jak w klanie tyle że w makro skali.
Dlatego żaden szanujący się klan nigdy z BMF się sojuszem na dłużej nie wiązał. I zaczyna się dostawanie w dupę od zerga. A jak się zaczyna dostawać w dupę to trzeba zrobić QQ i na nowy serwer. I tak w kółko.

+++++1

Bylem na kilku pvp z TFD i ich ally vs BMF i jakos mialem taki fart ze zawsze trafialem na win TFD :<
Oczywiscie, zeby nie poszedl hate, widzialem rowniez winy BMF, ale jak dla mnie to nie mozna powiedziec ze oni jakos odbiegali od tfd etc na cerberusie.
BMF ownerzy polskich l2j :-) Czekam na rpg, musze to zobaczyc, bo legendy o waszym pro klanie przerastaja rzeczywistosc.


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #66 dnia: Październik 21, 2010, 08:06:42 am »
Daje im miesiąc, góra półtora i będzie qquit


Jak tam wygląda sytuacja na Cerberku po bananach? Infinity War owni serwer? :D
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2010, 08:08:14 am wysłana przez wewow »


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #67 dnia: Październik 21, 2010, 12:21:21 pm »
Fajna drama...

Tak na marginesie. BMF na cerberusie to było jedno cp. Party aresa. I fakty są takie że jechali ze wszystkimi równo. Nie wnikam już w taktyke wykorzystania do maximum rusha (ping pong aresa i kończenie walki z ludżmi którzy stali na stunie) bo to bug skilla i póżniej to samo robiło TFD.

A reszta BMF to się tam przewijała i raz dostawali w dupę a raz wygrywali. Słowem nie odstawali poziomem od reszty serwera. Dlatego śmiać mi się chce jak Duo piszesz jacy to nie byliście całym BMF pro. Bo nie byliście. To cp Aresa bylo pro i decydowało o sile BMF.

Ale inaczej być nie może jeśli cały klan ( tutaj cytat z forum BMF z którego za każdym razem targam strasznie) " cały klan pracuje na podtrzymanie legendy AresaQQ"  :D

Prawda jest taka że BMF jest świetnym klanem na 1-2 miesiące po starcie nowego serwera. Szybko lvlują itd. Ale póżniej jest tylko gorzej. Dlatego nigdzie dłużej nie grają. Powód jest prozaiczny. Jako klan są póżniej za slabi żeby konkurować z innymi ally. Sami nigdy nie potrafili złożyć dobrego ally bo ares zawsze chce żeby całe ally które stworzy, pracowało na BMF. Takie samo podejście jak w klanie tyle że w makro skali.
Dlatego żaden szanujący się klan nigdy z BMF się sojuszem na dłużej nie wiązał. I zaczyna się dostawanie w dupę od zerga. A jak się zaczyna dostawać w dupę to trzeba zrobić QQ i na nowy serwer. I tak w kółko.

+++++1

Bylem na kilku pvp z TFD i ich ally vs BMF i jakos mialem taki fart ze zawsze trafialem na win TFD :<
Oczywiscie, zeby nie poszedl hate, widzialem rowniez winy BMF, ale jak dla mnie to nie mozna powiedziec ze oni jakos odbiegali od tfd etc na cerberusie.
BMF ownerzy polskich l2j :-) Czekam na rpg, musze to zobaczyc, bo legendy o waszym pro klanie przerastaja rzeczywistosc.

Dobrze to ujales :) Jakie legendy ? Bo ja tu widze sama drame.


Uploaded with ImageShack.us


  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #68 dnia: Październik 21, 2010, 03:35:56 pm »
wewow. Infinity coś tam biega ale raczej nie oni teraz rozgrywają karty. Illuminati wchłonęło RF i na dzień dzisiejszy są najmocniejszym klanem na l2c. Lost Souls które ma ally z Illuminati też poszło do przodu.
Po ostatnich CSach Illluminati ma Giran, Infinity Goddard. Antharasi też biegają ale z nimi jest ten problem że grają w innej strefie czasowej.

Btw. Opcja itemów nadal aktualna? Bo jak pomyśle że mam znowu składać dynasty po ostatnim spaleniu całego seta to aż mnie coś trafia :D
[


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #69 dnia: Październik 21, 2010, 03:43:42 pm »
Postac juz oddałem ale z tego co wiem osoba co nia gra idzie na rpg. Wiec jak to bedzie w 100% pewne to ci odpale ;p

W sumie dobrze ze INFy nie ownia. Bo poziom jaki pokazuja jest troche załosny ;p Nawet w przewadze 2:1 3:1 potrafili dostac ostry lomot :D


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 28, 2010, 02:38:11 pm »
Doczekalem sie swojego fanboja z polskipl :) Felciu dziewczynko przy tobie ciezko jest co kolwiek zfailowac ;/ Gdyby nie ten slowianski akcent w niku to wzial bym cie za tarded brazola.

Jak zwykle weak flame i excuse o nick phew. Fail to jest twoj clan udowodnilem ci to juz w paru topicach do ktorych sie boisz po dzis dzien zagladac. Probojesz flamowac ludzi z cerberusa chodz sam jestes randomem, prawda jest taka ze gdyby inso rlly pilnowal serwera to i w tym topicu by sie z ciebie smiali ze dostaliscie bana za bugowanie 4s. Proboj flamowac dalej moze kiedys wyjdziesz ze spalonej pozycji dzieciaku :)

Felekxx ale zrozum, ze twoje zdanie na jaki kolwiek temat nikogo nie interesuje. Zmien nik, nabierz troche oleju do glowy i mozemy wtedy pogadac. Jak przestaniesz byc moim i bmf fanbojem to sie zglos, tak btw wytrzyj juz ta piane z pyska bo robisz najwieksza drame z rzeczy ktore ciebie w najmniejszym stopniu nie dotycza, a jestes najwiekszym pionem aka raziel  :) Znowu napiszesz jakis belkot i nic nowego nie wymyslisz so oszczedz mnie i innym i sie wyloguj.

Nikt tu nie fanboiuje, poprostu wszyscy wiedza jakie jest naprawde BMF ^^ grono smarkaczy nauczonych ze "w kupie sila, bo kupy nikt nie ruszy". Mialem przyjemnosc grania na kilku serverach przeciwko BMF i tak jak wszyscy mowia, w klanie znajdzie sie moze 1-1,5 party graczy ktorzy wiedza czym jest ta gra i jak sie nia obslugiwac, cala reszta to banda randomow formujace armie bezmyslnych orkow mordoru aka mies armatnich. poza tym jestescie nauczeni grac na ciotowatych serverach, wszedzie indziej failujecie i to bardzo szybko.
Cos szybko zescie quitneli z Cerberusa ^^
L2Frintezza ? nie wiem czy tydzien tam posiedzieliscie. Epic
l2ex ? gdy server dogonil was lvlami i sprzetowo, najnormalniej jak to amcie w zwyczajach uciekliscie. Pozniej proba powrotu i znowu... Epic
RPG Club ? Epic
Po failach na "wiekszych, powazniejszych" servahc nauczyliscie sie, ze tak naprawde pomimo waszej liczebnosci gowno potraficie i wasze miejsce jest na niedopracowanych l2j-tkach gdzie mozecie abusowac w kolko te sme bugi co wczesniej.

Poza tym czepiasz sie okreslenia "TFD i ich ally vs BMF", co w tym zlego, jak razme bylo ich liczebnoscia mniej wiecej tylu co was? Epic

Z powazaniem
Kochajacy FlaameZ
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2010, 02:40:08 pm wysłana przez FlaameZ »


  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: 0

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 28, 2010, 03:15:48 pm »
Dokladnie o to mi chodzilo piszac TFD i ich ally vs BMF. Liczebnosc byla podobna, bo BMF to poprostu zerg klan jak dla mnie.


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #72 dnia: Październik 28, 2010, 04:25:42 pm »
Doczekalem sie swojego fanboja z polskipl :) Felciu dziewczynko przy tobie ciezko jest co kolwiek zfailowac ;/ Gdyby nie ten slowianski akcent w niku to wzial bym cie za tarded brazola.

Jak zwykle weak flame i excuse o nick phew. Fail to jest twoj clan udowodnilem ci to juz w paru topicach do ktorych sie boisz po dzis dzien zagladac. Probojesz flamowac ludzi z cerberusa chodz sam jestes randomem, prawda jest taka ze gdyby inso rlly pilnowal serwera to i w tym topicu by sie z ciebie smiali ze dostaliscie bana za bugowanie 4s. Proboj flamowac dalej moze kiedys wyjdziesz ze spalonej pozycji dzieciaku :)

Felekxx ale zrozum, ze twoje zdanie na jaki kolwiek temat nikogo nie interesuje. Zmien nik, nabierz troche oleju do glowy i mozemy wtedy pogadac. Jak przestaniesz byc moim i bmf fanbojem to sie zglos, tak btw wytrzyj juz ta piane z pyska bo robisz najwieksza drame z rzeczy ktore ciebie w najmniejszym stopniu nie dotycza, a jestes najwiekszym pionem aka raziel  :) Znowu napiszesz jakis belkot i nic nowego nie wymyslisz so oszczedz mnie i innym i sie wyloguj.

Nikt tu nie fanboiuje, poprostu wszyscy wiedza jakie jest naprawde BMF ^^ grono smarkaczy nauczonych ze "w kupie sila, bo kupy nikt nie ruszy". Mialem przyjemnosc grania na kilku serverach przeciwko BMF i tak jak wszyscy mowia, w klanie znajdzie sie moze 1-1,5 party graczy ktorzy wiedza czym jest ta gra i jak sie nia obslugiwac, cala reszta to banda randomow formujace armie bezmyslnych orkow mordoru aka mies armatnich. poza tym jestescie nauczeni grac na ciotowatych serverach, wszedzie indziej failujecie i to bardzo szybko.
Cos szybko zescie quitneli z Cerberusa ^^
L2Frintezza ? nie wiem czy tydzien tam posiedzieliscie. Epic
l2ex ? gdy server dogonil was lvlami i sprzetowo, najnormalniej jak to amcie w zwyczajach uciekliscie. Pozniej proba powrotu i znowu... Epic
RPG Club ? Epic
Po failach na "wiekszych, powazniejszych" servahc nauczyliscie sie, ze tak naprawde pomimo waszej liczebnosci gowno potraficie i wasze miejsce jest na niedopracowanych l2j-tkach gdzie mozecie abusowac w kolko te sme bugi co wczesniej.

Poza tym czepiasz sie okreslenia "TFD i ich ally vs BMF", co w tym zlego, jak razme bylo ich liczebnoscia mniej wiecej tylu co was? Epic

Z powazaniem
Kochajacy FlaameZ


Epic to jest powiedziec, ze ktos failnal serva skoro gral na nim moze 2 dni. I co przez ten tydzien ludzie dogonili nas ze sprzetem i lewelami ? Pierdolisz jak potluczony, zreszta jak wiekszosc elo ekspertow ktorzy jak dobrze to ujales "mieli okazje grac przeciwko bmf na paru serverach". Skoro wybieramy chujowe projekty to co ty na nich robisz ? Oh wait tez jestes do dupy ? Twoja teza ktora tak utrzymujesz wlasnie poszla sie kochac. Dont worry jak wymyslisz co innego to nie zapomnij napisac w tym topiku, tylko plx nie powtarzaj ciagle tych samych bzdur bo to juz sie robi nudne.

Naduzywajac slowa Epic niejako pokazujesz, ze dopiero sie go nauczyles i poprotu musisz sie nim pochwalic, uwazasz ze bedziesz uwazany za doroslejszego i lepiej wypadniesz na forum. Moze nawet przebijesz raziela czy xfelkaplxx. Staraj sie dalej i o postepach raportuj, pomozemy ci.

l2ex - poszukaj na forum, jest ladnie pokazana ilosc ludzi grajacych w klanach, po screenach i frapsach mozesz sie domyslec (ofc jesli posiadasz takie umiejetnosci) ze nie sa to ludzie 40 + tylko 80+ gl :)

L2cerb - ogladnij jakies frapsy z tego okresu i popatrz na nie zwyczajnym okiem krytyka ilu ludzi z wara vs ilu ludzi z bmf. To jest wszystko ladnie pokazane, ale rozumiem ze przewijasz sie gdzies tam w roli latwego fraga ktorego ktos sciagnal masowka w tym random tlumie. To moze denerwowac.

rpg club - sporo osob grala na 30x i juz raz przerabiali ten problem czyli wyciaganie xx recek, enchant skili jednym bookiem i co tam jeszcze mozna wymyslec. Skoro tak serwer zaczyna to nie wrozylo nic dobrego. Osobiscie bylem przeciwny quitowi z rpg, ale dorwalem nowa robote i nie mialem czasu juz tyle grac co wczesniej wiec olalem sprawe. Niestety dla ludzi z piana z pyska takich jak ty ktorzy maja syndrom rydzyka i musza wpierdalac sie we wszystkie sprawy, a najczesciej ich opinia jest oparta na zdaniu innych ludzi, a nie wlanym wypracowanym. Ale nie martw sie w internecie jestes anonimowy i mozesz czuc sie bezpiecznie, raczej nikt nie przylapie cie na klamstwie :)
@ hoshi
Dodaj ilosc ludzi w illu,tfd,inf i porownaj to z 96 (+ pare osob z altow na oko 110) osobami w bmf.  Przedstaw wynik  to tez chetnie sie posmieje :) btw nie ma to jak plakac o zerg klan na kronikach gracji, troche zajebalo nobem.

Pozdrawiam wszystkich haterkow, naprawde swietnie sie bawie wpadajac od czasu do czasu na to forum i widzac takie zainteresowanie i odgrzewane kotlety.


Uploaded with ImageShack.us


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #73 dnia: Październik 28, 2010, 04:58:46 pm »
Moze jestem slepy, ale pamietam wszystkie wasze "pro" frapsy krecone s/s80 vs A grade.
Dobrym przykladem na wasz poziom sa ponizajace was filmiki uciexa, gdzie sam kladzie 4-5 z was ^^
http://www.youtube.com/watch?v=qcDzFV44qCg
Poogladaj tych waszych hajtow wylapanych bez 70 osobowego zergu za pelcami.


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #74 dnia: Październik 28, 2010, 05:02:23 pm »
Moze jestem slepy, ale pamietam wszystkie wasze "pro" frapsy krecone s/s80 vs A grade.
Dobrym przykladem na wasz poziom sa ponizajace was filmiki uciexa, gdzie sam kladzie 4-5 z was ^^
http://www.youtube.com/watch?v=qcDzFV44qCg
Poogladaj tych waszych hajtow wylapanych bez 70 osobowego zergu za pelcami.

dgg to jeden z najwiekszych durni z jakimi miałem okazje rozmawiać, a co do umiejętności... no po prostu gra tak jak powinno się grać, ale nie powiedziałbym, że jest na tyle wyjątkowy żeby go zapamiętać z nicka.


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.