Witaj
Gość

Wątek: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3  (Przeczytany 18535 razy)

  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #100 dnia: Październik 09, 2010, 11:22:35 pm »
Marudzę bo nie mam 83 :P ale to wiemy wszyscy :)

Daj wujkowi errorowi deskę 80. Odda Ci taką samą z 83 i dodatkowo pewnie będziesz miał boe(bynajmniej tak się reklamował w którymś z topików). ;p
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #101 dnia: Październik 10, 2010, 12:44:18 am »
ehh człowieka jedne wieczór nie ma w domu, wraca następnego dnia i tu prawie 4 strony.  W sumie o to chodziło xD

A dzisiaj była "MASAKRA POD HEINE" ; p  ; p

http://img232.imageshack.us/i/shot00023u.png/

A tak serio:

Ja wiem, że każde z tych party osobna z łatwością powinniśmy pocisnąć, ale

To były 3 party. Jednak zerg też ma swoją przewagę, szczególnie, że pozwolę sobie przypomnieć nasze lvle (filmik był

gdzieś z połowy sierpnia):

Alarion 81
Neural (EE) 80 (tylko 5 resistów)
Delios 81
Zosiek 81
Kohart 80
Stark (DA) 79 i A grade zbroja
SWS 80 i A grade
Vraghor (Darth) 79 i A grade
Aquaris 79 S grade (praktyczny brak resistów)


Więc co to ma do 3-4 A grade'ów po stronie enemy?

Jak to się ma do dwukrotnej sytuacji gdy ja i ee byliśmy 2 razy wykluczeni z gry? (1 raz silence i akurat wpada

party Benka chwilę potem, a 2 raz pod koniec gdy Tau team już uciekło)

Sam fakt braku many u większości z nas, oraz naprawdę znacząca liczebność enemy i lvle niektórych z nich (Benek team

gra tu niektórzy prawie 1,5 roku, u nas poza Zośkiem nikt nei gra dłużej niż od Lutego, so?) i sytuacja w której

wpadło nam na plecy Tau team powinna sprawić, że w zasadzie byliśmy skazani na porażkę.

----------------- 

Benek, Spilek czy kto tam pisze od was (macie różne nicki na forum i nei każdy z was podpisane konto sygnaturką)

gracie tu ponad 2 x tyle co my. Macie lvle, sprzęt, mocny klan (podobno) + wpadacie gdy my walczymy z dwoma party,

jesteśmy większość out of mana i ja i delios song of silence. Co jeszcze potrzebujecie by wygrać?

I wasze tłumaczenie, że jesteście na boxach, to możecie sobie włożyć między bajki (może Eido ich użyje w kolejnej

opowieści?) tak samo jak to, że w 3 party Swords z samym liderem klanu przychodzicie farmić fame i CRP na fortę OC,

próbując crestować alt klanem. Dodatkowo po waszym brawurowym "wycofaniu się na z góry upatrzoną pozycję" wpadacie

do nas do salki dosłownie 40-50 sekund po PvP gdy w zasadzie nikt z nas nei ma więcej jak 400-500 many i CP potach

itd nei wspomnę. To w końcu na boxach, czy gankujecie? Czy może gankujecie na boxach i robicie QQ?  Bo ja już nie

ogarniam xD

Anyway pisaliśmy, że minuta rgp. i jesteśmy ponownie w lower GC. Was już nie było. Czemu?

-------------------

Nigdzie nie napisałem, że moje party jest best of. Nigdzie nei pisałem, że zowniliśmy majestic 10 itd. Nie możemy

się jeszcze mierzyć z topowymi party. Przyjdzie pora na lepszych. To PvP uważam, że i tak powinniśmy przegrać.


--------------------

Fazik, Aqaurisowi (Dolendilowi) musielismy podziękować z powodu różnic charakterów.

Dodatkowo nie miałem na myśli wszystkich osób grających na privach, tylko takich lolków na Raziel co owni solo arcane'a spota i inni którzy skaczący co 1-2 miesiące na nowego OVER 111111111K PLAYERS priva myśląc, że tym razem go zownią.


---------------------

Na razie zamiast talizmanów ciągnę skille na +15, więc zbieram na masetrki xD
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2010, 02:13:10 am wysłana przez Alarion »
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #102 dnia: Październik 10, 2010, 12:49:58 am »
Jak to sie ma ? Srak

Poprostu typy dostaja ostry lomot ale dalej beda szli w zaparte, ze to wy jestescie lamy. To jest smieszne, ale idzie zorozumiec. Beda wyszukiwac mase powodow dlaczego oni > wy... Na hipokryzje nie ma lekarstwa.


Uploaded with ImageShack.us


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #103 dnia: Październik 10, 2010, 12:55:07 am »
Fraps calkiem calkiem, fajnie czytac jak inne osoby, ktore znalazly sie na frapsie szukaja wymowek :D :D prosba na przylosc, wrzucajcie na megaupload :P
to ja tu jestem worst bd@over l2 servers
finally...
jest sobota i normalni ludzie dzisiaj sie bawia (pija) tak jak ja i jak czytam te twoje wytlumaczenia to z kumplami nie mozemy wytrzymac ze smiechu
ROTFL
nawet nie wiem kim jestes randomie a piszesz do mnie jakbysmy sie znali od lat, ogarnij morde
Factor z wratha :DDDDD


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #104 dnia: Październik 10, 2010, 02:38:55 am »
http://files.mail.ru/1PULKH

baium fight not edited, bd na boxie, pp też gdzięs byl logniety, komentarz bingi na klanowym = bezcenny
ihmo nie akcja zeby pokazywac to, ale patrzac na poziom tego forum powinna jako tako przejsc :(
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #105 dnia: Październik 10, 2010, 02:50:14 am »
Bubacz założ sobie swój topic i poczekaj na flame ;D
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #106 dnia: Październik 10, 2010, 03:12:49 am »
http://files.mail.ru/1PULKH

baium fight not edited, bd na boxie, pp też gdzięs byl logniety, komentarz bingi na klanowym = bezcenny
ihmo nie akcja zeby pokazywac to, ale patrzac na poziom tego forum powinna jako tako przejsc :(

Zalosne? Jestes jednym z gorszych sws jakich widzialem, mozesz sobie podac reke z Mscicielem.
Z kazdym kolejnym filmikiem "factorow" z Lancera potwierdza sie moje przekonanie ze community Lancera to dno.

A Jango w tle widze nadal bezblednie targety zbiera...
new future.


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #107 dnia: Październik 10, 2010, 03:57:30 am »
http://img822.imageshack.us/img822/3020/shot00033o.jpg

Masakra na moście pod Gludio :D

P.S Pochwale się że udało mi się potem spalić PRa :)
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2010, 03:59:19 am wysłana przez Neural »
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #108 dnia: Październik 10, 2010, 04:31:19 am »
http://files.mail.ru/1PULKH

baium fight not edited, bd na boxie, pp też gdzięs byl logniety, komentarz bingi na klanowym = bezcenny
ihmo nie akcja zeby pokazywac to, ale patrzac na poziom tego forum powinna jako tako przejsc :(

Zalosne? Jestes jednym z gorszych sws jakich widzialem, mozesz sobie podac reke z Mscicielem.
Z kazdym kolejnym filmikiem "factorow" z Lancera potwierdza sie moje przekonanie ze community Lancera to dno.

A Jango w tle widze nadal bezblednie targety zbiera...
Random z dupy, który zyje w swiecie wyobrazni...randomie stworzyłes sobie obraz sws'a ktory robi...no wlasnie co on ma robic? na moim frapsie ja agruje dd na bubacza frapsie nie ma agro wiec laskawie uber pro mastah plajerqq powiedz nam jak grac.
dla mnie bedziesz randomem z dupy, ktory gowno znaczy do momentu az pokazesz swojego frapsa z mega ogarem
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2010, 04:37:07 am wysłana przez Mscici3l »
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #109 dnia: Październik 10, 2010, 04:43:29 am »
nanan
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2010, 12:40:57 pm wysłana przez DonK. »
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #110 dnia: Październik 10, 2010, 08:33:46 am »
http://files.mail.ru/1PULKH

baium fight not edited, bd na boxie, pp też gdzięs byl logniety, komentarz bingi na klanowym = bezcenny
ihmo nie akcja zeby pokazywac to, ale patrzac na poziom tego forum powinna jako tako przejsc :(

Zalosne? Jestes jednym z gorszych sws jakich widzialem, mozesz sobie podac reke z Mscicielem.
Z kazdym kolejnym filmikiem "factorow" z Lancera potwierdza sie moje przekonanie ze community Lancera to dno.

A Jango w tle widze nadal bezblednie targety zbiera...

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA Ale ty głupi jesteś. :noob:


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #111 dnia: Październik 10, 2010, 10:22:07 am »
widac niektorzy zyja dalej w przekonaniu, ze sws powinien latac z mieczykiem, albo miec uk i nabijac fragi  hahaha
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #112 dnia: Październik 10, 2010, 10:53:52 am »
Z kazdym kolejnym filmikiem "factorow" z Lancera potwierdza sie moje przekonanie ze community Lancera to dno.

Yeah right bo na priv serwerach w 1 party trzeba rozpierdolić całe ally, żeby być factorem  :oops:
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #113 dnia: Październik 10, 2010, 11:04:19 am »
http://files.mail.ru/1PULKH

baium fight not edited, bd na boxie, pp też gdzięs byl logniety, komentarz bingi na klanowym = bezcenny
ihmo nie akcja zeby pokazywac to, ale patrzac na poziom tego forum powinna jako tako przejsc :(

Zalosne? Jestes jednym z gorszych sws jakich widzialem, mozesz sobie podac reke z Mscicielem.
Z kazdym kolejnym filmikiem "factorow" z Lancera potwierdza sie moje przekonanie ze community Lancera to dno.

A Jango w tle widze nadal bezblednie targety zbiera...
Random z dupy, który zyje w swiecie wyobrazni...randomie stworzyłes sobie obraz sws'a ktory robi...no wlasnie co on ma robic? na moim frapsie ja agruje dd na bubacza frapsie nie ma agro wiec laskawie uber pro mastah plajerqq powiedz nam jak grac.
dla mnie bedziesz randomem z dupy, ktory gowno znaczy do momentu az pokazesz swojego frapsa z mega ogarem

ten koleś był perma hero na cadmusie!!! nie znasz się
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 73

  • Pochwał: 0

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #114 dnia: Październik 10, 2010, 11:22:03 am »
I zrezgnował z tego dla rpg cluba.


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #115 dnia: Październik 10, 2010, 11:35:45 am »
http://files.mail.ru/1PULKH

baium fight not edited, bd na boxie, pp też gdzięs byl logniety, komentarz bingi na klanowym = bezcenny
ihmo nie akcja zeby pokazywac to, ale patrzac na poziom tego forum powinna jako tako przejsc :(

sarkazm on:

soulbreaker w agradeach, jakis nuker/healer w ma. Daggerzy bija swsa jako first target, wasz enemy ogolnie posysa i maja mniejsze lvle i mniej sub. Poza tym wiekszosc byla afk. I jeszcze portnal sie fame i wam pomagali.

PS. community lancera to dno

sakrazm off


Hahahahaha, bez kitu, binka na klanowym dobre texty rzuca ;p "czekaj czekaj, wszyscy umieraja, error party zabija" ; po czym nawet po angielsku pozniej: "Error party the best" hahahahaha ;p A co reszta assasinsow bala sie portnac ? ;p
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2010, 12:00:13 pm wysłana przez Zosiek »


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #116 dnia: Październik 10, 2010, 11:59:02 am »
widac niektorzy zyja dalej w przekonaniu, ze sws powinien latac z mieczykiem, albo miec uk i nabijac fragi  hahaha

Czesc kretynie.

Czy kazdy z graczy Lancera ma opoznienia po ~5s zanim zlapie target? Czy kazdy sws biega sobie agrujac randomow majac w pupie dps wlozony na healerow? Czy kazdy sws gra bez otworzonego paska d/s? Czy kazdy sws wpada z silencem w deski? Czy kazdy sws stoi ~30s bijac lolnukera, padajac i nie odpalajac UD? Czy agro sws'a ma reuse ~30s? Aha, i fajny bubble na poczatku akcji - prawie Ci wyszlo.

sry meng, ale z kazdego dobrego pt zostalbys wywalony po 2dniach gry.
new future.


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #117 dnia: Październik 10, 2010, 12:04:46 pm »
za to ty do żadnego byś nei został przyjęty :( chyba że jako hero na cadmusie!!!!!!
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #118 dnia: Październik 10, 2010, 12:22:36 pm »
za to ty do żadnego byś nei został przyjęty :( chyba że jako hero na cadmusie!!!!!!
hero na cadmusie > hero na lancerze


oh w8


  • Wiadomości: 145

  • Pochwał: 0

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #119 dnia: Październik 10, 2010, 12:23:26 pm »
http://files.mail.ru/1PULKH

baium fight not edited, bd na boxie, pp też gdzięs byl logniety, komentarz bingi na klanowym = bezcenny
ihmo nie akcja zeby pokazywac to, ale patrzac na poziom tego forum powinna jako tako przejsc :(

Zalosne? Jestes jednym z gorszych sws jakich widzialem, mozesz sobie podac reke z Mscicielem.
Z kazdym kolejnym filmikiem "factorow" z Lancera potwierdza sie moje przekonanie ze community Lancera to dno.

A Jango w tle widze nadal bezblednie targety zbiera...

nie mój fraps a się nawet do mnie przyczepił, co za hate  :P
Lancer:
Jango - włóczykij 84, sprzedany

Van Hotler:
TTxXXXXX - bioły czołg 80+, aktywny


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #120 dnia: Październik 10, 2010, 12:28:35 pm »
za to ty do żadnego byś nei został przyjęty :( chyba że jako hero na cadmusie!!!!!!
hero na cadmusie > hero na lancerze


oh w8

bula jak on byl hero na cadmusie to ja jestem DLM :)

co do samego stwierdzenia to jasne że tak jest

i chiał przejść gre. Poszedl na rpg zabić finalnego bossa aka RazielIII
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2010, 12:37:29 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #121 dnia: Październik 10, 2010, 12:39:45 pm »
dlaczemu hero wsrod 300os > hero wsrod 5000? ah te 300 to jacys wybrancy, sama elita  hahaha
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #122 dnia: Październik 10, 2010, 12:46:04 pm »
Amber party obejrzyjcie sobie koniecznie filmik wstawiony przez bubacza, może się czego nauczycie taki fraps to ja rozumiem, przeciwnicy na równym poziomie( nie jakiś lol klan) co do ubioru i lvli. Mimo ze jest ich 2-3 razy? więcej chłopaki dobrze sobie radzą... Bubacz po co zasłaniasz lvl jak i tak każdy wie ze masz lvl i % na maxa :P


  • Wiadomości: 82

  • Pochwał: 0

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #123 dnia: Październik 10, 2010, 01:00:28 pm »
2 tyr 84+, destr 84+, th 83+? hmmm DPSu to wam w party nie brakuje  8) spadaja te aegisy momentalnie 8), ale filmik bez muzyki więc  Bubacz 1/10 ode mnie  8)
Gorthall - EE 80+
Last Resort Clan
Lancer @ RU OFF


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #124 dnia: Październik 10, 2010, 01:10:08 pm »
o kurwa teraz zauwazylem 85\80\75\75 Bubacz moze czas wyjsc z domu?
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/