Witaj
Gość

Wątek: Server L2Crysis - Hero- ulepszanie broni  (Przeczytany 1175 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Server L2Crysis - Hero- ulepszanie broni
« dnia: Październik 12, 2010, 08:40:59 am »
Witam
1. Jezeli gral ktos kiedys na tym serverze jest on HR zauwazyl ze wszyscy gracze prócz nowych maja Hero , zastanawialem sie jak zrobic Hero nie muszac walczyc na olimpiadzie  jezeli ktos gral kiedys na tym serverze prosze odp.

2. Pytanie to czy gladiatorowi (85) lvl najlepsza bronia bedzie Icarius ? Gram na Graci Part 2 .
3 Pytanie jaki set kupic i ulepszac go na maxa ? Prosze o dokladna nazwe broni i eq jakie mam zalozyc i ulepszac aby latac i dedac...(server PVP) brakuje mi tylko Hero noblessa juz mam ...
Prosze o pomoc moize to glupie pytania ale prosze o madra odpowiedz. :) pozdrawiam


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: Server L2Crysis - Hero- ulepszanie broni
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 12, 2010, 12:31:55 pm »
2. Wszystkie duale mają takie samo SA (critical +109, HP+10%), więc zabawa polega na jak najwyższym enchancie. W tym bardziej skup się na skillach enchantowanych na jakiś trudno dostępny atrybut + atrybut w broni (np wind)
3. IcarusDualsword (może być dynasty, może być vesper). Biżka: jak najlepsza Tateo < Dynasty < Vesper

Zbroja: sam musisz zdecydować:
Dynasty Heavy: Con -2, Str +2, P. Atk. +5.4%, Max. HP +492, resistance to Darkness attacks +8, decreases MP consumption for active skills.
Dynasty Light: Str+1, Dex+1,Con-2, P. Atk. +5.4%, Max HP +492 Effect. Dark resistance +8. Decreased MP consumption for active skill

Vesperów też masz do wyboru ze trzy. Ogólnie high rate służą tylko do wypróbowania sprzętu hi-end, którego i tak nigdy na normalnym serwerze nie będziesz posiadać :P

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...