Witaj
Gość

Wątek: Innadril siege 09.10.10 by LR  (Przeczytany 11265 razy)

Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 25, 2010, 04:48:45 pm »
Jak już to "ortografią" jeśli chcesz kogoś pouczać :) ale pewnie jej nie trzeba dobrze znać przy pracy w stajni
nie ma to jak pokretna logika konia


fajnie ze potrafisz zauwazyc "blad" ktorym wg ciebie jest nie pisanie polskich znakow w srodowisku w ktorym ogolnie przyjete jest ze jezeli ktos nie chce to tych znakow nie uzywa,

szkoda tylko ze nie potrafisz napisac "splotom" poprawnie, chyba jednak tobie bardziej na zle wychodza polskie znaki niz mi nie uzywanie ich


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 25, 2010, 05:04:25 pm »
"splocie wydarzeń" chyba było by bardziej poprawnie w tym zdaniu
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2010, 05:10:31 pm wysłana przez Eido »


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 25, 2010, 05:11:07 pm »
Żaden zamek w l2 nie ma stajni, więc naszemu konikowi żaden nie będzie odpowiadał, dlatego doszukuje się on igły w stogu siana!
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 25, 2010, 05:14:45 pm »
lol Bubacz :):):)

btw. donk to nie przypadkiem Bielak?

Koniu to co szukacie nas? bo takie mnie doszly sluchy, a wczoraj w fogu jak gankowalismy enemy i was mijalismy to nie byliscie chetni na pvp , ale spoko nastepnym razem was po prostu wypekujemy skoro jestescie takie cwaniaki :)



Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2010, 05:18:47 pm wysłana przez DarthMyth »
StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 25, 2010, 05:18:58 pm »
Słyszałem ze zacząłeś wychodzić na dwór bubacz, prawda to? Pochwal się jak było, coś się zmieniło przez ostatnie kilka lat? Poproś stajennego chłopca to Cie może na spacer zabierze, pokażę swoje ulubione zwierzęta, bo chyba zaczynacie miec podobne zamiłowania :)

Ps. Co Cie skłoniło do wyjścia na zewnątrz?

lol Bubacz :):):)

btw. donk to nie przypadkiem Bielak?

Koniu to co szukacie nas? bo takie mnie doszly sluchy, a wczoraj w fogu jak gankowalismy enemy i was mijalismy to nie byliscie chetni na pvp , ale spoko nastepnym razem was po prostu wypekujemy skoro jestescie takie cwaniaki :)



Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us


Chłopcze już wam to chyba pisałem, jeśli tak bardzo chcecie to  przyjdziemy do was w umówione  miejsce rozbierzemy oflagujemy i sam nas możesz wszystkich zabić, nakręcicie sobie frapsa nawet. I przy następnym swoim zjedzie dla chorych na l2, zrobicie sobie seans filmowy, troszkę się znów podjaracie , odrobina alkoholu, cały pokój "wypełni miłość" i orgia gotowa. Jakim trzeba być zakompleksionym graczem l2 który całkiem wam mózg wyprał, żeby latać po innych forach, mieć ukryte konta z dostępem tylko dla takich akcji jaka zaprezentowałeś teraz. Co chciałeś pokazać tymi scrinami ze masz dostęp do forum OC i ze jesteś fajny?   
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2010, 05:37:19 pm wysłana przez Eido »


  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 25, 2010, 05:42:09 pm »
sami po kryjomu robicie z siebie bohaterow pvp a jak przychodzi co do czego to chcesz sie rozebrac i dac zabic? omg
StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 25, 2010, 06:17:22 pm »
Tak dla wyjasnienia. Ja sie zapytalem tylko czy chca pvp. Reszta screenow z forum i prowokacje tu na forum to nie moja dzialka ;S

Ale wy musicie sobie poflameowac ;p widac tematy sie koncza.


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 25, 2010, 06:35:04 pm »
Eido was zjechal ostatnim postem masakrycznie  hahaha
Cytuj
cały pokój "wypełni miłość"
buhahaha wyjebie:D
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 25, 2010, 06:38:49 pm »
chyba siebie kolejną głupią historyjką :PP
Archeage <3


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 25, 2010, 07:21:17 pm »
Eido, ale po cholerę piszesz, że się rozbierzecie i podstawicie na PvP, skoro na innych forach TotalnyBezsens zgrywa hero i pisze, że chętnie by nasze pt spotkał?

Trochę to hipokryzja, nie uważasz?

a swoją drogą widzę znów ci się bajkopisarz mode on włączył, a już tęskniłem za kolejnymi hostoryjkami : >
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 25, 2010, 09:30:19 pm »
Nie odpowiadam za to co pisze Totalny, ale gdzie on napisał ze chce z wami pvp? może chciał autograf?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 25, 2010, 10:25:07 pm »
może chciał autograf?

jeszcze jakieś bajki?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 26, 2010, 10:33:01 am »
... co jeden to większy @penis


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 26, 2010, 11:13:27 am »
może chciał autograf?

jeszcze jakieś bajki?

A widzisz ten post nad tym napisanym przez TotalnyBezsens? Jeśli nie to cie trochę nakieruje, to ten nad tym z czerwoną obwódką. Tu jest napisana prawda o nas, JESTEŚMY LAMAMI, pojechali by nas nawet a grady, bo na pvp ssiemy, ale za to zajebiście nam idzie bicie mobów :)....Teraz opowiedz jak ty postrzegasz swoje constant, chętnie przeczytam :D


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 26, 2010, 11:54:15 am »
że wam się to nei znudziło jeszcze :(

dziwi mnie to troche bo:

alarion jest w innym klanie
eido jest w innym klanie
a wy ciagle o tym co w OC wspólnie sobie nawrzucaliście :D
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 26, 2010, 12:36:03 pm »
może chciał autograf?

jeszcze jakieś bajki?

A widzisz ten post nad tym napisanym przez TotalnyBezsens? Jeśli nie to cie trochę nakieruje, to ten nad tym z czerwoną obwódką. Tu jest napisana prawda o nas, JESTEŚMY LAMAMI, pojechali by nas nawet a grady, bo na pvp ssiemy, ale za to -_-'ście nam idzie bicie mobów :)....Teraz opowiedz jak ty postrzegasz swoje constant, chętnie przeczytam :D

Ja postrzegam swoje constans normalnie, tak jak inne consty w LR. A ty próbujesz wmawiać, że jest inaczej niż piszecie na forum. Proszę cię koniu, nei rozśmieszaj mnie bardziej, bo jak możesz odcinać się od reszty constu. I co mnei obchodzi jak wy o sobie piszecie. Myślisz, że nie widać, że była to ironia względem twoim opowieści o nas? Że niby próbuję wmówić, że ssiecie itd?

Ja nic takiego na napisałem, za to ty próbujesz to pisać względem naszego pt. A pzoa tym Erni jest hipokrytą, bo mi na PM pisał, że nic takiego nie miało miejsca i w pierwszej chwili nawet mu uwierzyłem, bo wydawało mi się, że był to początkowo Andrix, ale potem sprawdziłem jeszcze raz i jednak był to post Totalnego.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #66 dnia: Październik 26, 2010, 01:26:51 pm »
Zastanawiałem się jak unikniesz tej odpowiedzi, jak oceniasz swoje constant, i w sumie się niczego wielkiego nie spodziewałem a jakiegoś wykrętu i tak się stało. My w OC nie mieliśmy ze sobą kontaktów, ani zatargów, nawet po 2 sytuacjach kiedy w pierwszej na ich prośbę pomogliśmy im żabć party assasynow przy walce o spota. Kiedy acc powróciło z 2 hero, i zaczęliśmy się z nimi bić Alariony spaliły PR-a zostawiając nas samych, misclik czy coś tam... 2 akcja kiedy szykowaliśmy się na party z wojny w fogu, stajać za winklem i czekając aż sobie zaczną bić moby, byliśmy bez buffa żeby dobrze wystartować z d/s. Wpadł alarion na czujce i pyta czy pomoc, mówimy ze damy rade, wiec ten geniusz nie wiem czy zrobił to specjalnie czy po prostu nie ogarnia, wylazł ta czujka z za winkla i zaczął paradować  łażąc raz w ta, raz w tamta przed party wrogów. Tamci się skapnęli od razu ze coś jest nie tak, wiec wyszli w naszą stronę,a  my bez buffa i w łeb wziął plan zasadzki. Nawet te 2 akcje nie sprawiły jakiegoś większego problemu miedzy nami. A o samym Alarone słyszałem tylko z opowieści QQentima, do momentu kiedy zaczęły wychodzić sprawy z instancjami, jak mówił ludziom ze "ja wiem jaki jest skład najlepszy"" Ty się nie nadajesz, mój box jest lepszy""nasze party jest najlepsze, musi być najlepiej ubrane , bo kto będzie bronił całego klanu jak nie my?" raz po raz blokując innym dostęp do insty, wywołując w obecnym czasie największe dramy w klanie swoim zachowaniem, tylko po to żeby się jak najwięcej nachapać. Kiedy Lempartus chciał to ukrócić i zamknął inste, on długo się nie zastanawiając zabrał swoje constant z klanu, po to by samemu zdobyć forte i chapać dalej. Nawet specjalnie nie ukrywali dlaczego wyszli, na początku trochę ściemniali, ale potem wyszło szydło z worka, i w tym momencie zaczyna się mój hate


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #67 dnia: Październik 26, 2010, 01:39:28 pm »
wiecie co ja pamietam jak sie flamowaliśmy z tobą errorami alarionem tau teamem i kilkoma innymi osobami. Problemem były jakieś nieporozumienia żale cokolwiek innego nie istotne.


Teraz ptysiek wpada do nas na ts, z alarionem udaje nam sie porozumiec co czytając posty eido wydawaloby sie niemożliwe. Z eido tez mozna spokojnie porozmawiac bez spiny i stresow.


Że wam sie to nie nudzi. Z jednej strone eido i quentim z drugiej alarion dart. Ja rozumiem flame z nudow czy wysmiewanie kretyna (pozdrawiam raziel) ale to co wy uprawiacie to juz jest smieszne :)

zaraz przyjdzie alarion i napisze pol strony o tym co bylo za mieszka I a eido bedzie odpisywal wpadnie ktos jeszcze i znowu jakies pierdoly :(


na sile szukacie jakies konfrontacji i zabijcie mnie ale zupelnie nie wiem po co. Zwlaszcza ze jestescie do siebbie podobni. Fajnie ze alarion jest u nas w klanie ale jak by go nie bylo nikt by nie plakal specjalnie zreszta tak jak po kazdym innym party.
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #68 dnia: Październik 26, 2010, 02:08:29 pm »
wiecie co ja pamietam jak sie flamowaliśmy z tobą errorami alarionem tau teamem i kilkoma innymi osobami. Problemem były jakieś nieporozumienia żale cokolwiek innego nie istotne.


Teraz ptysiek wpada do nas na ts, z alarionem udaje nam sie porozumiec co czytając posty eido wydawaloby sie niemożliwe. Z eido tez mozna spokojnie porozmawiac bez spiny i stresow.


Że wam sie to nie nudzi. Z jednej strone eido i quentim z drugiej alarion dart. Ja rozumiem flame z nudow czy wysmiewanie kretyna (pozdrawiam raziel) ale to co wy uprawiacie to juz jest smieszne :)

zaraz przyjdzie alarion i napisze pol strony o tym co bylo za mieszka I a eido bedzie odpisywal wpadnie ktos jeszcze i znowu jakies -_-' :(


na sile szukacie jakies konfrontacji i zabijcie mnie ale zupelnie nie wiem po co. Zwlaszcza ze jestescie do siebbie podobni. Fajnie ze alarion jest u nas w klanie ale jak by go nie bylo nikt by nie plakal specjalnie zreszta tak jak po kazdym innym party.

+1
Coś mądrego nareszcie napisałeś ;)
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #69 dnia: Październik 26, 2010, 02:10:27 pm »
Mariusz wez ich uspokuj... :oops:

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 26, 2010, 02:28:32 pm »
Przez ciebie Alaron się speszy, i mi nie odpisze, a ja udam ze całość przeczytałem :).Przez co i Donk nie odpisze, a ja znów nie zrozumiem połowy tego co chciał napisać, Damon znów z nudów w pracy nie będzie miał co czytać i nie skomentuje wydarzeń z forum na VC errorteamu, przez co error nie wskoczy na forum żeby poczytać, gdzie w miedzy czasie wpadnie wojna i go zabije( i nie powstanie kolejna legenda o rambo tyrancie)... Przez co nikt tu nie zajrzy z kolegami, kto kiedyś grał na ruofie a teraz ownuje privy, nie zacznie się dyskusja priv vs oficjal, co z kolei sprowokuje do wypowiedzi raziela18. Dzięki czemu powstanie kolejny legendarny tekst z pod jego pióra, a on się będzie cieszył jak dziecko ze jest wszędzie znany i cytowany. Z kolei moja wypowiedz nie sprowokuje stajennego chłopca, który wejdzie się wyżalić jaką to ma ciężką prace w stajni i jak kocha konie. A to z kolei spowoduje ze inni wielbiciele w ten czy inny sposób zwierzaków dołącza się do niego, by wstawić fotki swoje z ich pupilami. I ja ma z tego zrezygnować :P? a z czego będę się śmiał :) ?
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2010, 02:34:13 pm wysłana przez Eido »


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 26, 2010, 02:47:21 pm »
LOL wróżka czy co??
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #72 dnia: Październik 26, 2010, 02:59:53 pm »
z alarionem udaje nam sie porozumiec
na wawel ich!
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Banned
  • Wiadomości: 381

  • Pochwał: 0

Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #73 dnia: Październik 26, 2010, 03:07:47 pm »
zastanawia mnie jeden niuans czemu niektorzy nazywaja nasze party "errorteam" zamiast prawidłowo "terrorteam" albo "TTerror". Ciekawe jest to ze w stosunku do innych party nie ma tego problemu. Jest tau team a nie ma "Eidoteam", "Alarionteam" czy "innychujteam". A najbardziej smiechowo bedzie jak ptyskowi emo sie przedluzy i bedzie errorteam bez errora.

/flame mehh!!


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #74 dnia: Październik 26, 2010, 03:13:31 pm »
Wow, to zaraz error party jak errorki i bubaczki nie ma to sie rozpadnie  :beksa:
---
ShiningWill - Me haz shield!