Witaj
Gość

Wątek: Innadril siege 09.10.10 by LR  (Przeczytany 11633 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 25, 2010, 12:04:08 am »
alternative edition
http://files.mail.ru/MYPSA9
Archeage <3


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 25, 2010, 07:09:39 am »
o! czyli kolejny filmik tego pt jak bija ludzi w a gratach? wow :D niedlugo axex wrzuci movie "jak bilem moby i dlaczego przez 2 lata wojen nie chcialem vol I", polaczkowo rox.

a ty donk jak kretynem byłeś, tak jesteś. co z tego, że A/S, kiedy enemy 3-4 x więcej? Siłą rzeczy tym ludziom na lvlach 80-83 (czyli naszym party, nie wspominając, że mieliśmy też jedno party S grade w CC) też się mana kończy i zerg to jednak zerg. Ty myślisz, że jak ma się 3 party s80 to można zatrzymać od tak na skinięcie palcem +200 A /S grade przez 2 godziny bez żadnego kłopotu? Z twoich postów wynika, że tak.

o końcówce frapsa nie wspomnę, bo dla ciebie Acc2, fame + część revival i aegis to też pewnie A grade, więc nie będę się więcej wysilał... 

A co do tych 2 lat bez wojen, to biorąc pod uwagę, że już od ponad pół roku Lr ma listę wojen taka jaka jest, to klan istnieje już 2,5 roku wg ciebie? widzę problemy z świadomością upływu czasu poważne...
slowa kretyn uzywaj w stosunku do tatusiow gowniarzu, wiem ze internet daje takim jak ty z mlekim pod nosem pole do popisu ale zle wybrales,

Nawet jeżeli masz te +30 lat (nie wnikam, ale po argumentach używanych w dyskusji to nie wynika) to ja nie chodzę już do LO, by czuć się zobowiązanym mówić per donqu. więc tekst raczej z dupy.

chcesz plakac ? axex przytulic cie na pewno a swoje szczeniackie teksty w buty dalej chowaj.

A Kali jeść i Kali pić? Stary sam z siebie robisz pośmiewisko w większości postów.

BTW czekam na konkretne argumenty do TEJ wypowiedzi:

Cytuj
A co do tych 2 lat bez wojen, to biorąc pod uwagę, że już od ponad pół roku Lr ma listę wojen taka jaka jest, to klan istnieje już 2,5 roku wg ciebie? widzę problemy z świadomością upływu czasu poważne...

chyba, że stać cię tylko na taką kiepską odpowiedź...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 25, 2010, 08:59:39 am »
nie wiem po co ty tej mameji odpisujesz.

dłużej mamy wojne z całym serwerm niż on grał tutaj. donk musi popłakać taki element krajobrazu
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 25, 2010, 12:26:22 pm »
nie no, po prostu zastanawiam się, czy stać go by odpisał na moją zasadniczą część postu, czy tylko marne zaczepki z dupy nic nie wnoszące do tematu, ale jak widać chyba mi nei odpisze na ten cytat...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 25, 2010, 01:21:22 pm »
Wczoraj miał być siege, kiedy wyjdzie fraps? I jak z zamkiem?  :afro:
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 25, 2010, 01:26:39 pm »
Espada przyszła liczbami takimi jak na zeszłym siege rosija i inne lolki,
z tym że Espada to przeciwnik już trochę innej rangi.

Powalczyliśmy ale jednak jesteśmy zbyt nieliczni żeby dać radę z takim przeciwnikiem  :P
całkiem komfortowa ta trawa pod Innadril :PP
Archeage <3


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 25, 2010, 01:27:50 pm »
yup komfortowy dywan z nas zrobili :D
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 25, 2010, 01:39:44 pm »
no okolo 6 pt Espady i nasze 4-5 pt ktore lekko odstaja z levelem :)  i sprzetem no i u nas tak jakby brak hero bylo ;)  no ale nic przynajmniej sami zdobylismy zamek bez niczyjej pomocy

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 25, 2010, 01:56:32 pm »
espadzie nie można odmówić siły (6 pt w tym 2 hero wśród nich), tylko żałosne jest, że zdobyli sobie taki zamek. To tak, jakby Acc zdobyli tylko gludio.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 25, 2010, 02:08:15 pm »
Kazdy zamek jest dobry, zawsze to prestiż i jakieś tam profity. Ale jeśli mieli byśmy być konsekwentni i iść tropem ze ten zamek to za mało jak na nich. To czym zdobycie zamku było by dla LR? Bo nie oszukujmy się na tym serwerze pełno jest klanów liczniejszych i lepiej wyposażonych niż Wasz, nie posiadających zamku.


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 25, 2010, 02:15:16 pm »
wiesz problem polega na tym ze wiekszość tych liczniejszych klanów to tak ala rosija. 13 th ol i 2 bd i mam 2 full party.

espada miała 63 osoby w cc czyli 8 party. Jedyny klan z tych licznych za wyjątkiem topowych który wystawia normalnie zlozone party to justice. Reszta to bezmózgi zerg.

dla nas ten zamek to sukces dla espady ktora miala rune to degradacja

Układ sił na serwerze teraz wygląda tak:
CLF Swords Assasins
1, Espada
Freedoms Fame
untuchables lr justcie
wolf adelphia
i cala reszta

już lepszy deal zrobiłą 1 bo dionw porównaniu do inadril to jak dzien do nocy. Zamek z którego przez 2 tygodnei wyciągasz 200kk to jakiś żart. Nie mając zamku z fortecy więcej kasy zarobisz nie bawiąc się w odbijanie fortów. Nie ma problemu z tw itd itd
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2010, 02:23:56 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 25, 2010, 02:36:29 pm »
No tak tylko ile jest tych lepszych zamków i lepszych klanów pretendujących do nich niż espada? Aegisi w praktyce mogą sobie zabrać 3 najlepsze zamki, do tego dochodzą Acc +Acc2, przy dobrym rozegraniu wypadają 2 kolejne zamki, zostaje jeszcze Fame, 1 i jeszcze z 2 klany. Jak widzisz klanów jest sporo zamków już mniej, wiec jak to  mówią "lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu". Z całym szacunkiem dla LR, ale na takim serwie jak Lancer w 4 party zdobyć i utrzymać zamek to bardzo duży sukces, możliwy w dużym stopni dzięki takim a nie innym splotą wydarzeń na innych siegach. I możliwe iż kolejny nie nadarzy się szybko, ale życzę powodzenia


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 25, 2010, 02:44:01 pm »
No tak tylko ile jest tych lepszych zamków i lepszych klanów pretendujących do nich niż espada? Aegisi w praktyce mogą sobie zabrać 3 najlepsze zamki, do tego dochodzą Acc +Acc2, przy dobrym rozegraniu wypadają 2 kolejne zamki, zostaje jeszcze Fame, 1 i jeszcze z 2 klany. Jak widzisz klanów jest sporo zamków już mniej, wiec jak to  mówią "lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu". Z całym szacunkiem dla LR, ale na takim serwie jak Lancer w 4 party zdobyć i utrzymać zamek to bardzo duży sukces, możliwy w dużym stopni dzięki takim a nie innym splotą wydarzeń na innych siegach. I możliwe iż kolejny nie nadarzy się szybko, ale życzę powodzenia

+1 do tej wypowiedzi :P , btw wrzucajcie filmiki na coś normalnego bo 50kb/s przy necie 16mb mnie denerwuje . Co do wypowiedzi donka w tym temacie , to wary w lr były zawsze z tego co pamiętam a jak były odwoływane to na krótki czas i to było gdy ja grałem . Grałem na ru offie dawno temu więc pisanie 2 lata bez wara to raczej donk twój osobisty wymysł.

Btw. Fraps sprzed roku http://www.youtube.com/watch?v=FNRDYsTeB1Q  (ale tak donk 2 lata bez wara)
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2010, 02:47:00 pm wysłana przez xXxFelekxXx »

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 25, 2010, 03:15:29 pm »
Z całym szacunkiem dla LR, ale na takim serwie jak Lancer w 4 party zdobyć i utrzymać zamek to bardzo duży sukces, możliwy w dużym stopni dzięki takim a nie innym splotą wydarzeń na innych siegach. I możliwe iż kolejny nie nadarzy się szybko, ale życzę powodzenia
slyszalem ze dobre tam slowniki w stajni macie


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 25, 2010, 03:28:03 pm »
W tym ruskim hoscie chyba cos zmienili, kiedy byl najszybszy dla mnie, a teraz mam taka predkosc, ze nie moge sciagac. 8 godzin na taki filmik :/

We ride together, we die together.


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 25, 2010, 03:31:32 pm »
No właśnie też to zauważyłem, nie tak dawno wszyscy na to wrzucali i był super.
Kiedyś FileFront był dobry ale teraz ssie po same kule.

Z megaupload bywa różnie, jedni chwalą inni przeklinają...

No więc gdzie teraz warto uploadować cokolwiek ? na chomika ? xD
Archeage <3


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 25, 2010, 03:33:13 pm »
Z całym szacunkiem dla LR, ale na takim serwie jak Lancer w 4 party zdobyć i utrzymać zamek to bardzo duży sukces, możliwy w dużym stopni dzięki takim a nie innym splotą wydarzeń na innych siegach. I możliwe iż kolejny nie nadarzy się szybko, ale życzę powodzenia
slyszalem ze dobre tam slowniki w stajni macie

masakra w stajni.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 25, 2010, 03:40:51 pm »
bula  stajenny chłopcze, tak się zastanawiam, Tobie to już chyba się muszą konie po nocach śnic co?dziwny masz fetysz, powiedz nam dlaczego akurat tak bardzo lubisz konie?co Cie w nich najbardziej pociąga, to jest związane z Twoja praca na co dzień? Nie wiem czy zauważyłeś ale na jakieś 100 postów w dziale lancera 80% z nich dotyczy koni, a tylko mi się wydaje czy to forum dotyczy l2, poszukaj sobie jakiegoś innego forum, z zoofilia.Albo od razu proponuje udać się do weterynarza...


« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2010, 03:50:15 pm wysłana przez Eido »


Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 25, 2010, 03:43:55 pm »
bula  stajenny chłopcze, tak się zastanawiam, Tobie to już chyba się muszą konie po nocach śnic co?dziwny masz fetysz, powiedz nam dlaczego akurat tak bardzo lubisz konie?co Cie w nich najbardziej pociąga, to jest związane z Twoja praca na co dzień? Nie wiem czy zauważyłeś ale na jakieś 100 postów w dziale lancera 80% z nich dotyczy koni, a tylko mi się wydaje czy to forum dotyczy l2, poszukaj sobie jakiegoś innego forum, z zoofilia.Albo od razu proponuje udać się do weterynarza...
fajny avoid


popracuj nad ortografia koniu


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 25, 2010, 03:54:15 pm »
Jak już to "ortografią" jeśli chcesz kogoś pouczać :) ale pewnie jej nie trzeba dobrze znać przy pracy w stajni


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: -2

Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 25, 2010, 04:10:16 pm »
widac ze umiesz odroznic bledy w ortografi od pisania bez polskich znakow.

btw. "skakasz" jak naito? (w twoim wypadku po mobach)


Nie wiem jak teraz, ale kiedy startowałem pół roku temu na Lancerze
Myślę, że po ponad roku gry, śmiało jesteśmy gdzieś w top 10 constów
ze startujac na Lancerze na przelomie lutego/marca w 2010


  • Wiadomości: 82

  • Pochwał: 0

Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 25, 2010, 04:14:23 pm »
I możliwe iż kolejny nie nadarzy się szybko, ale życzę powodzenia
Za 2 tygodnie o 16 rune, innadril, oren, giran, gludio. Na rune bedzie pewnie największy dym factorow, na oren tez się będzie działo bo Wolfy zdobyły z pomocą Espady no i espada ma inandrill do obrony, Swordsy pod Giran stać będą przy dobrych wiatrach kurnik pokroju Gludio powinien być w miarę wolny, może się uda jak Aegisy będą zajęte :)
Ale tu tylko Innadril etc a widziałem chyba OC Oren na chwilę przekastowało? (lf confirm) Ale coś na krótko bo freedomsy ich rozjechały :D Może jakaś mała relacja?  8)   
Gorthall - EE 80+
Last Resort Clan
Lancer @ RU OFF


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 25, 2010, 04:22:05 pm »
o 18:00 chyba

Z tego co na TS komentowali (nie wiem dokładnie, bo w LoL'a grałem akurat) to OC mieli przez jakieś 20-30 min zamek.

Przynajmniej teraz będziemy mogli  na oba siege się zapisać, bo 10k fame do sublima brakuje :<

No i ta instancja w zamku <3 <3   (((((((   ( ; p )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 25, 2010, 04:29:10 pm »
widac ze umiesz odroznic bledy w ortografi od pisania bez polskich znakow.

btw. "skakasz" jak naito? (w twoim wypadku po mobach)

Rozumiem ze pani od polskiego Ci nie podkreślała słowa bez polskiego znaku jak pisałeś w zeszycie?, jako błąd ortograficzny? pewnie się myliła, no ale cóż ty po 8 klasach ona po 5 letnich studiach, wiec pewnie się myliła, a Ty miałeś racje.


Nie ma co ukrywać  przy siegach jest się na łasce, lub nie łasce tych silniejszych i w dużej mierze to zależy od tego co oni zrobią. Potem pozostaje już tylko bronic się przed bezmyślnym zergiem pomniejszych klanów 


  • Wiadomości: 82

  • Pochwał: 0

Odp: Innadril siege 09.10.10 by LR
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 25, 2010, 04:29:37 pm »
o 18:00 chyba
14 naszego, wg ruskiego podawałem, co prawda zmiana czasu będzie na zimowy, ale chyba powinno pozostać o 14
Gorthall - EE 80+
Last Resort Clan
Lancer @ RU OFF