Witaj
Gość

Wątek: expa po 30 lvl???  (Przeczytany 2807 razy)

  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

expa po 30 lvl???
« dnia: Listopad 26, 2005, 10:03:33 am »
Mam 30 lvl i gram lucznikiem
Gdzie szybko można expa nabic z moim levelem
gram n servie rise of darknes
pozdro
a jeszve jedno napisz cie jakie stworki tak mniej wiecej tam są
dzieki i jeszcze raz pozdro


  • Wiadomości: 46

  • Pochwał: 2

expa po 30 lvl???
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 26, 2005, 10:05:10 am »
Na dole Ivory Tower ew. Exeution Grounds albo mozesz sprobowac w Dragon Valley (Shackle i reszta cieci)
L2 - koniec
Forum - jeszcze nie ;P
RO - moze niedługo zaczne xD


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

expa po 30 lvl???
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 30, 2005, 06:45:31 pm »
Najlepirj jest bić w Exeution Grounds.Na ok.35lvl morzna isc na death pass udając się z giran casle town w strone wlasnie death pass. Są tam wyrny i takie podobne.
Destroyer


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

expa po 30 lvl???
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 30, 2005, 08:14:47 pm »
Death Pass a potem mozna kolo Hardins Academy i kolo 40 lvla do Crumy isc


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

expa po 30 lvl???
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 30, 2005, 11:02:38 pm »
No ja ma 35 lvl łucznikiem i siedze na Medusach, i Harpiach, ostatnio coraz częściej na tych smokach Wyrchn się to chyba zwie..... Na 40 lvl'u radzicie do Crum'y iść..... dobra, a na 35-40 to gdzie lvl owac ?? Na Smokach ??
VonCyc by Cycman
KO lvl 60:P


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

expa po 30 lvl???
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 01, 2005, 10:01:40 am »
Tak sobie czytam to całe forum.. z rogalem na twarzy.. powiedzcie mi.. jak łucznik (HE, SR czy PH) może walić expo.. na "dole w "IT" lub na death pass'ie..  rozwijaliscie kiedys opcje moba ? na c3 ... jest taka mozliwosc.. aby muc zobaczyc jakie mob ma zdolnosci.. np.. Resist Arrow...  Także żucze powodzenia.. w expo na death passie .. tylko co zrobisz jak wpadniesz w wyrmy ? :( lub pod IT zaatakujesz gargoyla ? Pompa

P.S. tam ktoś nademną pisał o dobrym miejscu.. Harpie meduzy.. bugbeary...no i stroche wyrm z ( resist arrow )  xD

P. S 2 Jak chcesz dobze miec w expo.. to popytaj sie tutaj kolegów o servery x20, x100 (xaxaxa). i popatrz co mają w sygnaturach.. 5 charów 60+ ...
 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
www.deviantrealms.com --- Alexandria
(rate all x 3 no for n00b's)
xaxaxa

First thing of my -http://img222.imageshack.us/my.php?image=me29wy5po.jpg ts my little bunny <3

Secound thing of my life :> - http://img232.imageshack.us/my.php?image=shot000591sc.jpg


  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
expa po 30 lvl???
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 01, 2005, 12:43:05 pm »
Cytat: HIV_____
Tak sobie czytam to całe forum.. z rogalem na twarzy.. powiedzcie mi.. jak łucznik (HE, SR czy PH) może walić expo.. na "dole w "IT" lub na death pass'ie..  rozwijaliscie kiedys opcje moba ? na c3 ... jest taka mozliwosc.. aby muc zobaczyc jakie mob ma zdolnosci.. np.. Resist Arrow...  Także żucze powodzenia.. w expo na death passie .. tylko co zrobisz jak wpadniesz w wyrmy ? :( lub pod IT zaatakujesz gargoyla ? Pompa

P.S. tam ktoś nademną pisał o dobrym miejscu.. Harpie meduzy.. bugbeary...no i stroche wyrm z ( resist arrow )  xD

P. S 2 Jak chcesz dobze miec w expo.. to popytaj sie tutaj kolegów o servery x20, x100 (xaxaxa). i popatrz co mają w sygnaturach.. 5 charów 60+ ...
 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:


Za to ja czytałem twojego posta z rozdrażnieniem.Zgadzam się co prawda z twoją opinią o bezcelowości expienia łucznikiem na mobach mających "Resist Arrow" ale dlaczego nie podasz miejsc ergo mobów na których łucznik może expić na lvl'u podanym przez piiotrra?!Jeśli nie masz do powiedzenia nic co pomogłoby w rozwiązaniu powyższego problemu jednego z użytkowników nie pisz i nie obrażaj insynuacjami innych użytkowników forum bo nie wiesz czy nie grali wcześniej na serwerach z niskimi ratami i czy nie mają więcej doświadczenia od ciebie.Nie jest moim zamiarem obrażenie cię w jakikolwiek sposób,prosze was jedynie o ARGUMENTOWANIE swoich wypowiedzi"dlaczego uważam tak a nie inaczej" a nie pisanie na zasadzie"uważam tak bo tak".
[


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

expa po 30 lvl???
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 01, 2005, 01:58:38 pm »
Dobra HiV__ powiedz mi więc, gdzie mam expić na 35-40 lvl, a ni mów, ze tu nie bo coś, tu nie bo coś...... Dopiero zaczynam gre w L2 i jeszcze nikt mnie nie oświecił, a skoro ty masz takie doświadczenie, to mów... prosze bardzo... od tego jest zakładka HELP na forum.... szukamy rad. Apropo Wyrmów, co prawda mają res na arrows, ale przeciez sa latajace, a na latających chyba łucznikom lepiej hity siadaja, więc wg mni wszystko się w miare równoważy...... Jest za nie niezły exp, a biorę go na 6 strzałów, więc może być.
VonCyc by Cycman
KO lvl 60:P


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

expa po 30 lvl???
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 01, 2005, 02:13:11 pm »
hiho folks

1 ( rakemi ) czytałes uważnie mój post ? to przyjżyj sie uważniej co pisze w P.S.1

2 po czym wnosisz ze obraziłem kogos kto gra na hight rate servie..  ?
bo ja uwazam ze jesli ktos chce szybko nastukac expo.. to sa 2 wyjsc..
a) duzo grac
b) zmienic serv na h.rate

3 (CycMan) kazde miejsce jest dobre... np ja swoim he staralem sie omijac takie miejsca jak RoD czy EG.. zależy też jakim łucznikiem grasz.. hawkeye.. jest w sumie najcieższą postacia do expo.. co nie mozna powiedziec o SR.. własne ww itd itp..

tak swoją drogą... mozesz sprubowac nad Giran Castle Town (uważając na wyrmy -- pisałem to w moim 1 poscie) jeśli tam bedziesz za bardzo kozaczył.. idz nad DV... na prawo od kutasiora na mapie.. Windsus'y i Gamliny.. ? dobze pamietam.. =/ od 36-37 mi zajeb*** szło na bloody pixi elite (chyba) grassland pod Oren po rpawej stronie na mase ... to te potrzebne na 3 Questa do Orc Destro.. naklepiesz bardziej sensowny lvl.. idz na lewo od giran az do konca.. kdzie jest gora któr łączy elf vill i oren
tam spokojnie mozesz walic do 40.. po 40 zmiana.. formory... ble ble ble... i tak dalej... i dalej... a potem siege... Siege i potem LA2 sie nudzi.. a później czekasz tylko caly tydzien na sobote niedziele.. i znowu siege.. nim sie ovejżysz masz 200pk na koncie.. i nie wiesz jak zbić karme.. .nastepnie konczysz z lineage2 i szukasz sobie "z a j e b i s t e j" kobiety

THE END

Ur soul'll be main
www.deviantrealms.com --- Alexandria
(rate all x 3 no for n00b's)
xaxaxa

First thing of my -http://img222.imageshack.us/my.php?image=me29wy5po.jpg ts my little bunny <3

Secound thing of my life :> - http://img232.imageshack.us/my.php?image=shot000591sc.jpg


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

expa po 30 lvl???
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 04, 2005, 07:53:10 pm »
ja nabijalem moim lucznikiem od 31lvl-42lvl na death pass. te smoczki "wyrm" wolno lataja wiec lucznik+miksturka biegania spokojnie sobie z nimi radzi.


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

expa po 30 lvl???
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 05, 2005, 08:04:22 pm »
Ja na 30 zawsze na Westland szaleje, później w hardians academy głównie feterety na których exp leci expresowo, a później to tylko cruma, generlanie to staram sie unikac miejsc gdzie jest dużo ludzi. Zaznaczam, że powiedziałem tylko ogólnie - nie dla łucznika, czy sztyleciaża tylko ogolnie :P
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+


  • Wiadomości: 715

  • Pochwał: 25

expa po 30 lvl???
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 06, 2005, 12:06:50 am »
Gralem duzo lucznikiem (SR) i wiem ze polowanie na smoki (wyrmy , drake), golemy i gargolce nie jest dla niego wskazane :mrgreen: Najlepiej cos w stylu oczek obok giran

skeema - sagittarius/sorcerer @ambereye


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 1

expa po 30 lvl???
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 06, 2005, 09:08:33 am »
ja polecam westland fajnie i przyjwemnie
nick: GOGETTOPL
rasa : Mroczny elf
klasa : Blade Dancer

nick: volvereyne
ras