Witaj
Gość

Wątek: Luźne Rozmowy o Serverze  (Przeczytany 59356 razy)

  • Banned
  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #150 dnia: Styczeń 19, 2011, 06:13:19 pm »
Dokładnie wiem jakie miałeś o mnie zdanie kiedy byłem na kanale ts z tobą a jakie miałeś kiedy mnie tam nie było.

Lancer @           ErrOrCrC Gk 85/75/75/75 -->  Sold
Van Holter @ TTErrOrCrC  SS 80/00/00/00 --> Bored


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #151 dnia: Styczeń 19, 2011, 06:15:41 pm »
hmm ?
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • Wiadomości: 74

  • Pochwał: 0

Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #152 dnia: Styczeń 19, 2011, 06:17:01 pm »
Zaczne od tego, ze nie wiem jaki macie z tym problem ze Acid i ja dostalismy moda...
Post, ktory napisalem do olbun byl luzną propozycja ktora miala na celu pomoc mu...bo odpowiedz w stylu "dla takich jak ty nie ma miejsca na ru" raczej mu nie pomaga.
Co mojego avatara : to ze kupilem postac ze statusem Hero nie oznacza ze za miesiac sam nie zdobylem ponownie tego hero prawda? a tak wlasnie bylo :*
btw. nie wiem co wy sie tak spinacie jak ktos napisze cos o van kotlecie.
error mialem o tobie troche inne zdanie, no ale...
owned ....wyczyn zrobic hero na przefarmionej postaci gdzie konkurencje miales co najwyzej paru tyrkow w destino z vesperami !  lepiej napisz poradnik jak analion ...


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #153 dnia: Styczeń 19, 2011, 06:20:08 pm »
Zaczne od tego, ze nie wiem jaki macie z tym problem ze Acid i ja dostalismy moda...
Post, ktory napisalem do olbun byl luzną propozycja ktora miala na celu pomoc mu...bo odpowiedz w stylu "dla takich jak ty nie ma miejsca na ru" raczej mu nie pomaga.
Co mojego avatara : to ze kupilem postac ze statusem Hero nie oznacza ze za miesiac sam nie zdobylem ponownie tego hero prawda? a tak wlasnie bylo :*
btw. nie wiem co wy sie tak spinacie jak ktos napisze cos o van kotlecie.
error mialem o tobie troche inne zdanie, no ale...
owned ....wyczyn zrobic hero na przefarmionej postaci gdzie konkurencje miales co najwyzej paru tyrkow w destino z vesperami !  lepiej napisz poradnik jak analion ...
no wiesz mozna tez sie lognac na takiego tyrka i w 1 dzien zrobic -80 co nie badyl ?
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • Wiadomości: 74

  • Pochwał: 0

Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #154 dnia: Styczeń 19, 2011, 06:26:22 pm »
xD kolejne bajeczki ! nie wiem kto wam dal tych modow .... nie - 80 a -13 ! flame on  hahaha moze mi powiesz jeszcze ze Diane farmisz na ktora 2 razy wpadlem... nie wiesz to sie nie wypowiadaj ....
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2011, 06:28:40 pm wysłana przez Badyl »


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 1

Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #155 dnia: Styczeń 19, 2011, 06:29:13 pm »
Jak my pisaliśmy co kolwiek na lancerze o van kotlecie posty zostały usuwane lub przenoszone. To czemu nie dzieje się odwrotnie jak wy spamujecie tu? A sory przecież nie ma moderatora z vana który by to mógł zrobić... Czemu moderatorzy tutaj stosuja reguły wtedy kiedy tylko to im pasuje, moze ne odpowiedni ludzie na nieodpowiednim stanowisku?


  • Wiadomości: 74

  • Pochwał: 0

Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #156 dnia: Styczeń 19, 2011, 06:35:32 pm »
pewno twoja odpowiedz zostanie skasowana  :oops:


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #157 dnia: Styczeń 19, 2011, 06:36:38 pm »
ja nic nie kasowalem, moze zrobil to inny mod bo spam nie byl w dziale do flamu ? :P
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • Banned
  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #158 dnia: Styczeń 19, 2011, 07:56:10 pm »
Lancerowcy won do siebie jak nie pasuje "Kotlet"
 to żryjcie ruskie gówno  na Lanserze jak to macie w zwyczaju adios  hahaha


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #159 dnia: Styczeń 19, 2011, 08:01:10 pm »
nie wiem czy mam sie smiac czy plakac :oops:
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #160 dnia: Styczeń 19, 2011, 09:16:53 pm »
Posty były w nieodpowiednim temacie dlatego poleciały do kosza i bez emo płaczy.

Lancerowcy won do siebie jak nie pasuje "Kotlet"
 to żryjcie ruskie -_-'  na Lanserze jak to macie w zwyczaju adios  hahaha

Flame na poziomie...


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #161 dnia: Styczeń 19, 2011, 09:39:29 pm »
Teraz kłótnia wygląda jak na privach! Który priv jest lepszy? :<
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 179

  • Pochwał: 0

Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #162 dnia: Styczeń 19, 2011, 09:44:12 pm »
Czyli mam rozumieć że nie ma tu praktycznie polaków?
jestem w stanie ci pomóc pod warunkiem ze będziesz gral albo sws albo bd :P

Jesli ktos jest zainteresowany gra nukerem to szukamy bardzo aktywnego, ktory szybko wbije lvl. gramy 19:30 - 22:30 constowo ale w innych godzinach tez zwykle ktos jest. msg in game Leeyon, Kabulek, Amatullah, Scarpetek itd :)
Lancer: Gildus Cardi81 - retired
VH:  Cardi -> Aeore Healer - retired
Innova EU off: bored :P
Cardi 4evah


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #163 dnia: Styczeń 21, 2011, 10:57:53 am »
Tu akurat Error  ma racje, ani van ani lancer nie będą dla niego dobre.... może co najwyżej dołączyć jak pisał analion do któregoś z constow, nie pograsz czym chcesz tylko czym musisz, taki urok ruoffa. Chyba ze stworzysz swoje CP, a wtedy pozostanie ci do wyboru 2 letni serwer, albo 2 miesięczny.
Mimo ze bylem za gra na lancerze i dalej bym pograł właśnie tam, siedzimy na van. Tylko czemu ludzie z Lancera sa jak to ujął error "żałośni" i na sile staracie się wmówić ze na lancerze gra więcej polaków, jest super itp. Prawda jest taka ze to -_-' prawda, bo tak czy inaczej ktoś przychodzący jako "random" nie pogra tym czym chce tylko tym czym musi, a to się przeważnie kończy szybkim emo. Pozostaje odwieczny problem SwS, bdk, co po czasie sprawia ze się rozpadają cale consta.... I zamiast pisać bzdury i sprzeczności panowie moderatorzy, to może wykorzystajcie swoje zdolności do pisania długich romansów, i poradników dla randomow jak się powinno grac... I stworzycie choć jeden przydatny w stylu "Realia gry na ruoffie" zamiast obiecywać bajki i przedstawiać lancera w różowych kolorach. Bo jeśli ktoś zaczyna tu w pojedynkę nie całym CP to jest w dupie , a nie na fajnym serwerze, no chyba ze akurat wśród szukających trafi się postać którą lubi grac, co w 90% przypadków kończy się emo po 2 tygodniach

Jezeli chce sie grac w polskim const czy klanie to moze i tak jest.. Tylko czego Ty oczekujesz zaczynając na rosyjskim serwerze ? Gdzie Polaków w sumie jest moze ze 100 (wszystkich) w roznych klanach.
Od jakiegos czasu gra sie systemem const party bo to sie najlepiej sprawdza..Przynajmniej wiekszosc tak uwaza. Wiec idąc na serwer, ktory juz troche stoi chyba nie oczekujesz, ze w ciagu 10min znajdziesz const..
Zaczynajac na Holterze, tez trzeba miec na uwadze, ze jak ktos tam zaczynal to w 85-90% poszły tam cale consty i tez ciezko cos znalezc...

Zwlaszcza na niskich lvlach..

W tej grze, jak kazdy dobrze wie, liczy sie wytrwalosc..Mozesz grac jaka chcesz postacia..tylko nia graj..nie miesiac..nie dwa..pograj z pol roku, rok..wbij jej lvl..i w miedzy czasie szukaj const, ludzi do swojego, poznaj ludzi innych narodowosci na serwerze...moze znajdziesz miejsce w jakims klanie/const anglojezycznym, jezeli nie znasz ruskiego..

Niestety gra na miedzynarodowym serwerze (w tym wypadku akurat ruskim) nie jest tak prosta jak na polskim serwerku x10..Trzeba troche wiecej samozaparcia i wytrwalosci..

A jezeli ktos tego nie rozumie albo nie podoba mu sie taka kolej rzeczy..to najlepiej nie porywac sie w ogole na ruoffa...

Alternatywa są albo jakies mniej lub bardziej lolprivy albo zabotowany eu/us off.



Apropos..

Moderatorzy nie maja zakazu wypowiadania sie na forum wiec bez placzu..I nikt nic nie usuwal, jezeli nie lamalo regulaminu.
I to, ze Acid, Msciciel czy Alarion maja moda, to nie dlatego, ze mnie bardziej lub mniej znaja tylko dlatego ze SIE ZGLOSILI a ich kandydatura zostala rozpatrzona przez WSZYSTKICH moderatorow. Jakbyscie sie zglosili, mielibyscie takie same szasne na dostanie moda co reszta.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #164 dnia: Styczeń 21, 2011, 11:47:54 am »

Jakbyscie sie zglosili, mielibyscie takie same szasne na dostanie moda co reszta.

Bez hipokryzji plix plox. To by była debata jak dwóch wilków z kurą co zjedzą na obiad  hahaha
Lancer - Damoon GK 85/75/75/75 sold
VH - Damoon ES 80/65 emo quit
Core - Damon  SD sold
Lilith - Damon Hierophant 99/95/80/80


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #165 dnia: Styczeń 21, 2011, 11:52:50 am »
Jakiej hipokryzji ??

Chyba, nie wiesz na jakiej zasadzie wybiera sie tutaj moderatorow..
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #166 dnia: Styczeń 21, 2011, 11:54:40 am »
Jakiej hipokryzji ??

Chyba, nie wiesz na jakiej zasadzie wybiera sie tutaj moderatorow..

Zaufanych kolegów? (bo chyba nie doskonałej znajomości zasad interpunkcji :P) Ja nie mam żalu, sam bym tak robił.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2011, 11:58:13 am wysłana przez Isharus »
Lancer - Damoon GK 85/75/75/75 sold
VH - Damoon ES 80/65 emo quit
Core - Damon  SD sold
Lilith - Damon Hierophant 99/95/80/80


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #167 dnia: Styczeń 21, 2011, 11:57:31 am »
wczoraj karamelka na klanowym jaral sie errorkami na van kotlecie...gadaliscie z nim :D??
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #168 dnia: Styczeń 21, 2011, 12:00:56 pm »
Jakiej hipokryzji ??

Chyba, nie wiesz na jakiej zasadzie wybiera sie tutaj moderatorow..

Zaufanych kolegów? (bo chyba nie doskonałej znajomości zasad interpunkcji :P) Ja nie mam żalu, sam bym tak robił.

Jakich zaufanych kolegow ??

Msciciela znam od nie dawna.. Acida jeszcze krocej..A teraz nawet nie gramy w innym klanie..

Jakby bylo tak jak mowisz, to cale moje const mialoby tutaj moderke..a tak nie jest...

Poza tym nowych moderatorow wybieraja starzy moderatorzy, my tylko nadajemy rangi.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #169 dnia: Styczeń 21, 2011, 12:09:45 pm »
To ja zgłaszam wniosk aby moderatora/admina w dziale Holtera miał/mieli gracze z Holtera tak jak jest to w dziale Lancera. Uprawnienia te nie powinny być krzyżowe między działąmi. Prawdopodobnie będziecie mieli wtedy mniej flejmu. Najbardziej pasującą byłaby osoba z cont xGilda'y  jako nastarszego const na Holterze.
Lancer - Damoon GK 85/75/75/75 sold
VH - Damoon ES 80/65 emo quit
Core - Damon  SD sold
Lilith - Damon Hierophant 99/95/80/80


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #170 dnia: Styczeń 21, 2011, 12:11:43 pm »
tylko tyle? pfffffffffff
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #171 dnia: Styczeń 21, 2011, 12:13:41 pm »
wnioski trzeba bylo skladac jak byla otwarta rekrutacja..teraz to jest juz tzw musztarda po obiedzie..

Poza tym nie ma czegos takiego jak mod do dzialu Hotlera..Musielibysmy miec wtedy tylu moderatorow ilu dzialow na forum..
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #172 dnia: Styczeń 21, 2011, 12:22:08 pm »
poza tym spodziewałem się takiej odpowiedzi...
Lancer - Damoon GK 85/75/75/75 sold
VH - Damoon ES 80/65 emo quit
Core - Damon  SD sold
Lilith - Damon Hierophant 99/95/80/80


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #173 dnia: Styczeń 21, 2011, 12:38:28 pm »
Isharus, w czym ty widzisz problem? Ktoś ci zamyka topici? Kasuje posty?

Flame będziesz miał zawsze, bo to nieodłączna część tego forum (inaczej pewnei dawno przestałbym je czytać). Ale nikt z nas (a już na pewno nie ja) nie używa możliwości moderatora, żeby.. no właśnie, co?

Bo mam napisa "Moderator" to więcej mogę poza zamknięciem/usunięciem postów? Ktoś ci tak robi?

Kiedy się wypowiadam na temat VH to jako użytkownik tego forum. Wypowiadałbym się nawet gdybym modem nie był, bo.. mam prawo? Tak samo jak ty.

Wskaż jakieś konkretne przypadki umyślnego wykorzysytwanai funkcji moderatora do gnębienia graczy z VH to wtedy będziemy mogli pogadać. A jak tylko chcesz szczekać, że "ja coś wiem, ale nie powiem bo to spisek" (tak jak nasza ulubiona postać polityczna potocznei zwana kaczorkiem) to lepiej zamilknij.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 1

Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #174 dnia: Styczeń 21, 2011, 12:43:47 pm »
Pisałem ogólnie madith, ze nie jest tak różowo, jak każdy od razu komuś odpowie, jeśli się spyta o grę na ruoffie. Jest super gra dużo polaków, znajdziesz tu swoje miejsce i takie tam. Ktos sobie mysli super zaczyna robić postać, idzie do akademii, zaczyna sie rozglądać za party i co słyszy, ze już nie jest tak fajnie. Ze może dostać drivera na postać ktora i tak nie będzie należała do niego mimo ze poexpi ja pól roku, albo musi zacząć od nowa zrobić postać jaka mu każą (sws,bdka). Wiec krew mnie zalewa jak widze jak ktoś pyta czy warto tu zaczynać, każdy z wielkimi owacjami, "tak jest fajnie, dużo polaków, mnóstwo constow" etc.... A potem trafiają go prawdziwe realie i po 2-3 tygodniach rezygnuje z serwa