Witaj
Gość

Wątek: L2 AssassiN Low Rate x8 - Gracia Epilogue  (Przeczytany 35909 razy)

  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 15, 2010, 08:53:57 pm »
Nie ma się co oszukiwać na rpg będzie na start z 7k z czego 5k to będą ruski. Czy na prawdę myślicie, że pomimo pro elo plików ludzie będą chcieli się bić przez 2 godziny żeby pomiędzy pvp wbić 1 lvl na spocie ? Powodzenia ... wybije się tylko parenaście wielkich klanów , a reszta wróci na privy.
PS : Ja bym umarł widząc co 5 sekund nowe znaczki z cyrlicy . To prawie jak matrix .  :oops:
Waitin' for : www.l2asylum.com


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 15, 2010, 08:55:45 pm »
No ta, będzie jak ostatnio z 7k zostanie 4-5k rly wielka różnica.. :P
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 15, 2010, 09:02:48 pm »
No ta, będzie jak ostatnio z 7k zostanie 4-5k rly wielka różnica.. :P

No 2-3k to jest bardzo duzo ;d

A co do serwa zycze wam wszystkiego najlepszego i zebyscie wbili ten 500 online :D
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 15, 2010, 09:04:17 pm »
Czyli zostaną same ruski a polacy wrócą na LOL serwery na które tak narzekają (btw na assassinie wszystko na co narzekamy - czyt. Bugi jest naprawiane)
Waitin' for : www.l2asylum.com


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 15, 2010, 09:20:10 pm »
4-5k czy 7k to żadną różnica, ale nie obraże się jak chociaż 1/10 tego pierwszego wpadnie do nas! ; D
Ale marzeniami nie ma co żyć, trzeba działać, wspomagać każdego nowego z osobna i liczyć że zacznie to wyglądać lepiej :D
a RPG to słyszałem, że i tak fail. Już 1 dzień poślizgu, ciekawe co będzie później ;>


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 15, 2010, 09:28:07 pm »
Jeszcze się okaże, że te pliki to l2j . To by było fajniusio :oops: apel do pro uber elo wymiatajacych klanów : po failu na rpg wpadajcie do nas.  hahaha
Waitin' for : www.l2asylum.com


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 15, 2010, 09:31:31 pm »
pro uber elo wymiatajace klany przychodza tylko an nowe servery, bo sila tkwi w tym, ze potrafia sie wkoxac nolifiąc kilka pierwszych dni, więc nie wpadną na server który już stoi - i nie daj bóg ktoś już tu ma sprzęt i lvl ; O :D


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

  • Generał zamieszania
Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 15, 2010, 09:33:27 pm »
post niesmaczny  nawet nie wiem jak go strawic zawisc zazdrosc  brak umiejetnosci sami sobie odpowiedzcie  nigdy na zadnym l2 jocie nei osiagniecie online wiekszego niz tysiac 400 to cud  zadna java z paczki tego nie pociagnie bez laga dlatego ludzie ida wlasnie an rpg  dzien poslizgu   :noob: lepeij dzien poslizgu niz 2-krotny  start a co do wyscigu szczurow sam  EE z ppkiem na plecach przy online srednim 5k  na rpg  wbilem 80 i 3 subki da sie? da sie  a jak ktos nie ogarnia  to quituje na starcie bo mu farmic nie daja albo w zaciszu   swojego  malego serverika gdzie ludzi szuka z lupa cisnie takie  posty jak wy  opanujcie sie ludzie


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 15, 2010, 09:35:50 pm »
Sestokacjusz:
Ogarnij podstawy języka Polskiego i pogadamy :*

Btw. nie wiem co to za przyjemnośc wbić samemu z EE na plecach 80 i 3 subki. Jak lubisz grać sam - polecam morrowinda, diablo 2, cokolwiek ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2010, 09:39:38 pm wysłana przez Hesser »


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

  • Generał zamieszania
Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 15, 2010, 09:40:35 pm »
mam w d..  zasady jezyka polskiego nie majac argumentow do dyskusji  nie pisz lepiej nic kolego  zmienianie tematu na ortografie  juz sie przejadlo dawno po prostu najezdzanie na server na plikach off   bedac zangazowanym   w  jakiegos l2jota nie jest normalne  i chce was na to wyczulic zanim  sie skompromitujecie jak mariusz

ogarnij czytanie ze zrozumieniem  mowie ze gralem ee   anie ze mialem go zboxowanego  gralem sam bo testowalem server ale co wy mozecie wiedziec o graniu  supportem
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2010, 09:42:27 pm wysłana przez sestokacjusz »


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 15, 2010, 09:41:46 pm »
Ale nie wszyscy są tacy faajni jak ty sestokacjusz  :oops:. Nie każdy zna spoty w l2 cieszę się, że przypadł ci do gustu język rosyjski . Ja po 15 sekundach na bfde miałem dość litwinów .  :o realia są takie, że dla ludzi posiadających normalne życie nie ma miejsca w elitce pro serwerów . Dlatego sporo osób gra na privach   8)
PS : Peace for all haters :*
Waitin' for : www.l2asylum.com


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 15, 2010, 09:45:58 pm »
Widać, że masz w dupie zasady języka Polskiego. Nie chodzi o żadną ortografię, wystarczyły by chociaż kropki i przecinki, żeby to jakoś wyglądało.
Po prostu znam takich ludzi jak Ty, jesteście jak zawzięci chrześcijanie: za nic nie przekonam Cię do swoich racji ;)

Liar: Dla ludzi mających życie znajdują się miejsca w pro elitce. Nie każdego też interesuje bycie w pro elitce - nie każdy musi spełniać niespełnione ambicje z życia prywatnego ;)


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

  • Generał zamieszania
Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 15, 2010, 09:47:11 pm »
skoro ja siebie uwazam za noba  i nie gram codziennie w takim razie  gdzie jestescie wy  w tym szeregu bo ja osobiscie wole   byc w koncowce porzadnego servera  niz w czolowce  czegos  gdzie sam do siebie bede   gadal jakim to pro uber elo  jestem graczem  zaczeliscie dyskusje sami i z jakas dziwna zawiscia cisniecie server   na ktorym sami nie dajecie sobie szans  oby tak dalej samoocena ponizej zera w zyciu

co wy sie tej cyrylicy tak boicie jakbyscie  choc jeden temat przeczytali to wiedzielibyscie ze english  to  tam community  a nauka  alfabetu ruskiego to jakies 20 minut   znajac alfabet  i  50 slow  zajarzysz 70% podstaw  community ruskiego do gry w l2 lacznie dla ogarnietego czlowieka 2 godziny roboty  wiec  w czym problem bo ja go nie widze

btw   tak konstruuje posty ze da sie je ogarnac bez kropek i przecinkow  i calego tego malo potrzebnego shitu  skoro tego nie ogarniasz to watpie czy  czytanie ze zrumieniem miales w szkole

genesisz >> wrozka elvira z zamku oz  :noob:

a podobno  administracja mnie zapewniala ze nie ma co panikowac bo to klamstwo notabene modka tego forum sie nie rozejdzie a swadek juz sie rozprzestrzenia ciekawe ciekawe trzeba byc ograniczonym  jak naito zeby snuc takie  bajki kolega jego jestes czy jak ?? chlopak  nie umie scis posladow to popuscil  na forum nic nie poradze
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2010, 09:52:10 pm wysłana przez sestokacjusz »


  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 15, 2010, 09:48:04 pm »
Ty jesteś Evil czy Witcher z Sabbatha?
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 15, 2010, 09:52:07 pm »
Hesser zgadzam się z Tobą- w końcu L2 to ma byc dobra zabawa a nie drugie życie. Nieważne więc jest tak naprawdę gdzie się gra. Niektórzy wolą małe serwery i nie ciągnie ich na jakieś większe. Sestokacjusz dlatego proszę Cię o zrozumienie, że nikt z nas nie chce iść grać na jakiś wykoszony serwer, bo tu się dobrze bawimy. Skoro Ty wolisz inne klimaty, większa liczbę ludzi, to nie musisz nas przekonywać do swoich racji.


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

  • Generał zamieszania
Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 15, 2010, 09:53:59 pm »
gdybyscie nie zaczeli glupiej gadtki w ogóle bym nie pisal tych postow  nie mam nic do was tylko do formy wyrazania sie na temat innych serverow  na ktorych i tak nie macie zamiaru grac btw mam konto na tym waszym  servie  dobrze to ujales i mysle tym mozna zakonczyc dyskusje a panowie wyzej moga sie ogarnac oskarzanie mnie o nolifienie to obraza  nie poswiecam grze wiecej niz 4 godziny  co drugi dzien to tak nawiasem
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2010, 09:57:55 pm wysłana przez sestokacjusz »


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 15, 2010, 09:54:17 pm »
Widzisz sestokacjuszu - taka jest różnica między nami. Ty grasz po to, żeby ustawiać się w szeregu z innymi ludźmi. Ja nie mam sobie nic do udowadniania, nie mam kompleksów, więc nie muszę się porównywać do innych postaci w grze. Jestem poza Twoimi szeregami, gram dla przyjemnośći, dla ludzi, dla znajomych.

Jak zaczynałem grę na assasinie, a nawet zanim ją zacząłem - obiecałem sobie, że będzie to mój ostatni server i, że będę grać tak długo, aż będą tam jakieś oznaki życia. Zaczynając tu grać nie wiedziałem, czy będzie to kolejny server jak cerberus, l2ex, graveland czy inne na których grałem, czy malutki server z niskim online - bez różnicy, przez server przeszła masa ludzi i ciesze się, ze poznałem niektórych z nich, że bawiłem się grając, a nie uczestnicząc w jakimkolwiek wyścigu szczurów ; )


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 15, 2010, 09:56:33 pm »
gdybyscie nie zaczeli glupiej gadtko w ogóle bym nie pisal tych postow  nie mam nic do was tylko do formy wyrazania sie na temat innych servero  na ktorych i tak nie macie zamiaru grac btw mam konto na tym waszym  servie  dobrze to ujales i mysle tym mozna zakonczyc dyskusje a panowie wyzej moga sie ogarnac
Pokaz mi chociaż jeden post, w którym przejawiają się te moje zle "formy wyrażania na temat innych serverów" ? ;)


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 15, 2010, 09:58:40 pm »
No Ja ci mówię, że tylko ty jesteś taki fajny a Ja się przyznaję że jestem cienki bo nie nauczę się podstaw rosyjskiego w 20 minut tak jak ty hahaha . Tak uważam, że nie ma dla mnie miejsca na rpg . Lubię serwery max 2k . Lubię jak jest dobra atmosfera .  :oops: . Nie umiałbym na serwerze z 5k online wykoksać ee i 3 sub do 80 nie umiem grać ee. Jesteś pro. Gz...
Waitin' for : www.l2asylum.com


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 15, 2010, 10:00:19 pm »
Mi też pokaż  :oops:
Waitin' for : www.l2asylum.com


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 15, 2010, 10:00:27 pm »
Sestokacjusz to co teraz powiem nie dotyczy raczej L2, ale sporo osób zginęło za to byś mógł teraz mówić i pisać po polsku, więc chociaż się staraj robić to komunikatywnie.
Nikt nie obraża innych serwerów. Przynajmniej w tym temacie nie ma o tym mowy, chyba że odczytujesz jakiś głębszy, metaforyczny sens Naszych wypowiedzi.


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

  • Generał zamieszania
Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 15, 2010, 10:05:32 pm »
uhmm  bawcie sie dobrze pamietajcie tylko ze nie stawianie sobie zadnych celow w psychologi nazywa sie otepieniem  umyslowym jednostki  i prowadzi albo do apati albo samobojstwa albo do marazmu  pamietajcie tylkoz e jak sobie w glupiej grze nie potraficie  postawic jakis celow  przy jakims okreslonym  ograniczeniu czasowym to  strach pomyslec  co w zyciu osiagniecie bezcelowo przed siebie  chyba tak to bedzie wygladalo  w kazdym badz razie gl dyskusja z wami naprawde wniosla jakies swiatlo do mojej wiedzy na temat ludzi grajacych wl2  :shock:
\\liar
co do  cyrylicy moge sie zalozyc ze zanim  napisales tego posta nawet nie odpaliles alfabetu ruskich(to do niego odnosilo  sie te 20 minut  czytanie ze zrozumieniem sie klania) z nudow olewanstwa  bog jeden wie czego jeszcze skoro nie potrafisz   zbadac  czegos samemu a chcesz brac udzial wmerytorycznej dyskusji to jakiej ona bedzie wartosci  skoro opierasz ja na takich podstawach hmm to masz tak na pozeganie  do pomyslenia zostawiam was ze swoim swiatem
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2010, 10:09:24 pm wysłana przez sestokacjusz »


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 15, 2010, 10:08:35 pm »
Wyjaśnijmy jedną sprawę, server L2 Assasins jest GORSZY od RPG Cluba, proszę nie szerzyć herezji na ten temat.

Kolejna sprawa, nie liczcie, że ktokolwiek quitający z RPG pójdzie na Wasz server (jeśli będzie to więcej niż 20 osób to już sukces zaliczycie). Dlaczego? Bo nie oferujecie nic ponadto co oferują inne servery, one zaś mają o wiele szerszą ofertę niż Wasz. Jakiś admin zapragnął mieć własny server więc go postawił. Spoko, mi nic do tego, ale proszę nie porównywać RPG cluba do tego czym jest Wasz server bo to jakaś parodia.

Aby grać w L2 trzeba co najmniej 600 online, mówić że grą się w na serverach poniżej tego online.


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 15, 2010, 10:10:44 pm »
Jeżeli dla Ciebie podstawa egzystencji jest stawianie sobie celów w grze to Twoja sprawa. Dla mnie gra jest tylko i wyłącznie zabawą, możliwością odpoczynku. Cele stawiam sobie w prawdziwym życiu a nie wirtualnym.
Pragnę też zauważyć, że to nie ejst forum odpowiednie na takie rozmowy. Tutaj powinno się pisać o grze Lineage 2, a dokładniej o serwerze L2assassin.


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 15, 2010, 10:13:10 pm »
Kolejna różnica między nami ;)
Ja NIE musze stawiać sobie celów w grze - bo to jest.. gra?
od stawiania celów mam życie prywatne.
Tak jak wspomniałem na początku, nie mam zamiaru z Tobą dyskutować. Nigdy nawet nie spróbujesz brać pod uwagę tego co piszę, więc nie ma to kompletnie sensu.
Miłej nocy.


Btw. Skoro za cel stawiasz sobie bycie tym najgorszym wśród wielu, to gratuluję też ambicji? ;)
I tak tak, wiem, zaraz napiszesz coś o moim byciu lepszym wśród niewielu - ale weź pod uwagę, że nie zależy mi na tym czy jestem lepszy czy nie ;)