Witaj
Gość

Wątek: Warcryeer - poradnik taki ;]  (Przeczytany 2849 razy)

  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Warcryeer - poradnik taki ;]
« dnia: Listopad 29, 2005, 12:48:06 pm »
Mozecie mi tu napisac jak powininem grac warcryerem  od 1 lvl ?
Jakie armory nosic na poczatku jaka bron i potem na wyzszych levelach.
W jakie skille pakowac, a jakie sobie darowac.
Mozecie dac jakies screeny jak taki warcryer w fajnym sprzecie wyglada.
Jak macie jakies filmiki to tez mozecie dac.


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

Warcryeer - poradnik taki ;]
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 29, 2005, 08:40:13 pm »
Otórz najpierw powiem coś o swojej postaci:
Gram sobie na serverze z ratami x5 ze sprzętem nie miałem zadnego problemu z tego względu, że mam high lvlowego craftera (57lvl :P ) na serverze mana potiony i mana dragi są w sklepie.
A więc do 20 lvl biłem laską, podpanie wolnych zombiaków w okolicach gludio i w rodzie (problemy tylko z nadgorliwymy wybawicielami, którzy za wszelką cene chcieli mi pomagać gdy podpalałem po 5 zombiaków)
Do 40lvl Rod- EG- Hardians Academy (na Feteretach będziesz mógł sie szybko wylevelować) Sprzęt- Banan set + top d staff
Następnie spróbowałem nieco zmienić taktykę, mianowicie yaksa mace + full plate set -podpalenie/drain/stun. Expiłm standardowo- Cruma tower i wolne golemy  :D i tak mniej więcej do 50 lvl
Kolejnym miejscem na exp było na północny wschód od ivory tower są takie fajne bazyliszki, mało kto odwiedza te strony (mozna spotkać dużo boterów  :x ) exp to tam szybko może i nie leci... ale za to przynajmniej na moim servie duuuużo a kinów/leatherów i c leatherów. Jednak gdy zależy Ci na szybkim expie, to nie poleca tego miejsca)
Później poszedłem na matriarchy (praktycznie tez tlyko dla matsów - coal/charcoal/cokes) siedziałem tam mniej więcej do 55lvl
aaa... zpomniał bym o zmianie sprzętu:P więc od 52 używałem doom heavy set + aoba z bonusem do HP (później zmieniona na deadman's glory)
Od 55 przeniosłem się przed AL na cave maideny i inne badziewniaki:P byłem tam może do 58, później to już czas spędzałem głównie z moim clanem- teraz mój mały zielony pupilek ma 66 lvl i postanowiłem wziąć się za sosa... jeszzce nie sprawdziłem, ale z moich obserwacji (przynajmniej na mass pvp) magiczna broń i drain warcrayera rox  :D
Screenów nie mam, ale ktoś może zarzucic linkiem (sam zgubiłem) do stronki gdzie są pokazane wszystkie rasy w wszystkich armorach (u mistica lekkie/ciężkie/robe tak samo wyglądają)
Myśle, że choć troche z tego zrozumiałeś i ci to pomogło, jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, to wal śmiało  :D
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+


  • Wiadomości: 221

  • Pochwał: 2

Warcryeer - poradnik taki ;]
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 23, 2005, 12:17:39 am »
Może chodziło Ci o to:P
You watch the world exploding every single night
Dancing in the sun a newborn in the light
Say goodbye to gravity, say goodbye to death
Hello to eternity I'll live for every breath


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 2

  • Sorry I'm Newbie ;( /// FameN'Glory
Warcryeer - poradnik taki ;]
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 19, 2006, 09:52:12 pm »
Hmm warcryer wyglada fajnie w wiekszosci ciuchow ;) .
Ja to mialbym najwyzej pytanie co do techniki xP bo walczylem 5 walk z PR 2 z nich przegralem bo chcialem walczyc na odleglosc (troche głupio sie z tym czuje). No z łucznikami wiem jak grać, ale co np. z warlordem czy tez gladem bo maja lion heart to obuch mi sie nie przyda zabardzo i mysle czy by nie uzywac duali bo laska raczej odpada, nie wygodnie mi sie nia gra.