Witaj
Gość

Wątek: Odp: /epic phail - Shoutbox  (Przeczytany 244208 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1525 dnia: Marzec 11, 2011, 07:46:46 pm »
takiego długiego excusa to jeszcze nie widziałem ciekawe czy ktoś to przeczyta
btw. przestańcie już pisać bajeczki jaki bmf to nie jest pro klan bo nawet zdołaliście się ośmieszyć przez własne frapsy xcośtam

Gdybyś poświęcił minutke na przeczytanie tego (czytanie ze zrozumieniem nie jest aż takie straszne wbrew pozorom) to byś wiedział, że to co teraz napisałeś mija się z celem bo napisałem wręcz odwrotnie ;]


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1526 dnia: Marzec 11, 2011, 07:50:37 pm »
gdybym doszedł do połowy to bym już zasnął na klawiaturze bo mi się spać chce :p
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1527 dnia: Marzec 11, 2011, 07:54:20 pm »
Mimo wszystko jednak chciałbym przeczytać Twój komentarz do tamtej wypowiedzi jako jednego z głównych "flejmerów BMF", że tak się wyraże. Ponoć kawa pomaga, więc pokaż, że stać Cię na więcej niż pisanie krótkich bezcelowych i moim zdaniem bezpodstawnych bzdur ;)


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1528 dnia: Marzec 11, 2011, 08:10:29 pm »
Kawa nie każdego rusza.
Posiadanie 2 zamków, na które zapisują się lol clany pokroju teamfloor serious buisness rly, rozumiem gdyby BMF miało Aden/Rune, to byście mogli się tym szczycić.
Piszesz, że to nie był wasz fail, to czemu bfm przestało grać na x5, x15, bo z tego co pamiętam kolega w common a grade zabijał bmf w full S grade, nawet przy tym byłem :P
Piszesz o failu ll, bo dickholdowali z afl, Wy zrobiliście to samo z ooc.
Na koniec, skoro jesteście "dobrym" klanem, a Ares tak ogarnia zerka, ktoś tam pisał, że jego pt jest "pro-epo", czemu nie mieliście wartościowych hero ?:x


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1529 dnia: Marzec 11, 2011, 08:39:55 pm »
 Wiem, że nie każdego dlatego nie pijam i napisałem "ponoć".
 Tak jak napisałem, my sami nie porównywaliśmy się nigdy z AFL, LL czy nawet OOC. To inni czynili takie porównania. Zatem robiliśmy to na co wiedzieliśmy, że mamy szanse na pewno, a zatem walka o zamki z innymi klanami z porównywalnym ogarem/onlinem/zapałem, nie mieszając się w akcje z TOPowymi klanami (pomimo to o ile pamiętam dobrze była prośba w jakimś momencie od Pinkiego, że fajnie by było jak byśmy wpadli pomóc pod Rune, ale pewności nie mam). Więc imo mamy się czym szczycić bo nie był to jeden zamek odebrany innym klanom, ale dwa i może to nie tyle co odbicie zamku AFlom, ale swoje robi.
 Czemu przestaliśmy grać na x15 napisałem wcześniej i powtarzać nie będę, przeczytaj jeszcze raz ;D To, że akurat ktoś w a-gratach zabił kogoś w s-gratach nie znaczy kompletnie nic. Przewinął się ostatnio u nas filmik z chłopakiem w majesticu i z S weaponem koszącym ludzi w Vesperach, więc sam widzisz ;]
 Nie bardzo sie orientuje w jakich klanach gracie, więc zapytam czy byłeś w OOC? Raczej nie, więc powiem Ci, że o ile mi wiadomo to walka wspólna o Baraka ramie w ramię z OOC była raczej w imię obopólnych korzyści. Nie było to to samo co z LL, bo LL zapowiadało osobną stronę na serwerze i kategorycznie zaprzeczali jakimkolwiek kontaktom z klanem Pinkiego. Myśmy tego nie zrobili, więc porównać tego nie można. Ba! Ares jak powiedział tak zrobił i z Pinkim nie współpracował ;]
 Ja niczego takiego nie pisałem, więc nie do mnie adresuj to pytanie, ale postaram sie pomóc ;P Czemu nie mieliśmy wartościowych Hero? Moze dlatego, że przegrywaliśmy walki z AFL + LL o baraka. Może dlatego, że byli lepsi od nas. Może dlatego iż nie byliśmy w stanie przebić się innym klasami... tylko, że nie wiem czemu jedne hero są dla Ciebie bardziej wartościowe od innych. Słyszałem kiedyś coś takiego; nie ma słabych profek, są tylko słabi gracze ;)


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1530 dnia: Marzec 11, 2011, 08:49:51 pm »
Nie na tej kronice, tutaj spoilem, archerami itp nie pofarmisz sobie oly, jedynie mass pvp coś tam pobijesz, porobisz .... ;F
No właśnie pisałeś, że ni mierzyliście się z topowymi klanami, dlatego ludzie piszą, że bmf to lol clan, ktoś kiedyś napisał, że bmf to klan za dobry na l2j, a za słaby na poważny serwer, coś w tym jest


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1531 dnia: Marzec 11, 2011, 08:54:32 pm »
  Słyszałem kiedyś coś takiego; nie ma słabych profek, są tylko słabi gracze ;)
to ci się gry pomyliły ><


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1532 dnia: Marzec 11, 2011, 08:58:20 pm »
  Słyszałem kiedyś coś takiego; nie ma słabych profek, są tylko słabi gracze ;)
to ci się gry pomyliły ><
Na h5 nie ma już słabych profek, wc kiteujący na oly zza filarów ftw  :D


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1533 dnia: Marzec 11, 2011, 09:01:27 pm »
  Słyszałem kiedyś coś takiego; nie ma słabych profek, są tylko słabi gracze ;)
to ci się gry pomyliły ><
w sumie to ma racje, ale wiadomo pewnch rzeczy nie nadrobisz skillem
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1534 dnia: Marzec 11, 2011, 09:02:48 pm »
skill to potrzebny był na interlue/c5 teraz itemy tylko
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1535 dnia: Marzec 11, 2011, 09:04:36 pm »
skill to potrzebny był na interlue/c5 teraz itemy tylko
w takim razie po co flame? x>bmf etc ;p
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1536 dnia: Marzec 11, 2011, 09:52:02 pm »
a co mamy pisać o dexie ?
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • Wiadomości: 297

  • Pochwał: 0

Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1537 dnia: Marzec 12, 2011, 12:35:27 am »
a ja przeczytalem caly post :P

Czy BMF opuściło RPG po killkudzisięciu dniach (chyba 2 mieiące jeśli pamiętam dobrze)? Tak.
-Czy był to fail z naszej strony? Nie. / nibyczemu nie niedawaliscie rady wiec quit w poszukiwaniu kolejnego serwera gdzie mozecie cos znaczyc
-Czy odeszliśmy bo nasze umiejętności były mniejsze od innych klanów/graczy? Nie.  czytaj wyzej (nawet kazu pare postow wczesniej przypomnial waszego skilla na siege)
-Czy odeszliśmy bo nie radziliśmy sobie? Tak.


i wedlug ciebie to nie jest fail??
http://www.own3d.tv/video/34485/This_is_ET

Mass PvP to tu zadne, na varce czy kolo goddard malo ludzi nie wiem gdzie te 2k... Chyba ze jest jakis battle ground o ktorym nie wiem.
prawie 8 lvl HB a ty szukasz pvp na varce czy kolo goddard


okej



HoN < LoL


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1538 dnia: Marzec 12, 2011, 12:46:57 am »
i wedlug ciebie to nie jest fail??

no jest, tylko bmf z takim doswiadczeniem w failach potrafi to nieco subtelniej ująć  :D

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

  • funky house.
Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1539 dnia: Marzec 12, 2011, 02:57:50 am »
większość ludzi hate'ujacych sie tutaj to tylko pozery.


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1540 dnia: Marzec 12, 2011, 07:18:46 am »
Jessie na jakim siege bo on ciagle cos pyszczy , a nikt nie wie o co chodzi, moze dlatego ze klan wtedy prowadzil pan gabka, a nie ares ( nie obrazajac gombki bo to jest naprawde w -_-' -_-' facet) i ludzie z bmf nie bardzo sie orientuja kiedy niby byli jechani przez jego (!) jedno party. Ale gl niech sie chlopak spuszcza, ze ma w archiwum rozmowe z dontem ktory notabene jest remediakiem i nabil na siege iles fragow. Ma chlopak racje, wkoncu pierwszy raz mozna cos tam o nim uslyszec, pierwszy server kiedy dorwal sie do dobrego klanu, mowie o ludziach z geno i ma swoje 5 minut.  eot na tym ja koncze, uwazam to za ladne podsumowanie, jak kolega wyzej napisal wiekszosc z napinaczy to zwykle pozery ktore pierwszy raz w zyciu maja okazje cos napisac bo wiekszosc zycia przegrali schowani w cieniu innych klanow i musza je zmieniac bo inaczej nie beda nic znaczyc i nie spia po nocach  :)  Zobaczymy jak sie cebulak bedzie sam nakrecal bo te jego rejdze podchodza pod epickie. So long kiddo.


Uploaded with ImageShack.us


  • Wiadomości: 221

  • Pochwał: -3

  • I'm old school, and I'll smack a bitch
Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1541 dnia: Marzec 12, 2011, 10:36:56 am »
co prawda to prawda niektórym -_-'ło e-jaja podczas tego serwera (bo byli w factor side aka LayLow) nie mówię tu tylko o polaczkach... no ale to nie zmienia faktu ze BMF szukało byle powodów do quitu ;<
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2011, 10:38:50 am wysłana przez Abruzzi »
born different.


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 0

Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1542 dnia: Marzec 12, 2011, 02:25:53 pm »
ja powiem tak:
bmf nie failnelo,bo nie miala czego.oficjalnie niczego nie zapowiadalo.
najbardziej odpowiadaja tutaj czyjes slowa ze ,,bmf jest dobry na l2j a na realne private servery jest za slabe"
i jak najbardziej zgadzam sie z wilusiem ze weak exusse quita.grali na x5 i wiedzieli czego mozna sie spodziewac.quitneli kolejny raz jako pierwszy z duzych klanow.powod bugi na lagach podczas gdy graja glownie na l2j z masa bugow><
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2011, 02:30:04 pm wysłana przez Kamyl89 »


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1543 dnia: Marzec 12, 2011, 02:49:13 pm »
takiego długiego excusa to jeszcze nie widziałem ciekawe czy ktoś to przeczyta
btw. przestańcie już pisać bajeczki jaki bmf to nie jest pro klan bo nawet zdołaliście się ośmieszyć przez własne frapsy xcośtam

n/c nie chce mi się już Twoich postów czytać. Ciągle najazd na kogoś jaki to nie jest, powinni Ci kupić lustro.

Swirus - Jakby nie było z Twoim postem się nie zgodzę.


Wasz poziom był dużo niższy od praktycznie każdego PT LL, 3-4 PT AFL, 3PT AFL na 100%.
Online mieliście cholernie duży, party mieliście bardzo dużo i to czy z winy "rangera" czy nie padliście cóż pozostawiam wam do oceny.


p.s
Jak piszesz takie długie teksty to rób akapity, bo takiej zlewizny nikt tutaj oprócz mnie(serwer - instal nowego os) nie przeczyta.


p.s2

Fakt faktem L2 stało się grą dla ludzi z czasem na niego (8+) i taka prawda. Tym większy online tym większa różnica itd. A teksty, że później wystarczą 2h to ściema(Oly, epiki, pvp) poza tym. Tym większy on mają inni, tym większy online musicie mieć Wy.



/end
BMF to klan, który wolałby pograć z 500 osobami byle epiki farmić bo ta gra to pvp, jak się wszędzie dostaje po dupie to jaki w tym sens.
Nie ma na celu to obrażenie nikogo, taka prawda i to nie tylko w ich przypadku a wielu innych
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2011, 02:54:43 pm wysłana przez HellSign »
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1544 dnia: Marzec 12, 2011, 03:01:34 pm »
ja gralem na rpgu od aresa poprzes gombke i na wywaleniu wszystkich skonczywszy bylem na all siegach i tez nie pamietam zeby cos takiego mialo miejsce co jakis ktos tam pisal jedyna przegrana na siege to na studgatd(czy jak to tam sie pisze) gdzie przyszlo ll i ooc gdzie tez mieli farta bo haniemu zabraklo jakies 20s by przekrestowac przed nimi


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1545 dnia: Marzec 12, 2011, 03:14:10 pm »
takiego długiego excusa to jeszcze nie widziałem ciekawe czy ktoś to przeczyta
btw. przestańcie już pisać bajeczki jaki bmf to nie jest pro klan bo nawet zdołaliście się ośmieszyć przez własne frapsy xcośtam

n/c nie chce mi się już Twoich postów czytać. Ciągle najazd na kogoś jaki to nie jest, powinni Ci kupić lustro.

who cares ? ja w przeciwieństwie do ciebie i twoich kolegów mówię wprost co myślę o kimś a nie siedzę na innym tsie i dopiero obgaduje ile wlezie niestety nie jestem hipokrytą :) fajnie, że u nas sami obgadywał rickerta i reszte tych nerdów z hr a potem gdy siedział u nich oczerniał nas.
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2011, 04:05:28 pm wysłana przez kazuPwNz »
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1546 dnia: Marzec 13, 2011, 12:26:05 am »
takiego długiego excusa to jeszcze nie widziałem ciekawe czy ktoś to przeczyta
btw. przestańcie już pisać bajeczki jaki bmf to nie jest pro klan bo nawet zdołaliście się ośmieszyć przez własne frapsy xcośtam

n/c nie chce mi się już Twoich postów czytać. Ciągle najazd na kogoś jaki to nie jest, powinni Ci kupić lustro.

who cares ? ja w przeciwieństwie do ciebie i twoich kolegów mówię wprost co myślę o kimś a nie siedzę na innym tsie i dopiero obgaduje ile wlezie niestety nie jestem hipokrytą :) fajnie, że u nas sami obgadywał rickerta i reszte tych nerdów z hr a potem gdy siedział u nich oczerniał nas.


ty no spoko, że trzymasz ze złodziejami pixeli aka rickert i samsezrobie, czego oczekiwałeś  hahaha
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1547 dnia: Marzec 13, 2011, 01:05:56 am »
ja trzymam ?
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1548 dnia: Marzec 13, 2011, 01:23:40 pm »
no skoro wpada i siedzi u ciebie na tsie
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1549 dnia: Marzec 13, 2011, 02:30:16 pm »
no skoro wpada i siedzi u ciebie na tsie
Ahh ten pr0 pw który cały tydzień musiał iść rzekomo pod wieczór 'na imprezy' hyh.. Człowieniu jesteś tak niedoinformowany, że mi cie szkoda. :F
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted