Witaj
Gość

Wątek: Mele CP x15  (Przeczytany 1200 razy)

  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Mele CP x15
« dnia: Styczeń 01, 2011, 09:39:52 pm »
Witam wszystkich. Razem z kilkoma przyjaciółmi z reala wbiliśmy na server z założenia, że razem będziemy w przyszłości tworzyć const i przy wyborze profesji też się tym kierowaliśmy. W końcu nadszedł ten czas, że doszliśmy do wniosku iż trzeba zacząć kompletować ekipę Mruga Zdajemy sobie tym samym sprawę, że nie będzie to takie proste i szybkie, że wiele osób się na razie przewinie przez to const do czasu, w którym będą właściwe osoby na właściwych stanowiskach xD

Jeszcze o nas.. każdy z nas gra od 5 lat z różnicą paromiesięczną od siebie.. Ja też CL-owałem w klanie, w którym również grali moi kumple dlatego też padło na mnie jako osobe przewodzącą constem..
http://www.rocknrollas.fora.pl (old times) http://img816.imageshack.us/gal.php?g=shot00044f.png

Przechodząc do sedna.. budujemy mele CP i w tej chwili sami posiadamy:
Wodny - GK 79 S weapon / hlvl fenrir full TT bizu
Arczii - SLH 79 hlvl fenrir / full TT bizu / lada dzień FB gdybym na świętach nie pozbył się fenrira nie resając go to już by był..
Vathes - DC 78 / hlvl fenrir / DC SET
Tutaj dodam, że wszyscy trzej posiadamy na siebie passy co ułatwi funkcjonowanie consta.

Szukamy :
SWM + fenrir
SD + fenrir
Cardi + koka + DC set
ES + koka + DC set
Dombringer + fenrir +S weapon
Dager + fenrir + S weapon

Najlepiej jakby każda z tych postaci miała tateo set i 78+ no ale w tej chwili bylibyśmy skłonni jeszcze przyjąć kogoś niespełniającego tych 2 pkt ;)


Dopisze jeszcze, że ja mam 21 lat, Vathes 24, a Wodny jeszcze prawie 18 i jesteśmy raczej poważnymi osobami czyt. co drugie słowo to nie jest kura na TS^^

Specyfika naszej gry.. czyli kogo szukamy:
Wymagamy używania TS.
Sami możemy wszystkiego nie wiedzieć i wy też możecie czegoś nie wiedzieć ale szukamy osób ogarniających grę jak i swoją postać Mruga
Na dniach wrócimy do pracy, szkoły studiów i tym samym nasze godz. gry będą wieczorna tak mniej więcej 18-23 z tym, że czasami może być równo od 18 do 23 a czasami od 19 do 22 to z dnia na dzień będzie się ustalało w zależności od możliwości członków const.
Żeby było jasne szukamy ludzi sumiennych i systematycznych w swojej grze.. mnie nic nie będzie obchodziło, że ktoś NL 12h całą noc do świtu jak się nie pojawi na ustalone 2-3h nawet..

Jest jeszcze kilka rzeczy, które byłby wymagane np. podanie swojego gg ale to jak i omówienie kilku spraw to już z zainteresowanymi na TS ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2011, 12:48:27 am wysłana przez !Arczi »


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: -1

Odp: Mele CP x15
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 03, 2011, 08:02:30 am »
co macie wspolnego z fantastico ? i czy tworzycie tylko 1 cp wojow ? czy cos wiecej bedziecie chcieli klepnac?


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Mele CP x15
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 07, 2011, 12:49:46 am »
UP
Z fantastico mieliśmy kiedyś ally, a tu gramy jako jedno melee cp ;)