Witaj
Gość

Wątek: Dwa wazne dla mnie pytania.:P  (Przeczytany 2215 razy)

  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Dwa wazne dla mnie pytania.:P
« dnia: Grudzień 03, 2005, 10:20:42 am »
Witam. Wiem, ze wiele osob z tego forum gra na L2Paradise, wiez ufam ze uzyskam odpowiedz na nurtujace mnie pytania 8)

1)Do czego sluza zbierane medale, i te trzy rodzaje krysztalow....wiele osbob chce je kupowac wiec pokusa jest spora aby je sprzedac, zwlaszcza, ze poczatki sa trudne i z kasa sie nie przelewa :roll:

2)Dlaczego, dlaczego, dlaczego .#@%$. nie moge zapisywac recept do ksiazki??...kilikajac na nia 2 razy wyskakuje komunikat: "Item registration is irreversible....."

Wiem ze to o co pytam moze byc oczywiste dla wielu, ale jak kazdy z was kiedys zaczynam dopiero swoja przygade z L2, wiec prosze o wyrozumialosc
:wink:


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Dwa wazne dla mnie pytania.:P
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 03, 2005, 10:47:46 am »
1) medal słuyża do wymieniania na itemki u kotków. Glitering medal służy do zwiękrzania poziomu kolekcjonerskiego, dzięki temu uzyskuejsz dostęp do lepszych przedmiotów.
2) To nie jest l2j, wiec registerować sie nie da, musisz sie bawic w ten sposob (wkurzajace ok mozna wyeliminowac w ten sposob: poustawiaj sobie recepte, przyciski do klikania tak by pojawaial ci sie jeden na drugim - ssy leca jak ta lala :P )
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

Dwa wazne dla mnie pytania.:P
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 03, 2005, 10:47:57 am »
na razie niewiele grałem na paradise, ale za jeden rodzaj medali kupujesz potionki (te lepsze np greate swift attack potion, mana potion) Gliter (czy jakoś tak słóżą do jakiejś gry... jak sie wygra to podobno za te zwykłe mozna kupować np enchanty, ale to tylko wiem od kumpla, bo ja przegrałem  :P a trzecich jeszcze nie spotkałem.
A apropos księgi recept to jest zbugoawna, czyli poprostu nie działa:P (mozesz to zlookać na forum serva, gdzieś to tam pisało)
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Dwa wazne dla mnie pytania.:P
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 03, 2005, 10:49:10 am »
byłem szybszy :P
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

Dwa wazne dla mnie pytania.:P
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 03, 2005, 11:15:36 am »
Następnym razem ja będę  :P Danke za pochwałe :D
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Dwa wazne dla mnie pytania.:P
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 03, 2005, 11:18:14 am »
Eh to lipa z tymi receptami :( ....a powiedzcie (bo slyszalem ze tak) czy magazyn ma jakas okreslona pojemnosc? i czy mozna to jakos sprawdzic, bo wszystko w nim trzymam, w tym te cholerne recepty i jesli ma okreslona pojemnosc to moze sie zdarzyc ze w ktoryms momencie bede musial wszystkie te duperele nosic przy sobie :?

A w ogóle to maja to poprawic?..chodzi mi o zapisywanie recept, zrobia to czy juz tak bedzie cay czas?.


  • Wiadomości: 573

  • Pochwał: 19

  • Insane
Dwa wazne dla mnie pytania.:P
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 03, 2005, 11:26:24 am »
Paradise to C1-Beta takze ksiazka na recki nie bedzie dzialac.
A jezeli chodzi o WH to tak ma on okreslona pojemnosc.


  • Wiadomości: 650

  • Pochwał: 3

Dwa wazne dla mnie pytania.:P
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 03, 2005, 01:10:07 pm »
Warehouse ma pojemność 100, a u krasnoludów 120.



  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Dwa wazne dla mnie pytania.:P
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 03, 2005, 04:59:11 pm »
yyy..100?...100 czego, bo u siebie w wh mam samych Animal Bone prawie 500.


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 26

Dwa wazne dla mnie pytania.:P
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 03, 2005, 05:18:10 pm »
Animal bone sie odkladaja na stos czyli mozna powiedziec ze zajmuja jedno miejsce, tak samo jest ze wszystki8mi matsami. Lopatologicznie rzecz ujmujac mozesz wsadzic tyle zeczy, zeby 100 kwadracikow bylo zajetych


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Dwa wazne dla mnie pytania.:P
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 03, 2005, 05:58:28 pm »
Lopatologiczne odpowiedzi sa najlepsze i cenie je nawyzej bo zawsze daja odpowiedz na dane pytanie.. dzieki wielkie :D

----------

Plusy daje wszystkim bo kazdy chcial pomoc i pomogl. THX.