Witaj
Gość

Wątek: BD czy SK ?  (Przeczytany 6568 razy)

  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

    • http://www.www.pl
BD czy SK ?
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 12, 2006, 05:53:44 pm »
jezu co za offtopici :/ zamiast podpowiedziec chlopakowi to wy sie przekomarzacie i brudzicie posta :P
według mnie łatwiej sie exxpi i w ogóle gra SK ale dosc dobrze buffniętym, tyle, ze on praktycznie z daggerami nie ma szans bo trafia 1/100, a co do BD to jego sie robi dla buffkow (nie do pvp przynajmniej:P)  :twisted:
L2 Eternal Sin:
TH - 79
Gladiator - 80
SPS - 67 :P
OL - 78
AW - 80

|D!E ForeveR|GS nooooooooooobs|
DA ForeveR|

Na eternalu mnie spotkacie ^^, nick - Elria (TH):)

httpwww.purepwnage.commediateh_pwnerer-teh_noob_song.mp3


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

BD czy SK ?
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 12, 2006, 07:29:25 pm »
http://www.l2orphus.com/siegpvplist.php
sciagnij sobie stamtad filmik BD vs SK i zobaczysz ;]


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

    • http://www.www.pl
BD czy SK ?
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 13, 2006, 03:06:03 pm »
ale wiesz ur zalezy jaki serv, bo jesli jakis low rate to sie praktycznie jedna postacia gra wiec to juz zalezy od lubie nie lubie
L2 Eternal Sin:
TH - 79
Gladiator - 80
SPS - 67 :P
OL - 78
AW - 80

|D!E ForeveR|GS nooooooooooobs|
DA ForeveR|

Na eternalu mnie spotkacie ^^, nick - Elria (TH):)

httpwww.purepwnage.commediateh_pwnerer-teh_noob_song.mp3


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: 0

BD czy SK ?
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 15, 2006, 11:41:53 am »
No moze niewiesz ale np 1 sk bez bufow  np w varka moze sobie pomazyc o expieniu...  Jest Beznadzieja a powiedz mi jak wygraz z magiem rylt  moim sk jak juz tyle wiesz. Nieobraz sie ale na nightmare sie duzo zmienilo i wygrywam mase pvp zdaza mi sie z subami ale z magiem niema chu...
A bd jest szybki ma spory dmg i wlasne bufy...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
BD czy SK ?
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 15, 2006, 12:24:46 pm »
Z magiem malo kto wygra a jak mu wejdzie krytyk na mass to jest zgon na miejscu chociaz sa wyjatki.


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
BD czy SK ?
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 15, 2006, 10:54:28 pm »
dobrze sie expi ?? powariowaliscie ?! zagrajcie sobie na L2elite, wejdzcie do LOA i spróbujcie tam lvl wbic. Tam sami SPS kserzy chodzą. ZA cholere nie idzie lvla wbić. To jest najtrudniejsza postać do expienia jaką grałem (a grałem wieloma).
A do pvp. Hmm fajnie jest mieć co 2 cios missed target mimo bufów ^^ a zresztą zagrajcie na elite. To jest tank i nic wiecej (no chyba ze LS wejdzie)
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
BD czy SK ?
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 16, 2006, 12:06:47 am »
Lol jak sie jakimkolwiek DE ciezko expi to albo nie umiesz grac albo ktos zrobil sobie podobna marionetke do ciebie i bawil sie w VooDoo ze masz pecha takiego.Po cholere lazic do LoA jak sa katakumby/nekropolia lub ToI.Jak SK co drugi cios nie trafia to ty masz mowie fajnie.I mi nie pieprz ze na Elite jest ciezko bo niedawno sam na nim gralem z kumplem(okolo 3 tygodnie temu) wiec nie mow ze masz tam jakis hardcore.


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
BD czy SK ?
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 17, 2006, 11:43:42 pm »
na moim serwerze nie ma nekropolii ani katakumb niestety :/ tzn są ale są niedostępne :P słuchaj ja gram dłuuugo na elite i wiem jak jest. Idz na pvp 67lvl vs 67 lvl i zobaczysz nie będziesz trafiał. Wiem jak grać SK i to bardzo dobrze. Gwarantuje ci że nie będziesz trafiał szczególnei na takiego TH (nie miał włączone UE). Wpadnij, zobaczymy, przejdz sie do loa a gwarantuje ci że dłuuugo będziesz expił z racji że tam spellsingerzy ksują jak najęci (sam mam spellsingera i wiem coś o tym :P)
TOI mówisz ? Jeszcze gorzej, więcej KSują niż w LOA na samym koncu.
Muszę powiedzieć że noobkom sie fajnie tyłki kopie bo u nas SK ma stun shield, a stuny mu nawet częso wchodzą. Jak masz dostęp do L2elite to wpadnij a udowodnie ci żę nie zaexpisz powyzej 65 za dużo ...

aaa i żeby było jasne ja móięo serwerze C3 a nie C4 który od niedawna jest
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

BD czy SK ?
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 18, 2006, 12:06:10 am »
Cytat: DevouringOne
dobrze sie expi ?? powariowaliscie ?! zagrajcie sobie na L2elite, wejdzcie do LOA i spróbujcie tam lvl wbic. Tam sami SPS kserzy chodzą. ZA cholere nie idzie lvla wbić. To jest najtrudniejsza postać do expienia jaką grałem (a grałem wieloma).
A do pvp. Hmm fajnie jest mieć co 2 cios missed target mimo bufów ^^ a zresztą zagrajcie na elite. To jest tank i nic wiecej (no chyba ze LS wejdzie)


Skoro uważasz że SK się źle expi to zagraj OL'em. Faktycznie... DE nie są proste w obsłudze z racji dużej różnorodności użytecznych skilli, które trzeba umieć wykorzystać, jednak nie mów że źle się nim expi, powiedz że nie umiesz nim grać.
W walce PvP SK najważniejsze są debuffy i nuki. spróbuj wziąć sword of miracle w łapę i spróbuj się wtedy z nim pobawić. Tak na marginesie- TH to zły przyklad... na piratach jest mega przegięty (parz: zbugowany)
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
BD czy SK ?
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 18, 2006, 12:15:10 am »
tak, wiem nie musisz mnie pouczać jakbym noobem był ... nie wspomnialem o drainach i nukach, wiem ale kutwa używam ich :P wspomnailem zresztą o LS


ahaa to już wiem czemu nie trafiałem :P nie pomyślałem że może być zbugowany, ale serio coś mi sie to dziwne wydawało
co nei zmienia faktu że powyżej 65 sie trudno expi jeśli na serq gra dużo ludzi (nie przeczę, mobki kosi się fajnei z kubikami, ale naprawde można sie nieźle wkurwić jak już walisz tego draina, podbiegasz a tu mob leży i nawet dropów nie można podnieść, bo "dont try to steal"nie wspominając o tym że ja dostaję około 1/3 expa za moba, bo 2/3 leci do cholernego KSera. Po 10 mobku już człowieka nerwica łapie poprostu. Dlatego już mam dosyć expienia SK na tym serwerze!) ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
BD czy SK ?
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 18, 2006, 12:30:19 pm »
Zmien serwer...


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: 0

BD czy SK ?
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 20, 2006, 07:08:24 am »
Jak mozna grac na serwerze gdzie sa takie bugi i niedostepne pozycje na mapie,,, Gram sk jak wiekszosc wie zdosyc dlugo i loa kiedys sie fajnie expilo na karkis a teraz boziuu  4 osob musowo  mozesz isc expic tam ale na sam poczatek. Albo jak masz koo 70 to mozesz sic do goddared na antylopies  i kolo nich sie tam jesczze jakies kreca:D A co do th to niema problemu zucasz freeza i uciekasz widzisz ze wszedl to dajesz mu hexa powera  uciekasz caly czas i wysysasz az widzisz ze sie koles rozmysla  i frezza i role sieodwracja bo to ty go gonisz ....
no i pare rzeczy do tego ale mam nadzieje ze sam odkryjesz  ja wszystkiego nienapisze bo to takie zawodowe  tajemnice. Bo co by bylo kiedy kazdy by wiedziale co sk robi i wszyscy robili by to samo:D


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: 0

BD czy SK ?
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 20, 2006, 07:09:35 am »
Cytat: niuniusa
Jak mozna grac na serwerze gdzie sa takie bugi i niedostepne pozycje na mapie,,, Gram sk jak wiekszosc wie zdosyc dlugo i loa kiedys sie fajnie expilo na karkis a teraz boziuu  4 osob musowo  mozesz isc expic tam ale na sam poczatek. Albo jak masz koo 70 to mozesz sic do goddared na antylopies  i kolo nich sie tam jesczze jakies kreca:D A co do th to niema problemu zucasz freeza i uciekasz widzisz ze wszedl to dajesz mu hexa powera  uciekasz caly czas i wysysasz az widzisz ze sie koles rozmysla  i frezza i role sieodwracja bo to ty go gonisz ....
no i pare rzeczy do tego ale mam nadzieje ze sam odkryjesz  ja wszystkiego nienapisze bo to takie zawodowe  tajemnice. Bo co by bylo kiedy kazdy by wiedziale co sk robi i wszyscy robili by to samo:D
:oops:  usunie ktos ten replay  to?


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

...............
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 16, 2006, 04:56:06 pm »
jeżeli chodź o BD jest to najgorsza postać pod względem walki........ ma za slaby dmg i o defensywie nie wspomnę.... dance daja dużo lecz nie na tyle by z kimś konkurować na podobnym lvl z a grade.... za to expi sie świetnie bo każdy chce mieć BD w party.......co do suba sam wybrałem SE i był to taki średni pomysł..... bo postac ma świetnego draina dochodzącego do 7-8k dmg lecz to i tak nie jest postać na pvp tylko supportt a wiec polecam inne suby....||||||||||wracając do porównania BD z SK  trzeba pomyśleć przyszłościowo..... BD to słaba postać.... SK na bank jest lepsza chodź ją nie grałem ale znałem dużo SK i zachwalają sobie postać .... wybór należy do Ciebie  ale grając BD strasznie się zawiodłem więc nie popełniaj tego samego błędu ..........


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
BD czy SK ?
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 17, 2006, 12:18:01 pm »
ja gram BD jak już wcześniej pisałem i jestem zadowolonyna pvp może faktycznie nie jest najlepszy ale póki co jest 4/0 dla mnie :D cociaż nie jestem zwolennikiem pvp bo wole polatać po świecie i zwiedzać /te 4/0 to w samoobronie/--faktycznie w pt BD jest zajebisty ale i sam sobie doskonale radzi w ct--ktoś tu pisał wcześniej ze od 55lv+ ciężko sie expi BD ja jestem w trakcie robienia 74 lv i tu mi dojdzie jak wiecie sk vampirka wtedy to taki BD sam sobie może latać praktycznie gdzie chce :) ale każdy powinien wybierać postać jaka mu pasuje a nie co podpowiadają inny--ja naprzykład nie lubie grać magami :(





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
BD czy SK ?
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 17, 2006, 12:38:20 pm »
Moze bd nie jest silny ale Spectral Dancer owszem.Jedynie stunt lub bash/slam cos mu zrobi.Dance of Gorgon jest dosc silny a to nie paraliz tylko Fossilization(to samo co ma antek) a nie jestem pewien czy da sie to wyleczyc.


  • Wiadomości: 322

  • Pochwał: 4

BD czy SK ?
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 17, 2006, 01:25:33 pm »
Cytat: mussaszi
ktoś tu pisał wcześniej ze od 55lv+ ciężko sie expi BD ja jestem w trakcie robienia 74 lv


ekhm... solo ?
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen +20 Rogue
Hindemith Full C5