Witaj
Gość

Wątek: [L2J] Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}  (Przeczytany 68599 razy)

  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Wszystko gitara tylko na tym epilogu można itemy kopiować nie wiem jak niech ktoś z aureusu sie wypowie bo kupa bedzie jak tego nie zabezpieczą :D (A to zonk napewno powiedzą gmowi jak to robić xD)
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Wszystko gitara tylko na tym epilogu można itemy kopiować nie wiem jak niech ktoś z aureusu sie wypowie bo kupa bedzie jak tego nie zabezpieczą :D (A to zonk napewno powiedzą gmowi jak to robić xD)

To ciekawe, skąd wiesz, że na plikach, które posiadają można kopiować itemy?


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Tyr+pp aktywny szuka ogarnietego klanu ;]


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

  • Eldo
Wszystko gitara tylko na tym epilogu można itemy kopiować nie wiem jak niech ktoś z aureusu sie wypowie bo kupa bedzie jak tego nie zabezpieczą :D (A to zonk napewno powiedzą gmowi jak to robić xD)

To ciekawe, skąd wiesz, że na plikach, które posiadają można kopiować itemy?


mozna sprawdzalem....
jesli tego nie zabezpiecza serwer padnie po kilku tygodniach....


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Wszystko gitara tylko na tym epilogu można itemy kopiować nie wiem jak niech ktoś z aureusu sie wypowie bo kupa bedzie jak tego nie zabezpieczą :D (A to zonk napewno powiedzą gmowi jak to robić xD)

To ciekawe, skąd wiesz, że na plikach, które posiadają można kopiować itemy?


mozna sprawdzalem....
jesli tego nie zabezpiecza serwer padnie po kilku tygodniach....

ta sprawdziłeś, takie wałki przechodziły na c4 :P ale jeżeli poważnie mówisz, napisz mi na pm, zawsze chciałem spróbować takiego czita na jakimś hr
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

  • Eldo
Wszystko gitara tylko na tym epilogu można itemy kopiować nie wiem jak niech ktoś z aureusu sie wypowie bo kupa bedzie jak tego nie zabezpieczą :D (A to zonk napewno powiedzą gmowi jak to robić xD)

To ciekawe, skąd wiesz, że na plikach, które posiadają można kopiować itemy?


mozna sprawdzalem....


jesli tego nie zabezpiecza serwer padnie po kilku tygodniach....

ta sprawdziłeś, takie wałki przechodziły na c4 :P ale jeżeli poważnie mówisz, napisz mi na pm, zawsze chciałem spróbować takiego czita na jakimś hr

niestety nie znam Cie....
mama mowila zebym nic nie dawal nieznajomym ^^
google <-------- szukaj ;d


  • Wiadomości: 134

  • Pochwał: 0

Jak mówicie o kopiowaniu itemów to dawno to zostalo naprawione i ze szczgółami opisane administracji. Bug naprawiony.

A dziś wypuścili fajny filmik o serverku.
L2 Official Franz/Naia: Necro/Soultaker 76
L2 Official Franz/Naia: Spoil 70

TO JEST CZAD: http://www.lineage2.com/gd/
NEW ENGINE.

Lineage® II: Goddess of Destruction™, the largest ever content update to the immersive fantasy MMORPG of elite PvP combat, maximizes your fun. Fight in stylish and lively battles with new powerful classes and skills. Take your character to new heights with 14 more levels. Play time to achieve endgame level speeds up dramatically. New group features like the party match system and revamped group sizes and character.


  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

No i gitara nie me co się rozdrabniać do epilogue to działało ponoć jest naprawione i gitara. Takimi rzeczami nie należy się dzielić xD
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Z tego co widze to sporo GE startuje na plikach Freya. Dex który moooze wstanie, i czechgamers co juz jest ale jakby martwy to ich sprawa. Ludzie tu próbuja cos zrobic. Kłócic sie bedziemy jak wystaruje. Jeden chce mercedesa innemu maluch starcza. Najgorze jak gracz z aspiracjami na mercedesa chce grac na serwerze gma z aspiracjami malucha ale z ambicjami. Da sie to łatwo pogodzic. Gracz pro nazwijmy to niech idzie na serwer 6k+online i po m-cu srania pod siebie wróci z pokora i bedzie miał inne podejście. A GM z ambicjami niech próbuje zrobic serwer na którym jak bije moba to chce widziec spadajace hp a nie ogladac kreskówki i sie modlic o zycie. Powodzenia a kłotnie i wyzwiska zostawcie jak wystartuje.


  • Wiadomości: 134

  • Pochwał: 0

L2 Official Franz/Naia: Necro/Soultaker 76
L2 Official Franz/Naia: Spoil 70

TO JEST CZAD: http://www.lineage2.com/gd/
NEW ENGINE.

Lineage® II: Goddess of Destruction™, the largest ever content update to the immersive fantasy MMORPG of elite PvP combat, maximizes your fun. Fight in stylish and lively battles with new powerful classes and skills. Take your character to new heights with 14 more levels. Play time to achieve endgame level speeds up dramatically. New group features like the party match system and revamped group sizes and character.


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Zapomiałem linka wrzucić.

http://www.own3d.tv/video/74404/l2asylum
slyszalem z ten filmik nie jest jeszcze skonczony wiec po jakiego wala dales juz ten link tutaj ?? to ze masz dostep do dzialu testowego gdzie byl zamieszczony link nie znaczy ze all musisz od razu przekopiowywac na inne fora
Pozdro


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

O serwer jeszcze nie ruszył a zaczynaja sie zwarcia. Czytałem posty przed połaczeniem serwerów w których sie oskarzacie kto do czego miał dostep i jak kobinował. Teraz znów zaczynacie? Admini serwera wescie ograniczcie uprawnienia, zaproscie na rozmowe osoby z dostepem do wewnetrznych tematów i nie róbcie sobie antyreklamy. Czekam na start waszego serwera ale jak jeszcze raz zobacze wzmianke że ktos do czegos miał dostep i coś zrobił to stwierdze ze tak samo bedzie po starcie i niektórzy dostana prezenty a reszta bedzie za owieczki robic. Powodzenia. A film jest interesujacy obrazuje lokacje i Bosy bez zbednych bajerów.


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

seba289 - filmik wrzucony jest w dziale ogólnym, nie tylko dla Testerów - więc po co się spinasz? ; )


  • Wiadomości: 108

  • Pochwał: 0

  • Agita
Ale forum nie za bogate:/

Slyszy sie, ze duzo klanow idzie tam grac, tylko szkoda, ze ow klany chociaz nie napisza w jakims topicu ze zamiezaja tam grac.
Kolejne dolaczajace klany sprowadzaja kolejne, taki efekt domina, a tak cisza i gdybym nie mial prywatnego info nic by nie bylo wiadomo :/
Lionna official - Amoniac: WC/Necro {noble / 1xhero} - Gorillaz
Wrath 12x - Roz.qr.wiator - WC/SH {noble / 9xhero} - Sentinels/NeoMoon/LIquid
L2Reloaded 15x - Primeval - WC/SH {noble / 2x hero} - AnimalCruelty
Best times ever!


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

seba289 - filmik wrzucony jest w dziale ogólnym, nie tylko dla Testerów - więc po co się spinasz? ; )
na samym poczatku link byl zamieszczony tylko w dziale dla testerow aczkolwiek moge sie mylic za co sorka :)


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Ale forum nie za bogate:/

Slyszy sie, ze duzo klanow idzie tam grac, tylko szkoda, ze ow klany chociaz nie napisza w jakims topicu ze zamiezaja tam grac.
Kolejne dolaczajace klany sprowadzaja kolejne, taki efekt domina, a tak cisza i gdybym nie mial prywatnego info nic by nie bylo wiadomo :/

Forum nie za bogate bo do startu serwera zostało jeszcze około miesiąca, większość ludzi zaczyna dopiero rejestrować się i spamować tydzień przed startem(a nawet i dzień).

Klany tak samo, nie składają jeszcze prezentacji, gdyż nie są w 100% pewni czy tu będą grać bo jak już mówiłem do startu jeszcze kawałek czasu :)


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

Nie spodziewaj się, że forum będzie super rozwinięte. Na razie korzystają z niego głównie Testerzy, którzy piszą o błędach. Serwer nie wiadomo kiedy startuje, na pewno nie szybciej niż w ciągu miesiąca - więc na razie wyluzuj ;)


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

co do filmu imo nie powinny one tak wygladac na zasadzie pokazania co jest albo kolo na fenrirze se sedzi w fogu... szybka nuta + przedstawienie infa typu raty, link do strony wiekszosc graczy badz klany raczej taki fylm nie zmobilizuje do wbicia...
Sunrise Festival 2010 Day 2 - Ben Gold - 51:30min = In Trance We Trust...

DragonNetwork ~ Nightmare 30x ~ aVatars & v3 | Supreme ~ Nanaki 15x ~ aVatars | DEX ~ 4x ~ OOWW |     Azure ~ Celes 7x ~ W-q-rwiacze & Betrayal l RPG ~ 30x ~ aVatars  | DEX ~ Arion 4x ~ OOWW
 | Asterios.tm ~ Argos 5x ~ OOWW ~ htRs Team |

nicks: Diablos | aDv | Redbox | ForTheSugarDaddy ...


http://www.own3d.tv/user/macris-007



  • Wiadomości: 134

  • Pochwał: 0

Co mnie tam filmik ważne, że wiekszość kalnów się szykuje na serwer i przyszli ludzie z Cerba, bo coś tam padło na Cerbie :). I szykuje się wyśmienity online :). Z czech tez ludzie wbili na testy wiec zewsząd ludzie wbijają i naprawdę ciekawie jest.
L2 Official Franz/Naia: Necro/Soultaker 76
L2 Official Franz/Naia: Spoil 70

TO JEST CZAD: http://www.lineage2.com/gd/
NEW ENGINE.

Lineage® II: Goddess of Destruction™, the largest ever content update to the immersive fantasy MMORPG of elite PvP combat, maximizes your fun. Fight in stylish and lively battles with new powerful classes and skills. Take your character to new heights with 14 more levels. Play time to achieve endgame level speeds up dramatically. New group features like the party match system and revamped group sizes and character.


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
nie ma terminu startu a chcecie by sie klany deklarowały  hahaha
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

nie ma terminu startu a chcecie by sie klany deklarowały  hahaha

true...
Sunrise Festival 2010 Day 2 - Ben Gold - 51:30min = In Trance We Trust...

DragonNetwork ~ Nightmare 30x ~ aVatars & v3 | Supreme ~ Nanaki 15x ~ aVatars | DEX ~ 4x ~ OOWW |     Azure ~ Celes 7x ~ W-q-rwiacze & Betrayal l RPG ~ 30x ~ aVatars  | DEX ~ Arion 4x ~ OOWW
 | Asterios.tm ~ Argos 5x ~ OOWW ~ htRs Team |

nicks: Diablos | aDv | Redbox | ForTheSugarDaddy ...


http://www.own3d.tv/user/macris-007



  • Wiadomości: 134

  • Pochwał: 0

Hmm, jednak zaczynają się pierwsze deklaracje:

1. CLAN REMEDY
2. CLAN TEMPLARS
3. CLAN FANTASTICO
4. CLAN BMF
5. CLAN ISTHARI
6. CLAN BANICI
7. CLAN Einhasad Templars
8. CLAN HEAVEN

Sądze, ze to nie wszystko.

To co znalazłęm na pierszy rzut ona na forum L2Asylum.
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2011, 12:57:57 pm wysłana przez ONYX2 »
L2 Official Franz/Naia: Necro/Soultaker 76
L2 Official Franz/Naia: Spoil 70

TO JEST CZAD: http://www.lineage2.com/gd/
NEW ENGINE.

Lineage® II: Goddess of Destruction™, the largest ever content update to the immersive fantasy MMORPG of elite PvP combat, maximizes your fun. Fight in stylish and lively battles with new powerful classes and skills. Take your character to new heights with 14 more levels. Play time to achieve endgame level speeds up dramatically. New group features like the party match system and revamped group sizes and character.


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Oo a gdzie znalazles info o Bmf ??


  • Wiadomości: 81

  • Pochwał: 0

Mam nadzieje że Asyluma uda się też zareklamować w innych rajach bo gra tylko z Polakami jest nieraz męcząca każdy wie o co chodzi. Im większa społeczność międzynarodowa tym lepiej dla nas wszystkich.
Tylko (L)

Piszę poprawnie po Polsku. Znaczy staram się :D



  • Wiadomości: 134

  • Pochwał: 0

Oo a gdzie znalazles info o Bmf ??

Pisał ktoś na forum ze grali na Czechu i była lipa i czekaja na start tego serwa.
L2 Official Franz/Naia: Necro/Soultaker 76
L2 Official Franz/Naia: Spoil 70

TO JEST CZAD: http://www.lineage2.com/gd/
NEW ENGINE.

Lineage® II: Goddess of Destruction™, the largest ever content update to the immersive fantasy MMORPG of elite PvP combat, maximizes your fun. Fight in stylish and lively battles with new powerful classes and skills. Take your character to new heights with 14 more levels. Play time to achieve endgame level speeds up dramatically. New group features like the party match system and revamped group sizes and character.