Witaj
Gość

Wątek: [L2J] Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}  (Przeczytany 69228 razy)

  • Wiadomości: 432

  • Pochwał: 0

  • Forza Inter
Przegladam forum tego servera i kurwa rece opadaja... Co za cymbaly sie tam udzielaja...


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

większość z tego forum  :oops:


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Oo a gdzie znalazles info o Bmf ??

Pisał ktoś na forum ze grali na Czechu i była lipa i czekaja na start tego serwa.

bmf zwiedza kazdy lowrejt polski, wiec to logiczne ze wpadną. pograja, wyfarmia kilka smoków, reszta dogoni, oni powiedzą że nuda, quitną, zostaną 3 kiepskie klany na serwie, nie bedzie co robić, all quit, server down. ~3,5 miesiąca daje :P
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Oo a gdzie znalazles info o Bmf ??

Pisał ktoś na forum ze grali na Czechu i była lipa i czekaja na start tego serwa.

bmf zwiedza kazdy lowrejt polski, wiec to logiczne ze wpadną. pograja, wyfarmia kilka smoków, reszta dogoni, oni powiedzą że nuda, quitną, zostaną 3 kiepskie klany na serwie, nie bedzie co robić, all quit, server down. ~2 miesiące daje :P

Spoko też jestem optymistą



Nie, żeby serwer był zły czy coś po prostu jest przeciętny. Udawanie, że Freya, h5 itd. są głupie nie jest fajnie. To takie zamknięcie drzwi na możliwości tym samym ukrycie ... braku zbalansowanych plików(wyższe kroniki).





Sorki, ale w takim świecie żyjemy, świecie konkurencji a Wy nie macie nic co by stawiało was na wyższym poziomie. Serwer ten przypomina Low Rate, który kiedyś Ryane prezentował polski(średnie pliki, taka fioletowa stronka, padł po roku~~)
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Serwer ten przypomina Low Rate, który kiedyś Ryane prezentował polski(średnie pliki, taka fioletowa stronka, padł po roku~~)

Nie przypominam sobie bym kiedykolwiek prezentowal tutaj jakis polski serwer :) Musiales mnie chyba z kims pomyslic, bo w tym dziale jedyna moja prezentacja byla prezentacja serwera od Evilusa.

Asylum z pewnoscia lepiej sie prezentuje od innych serwerow, ale moim zdaniem zrobili duzy blad stawiajac to na GE. Nie wiem czemu wszyscy uwazaja, ze Freya jest gorsza. Ciekawe co bedzie jak na l2j pojawi sie H5...


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Mowa o l2rox jak mniemam, niezły był.

Skoro to coś ma chodzić na epilogu, a nie na głupiej freyi - będzie trzeba obadać. :>


  • Wiadomości: 108

  • Pochwał: 0

  • Agita
Same usprawnienia z frei sa dobre, brak ciezaru spirit ore, summony ze spirit ore i kilka innych opcji umilajacych gre.
Lionna official - Amoniac: WC/Necro {noble / 1xhero} - Gorillaz
Wrath 12x - Roz.qr.wiator - WC/SH {noble / 9xhero} - Sentinels/NeoMoon/LIquid
L2Reloaded 15x - Primeval - WC/SH {noble / 2x hero} - AnimalCruelty
Best times ever!


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

Same usprawnienia z frei sa dobre, brak ciezaru spirit ore, summony ze spirit ore i kilka innych opcji umilajacych gre.

Może jestem staromodny, ale każde uproszczenie gry jest dla mnie jej niszczeniem.
Więcej ułatwień = gorsze l2, i to działa już od paru kronik ;<

Ja to bym z l2 najchętniej wywalił vitality system (albo mocno go zmienił, żeby nie dało się go tak łatwo odnawiać), wywalił shadow/common itemy, wywalił buffera do 75 lvlu i wiele innych, ale to tylko moje zdanie i troche offtopowe, więc się nie będę wkręcał i rozpisywał ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Serwer ten przypomina Low Rate, który kiedyś Ryane prezentował polski(średnie pliki, taka fioletowa stronka, padł po roku~~)

l2rox

Mowa o l2rox jak mniemam, niezły był.

Skoro to coś ma chodzić na epilogu, a nie na głupiej freyi - będzie trzeba obadać. :>



Nie przypominam sobie bym kiedykolwiek prezentowal tutaj jakis polski serwer :) Musiales mnie chyba z kims pomyslic, bo w tym dziale jedyna moja prezentacja byla prezentacja serwera od Evilusa.

Asylum z pewnoscia lepiej sie prezentuje od innych serwerow, ale moim zdaniem zrobili duzy blad stawiajac to na GE. Nie wiem czemu wszyscy uwazaja, ze Freya jest gorsza. Ciekawe co bedzie jak na l2j pojawi sie H5...


fixed, mój błąd

już jest 1 polski serwer z h5 :)
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Sory ale nie chce mi się czytać 9 stron pełnych QQ i wróżenia serwerowi więc zapytam czy jest już otwarta Beta dla wszystkich??


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 0

Będzie podobno otwarta beta na początku marca.
Waitin' for : www.l2asylum.com


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 1

Będzie podobno otwarta beta na początku marca.
Kolejna niepotwierdzona plota.


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 0

Tak no i co z tego ? Napisałem 'podobno'.
Waitin' for : www.l2asylum.com


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 1

No to najpierw ogarnij czy to prawda, zanim cos znow napiszesz co "podobno" bedzie prawda


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Nie będzie żadnej open bety. Tylko zamknięta a potem serwer on.


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 1

Nie będzie żadnej open bety. Tylko zamknięta a potem serwer on.

Czyli dla mnie to troche pomyłka... Moim zdaniem Open Beta to też jakaś część reklamy...
EU Retail - Franz - 2007-2009 - sold

01.04.2011 - L2Ex x5

81 EE - Sold


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

Nie będzie żadnej open bety. Tylko zamknięta a potem serwer on.

Czyli dla mnie to troche pomyłka... Moim zdaniem Open Beta to też jakaś część reklamy...

Podpinam się pod post ;p
btw, moim zdaniem Open będą - chociaż tydzień ;p


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

jak nie zrobia open bety to nie wroze dobrze temu serwerowi, pare godzin gry na zamknietej becie jest baaardzo zawiedziny, duzo skili, animacje skili dzialaja zle, nieprawidlowo, kamelole niedopracowane jak na interludzie i postac blokujaca sie na prostej drodze w miescie (geodata). Administracja ma jeszcze duzo do naprawiania plikow, a testerow za duzo nie maja wiec ciezko im bedzie to naprawic bez open bety.


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

kamelole niedopracowane jak na interludzie

o kurwa na jakim ty grales ze byly kamalole?


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

jak nie zrobia open bety to nie wroze dobrze temu serwerowi, pare godzin gry na zamknietej becie jest baaardzo zawiedziny, duzo skili, animacje skili dzialaja zle, nieprawidlowo, kamelole niedopracowane jak na interludzie i postac blokujaca sie na prostej drodze w miescie (geodata). Administracja ma jeszcze duzo do naprawiania plikow, a testerow za duzo nie maja wiec ciezko im bedzie to naprawic bez open bety.

Ciekawe info, naprawdę, pliki mają do dupy a na IT latały kamalole. To brzmi wiarygodnie!


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

jak nie zrobia open bety to nie wroze dobrze temu serwerowi, pare godzin gry na zamknietej becie jest baaardzo zawiedziny, duzo skili, animacje skili dzialaja zle, nieprawidlowo, kamelole niedopracowane jak na interludzie i postac blokujaca sie na prostej drodze w miescie (geodata). Administracja ma jeszcze duzo do naprawiania plikow, a testerow za duzo nie maja wiec ciezko im bedzie to naprawic bez open bety.

Ale że.. No dobra, tym razem się nie wysilę z odpowiedzią, więc tylko:

o.O


  • Wiadomości: 134

  • Pochwał: 0

I dlatego pewnie kochani nie macie podanej daty startu !!! :) tak wiec poczekacie, aż to pewnie gracze testerzy zdecydują, że to co newralgiczne działa i wtedy warto startować. Ci co mają dostęp do czesci forum dla Testerów wiedzą o czym mówie.

A do tej pory proszę zająć się serwerem DEX, który niebawem startuje :) hehehe.

Dodatkowo z tego co widzę to nie adminiestacja L2Asylum zamiesciła rekalmę serwera tylko Adminitracja tego FORUM za wcześnie, więc teraz sobie poczekacie.

//Nie ładnie zapraszać na inne serwery... 5%
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2011, 02:22:58 pm wysłana przez Kamal »
L2 Official Franz/Naia: Necro/Soultaker 76
L2 Official Franz/Naia: Spoil 70

TO JEST CZAD: http://www.lineage2.com/gd/
NEW ENGINE.

Lineage® II: Goddess of Destruction™, the largest ever content update to the immersive fantasy MMORPG of elite PvP combat, maximizes your fun. Fight in stylish and lively battles with new powerful classes and skills. Take your character to new heights with 14 more levels. Play time to achieve endgame level speeds up dramatically. New group features like the party match system and revamped group sizes and character.


  • Wiadomości: 711

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Same usprawnienia z frei sa dobre, brak ciezaru spirit ore, summony ze spirit ore i kilka innych opcji umilajacych gre.

Może jestem staromodny, ale każde uproszczenie gry jest dla mnie jej niszczeniem.
Więcej ułatwień = gorsze l2, i to działa już od paru kronik ;<

Ja to bym z l2 najchętniej wywalił vitality system (albo mocno go zmienił, żeby nie dało się go tak łatwo odnawiać), wywalił shadow/common itemy, wywalił buffera do 75 lvlu i wiele innych, ale to tylko moje zdanie i troche offtopowe, więc się nie będę wkręcał i rozpisywał ;)

Dodam jeszcze umieszczenie książek potrzebnych do nauki skilli >40lvlu w shopach to też ułatwienie psujące grę.
Jesteś starym graczem, który grał  na starych kronikach, najprawdopodobniej na retailu lub prywatnym l2off.
Doceniasz wyzwanie jakie rzucała ta gra graczom i satysfakcję z osiągnięć w grze.
Gra była ciekawa, bo zawierała różnorodne elementy.
Niestety, większość tutejszych graczy grających na l2j liczy tylko na łatwy grind i itemy, potem czytasz: "Mam już 85lvl i full itemy. Co mam robić dalej?"
NCSoft to komercyjna firma, ułatwiają tę grę licząc, że przyciągną właśnie taki rodzaj graczy.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 134

  • Pochwał: 0

Dlatego popierając Was powiem tak:

Ludwiku Dorn i Sabo nie idzcie ta drogą :): http://www.youtube.com/watch?v=VTBjyhMZj9I

Tym cytatem wesołym: Gracze nie idźcie tą drogą.  FREYA  - to ZŁO !!! Tylko GE lub Interlude ma normalną rozgrywkę.
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2011, 11:53:20 am wysłana przez ONYX2 »
L2 Official Franz/Naia: Necro/Soultaker 76
L2 Official Franz/Naia: Spoil 70

TO JEST CZAD: http://www.lineage2.com/gd/
NEW ENGINE.

Lineage® II: Goddess of Destruction™, the largest ever content update to the immersive fantasy MMORPG of elite PvP combat, maximizes your fun. Fight in stylish and lively battles with new powerful classes and skills. Take your character to new heights with 14 more levels. Play time to achieve endgame level speeds up dramatically. New group features like the party match system and revamped group sizes and character.


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

bedac na serwerze nie widzialem tam za duzo osob i pewnie za duzej ilosci testerow nie maja skoro takie skille jak trick/switch, rush, real target, stigma nie dzialaja poprawnie to pewnie duzo wazniejszych skilli nie dziala, wiec kto moze niech wbija na ta close bete i testuje skille bo administracja raczej zajmuje sie poprawnie dzialajacymi/wygladajacymi miejscowkami 80+, niz skillami