Witaj
Gość

Wątek: [L2J] Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}  (Przeczytany 69221 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Switch/Trick używałeś na postacie 85 lvl..? Jest to skill nieenchantowalny, więc nie podbijesz lvlu skilla z 74 do wyższego za pomocą enchantu - co za tym idzie, skill z 74 nie wejdzie w postać 85. Tak samo jakby spamować silencem od np. sh z 74 i płakać, że nie wchodzi. :P

To, że Stigma i Real Target nie mają tam 100% to już słyszę po raz kolejny, co dla mnie jest dziwne, ale nie powiem czy to prawda, bo sam nie sprawdzałem. Jak rozumiesz słowo Rush nie działa? Nie da się kogoś z zergować/przejechać się po kimś? :D
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Stigma i real powinny mieć 100% land rate, bynajmniej na GE


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

  • Gladi
Stigma i real powinny mieć 100% land rate, bynajmniej na GE
Zaprzeczyłeś sam sobie i to w 1 zdaniu.


  • Wiadomości: 134

  • Pochwał: 0

bedac na serwerze nie widzialem tam za duzo osob i pewnie za duzej ilosci testerow nie maja skoro takie skille jak trick/switch, rush, real target, stigma nie dzialaja poprawnie to pewnie duzo wazniejszych skilli nie dziala, wiec kto moze niech wbija na ta close bete i testuje skille bo administracja raczej zajmuje sie poprawnie dzialajacymi/wygladajacymi miejscowkami 80+, niz skillami

To dlaczego nie opiszesz o tym na forum L2Asylum w dzile Test Board skoro masz dostęp do serwera? Sądzę, że nawet tu nie zagląda administracja.
L2 Official Franz/Naia: Necro/Soultaker 76
L2 Official Franz/Naia: Spoil 70

TO JEST CZAD: http://www.lineage2.com/gd/
NEW ENGINE.

Lineage® II: Goddess of Destruction™, the largest ever content update to the immersive fantasy MMORPG of elite PvP combat, maximizes your fun. Fight in stylish and lively battles with new powerful classes and skills. Take your character to new heights with 14 more levels. Play time to achieve endgame level speeds up dramatically. New group features like the party match system and revamped group sizes and character.


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

zapisauje a potem wrzuce im na forum wszystkie bugi, nie bede pisac co 10 min z kolejnym bugiem, a co do switch trick to nie ze nie wchodzi tylko animacje sa zwalone ze po uzyciu nie da sie ruszyc, cos takiego wystepuje, a rush z 1 lub 2 profki u berka mozesz zrobic 3x animacje podczas 1 rusha i przez chwile nie mozna go targetnac po rushu, dziwnie to brzmi ale smiesznie wyglada. A probowaliscie wejsc do cata ? tez smiesznie to wyglada xD
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2011, 02:06:34 pm wysłana przez omgrotflman »


  • Wiadomości: 134

  • Pochwał: 0

No i bardzo fajnie.

Ale mówiąc, ze co 10 min nie bedziesz pisać postów, a tu piszesz je co 10 min :) opisujac dokładnie to troszke dziwne.  Ale jak to wrzucisz na forum L2Asylum to git, ta informacja im sie przyda.

Oni i tak nie planują szybkiego startu z tego co rozmawiałem i zbierają teraz bugi i wrzucaja do jednego koszyka oraz sukcesywnie poprawiają to na drugim serwerze, do którego nie mają gracze dostępu.

A dzięki właśnie graczom jest szansa znacznie większa, że serwer bedzie coraz lepszy.

Robisz porostu dobrą robotę pomagając L2Asylum.
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2011, 02:24:14 pm wysłana przez ONYX2 »
L2 Official Franz/Naia: Necro/Soultaker 76
L2 Official Franz/Naia: Spoil 70

TO JEST CZAD: http://www.lineage2.com/gd/
NEW ENGINE.

Lineage® II: Goddess of Destruction™, the largest ever content update to the immersive fantasy MMORPG of elite PvP combat, maximizes your fun. Fight in stylish and lively battles with new powerful classes and skills. Take your character to new heights with 14 more levels. Play time to achieve endgame level speeds up dramatically. New group features like the party match system and revamped group sizes and character.


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Stigma i real powinny mieć 100% land rate, bynajmniej na GE
Zaprzeczyłeś sam sobie i to w 1 zdaniu.

przynajmniej * , ale się czepiasz koleś


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

z tego co gm mi mowil to chca postawic serwer w polowie marca, a chca go postawic bez open bety, czyli po close becie, a mysle ze garstka testerow nie wykryje tyle bugow ile by wbile osob na open bete.


  • Wiadomości: 134

  • Pochwał: 0

Ja mam informację, którą napisał na forum L2Asylum Administrator nie GM:

"we are planning to open our server when we fix all major bugs"

Więc serwer wstanie jak usuną newragiczne bugi i nie słyszałem, że serwer ma wstać w połowie marca.
L2 Official Franz/Naia: Necro/Soultaker 76
L2 Official Franz/Naia: Spoil 70

TO JEST CZAD: http://www.lineage2.com/gd/
NEW ENGINE.

Lineage® II: Goddess of Destruction™, the largest ever content update to the immersive fantasy MMORPG of elite PvP combat, maximizes your fun. Fight in stylish and lively battles with new powerful classes and skills. Take your character to new heights with 14 more levels. Play time to achieve endgame level speeds up dramatically. New group features like the party match system and revamped group sizes and character.


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

Same usprawnienia z frei sa dobre, brak ciezaru spirit ore, summony ze spirit ore i kilka innych opcji umilajacych gre.

Może jestem staromodny, ale każde uproszczenie gry jest dla mnie jej niszczeniem.
Więcej ułatwień = gorsze l2, i to działa już od paru kronik ;<

Ja to bym z l2 najchętniej wywalił vitality system (albo mocno go zmienił, żeby nie dało się go tak łatwo odnawiać), wywalił shadow/common itemy, wywalił buffera do 75 lvlu i wiele innych, ale to tylko moje zdanie i troche offtopowe, więc się nie będę wkręcał i rozpisywał ;)

Dodam jeszcze umieszczenie książek potrzebnych do nauki skilli >40lvlu w shopach to też ułatwienie psujące grę.
Jesteś starym graczem, który grał  na starych kronikach, najprawdopodobniej na retailu lub prywatnym l2off.
Doceniasz wyzwanie jakie rzucała ta gra graczom i satysfakcję z osiągnięć w grze.
Gra była ciekawa, bo zawierała różnorodne elementy.
Niestety, większość tutejszych graczy grających na l2j liczy tylko na łatwy grind i itemy, potem czytasz: "Mam już 85lvl i full itemy. Co mam robić dalej?"
NCSoft to komercyjna firma, ułatwiają tę grę licząc, że przyciągną właśnie taki rodzaj graczy.

Też się zgadzam z tymi książkami. I myśle, że właśnie takim graczem jestem ;p

z tego co gm mi mowil to chca postawic serwer w polowie marca, a chca go postawic bez open bety, czyli po close becie, a mysle ze garstka testerow nie wykryje tyle bugow ile by wbile osob na open bete.

Ale dostanie się do close bety to nie jest wielki problem, więc ten close równie dobrze można nazwać open betą ;)


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Na closed wbije ten, któremu się chce coś sprawdzić, pomóc w testach, ew. poszukać jakichś cheatów i wykorzystać wraz z kumplami na live ; na open wbije ten, co chce sobie zobaczyć tylko jak to wygląda i pobić się ze znajomymi na arenie.


  • Wiadomości: 134

  • Pochwał: 0

Tak czytam na stronie i na forum www.l2asylum.com i widzę, że chyba bedą dwa serwery pod szyldem L2Asylum, ale nie jestem pewny.

L2 Official Franz/Naia: Necro/Soultaker 76
L2 Official Franz/Naia: Spoil 70

TO JEST CZAD: http://www.lineage2.com/gd/
NEW ENGINE.

Lineage® II: Goddess of Destruction™, the largest ever content update to the immersive fantasy MMORPG of elite PvP combat, maximizes your fun. Fight in stylish and lively battles with new powerful classes and skills. Take your character to new heights with 14 more levels. Play time to achieve endgame level speeds up dramatically. New group features like the party match system and revamped group sizes and character.


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

  • stary wyjadacz
dochodzi ekipa z L2Certus. Bedzie Asylum low rate i Certus L2off Interlude Mid Rate


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Na closed wbije ten, któremu się chce coś sprawdzić, pomóc w testach, ew. poszukać jakichś cheatów i wykorzystać wraz z kumplami na live ; na open wbije ten, co chce sobie zobaczyć tylko jak to wygląda i pobić się ze znajomymi na arenie.
mylisz sie, ja bym sobie wbił chetnie na open potestować skille etc, ale nie chce mi sie rejestrować na forum, potem kontaktowac przez maila etc, na open becie sciagasz system i sie logujesz, co trwa krócej

no i widze ze zaczyna nam poważny gracz rosnąć :P
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Tak tu piszecie o bmf gadalem z gosciem co u nich gral i mowil mi ze bmf sie rozpadlo  nie wiem czy to w 100% prawda ...jezeli chodzi o dex to freya i bedzie fail czechgamers to juz fail  zobaczymy co ztym asylumem ,,,ja tam wole poczekac dluzej niz potem jeczec ze mam lagi albo widze moby z cata na forest of mirrors

Chialem zmodyfikowac moja opinie na temat bmf iz bmf istnieja dalej tylko nie sa to te same bmf informacja zaciagnieta od muhamedcabo ;p
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2011, 10:44:45 pm wysłana przez Pudel »


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

widze moby z cata na forest of mirrors
Takie coś to tu na pewno się znajdzie, wątpię że od pierwszej edycji (ten 100 online) tak wiele w plikach się zmieniło.


  • Wiadomości: 134

  • Pochwał: 0

O ile mi wiadomo Dementia miała ok. 1000 online na serwie :). A teraz w zespole jest kilka sewerów i zarazem 3 zespoły ludzi, którzy działają wspólnie. I już z tego co wiemy będą dwa serwery. Jeden serwer wstanie na plikach L2Off :), więc raczej na tym jednym nie bedzie bugów :). Bo l2dc czy l2j to wiadomo, ze wymaga dopracowania.
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2011, 05:11:36 pm wysłana przez ONYX2 »
L2 Official Franz/Naia: Necro/Soultaker 76
L2 Official Franz/Naia: Spoil 70

TO JEST CZAD: http://www.lineage2.com/gd/
NEW ENGINE.

Lineage® II: Goddess of Destruction™, the largest ever content update to the immersive fantasy MMORPG of elite PvP combat, maximizes your fun. Fight in stylish and lively battles with new powerful classes and skills. Take your character to new heights with 14 more levels. Play time to achieve endgame level speeds up dramatically. New group features like the party match system and revamped group sizes and character.


  • Wiadomości: 81

  • Pochwał: 0

Podoba mi się to co się dzieje na Asylumie bo w końcu Polacy się dogadują mają już troszkę ludzi do pracy nad serwerem. Mam nadzieje że ten projekt szybko nie upadnie i będzie się rozwijał każdego dnia że nie padnie szybko tylko zapiszę się jako jeden z najlepszych Polskich serwerów ( Bez przekrętów, Komuny na forum, Mega Donatów itp)

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2011, 10:00:46 pm wysłana przez Tumulec »
Tylko (L)

Piszę poprawnie po Polsku. Znaczy staram się :D



  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Na głównej stronie pojawił się pasek Development progress  na którym widnieje 68/100. Mam nadzieje że podskoczy dziś chociaż do 70 :)


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

  • Eldo
Rekrutacja do klanu Fantastico

http://camox.pl/fantastico/index.php


  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: -1

  • --- Mephisto ---
    • ATB
Ciekawi mnie ten mid rate interlude,będzie to l2 off? Ma ktoś więcej informacji?


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 0

Tak pliki będą official, na forum serwera jest ankieta jakie mają być rate.
Waitin' for : www.l2asylum.com


  • Wiadomości: 96

  • Pochwał: 0

l2off na asylum ? interlude?
playaction.pl - wszystko czego potrzebujesz do swojej konsoli :)


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Imho jak wystartują do połowy marca to coś z tego wyjdzie, bo jeżeli nie to jedyna jakaś przemyślana opcja to końcówka kwietnia, kilka tyg. po starcie ex'a.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

Czyli z tego co rozumiem, dzięki połączeniu z teamem Certusa, będą 2 serwery? Interlude z offowymi plikami i epilogue x7 tak jak mialo byc?