Witaj
Gość

Wątek: [L2J] Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}  (Przeczytany 68597 razy)

  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 01, 2011, 11:54:10 am »
Nauczycie sie kiedys czytac? WYPIER**** na forum serwera z takimi pytaniami.... juz z 3x pisale bylo w tym temacie ze bedzie bodajze 15 sec ....

nie wiem czemu sie ludzie jaraja tym slh, z tego co widzialem na lancerze to padl taki 3 razy i nawet mu ten steal nie pomagal  :shock:

Ja nawet wole serwer z online 1-2k, teraz siedze an lancerze a siege na giran wyglada tak, ze sa takie lagi ze zamku nei da sie przejac ^^
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2011, 11:56:40 am wysłana przez Szakalaka »


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #76 dnia: Luty 01, 2011, 12:03:18 pm »
Przecież online 1-2k to idealna sprawa, po co więcej? : )

Drezyna, a jeżeli nie umiesz czytać co ludzie przedtem pisali to:
http://l2asylum.com/board/viewtopic.php?f=18&p=65#p65
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2011, 12:06:38 pm wysłana przez Hesser »


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 01, 2011, 02:49:57 pm »
Nie wiem, szczerze mi to powiewa kolo -_-' :D 20 to nie 100 xa0x0a0x Ja bylem i powiem ze jak na 5D to wrazenia niemilosiernie -_-' ^^ Naprawde goraco polecam : )

//10% - zwolnij

@co do serwa to ladne macie plany, zobaczymy jak to bedzie.

Jak juz sypiecie %%% na lewo i prawo to chociaz "bys" napisal kto rozdal ; ) I nie zwolnie lubie szybka jazde x0a0xa0x



Ja bym wielkich nadzieji nie pokladal, chyba ze suspended ma malo do gadania to moze :F I o Wolfiq co nie co slyszalem od ludzi.






Vizjerei - SH 79 [BFDE x12]
Viz - TH 79 Noble [BFDE x12]
Viz - GH 79 Noble [BFDJ x30]
Vizjerei - BD 79 [RPG x5]
DaVidS - BP 80 [RPG x5]
RewQ - TH 79 Noble [Kastien x15]
MilkChocolate - WR 79 [RPG x15]
Overpow - PR 80 Noble [FirePoint x50]
MilkChocolate - SPS 85 Noble [DarkOmen x22]
iFckYourMom - Bers 84 Noble [DarkOmen x22]
Vizjerei - PR 79 Noble [InfiniteL2]


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 01, 2011, 06:29:01 pm »
Ja bym wielkich nadzieji nie pokladal, chyba ze suspended ma malo do gadania to moze :F I o Wolfiq co nie co slyszalem od ludzi.
Tak masz rację, Dementia to był fail i nikt tam nie grał (online ledwo do 1.5k dochodził)


A ja mam pytanie do drogiej administracji:

jako, że przy serwerze będzie maczać palce 'wielce doświadczona i ogarnięta' ekipa z Assassina - jak będzie wyglądać sprawa ze skillami kamaeli? Dalej będą "poprawione, bo na retailu jest bug" i np. reuse Steal Divinity będzie trwał 5 min?
Zdaję sobie sprawę, jak trudną sztuką jest opanowanie czytania, jednak Ty opanowałeś zdolność pisania bez zdolności pisania, to dopiero wyczyn.


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 01, 2011, 07:02:28 pm »
Miał 1.5k online, ale co z tego jak byl sh1tem? Lekko ponad tydzien gadalem z administracja, aby naprawili questy s80 bo moje pt nie ma co skladac ; o




Vizjerei - SH 79 [BFDE x12]
Viz - TH 79 Noble [BFDE x12]
Viz - GH 79 Noble [BFDJ x30]
Vizjerei - BD 79 [RPG x5]
DaVidS - BP 80 [RPG x5]
RewQ - TH 79 Noble [Kastien x15]
MilkChocolate - WR 79 [RPG x15]
Overpow - PR 80 Noble [FirePoint x50]
MilkChocolate - SPS 85 Noble [DarkOmen x22]
iFckYourMom - Bers 84 Noble [DarkOmen x22]
Vizjerei - PR 79 Noble [InfiniteL2]


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #80 dnia: Luty 01, 2011, 07:42:41 pm »
Miał 1.5k online, ale co z tego jak byl sh1tem? Lekko ponad tydzien gadalem z administracja, aby naprawili questy s80 bo moje pt nie ma co skladac ; o
Nie wszystkie questy są do naprawy takie łatwe jakby mogło się wydawać, a większość q działała, a to, że znajdywały się pewne niedociągnięcia to oczywiste w końcu jakby wszystko działało to nie był by to L2J :) Teraz admin z dementi ma już na pewno większe doświadczenie, a w dodatku współpracuje wraz z administracją z Assasina. 


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #81 dnia: Luty 01, 2011, 07:45:10 pm »
Take ale jak mam cale ubrane pt tak jak mialo to wygladac, mielismy robic s80 a tu kur%% ZADEN s80 q nie dziala i gadam z adminami w piatek "tak jutro bedzie dzialal" "No male komplikacje w poniedzialek na pewno bedzie dzialal" Potem sie okazuje ze sam musialem im dokladny opis questa szukac i jak to powinno wygladac bo nie mieli o tym zielonego pojecia i w kolejny piatek dalej nic nie dziala i w weekend siedze nic nie robie to wybacz? A do tego z 1.5k online z 500-600 to byl l2 net farma 4 ever : )




Vizjerei - SH 79 [BFDE x12]
Viz - TH 79 Noble [BFDE x12]
Viz - GH 79 Noble [BFDJ x30]
Vizjerei - BD 79 [RPG x5]
DaVidS - BP 80 [RPG x5]
RewQ - TH 79 Noble [Kastien x15]
MilkChocolate - WR 79 [RPG x15]
Overpow - PR 80 Noble [FirePoint x50]
MilkChocolate - SPS 85 Noble [DarkOmen x22]
iFckYourMom - Bers 84 Noble [DarkOmen x22]
Vizjerei - PR 79 Noble [InfiniteL2]


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #82 dnia: Luty 01, 2011, 10:28:22 pm »
Nie wiem, szczerze mi to powiewa kolo -_-' :D 20 to nie 100 xa0x0a0x Ja bylem i powiem ze jak na 5D to wrazenia niemilosiernie -_-' ^^ Naprawde goraco polecam : )

//10% - zwolnij

@co do serwa to ladne macie plany, zobaczymy jak to bedzie.

Jak juz sypiecie %%% na lewo i prawo to chociaz "bys" napisal kto rozdal ; ) I nie zwolnie lubie szybka jazde x0a0xa0x



Ja bym wielkich nadzieji nie pokladal, chyba ze suspended ma malo do gadania to moze :F I o Wolfiq co nie co slyszalem od ludzi.

Z lenistwa zacytuje tylko jeden post.
Jestem ciekaw co takiego słyszałeś o Wolifq? Bo ja tam nie znam bardziej aktywnego, współpracującego i w dodatku potrafiącego coś robić Admina? ;>


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #83 dnia: Luty 01, 2011, 10:32:03 pm »
Nie wiem, szczerze mi to powiewa kolo -_-' :D 20 to nie 100 xa0x0a0x Ja bylem i powiem ze jak na 5D to wrazenia niemilosiernie -_-' ^^ Naprawde goraco polecam : )

//10% - zwolnij

@co do serwa to ladne macie plany, zobaczymy jak to bedzie.

Jak juz sypiecie %%% na lewo i prawo to chociaz "bys" napisal kto rozdal ; ) I nie zwolnie lubie szybka jazde x0a0xa0x



Ja bym wielkich nadzieji nie pokladal, chyba ze suspended ma malo do gadania to moze :F I o Wolfiq co nie co slyszalem od ludzi.

Z lenistwa zacytuje tylko jeden post.
Jestem ciekaw co takiego słyszałeś o Wolifq? Bo ja tam nie znam bardziej aktywnego, współpracującego i w dodatku potrafiącego coś robić Admina? ;>
A kto to w ogóle jest, skoro tak bronisz to wymień jego servery.. oh w8! przecież one już nie stoją? No to rly cool.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

  • stary wyjadacz
Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #84 dnia: Luty 01, 2011, 10:42:36 pm »
wolfiq i jumanji ?

Według mnie to kozacy, którzy wkładają wielki trud  poświęcając wiele rzeczy, co więcej potrafią zrobić dobrze to co robią :)


Nie znam bardziej rzetelnego administratora (znałem/znam kilku) niż Jumanji , miałem szczęście z nim pracować około 2 miesięcy przy L2Assassin. Można by się posłużyć staropolskim stwierdzeniem ''do trzech razy sztuka'', 2 razy niestety Ekipa Jumanjiego się sparzyła ale wiem z jakich przyczyn i nie było to wcale niedopełnienie obowiązków administratora lub nieumiejętności techniczne. Ja im ufam i na pewno pojawię się na serwerze wraz ze swoim klanem :)


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #85 dnia: Luty 01, 2011, 10:53:41 pm »
Nie wiem, szczerze mi to powiewa kolo -_-' :D 20 to nie 100 xa0x0a0x Ja bylem i powiem ze jak na 5D to wrazenia niemilosiernie -_-' ^^ Naprawde goraco polecam : )

//10% - zwolnij

@co do serwa to ladne macie plany, zobaczymy jak to bedzie.

Jak juz sypiecie %%% na lewo i prawo to chociaz "bys" napisal kto rozdal ; ) I nie zwolnie lubie szybka jazde x0a0xa0x



Ja bym wielkich nadzieji nie pokladal, chyba ze suspended ma malo do gadania to moze :F I o Wolfiq co nie co slyszalem od ludzi.

Z lenistwa zacytuje tylko jeden post.
Jestem ciekaw co takiego słyszałeś o Wolifq? Bo ja tam nie znam bardziej aktywnego, współpracującego i w dodatku potrafiącego coś robić Admina? ;>
A kto to w ogóle jest, skoro tak bronisz to wymień jego servery.. oh w8! przecież one już nie stoją? No to rly cool.

Nie wymienię żadnego, ale na prawdę - pogadaj z nimi i zobaczysz o co mi chodzi ; )


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #86 dnia: Luty 01, 2011, 10:58:52 pm »
To moze sie cos przeslyszalem, albo informacje byly nie prawdziwe. Ale z Susem mialem troche do czynienia i nie chcialbym miec nigdy wiecej : ) Ostatnio nawet gadalem z jego "ziomem" adminem z dementi gral u mnie w klanie ^^ To powiem w skrocie, ze generalnie cieszyli japy ze "zarobili" na tym serwie ; )




Vizjerei - SH 79 [BFDE x12]
Viz - TH 79 Noble [BFDE x12]
Viz - GH 79 Noble [BFDJ x30]
Vizjerei - BD 79 [RPG x5]
DaVidS - BP 80 [RPG x5]
RewQ - TH 79 Noble [Kastien x15]
MilkChocolate - WR 79 [RPG x15]
Overpow - PR 80 Noble [FirePoint x50]
MilkChocolate - SPS 85 Noble [DarkOmen x22]
iFckYourMom - Bers 84 Noble [DarkOmen x22]
Vizjerei - PR 79 Noble [InfiniteL2]


  • Wiadomości: 134

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #87 dnia: Luty 02, 2011, 10:39:00 am »
Prawda jest taka, że jeżeli serwer nie ma stabilnego finansowania w postaci DOTACJI to umiera. I niestety to jest FAKT !!!

Nie znam, żadnego dobrego serwera, który nie ma dotacji.

Każdy pisze w swoich reklamach, że dotacja nie wpływa na rozgrywkę, a prawda jest często zupełnie inna. Powiem więcej, że jeżeli serwer nie ma dotacji to możesz się liczyć z tym, że za pół roku zniknie z rynku, bo okaże się, że główna osoba finansująca serwer (sponsor) odeszła.

Wystarczy się przyjrzeć w firmach hostujących ile kosztuje serwer. Bo pewnie nikt sobie nie zdaje sprawy jaki to koszt.  Tu link przykładowy do OVH: http://www.ovh.pl/produkty/eg_hybrid.xml

Koszt: 602, 69 PLN miesięcznie
Więc rocznie to:
602, 69 x 12 = 7 232,28 PLN brutto

Oto naga prawda !!! Kto Wam da 7 tys. za darmo. Jak ktoś robi to dla hobby to gwarantuje dobrej zabawy.

Więc, nie ma dotacji nie ma serwera i nie liczyłbym, że dotacje z serwerów znikną i jeżeli są osoby, które chcą pomagać serwerom to niech to robią i za to im się należy przywilej, że wspomagają serwer.

Każdy liczący się serwer to rozumie i to tylko od graczy zależy czy będzie gracz miał to co chce czyli dobry mocny serwer. 
L2 Official Franz/Naia: Necro/Soultaker 76
L2 Official Franz/Naia: Spoil 70

TO JEST CZAD: http://www.lineage2.com/gd/
NEW ENGINE.

Lineage® II: Goddess of Destruction™, the largest ever content update to the immersive fantasy MMORPG of elite PvP combat, maximizes your fun. Fight in stylish and lively battles with new powerful classes and skills. Take your character to new heights with 14 more levels. Play time to achieve endgame level speeds up dramatically. New group features like the party match system and revamped group sizes and character.


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #88 dnia: Luty 02, 2011, 01:51:44 pm »
Prawda jest taka, że jeżeli serwer nie ma stabilnego finansowania w postaci DOTACJI to umiera. I niestety to jest FAKT !!!

Nie znam, żadnego dobrego serwera, który nie ma dotacji.

Każdy pisze w swoich reklamach, że dotacja nie wpływa na rozgrywkę, a prawda jest często zupełnie inna. Powiem więcej, że jeżeli serwer nie ma dotacji to możesz się liczyć z tym, że za pół roku zniknie z rynku, bo okaże się, że główna osoba finansująca serwer (sponsor) odeszła.

Wystarczy się przyjrzeć w firmach hostujących ile kosztuje serwer. Bo pewnie nikt sobie nie zdaje sprawy jaki to koszt.  Tu link przykładowy do OVH: http://www.ovh.pl/produkty/eg_hybrid.xml

Koszt: 602, 69 PLN miesięcznie
Więc rocznie to:
602, 69 x 12 = 7 232,28 PLN brutto

Oto naga prawda !!! Kto Wam da 7 tys. za darmo. Jak ktoś robi to dla hobby to gwarantuje dobrej zabawy.

Więc, nie ma dotacji nie ma serwera i nie liczyłbym, że dotacje z serwerów znikną i jeżeli są osoby, które chcą pomagać serwerom to niech to robią i za to im się należy przywilej, że wspomagają serwer.

Każdy liczący się serwer to rozumie i to tylko od graczy zależy czy będzie gracz miał to co chce czyli dobry mocny serwer.

Ale każdy o tym wie, więc po co to piszesz? Rozmowa jest zupełnie na inny temat ;p


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #89 dnia: Luty 02, 2011, 03:07:17 pm »
To moze sie cos przeslyszalem, albo informacje byly nie prawdziwe. Ale z Susem mialem troche do czynienia i nie chcialbym miec nigdy wiecej : ) Ostatnio nawet gadalem z jego "ziomem" adminem z dementi gral u mnie w klanie ^^ To powiem w skrocie, ze generalnie cieszyli japy ze "zarobili" na tym serwie ; )

Widzę, że znowu wracamy do tego jałowego tematu...
Mógłbyś wytłumaczyć w jaki wspaniały sposób administrator dementi zarobił tą "fortunę"? (przypomina, że dotacja była jedynie na czapeczki i inne bezużyteczne itemki). Uważasz, że ludzie tak szalenie kupowali te czapeczki, że admin, nie dość, że miał kasę na dedyka, to jeszcze zostawało coś dla niego? Taa już widze, te tłumy ludzi wydających tysiące złotych tylko dla czapeczki. Zresztą nawet jeśli, to co w tym złego, że zostało mu trochę kasy (nierealne, ale załóżmy, że jednak), zwykła zawiść? On ma ja nie mam?


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #90 dnia: Luty 02, 2011, 04:03:08 pm »
Zarobilismy nie zarobilismy, to wydatki tez mielismy spore, wiec raczej wyszlismy na 0...
Dementia tez nie stala po to zebysmy zarobili na niej hajs, biorac pod uwage ile godzin spedzilismy przy serwerze, duzo bardziej oplacalnym byloby pojscie do pracy, a ze ludzie dotowali na zmiane nickow/czapki/bajerki itp po czesci pozwolilo nam to na oplacenie serwera.
/pozdr Rio.


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #91 dnia: Luty 02, 2011, 05:04:53 pm »
Dyskusja na temat serwera dementia oraz moich aspiracji do zostania milionerem poprzez oferowanie ludziom wolnego od wpływających na grę dotacji serwera L2 była prowadzona już tutaj: http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,39344.0.html i sądzę iż wszystko co było do wyjaśnienia zostało wyjaśnione, a teorie na temat mojej chciwości zostały obalone, polecam przeczytanie WSZYSTKICH postów w podanym temacie.
Myślisz że jakbym robił serwer dla kasy to w dotacji umieścił bym jedynie czapki i agathiony? Gdzie comiesięczna rata za serwer wynosiła ponad 500zł? Myślę że Laner powiedział wszystko co było do powiedzenia w tym temacie:
To moze sie cos przeslyszalem, albo informacje byly nie prawdziwe. Ale z Susem mialem troche do czynienia i nie chcialbym miec nigdy wiecej : ) Ostatnio nawet gadalem z jego "ziomem" adminem z dementi gral u mnie w klanie ^^ To powiem w skrocie, ze generalnie cieszyli japy ze "zarobili" na tym serwie ; )

Widzę, że znowu wracamy do tego jałowego tematu...
Mógłbyś wytłumaczyć w jaki wspaniały sposób administrator dementi zarobił tą "fortunę"? (przypomina, że dotacja była jedynie na czapeczki i inne bezużyteczne itemki). Uważasz, że ludzie tak szalenie kupowali te czapeczki, że admin, nie dość, że miał kasę na dedyka, to jeszcze zostawało coś dla niego? Taa już widze, te tłumy ludzi wydających tysiące złotych tylko dla czapeczki. Zresztą nawet jeśli, to co w tym złego, że zostało mu trochę kasy (nierealne, ale załóżmy, że jednak), zwykła zawiść? On ma ja nie mam?

Cóż ale to już nawet nie Dementia, tylko L2Asylum. Każdy z ludzi pracujących nad L2Asylum, poświęca mnóstwo swojego wolnego czasu, aby w końcu zaistniał jeden, dobrze dopracowany serwer L2. Jeżeli macie jakieś pytania do nas to zapraszam na forum http://www.l2asylum.com/board/. Pozdrawiam i byłbym wdzięczny, jakbyście chociaż raz zamiast narzekać, spróbowali docenić to co się dla was robi.

Suspended, Administrator serwera L2 Asylum.


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #92 dnia: Luty 02, 2011, 05:27:59 pm »
"Wujek" Władek wkońcu przemówił !! ;p  Co jak co tu chyba z Władorem muszę się zgodzić. Bo wszystkie mity na temat tego chciwości do pieniędzy zostały wyjaśnione już w poprzednim temacie gdzie była na początku reklama 2 edycji Dementii...
EU Retail - Franz - 2007-2009 - sold

01.04.2011 - L2Ex x5

81 EE - Sold


  • Wiadomości: 134

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #93 dnia: Luty 02, 2011, 05:32:25 pm »
Masz 100% rację Wlador, ludzie nie umieją doceniać cudzej pracy, którą się dla nich wykonuje. 

Nie znam Ciebie dobrze, ale grałem na L2Assassin i naprawdę widać było poświęcenie administracji i napewno wrócę na L2Asylum i poczekam ile bedzie trzeba na start.

I zaskocze właśnie może wszystkich, ale przyjdę tylko grać na tym serwerze nie dla tego, że będzie pewnie dużo działało a dlatego, że administracja tego serwera jak Jumanji czy Wolfiq to fajni ludzie.

A ludzi nikt nie zastąpi.
L2 Official Franz/Naia: Necro/Soultaker 76
L2 Official Franz/Naia: Spoil 70

TO JEST CZAD: http://www.lineage2.com/gd/
NEW ENGINE.

Lineage® II: Goddess of Destruction™, the largest ever content update to the immersive fantasy MMORPG of elite PvP combat, maximizes your fun. Fight in stylish and lively battles with new powerful classes and skills. Take your character to new heights with 14 more levels. Play time to achieve endgame level speeds up dramatically. New group features like the party match system and revamped group sizes and character.


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #94 dnia: Luty 02, 2011, 05:55:35 pm »
oby wiecej takich przedmowcow


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #95 dnia: Luty 02, 2011, 07:05:01 pm »
Checie nie mieć dotki?
Zapraszam na http://lineage2.com.
Pomijając kwestie zarobkowe, które tylko polacy mogą znaleźć - np.
odnośnie Jerzego Owsiaka, jak to ludzie mówili jak on na tym zarabia itd. na nieszczęściu(banda ....) aż brak słów. Zapominacie chyba, że serwer to czas, a czas to pieniądz, jak robotnik może w dzień zarobić dajmy na to 100zł, to programista może zarobić tyle w godzinę(nawet za instalację głupiego systemu operacyjnego), to teraz przeliczcie sobie o jakich pieniądzach mówimy?


a niech stracę 1000zł zysku m/c? - podziel to przez ludzi to rzeczywiście na piwo i pizze z dowozem styknie za kilkadziesiąt godzin pracy, nice. (Na roznoszeniu ulotek można zrobić lepszy biznes).



To nie jest serwer RPG, WoW gdzie z doty wyciąga się dziesiątki tyś dolarów zysku, a założę się, że max to będzie 2000zł raz na jakiś czas i to też zawyżam(2000zł w ciągu dalszym na 5 osób za m/c pracy - n/c)








Co do serwera - ciekaw jestem jak wyjdziecie z kolizji z Exem i Dexem :).
 



Pozdrawiam,
HellSign.




Jako forumowa wróżka - hahaha, stawiam na 1000 ludzi online.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #96 dnia: Luty 02, 2011, 07:41:23 pm »
Podpinam się pod HellSigna wszystkimi łapkami nogami i czym się jeszcze da ;P
Btw co do kolizji... Asylum stanie jak dla mnie nie wcześniej niż pod koniec marca/początek kwietnia. To dużo czasu jeszcze i wiele może się stać :)

Wlador. Niestety taka jest mentalność w tym kraju, że ktoś musi na wszystko narzekać. Nigdy nikt nie doceni pracy innej osoby, bo każdy wie, żę "on zrobiłby to lepiej". Cóż na to poradzić, róbcie swoje i nie zważajce na głupie uwagi niektórych ludzi ;)


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #97 dnia: Luty 02, 2011, 07:45:53 pm »
A ja słyszałem od tego drugiego dalej nie pamietam nicku kto z Toba sus wspolpracowal, ze na dwoch mieliscie 1k $ nie zł tylko $, A to juz nie jest chyba malo - , -


I dalej nie rozumiem dlaczego poruszyliscie ten temat :) jezeli kogos urazilem to przepraszam. Sam doskonale rozumiem, ze tu sie liczy wklad ludzi oraz "dusza" serwera. Wiem o tym ze to jest naprawde ciezka praca, ale ja tylko napisalem co "uslyszalem" od drugiego admina. Nie mam zdania na ten temat bo osobiscie sie w to nie zaglebialem bo mam to w dupie. Dla mnie serwer ma dzialac jak stoi, a nie ze wiecznie cos nie pasuje : )


Co do hessera. Ja tu DOCENIAM naprawde DOCENIAM starania administracji, ale jak wchodze na serwer spox pierwsze 2/3/4 dni idzie jeszcze wytrzymac na obietnicach ze najwazniejsze chyba questy beda dzialac, ale kurwa jak dzien w dzien slysze "jutro sie tym zajmiemy" "jutro bedzie dzialac" to mnie chu strzelal... I nie nie uwazalem ze zrobilbym to lepiej bo nie mam zielonego pojecia o stawianiu serwa. Ale wiem jedno jakbym stawial serwer i mialbym o tym pojecie nie wypuscilbym go bez dzialajacych waznych rzeczy na nim : O




Vizjerei - SH 79 [BFDE x12]
Viz - TH 79 Noble [BFDE x12]
Viz - GH 79 Noble [BFDJ x30]
Vizjerei - BD 79 [RPG x5]
DaVidS - BP 80 [RPG x5]
RewQ - TH 79 Noble [Kastien x15]
MilkChocolate - WR 79 [RPG x15]
Overpow - PR 80 Noble [FirePoint x50]
MilkChocolate - SPS 85 Noble [DarkOmen x22]
iFckYourMom - Bers 84 Noble [DarkOmen x22]
Vizjerei - PR 79 Noble [InfiniteL2]


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #98 dnia: Luty 02, 2011, 11:44:57 pm »
A ja słyszałem od tego drugiego dalej nie pamietam nicku kto z Toba sus wspolpracowal, ze na dwoch mieliscie 1k $ nie zł tylko $, A to juz nie jest chyba malo - , -


I dalej nie rozumiem dlaczego poruszyliscie ten temat :) jezeli kogos urazilem to przepraszam. Sam doskonale rozumiem, ze tu sie liczy wklad ludzi oraz "dusza" serwera. Wiem o tym ze to jest naprawde ciezka praca, ale ja tylko napisalem co "uslyszalem" od drugiego admina. Nie mam zdania na ten temat bo osobiscie sie w to nie zaglebialem bo mam to w dupie. Dla mnie serwer ma dzialac jak stoi, a nie ze wiecznie cos nie pasuje : )


Co do hessera. Ja tu DOCENIAM naprawde DOCENIAM starania administracji, ale jak wchodze na serwer spox pierwsze 2/3/4 dni idzie jeszcze wytrzymac na obietnicach ze najwazniejsze chyba questy beda dzialac, ale -_-' jak dzien w dzien slysze "jutro sie tym zajmiemy" "jutro bedzie dzialac" to mnie chu strzelal... I nie nie uwazalem ze zrobilbym to lepiej bo nie mam zielonego pojecia o stawianiu serwa. Ale wiem jedno jakbym stawial serwer i mialbym o tym pojecie nie wypuscilbym go bez dzialajacych waznych rzeczy na nim : O


Nawet jak mieli 1000$ - a to jest 3000zł na dwóch to 1.5m/c to fakt trochę dostali ale też nie jest to jakaś góra złota, a poza tym.



Przecież Wy też możecie zrobić taki serwer, ktoś wam broni? ;)


Podpinam się pod HellSigna wszystkimi łapkami nogami i czym się jeszcze da ;P
Btw co do kolizji... Asylum stanie jak dla mnie nie wcześniej niż pod koniec marca/początek kwietnia. To dużo czasu jeszcze i wiele może się stać :)

Wlador. Niestety taka jest mentalność w tym kraju, że ktoś musi na wszystko narzekać. Nigdy nikt nie doceni pracy innej osoby, bo każdy wie, żę "on zrobiłby to lepiej". Cóż na to poradzić, róbcie swoje i nie zważajce na głupie uwagi niektórych ludzi ;)


Jak ktoś mi mówi, że zrobił by to tak i tak (lepiej) to zawsze daję mu szansę, jak potrafi to zrobi jak nie to nawet nic nie powie.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #99 dnia: Luty 03, 2011, 12:53:12 am »
Podpinam się pod HellSigna wszystkimi łapkami nogami i czym się jeszcze da ;P
Btw co do kolizji... Asylum stanie jak dla mnie nie wcześniej niż pod koniec marca/początek kwietnia. To dużo czasu jeszcze i wiele może się stać :)

Wlador. Niestety taka jest mentalność w tym kraju, że ktoś musi na wszystko narzekać. Nigdy nikt nie doceni pracy innej osoby, bo każdy wie, żę "on zrobiłby to lepiej". Cóż na to poradzić, róbcie swoje i nie zważajce na głupie uwagi niektórych ludzi ;)


Jak ktoś mi mówi, że zrobił by to tak i tak (lepiej) to zawsze daję mu szansę, jak potrafi to zrobi jak nie to nawet nic nie powie.

No dokładnie. 3/4 "krzykaczy i narzekaczy", a nawet pewine dużo, dużo, dużo więcej to ludzie potrafiący wszystko tylko " w gębie " - ale do tego trzeba przywyknąć i po prostu nie zważać na to co mówią/piszą takie osoby.



Nawet jeśli ktokolwiek zarabia na jakimś serwerze to co w tym złego? On wkłada w to zazwyczaj ciężką pracę, wyciąga pieniądze - to bardzo stara zasada rządząca światem ;p