Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 a Windows 7  (Przeczytany 1968 razy)

  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Lineage 2 a Windows 7
« dnia: Styczeń 28, 2011, 09:13:41 pm »
Hmm mam nadzieję, że w dobry miejscu umieściłam mój wątek - jeśli nie, to proszę o przeniesienie.

A mianowicie... Przerzuciłam się 2dni temu z xp na win7. Wszystko ładnie pięknie... L2 się uruchamia bez problemów. Tylko że... gra niestety mi się tnie. Jakbym miała lekkie lagi. Dokładnie wygląda to tak, że rzuce buffa - rzuci się po sekundzie, chce stargetować - target zaznacza się po sekundzie, coś pisze na czacie - mój wpis pojawia się z sekundowym opóźnieniem itp... Nie wiem co jest grane - tego problemu nie było w xp. Z netem wszystko ok.
Próbowałam już wyłączać antywira, uruchamiać jako administrator, w zgodności z vistą, xp i innymi systemami i nadal to samo. Bez różnicy czy mam ustawienia hight czy low - zawsze ta sekunda opóźnienia. Jest to irytujące, szczególnie targetowanie. Nie wyobrażam sobie siegów z tym mankamentem, czy jakiegokolwiek pvp. Nawet exp jest uciążliwy. A pobyt w miastach to jedne wielkie stop klatki... :(

Ktoś ma/miał podobny problem?? Macie może jakieś pomysły co z tym zrobić...?
Mój komp to żaden demon szybkości, ale spełnia warunki i pod win7 i pod l2. Baaaardzo prosiłabym o pomoc :(

Athlon 64x2 dual core procesor 4200+  2.20GHz
Ram 2gb
Nvidia GeForce 8600 GT (najnowsze sterowniki)


Problem rozwiązany - w trakcie gry wyłączyłam przegladarke internetową. Troche dziwne, bo na xp chodziła mi przegladarka i nie tylko, a L2 mimo to wymiatał, ale... ważne, ze działa. Dzięki za NIE pomoc :P

/Tirius: niestety - zły dział, przenoszę.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2011, 10:17:31 pm wysłana przez Tirius »


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 a Windows 7
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 12, 2011, 06:41:47 pm »
No wlasnie. Tobie pomoglo ale mi nic nie pomaga a mam dokladnie ten sam problem ;( Wszystko z opoznieniem. Nie wiem czy to sec czy pol ale jest to odczuwalne i drazniace... Mam win 7 na laptopie Asus G73JH sprowadzanym ze stanow , wiec wymagania jak najbardziej spelnia. Win po angielsku oczywiscie. Nie jest to wina serwera na ktorym gram bo gdy podlaczam net do mojego pc wszystko dziala jak nalezy mimo iz jest o wiele slabszy;/ Nie wiem co robic kompletnie. Z gory dzieki za odpowiedz