Witaj
Gość

Wątek: Treasure Hunter [TH]  (Przeczytany 263401 razy)

  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1350 dnia: Marzec 25, 2011, 11:04:48 am »
Pytanie było o oly, na open oczywiste, że 13 str robi dużą różnicę, szczególnie przy biciu dualami z liścia. Na oly dex jest przydatny, uniknąć np. 1 albo 2 hity więcej od destro. A 15% i 23% to jest żadna różnica na 10 hitów będziesz miał 1,5 albo 2,3 krytyka, liczby są inne ofc, ale to tylko i wyłącznie szczęście lub pech, a STR nie wpływa na szczęście, bo pewne są te liczby co podałem. Ilość odczujesz na dobrą sprawę dopiero przy 1000 albo więcej hitów czyli na jakimś mega długim mass pvp może coś Ci to da. A to że hity są słabe w stylu 1,5k do 2k, ale za to zobacz z jaką częstotliwością.

We ride together, we die together.


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1351 dnia: Marzec 25, 2011, 11:07:26 am »
- 9 mozna robic na czarnuchu takie jest moje zdanie on zakladajac vorpala juz jest -3 con w plecy. TH + dex i tak mistrzem evason nie bedzie, celnosci tez o speedzie nie wspomnie. -str to żal bez kryta zapomnij ze zabijesz ee,bp na oli... bez kryta  przez spam heala sie nie przebijesz. IMHO+con nie zrobi ci jakiegos wiekszego powera w ressiscie na stun. Tyrki z mojego pt na 49 con,vorpalu,zakenie,frytce i toglach staja na stunie od krasia zerka,tanka... Kazdy gra jak lubi, kwestia taktyki ogrania szczescia.


Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1352 dnia: Marzec 25, 2011, 11:44:52 am »
Dla Ciebie. Obejrzyj sobie JAKIEKOLWIEK frapsy daggerow z oly. Kazdy ma pojechane maksymalnie po STR i "kara".

LF fraps "karającego" TH na oli z offa/ru offa z freyi/H5.

@Apocalyptik
Piszesz o %... Dodając DEXa jakoś super zauważalnie wzrośnie Ci aspeed/eva/speed? Czy będzie to taki sam marny % na tle stat które dają pasywy/epici/enchanty skilli/sety/augu?

Dla mnie daremne jest odejmowanie tyle od STR na rzecz CONa, bo stun z epicami i vorpalem dalej siada na oli jak po...., a wybierając pomiędzy DEXem, a STR wolę to drugie.

I tak jak Ither napisał... Nawet z dodanym STR na TH ciężko jest ogarnąć walkę z healerem, a co dopiero przy STR -9.

Krytyki ze skilli...nie można się opierać na szczęściu, jeśli chcesz wygrywać walki licząc na krytyki ze skilli to gf.

A dodając do DEX/CON? Szansę, że nie wejdzie stun lub, że opponent nie trafi na czym opierasz jak nie na szczęściu?  :afro:
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2011, 11:51:27 am wysłana przez Acid »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1353 dnia: Marzec 26, 2011, 01:56:26 am »
Z tymi stunami bym się nie rozpędzał, bo to, że w tyrki w vorpalu wchodzi, to kwestia tych 10% szansy wejścia.

Osobiście z tego co widziałem jak nasz AW testował różne dye, to jadąc sobie po STR jego ogólny DPS z blowów był mniejszy.

Na oly też odczuwam to z różnymi daggerami i ci mający -9STR raczej przez spam heal'a by mi się nie przebili. Walcząc z ogarniętym EE/cardi, to masz jakieś 10-15 sec na zabicie go, albo jesteś totalnie bez many. Z daggerami na moim poziomie (sprzętowo lvlowym) przegrywam tylko, gdy wejdzie mu krytyk w kluczowym dla niego momencie. W innych przypadkach wygrać może tylko na damage, kite'ując po tych nowych stadionach 5 min na damage ; /
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1354 dnia: Marzec 26, 2011, 11:12:11 am »
Walcząc z ogarniętym EE/cardi, to masz jakieś 10-15 sec na zabicie go, albo jesteś totalnie bez many.
prawde mowiac to masz minute


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1355 dnia: Marzec 26, 2011, 04:36:32 pm »
Walcząc z ogarniętym EE/cardi, to masz jakieś 10-15 sec na zabicie go, albo jesteś totalnie bez many.
prawde mowiac to masz minute

Maximum clarity daje 100% clara?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1356 dnia: Marzec 26, 2011, 04:46:55 pm »
Walcząc z ogarniętym EE/cardi, to masz jakieś 10-15 sec na zabicie go, albo jesteś totalnie bez many.
prawde mowiac to masz minute

Maximum clarity daje 100% clara?
100 na fizyczne i 50 na magiczne jak dobrze pamietam
@Bula 3 burny i nie masz mp, nawet z max clarity dagger musi miec ta poczatkowa ilosc mp aby uzyc skilla, wiec dagger nie bedzie spamowal skilli
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2011, 05:27:39 pm wysłana przez RazielIII »
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1357 dnia: Marzec 26, 2011, 05:25:46 pm »
Walcząc z ogarniętym EE/cardi, to masz jakieś 10-15 sec na zabicie go, albo jesteś totalnie bez many.
prawde mowiac to masz minute
Prawdę mówiąc, walcząc z ogarniętym EE jestem wypłukany z many po 2-4 nukach. A to nie trwa minuty. No i zakładam, że pod względem ilości MP    PP>>>any dagger

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1358 dnia: Marzec 26, 2011, 06:11:51 pm »
Walcząc z ogarniętym EE/cardi, to masz jakieś 10-15 sec na zabicie go, albo jesteś totalnie bez many.
prawde mowiac to masz minute

Maximum clarity daje 100% clara?
100 na fizyczne i 50 na magiczne jak dobrze pamietam
@Bula 3 burny i nie masz mp, nawet z max clarity dagger musi miec ta poczatkowa ilosc mp aby uzyc skilla, wiec dagger nie bedzie spamowal skilli

Dodatkowo bishop ma magical backfire'a, więc dagger może nie da rady zregować many. Właśnie za to kocham tego skilla, że dagger sam pięknie się z many płucze spamując blowy, dodaje jeszcze 1-2 mana burny od siebie i to tyle w kwestii daggera na moim poziomie ; )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1359 dnia: Marzec 27, 2011, 01:46:08 am »
no ten m.backfire moze czesciowo zniwelowac max clarity


ale w walce z EE raczej dagger powinien dawac rade, mialem tam gdzies frapsy squeeza z oly jak top EE plukali go z many tak ze mial ~10 i spamowal stabami


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1360 dnia: Marzec 27, 2011, 08:10:48 am »
Staby nie biorą w ogóle many na max clarity, jedynie vicious stance itp.

We ride together, we die together.


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1361 dnia: Marzec 27, 2011, 12:56:59 pm »
no ten m.backfire moze czesciowo zniwelowac max clarity
ale w walce z EE raczej dagger powinien dawac rade, mialem tam gdzies frapsy squeeza z oly jak top EE plukali go z many tak ze mial ~10 i spamowal stabami
10 mp, 1 stab, burn, ciezko to nazwac "spamowaniem" prawda jest taka, ze jak nie siadzie crt z bs to dagger raczej nie ma szans z ee
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1362 dnia: Marzec 27, 2011, 02:22:37 pm »
Staby nie "jedzą" many...


  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1363 dnia: Marzec 27, 2011, 03:49:07 pm »
Staby nie "jedzą" many...

A co robią ??
"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.


Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1364 dnia: Marzec 27, 2011, 04:10:52 pm »
Czytasz więcej niż ostatni post?

Na max clarity staby nie biorą many, tak jak napisał Apocalyptik.


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1365 dnia: Kwiecień 07, 2011, 12:16:02 am »
hmm  a na co enchantowac dagger master majac cd w dagger hmm?


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1366 dnia: Kwiecień 07, 2011, 01:08:51 am »
Jeżeli się nie mylę i da się to tylko enchantować na critical modification i power to masz wybór między ~30p.atack, 3% crit chance i 3% CD, sam sobie możesz odpowiedzieć na to pytania ;P


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1367 dnia: Kwiecień 07, 2011, 10:09:59 am »
hmm mam na modify critical +15 myslalem o power bo zadko z blow siadaja cryty i czy bym nie bil mocniej majac na power

modify critical +15
P. Atk. increases by 112.8 when using a dagger. Expertise in using a dagger increases, making it possible to use the dagger more skillfully. Enchant Modify Citical: Increases critical damage by 1.55%

power +15
P. Atk. increases by 130 when using a dagger. Enchant Power: Attack power increases.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2011, 12:19:37 pm wysłana przez SkyBH »


  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1368 dnia: Kwiecień 07, 2011, 02:03:18 pm »
hmm mam na modify critical +15 myslalem o power bo zadko z blow siadaja cryty i czy bym nie bil mocniej majac na power

modify critical +15
P. Atk. increases by 112.8 when using a dagger. Expertise in using a dagger increases, making it possible to use the dagger more skillfully. Enchant Modify Citical: Increases critical damage by 1.55%

power +15
P. Atk. increases by 130 when using a dagger. Enchant Power: Attack power increases.


Każdy blow to crytyk..
"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1369 dnia: Kwiecień 07, 2011, 02:05:16 pm »
pewnie mu chodzilo o double dmg
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1370 dnia: Kwiecień 07, 2011, 03:07:31 pm »
chodzi mi o normalne blowy moje pytanie jest takie dagger z cd taki enchant dagger mastery aby byl mocniejszy dmg poprzednim poscie podalem jaki procent daje power oraz modify critical


Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1371 dnia: Kwiecień 07, 2011, 10:55:45 pm »
hmm mam na modify critical +15 myslalem o power bo zadko z blow siadaja cryty i czy bym nie bil mocniej majac na power

modify critical +15
P. Atk. increases by 112.8 when using a dagger. Expertise in using a dagger increases, making it possible to use the dagger more skillfully. Enchant Modify Citical: Increases critical damage by 1.55%

power +15
P. Atk. increases by 130 when using a dagger. Enchant Power: Attack power increases.


Każdy blow to crytyk..

2 post w topicu i 2 fail...  :oops:
chodzi mi o normalne blowy moje pytanie jest takie dagger z cd taki enchant dagger mastery aby byl mocniejszy dmg poprzednim poscie podalem jaki procent daje power oraz modify critical

Chociaż osobiście tego pasywa jeszcze nie tykałem bo uważam, że to strata kasy, poszedłbym chyba w modify critical.


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1372 dnia: Kwiecień 08, 2011, 10:19:57 am »
niby 112.8 p.atk nie jest tak bardzo malo hmm wlasnie tez nie testowalem i bedzie trzeba to sprawdzic


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1373 dnia: Kwiecień 20, 2011, 11:15:38 am »
Mam pytanko co do th, kronika gracia final, postać lv61.

1. Którą broń lepiej nosić Kris+f czy common ss ?
2. Dye do expa +4str/-5con dobrze myślę ?
3. Aktualnie set zubei light, potem mj light czy może dc ?
4. Expie samemu i jako support do wyboru mam wc62lv lub pp62lv z którym lepiej expic i rozwijać jego buffki ?


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1374 dnia: Kwiecień 20, 2011, 11:21:37 am »
Mam pytanko co do th, kronika gracia final, postać lv61.

1. Którą broń lepiej nosić Kris+f czy common ss ?
2. Dye do expa +4str/-5con dobrze myślę ?
3. Aktualnie set zubei light, potem mj light czy może dc ?
4. Expie samemu i jako support do wyboru mam wc62lv lub pp62lv z którym lepiej expic i rozwijać jego buffki ?

1. Obojętnie, załóż tą którą masz lub tą, którą akurat możesz kupić, na to samo wychodzi praktycznie.
2. Dobrze.
3. MJ light i zostaw go sobie potem w WH, na oly będzie przydatny. Jeśli chcesz tylko do expa, to DC Light.
4. WC.

We ride together, we die together.