Witaj
Gość

Wątek: Treasure Hunter [TH]  (Przeczytany 261980 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #800 dnia: Luty 04, 2009, 04:12:06 pm »
Niby Gustavs tak biegał w ostatnim filmiku, więc... ^_^


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #801 dnia: Luty 04, 2009, 04:54:49 pm »
Nie widzialem ostatniego filmiku Gustavs'a :D link plix pl0x ^^

Dlatego mowie, zeby dac mu przetestowac swoj build :D zobaczymy jak sie bedzie sprawowal w jego wykonaniu.

Gustavs ogarnia swoja postac i imo bez dye'ow tez by dal rade ^^ Dla mnie dagger to jedna z niewielu postaci w l2 gdzie oprocz sprzetu i oe skilli liczy sie umiejetnosc i opanowanie prowadzacego postac. Inna postacia jest np tyrant.
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2009, 05:23:54 pm wysłana przez Frohike »
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #803 dnia: Luty 04, 2009, 07:34:47 pm »
Cytuj
Dla mnie dagger to jedna z niewielu postaci w l2 gdzie oprocz sprzetu i oe skilli liczy sie umiejetnosc i opanowanie prowadzacego postac. Inna postacia jest np tyrant.

Ja myslalem ze kazda wymaga ogarniecia :P


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #804 dnia: Luty 04, 2009, 09:02:57 pm »
Cytuj
Dla mnie dagger to jedna z niewielu postaci w l2 gdzie oprocz sprzetu i oe skilli liczy sie umiejetnosc i opanowanie prowadzacego postac. Inna postacia jest np tyrant.

Ja myslalem ze kazda wymaga ogarniecia :P

Ta szczególnie łucznik na auto cp/hp + assist :D


btw. jakie eq ma(miał) Gustavs ? Miał dużo epików? Bo dziwi mnie że biega w A grade. Swoją drogą jest to jeden z daggerów z najciekawszymi akcjami na filmach.


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #805 dnia: Luty 04, 2009, 09:20:22 pm »
No niby kazda wymaga ogarniecia...ale dagger i tyrek chyba najwiecej (moze jeszce glad, nie wiem nie gralem). Bo jak duzo ludzi zauwazylo, nie wystarczy wziąć kogos na target i trzymac F1 dopóki nie zobaczymy "Invalid target", trzeba troche pokombinowac, tu obiec tam ominac, czasem sie wycofac, potem znowu wbiec w tlum etc etc...duzo ciekawsza gra niz lucznikem badz magiem.

Znowu ogarniecie innymi postaciami polega na tym zeby w odpowiednim czasie rzucic odpowiednie songi, dance, buffy (bd,sws,wc/pp).

Moze moglbym jeszcze zaliczyc do ciekawych postaci healerow bo trzeba naprawe szybko ogarnac heal+res i tez nie wydaje sie to byc zadaniem prostym :P

Takie jest moje zdanie ofc :D


//kto sobie tu robi pisanki ?? Czlowiek pisze duzo o poznej porze to sie zdarza pomylic..ale nie trzeba kreslic mi tu:D
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2009, 11:51:15 pm wysłana przez mdh »
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #806 dnia: Luty 04, 2009, 09:31:56 pm »
btw. jakie eq ma(miał) Gustavs ? Miał dużo epików? Bo dziwi mnie że biega w A grade. Swoją drogą jest to jeden z daggerów z najciekawszymi akcjami na filmach.
0 epicków, na niektórych filmach nawet Tateo nie ma i biega z Majami. Resztę EQ widać.


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #807 dnia: Luty 04, 2009, 09:34:33 pm »
Dla mnie Gustac jak i Kagan to najlepsi TH. DVP moim zdaniem gorszy na dodatek psychol...  duzego opanowania wymaga tyrek, ilosc totemów przytłacza. Ludzie grajacy gladem robia błąd ze jak podbiegaja to od razu TSS...
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #808 dnia: Luty 04, 2009, 09:52:23 pm »

Offtop w sumie ale w/e :
Szkoda że Gustavsa zbanowali - właściwie przez niego polubiłem TH i po przerwie wróciłem do l2 :(
DVP miał za duzo akcji z laniem nonfactorów, a że psychol to swoją drogą.

@Glad :
Imho zależy - np. na x<9 vs x<9 często enemy nie mają całego hp/cp i walnięcie tssa z critem = gg, zresztą zwykle 'combo' w l2 wygląda : najmocniej > średnio > słabo > /attack > od nowa, zresztą glad ssie od c5 lol.


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #809 dnia: Luty 04, 2009, 11:52:45 pm »

Offtop w sumie ale w/e :
Szkoda że Gustavsa zbanowali - właściwie przez niego polubiłem TH i po przerwie wróciłem do l2 :(


Tez strasznie polubilem TH wlasnie dzieki akcją Gustavs'a :) Duzo fajnych mial jeszcze Squeez :D Dlatego wlasne na retku walnalem sobie THacza :D

I jak widac bez epicow tez mzona nie zle sie bawic ^^
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #810 dnia: Luty 05, 2009, 01:53:57 am »
Cytuj
Ta szczególnie łucznik na auto cp/hp + assist

To juz nie jest skill.Taki lucznik padnie szybko.

Cytuj
Tez strasznie polubilem TH wlasnie dzieki akcją Gustavs'a

A ja TH polubilem kiedy byl gimped po wejsciu C4(chyba tak?) gdzie DEX wplywal na land rate blowow.


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #811 dnia: Luty 05, 2009, 09:08:40 am »
Hmmmm moja pierwsza postac to TH ;] Pamietam co ja za tricki nim na poczatku robilem ... hoooooo az wstyd sie przyznac :D Dopiero jak zobaczyłem ze ma dagger mastery to wyrzucilem tego dwureczniaka :P
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #812 dnia: Luty 05, 2009, 09:36:38 am »
o lol jakto czytam
TH = potrzebujesz mega skilla
Tyrant = w ogóle go nie potrzebujesz
dvp = psychol
...miej ich w swojej opiece moja drogą kapłanko Shilien, bo moje miłosierdzie i zrozumienie zbliżają się ku końcowi.
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #813 dnia: Luty 05, 2009, 10:04:01 am »
o lol jakto czytam
TH = potrzebujesz mega skilla
Tyrant = w ogóle go nie potrzebujesz
dvp = psychol
...miej ich w swojej opiece moja drogą kapłanko Shilien, bo moje miłosierdzie i zrozumienie zbliżają się ku końcowi.


TH potrzebujesz mega skilla zeby naprawde dobrze nim grac. Opanowanie do perfekcji obejscia jest prawie niemozliwe...

Tyrant hmmmm kto napisal ze nie potrzeba ?? Na pewno nie ja

DVP - psychol .... zabijanie kogos w rzeczywistosci bo jechal Cie w L2 tak zakrawa to o psychoze

modlenie sie do kapłanki shilien .... tez :P Pozdro :*
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #814 dnia: Luty 05, 2009, 10:26:01 am »
LOL, no dziwne.
Jak ktoś stanie tyłem to ładuj co się da, ale w pierwszej kolejności backstab
Na mass pvp tylko szukaj pleców i backstab(wyjątek healerzy)
face2face = spamuj bluff i deadly/lethal, bo trick i switch nie działają.
Reszta rzeczy, to typowe bieganie po różnych miejsach, szukanie przeszkód, tylko, że na tej samej "mapie" gra każda klasa. Uwierz, że nie trzeba wielkiego skilla, większego skilla trzeba do wyedotowania filmu, żeby potem wannabefamousdaggerzy z foruma mogli się podniecać, że ktoś jest super fajny, pomimo tego, że pokazuje 1/100 akcji.
DVP nie zabił z powodu gry. Pierwsza sprawa, że była to przepychanka z powodu wjazdu na jego matkę, a 2, że był nieszczęśliwy zbieg okoliczności, przepychali się i jeden uderzył łbem w schody z dośc dużym impetem. Więc o czym Ty mówisz, powtarzasz po kolegach z TS'a?
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #815 dnia: Luty 05, 2009, 03:22:56 pm »
Wg. artykułu w necie poszło o gre.


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #816 dnia: Luty 05, 2009, 04:10:43 pm »
LOL, no dziwne.
Jak ktoś stanie tyłem to ładuj co się da, ale w pierwszej kolejności backstab
Na mass pvp tylko szukaj pleców i backstab(wyjątek healerzy)
face2face = spamuj bluff i deadly/lethal, bo trick i switch nie działają.
Reszta rzeczy, to typowe bieganie po różnych miejsach, szukanie przeszkód, tylko, że na tej samej "mapie" gra każda klasa. Uwierz, że nie trzeba wielkiego skilla, większego skilla trzeba do wyedotowania filmu, żeby potem wannabefamousdaggerzy z foruma mogli się podniecać, że ktoś jest super fajny, pomimo tego, że pokazuje 1/100 akcji.
DVP nie zabił z powodu gry. Pierwsza sprawa, że była to przepychanka z powodu wjazdu na jego matkę, a 2, że był nieszczęśliwy zbieg okoliczności, przepychali się i jeden uderzył łbem w schody z dośc dużym impetem. Więc o czym Ty mówisz, powtarzasz po kolegach z TS'a?



Mowie to co wyczytałem z artykułu w gazetach. Wiadomo ze roznie pisza... jedno mowi winny a drugi winowajca my raczej prawdy sie nie dowiemy. Skoro tak traktujesz gre TH to rownie dobrze do Tyrka skilla nie trzeba. Na mass wbijasz bizona i latasz napier*** wszystko az Cie zjada. face2face skille jak hp spadnie to bizon ... co za filozofia grac Healerem patrzysz na paski z HP czlonkow party i healujesz tam gdzie najmniej. Ty tez nagrywales filmiki i dobrze wiesz ze wrzuca sie najlepsze akcje bo raczej nikt nie chce ogladac jak dostajesz  albo cos durnego sie odwali bo kazdemu sie zdaza. Jednak Gustav byl dobry i potrafil ogarnac postac bo jego "slawa" z samych filmikow sie nie wziela. Podobnie DVP tez potrafil grac , swiadczy o tym to ze ludzie BSOE robili na jego widok. Widocznie masz zły dzien i chciales sobie ponarzekac...
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #817 dnia: Luty 05, 2009, 04:41:55 pm »
Nie mam złego dnia, ale doszukujesz się mega techniki, w czymś, co tego nie wymaga.
Nie ja nie robiłem filmików z wybieranymi scenami, bo mi szkoda HDD, akurat wszystko co nagrywałem, to zlepek akcji które się dzieją jedna po drugiej. Tutaj taka mała uwaga ;)
Tylko prawdę mówiąc, nie ma w L2 uber techniki, nawet przy daggerach, a filmiki są fajne z nimi bo dynamiczne i jak ktoś ma farta to i naprawdę kozackie akcje może pokazać.
dvp był sławny bo nikt w jego czasach nie nagrywał prawie, Gustav's nie wiem czemu, TBH taki on sławny, że żadnego jego filmika nie widziałem. kagan jest gościem, bo gra daggerem jak gra daggerem, ale ma pojęcie o innych rzeczach i przez to każdy raczej go szanował, a on sam był sławny.
Wg. Artykułów w necie na lol stronach poszło o grę, ale wg. ludzi co byli tam to już nie, więc o czym wy gadacie? Przecież media tylko czekały na sytuacje niedokońca jasną, żeby nagłośnić, że ktoś z powodu gry się zabił i mieli taką okazję, bo każdy mógł to sobie bezkarnie napisać.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #818 dnia: Luty 05, 2009, 05:27:00 pm »
Cytuj
Jednak Gustav byl dobry i potrafil ogarnac postac bo jego "slawa" z samych filmikow sie nie wziela. Podobnie DVP tez potrafil grac , swiadczy o tym to ze ludzie BSOE robili na jego widok
Gustav byl znany tylko z  filmikow, w ktorych zabijal ludzi nie majacych pojecia, ze po sciagnieciu targetu pasuje znowu ztargetowac przeciwnika. Sorry ale jak widzialem jak 6 gosci stoi jak kolki i nie robi zupelnie nic po detargecie z mirage to slabo mi sie robilo.
Co do dvp- nigdy nie uwazalem, ze potrafil grac daggerem- ladowal staby w twarz az milo, ale mial takie equ, ze rownie dobrze mogl by bic z regularow daggerem, a i tak wiekszosc enemy by padla.
...


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #819 dnia: Luty 05, 2009, 05:37:12 pm »
Jeśli o DVP chodzi to w/e imho gra jakieś tam znaczenie miała w tym +1, ale mi to tam obojętne. IMHO DVP nie był jakiś uber, miał wiele fajnych pr0 akcji np. lanie 70+ swoim 77 spsem T_T, gdzie nawet często miał full CP
ogólnie DVP sux



Ogólnie w l2 nie trzeba być pro, wystarczy znać jakieś tam podstawy 'ogrania' postacią + mieć klan/lvl/eq + szczęście + znać podstawy - skille innych klas, dmg itd.
Akurat Gustavs ma fajne frapsy, bo to głównie gank (z Yudee czy jakos tak), często jakieś 2v6-9 czy cuś.
Całkiem fajnie mu to wychodzi i jego frapsy są dla mnie 'ciekawe', co nie zdarza się raczej z frapsami innych daggerów. (np. Leraina)
A kagana chyba nie widziałem/nie pamietam.


A, Marc1n masz jakieś swoje frapsy ? ja tylko to z PS'em widziałem.


  • Banned
  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Jestem niezbanowalny
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #820 dnia: Luty 05, 2009, 06:13:59 pm »
Cytuj
Jak wymiatać TH na serwerze high rate?
[/b]
                                    Poradnik Cralina(testowany na serwerach ibisa ®)

Więc od czego tu zacząć. Heh, ja chodzę w sztyleciku B grade i chodziłem też w doom light w którym dobrze mi szło... No ale przeszedłem na Draco. Ale sztylet dalej mam. Fajny, zenchantowany na 16 ^^. Oczywiście... Najpierw musimy się zbuffować. Na serwerku ibisa bierzemy paczkę dla fightera a potem bierzemy "chosse bufs" i wybieramy chanta of victory i chantsa of spirit. Z dance to wszystkie czerwone i tyle. Songi to wszystkie żółte i czerwone. Skoro mamy buffki to jeszcze potrzeba dye.
+2 dex -2 Con
+3 dex -3 Con
+4 str  -4 Con
No i ustawienie skilli:
1 Pasek:
F1 Critical Blow
F2 Lethal Blow
F3 Deadly Blow
F4 BackStab
F5 Bluff
F6 Trick
F7 Cp Poty
F8 Nobbles
F9 Heal Poty
F10 Mana Poty
F11 Soulshoty
F12 Dash
Drugi Pasek:
F1 Focus skill Mastery
F2 Vicous Stance
F3 Summon Cp Pots
F4: Fake Death
F5: Lure
F12:Resy

Strategia Walki:

Biegniesz w stronę przeciwnika. Naciskasz trick. Gdy będziesz blisko to bluff. Potem Backstab. I nawalaj na zmianę F1, F2, F3. Od czasu do czasu dawaj bluffa i backstaba.

Itemy do OwnOwania:
Broń B-grade:
Demon Dagger Mortal Strike + 16
Draconic Leather Set (najlepiej na +16)
Tatteosian bizu na jak najwięcej ;D

Życzę miłego OwnOwania na serwerze Ibiska!
tak poradników sie NIE robi, pamietajcie o tym drodzy czytelnicy tego forum - nie dajcie się zwieść - Marc1n
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2009, 12:52:26 am wysłana przez Marc1n »


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #821 dnia: Luty 05, 2009, 06:18:03 pm »
PeBe mam.
Cralin, zmiłuj się...
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #822 dnia: Luty 05, 2009, 07:10:12 pm »
Marc1n : sciagne sobie :)

Cralin : LOLOLOL

w sumie DYE -max con na lol hr = sux - często wbijamy +1 i zaczyna w nas nawalać 3428 osob - wtedy dobrze móc uciec ^^

w/e ide na Franza.


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #823 dnia: Luty 05, 2009, 07:45:36 pm »
Jeśli o DVP chodzi to w/e imho gra jakieś tam znaczenie miała w tym +1, ale mi to tam obojętne. IMHO DVP nie był jakiś uber, miał wiele fajnych pr0 akcji np. lanie 70+ swoim 77 spsem T_T, gdzie nawet często miał full CP
ogólnie DVP sux



Ogólnie w l2 nie trzeba być pro, wystarczy znać jakieś tam podstawy 'ogrania' postacią + mieć klan/lvl/eq + szczęście + znać podstawy - skille innych klas, dmg itd.
Akurat Gustavs ma fajne frapsy, bo to głównie gank (z Yudee czy jakos tak), często jakieś 2v6-9 czy cuś.


dvp gral ok, nadal lubie poogladac jego stare filmiki, zwlaszcza 06.06.06.

Co do gustavsa- nic nadzwyczajnego, z daggerami tak jest, ze wejda Ci blowy a ty przyfarcisz z evasion = nabicie sporo fragow, w odwrotnej sytuacji przybijesz glebe po paru hitach, zwlaszcza jak biegasz bez s/d cova.


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #824 dnia: Luty 05, 2009, 09:39:53 pm »
Gustav i Kagan świetni daggerzy dla mnie oboje grali z klasa. DVP tez byl dobry. Faktycznie w L2 dobre itemy + buffy to polowa sukcesu. Tak w ogóle Marc1n z checią bym obejrzał Twój filmik jak grasz AW. Nie dlatego zeby zobaczyc czy jestes dobry czy nie poprostu ja raczej nie bede grał na offie zal mi kasy i to chyba głowny powod. Poprostu z checia je obejrze ;] Pozdro i byłbym wdzieczny za linka ;]

Ps. Kagan czy Gustav dostał Bana ??
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2009, 09:49:14 pm wysłana przez Frohike »
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com