Witaj
Gość

Wątek: Treasure Hunter [TH]  (Przeczytany 263685 razy)

  • Wiadomości: 80

  • Pochwał: 1

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #525 dnia: Kwiecień 23, 2008, 01:23:45 pm »
Proszę o dokładne dane dotyczące Focus power / chance .
Chodzi mi co jak i ile % . jaki reuse etc.

Pozdrawiam
<a href=http://img165.imageshack.us/img165/6799/clanmember2qo9wh5.jpg">
</a>


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #526 dnia: Kwiecień 23, 2008, 03:19:36 pm »
Focus Chance   Critical Chance from front -30%, Critical Chance from side +30%,
Critical Chance from back +60%
This includes the "blow" series of skills.

Focus Death   Critical -30%, Blow land rate +60%, Critical Damage from front -30%, Critical Damage from back +90%

Focus Power   Critical Damage from front -30%, Critical Damage from side +30%, Critical Damage from back +60%


  • Wiadomości: 80

  • Pochwał: 1

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #527 dnia: Kwiecień 23, 2008, 03:57:46 pm »
DIO , czyli mam rozumieć ze Critical power to + 60 % dmg jeśli wejdzie bs , lub inno blow uzyty zza pleców przeciwnika tak ? A jak z re-usem ? na ch bufach jest odczuwalny ?
<a href=http://img165.imageshack.us/img165/6799/clanmember2qo9wh5.jpg">
</a>


Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #528 dnia: Kwiecień 23, 2008, 04:15:17 pm »
focus chance/power nie zmienia nic w reuse

edit:
hm ... chodzi ci o reuse skilla? perma nie jest ale szybko sie odnawia


  • Wiadomości: 80

  • Pochwał: 1

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #529 dnia: Kwiecień 23, 2008, 04:27:33 pm »
Chodziło mi głownie o re-use Focus Power .  Wiec jedynym wyjściem widzę Focus power na pvp ?
<a href=http://img165.imageshack.us/img165/6799/clanmember2qo9wh5.jpg">
</a>


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #530 dnia: Kwiecień 23, 2008, 04:55:30 pm »
tak focus power daje +60% dmg gdy blow wszedl w plecy (niewazne jaki) +30% gdy trafiles z boku i -30% gdy estes tzw faceblower

no imo focus power na pvp chyba ze masz wyjatkowego zeza w blowach i nie trafiasz wcael to mozna pomyslec o focus chance ale i tak focus death>all


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #531 dnia: Kwiecień 23, 2008, 06:57:15 pm »
W małym PVP FocusChance>FocusPower. W większym, kiedy masz spokojne dojście do celu i najlepiej Mirage który daje jeszcze większą swobodę Focus Power znajduje swoje zastosowanie.
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #532 dnia: Kwiecień 24, 2008, 10:21:54 pm »
Dobra, pośmialiśmy się (dobry joke z banem na internet), to teraz koniec spamu ;)

W małym PVP FocusChance>FocusPower. W większym, kiedy masz spokojne dojście do celu i najlepiej Mirage który daje jeszcze większą swobodę Focus Power znajduje swoje zastosowanie.

Czyli analogicznie mniejsze pvp = trudniejsze dojście do celu. To skoro w małym ciężej dostać się na plecy = więcej blowów na klate, to Critical Chance from front -30% chyba nie pomaga zbytnio :>

To nie lepiej używać Focus Power, skoro Mirage zapewnia i tak dobre dojście do pleców celu ?


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #533 dnia: Kwiecień 24, 2008, 10:41:58 pm »
W większym ok, w małym pomimo Mirage i tak te 2-3 osoby ogarną gdzie jesteś i nie dadzą sobie wpuścic daggera na plecy. Co innego jak to jest 10+ osób.
Jeżeli ma się detargety2+bluff to często, a nawet cześciej atakuejmy ze strony niż z samego przodu(no chyba, że mamy downa)...nawet taki Mirage na małym pvp. Cieżko razem z nim wbiec na plecy, ale na sekundy ułamek, żeby byc z boku enemy mamy szanse byc. A i tak na lvl4 150patk elemental daggerze będzie bolało, nawet bez focus power :)
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #534 dnia: Kwiecień 24, 2008, 11:04:26 pm »
Jeżeli ma się detargety2+bluff to często, a nawet cześciej atakuejmy ze strony niż z samego przodu
No tak, ale sam wiesz jak to wchodzi :P

nawet taki Mirage na małym pvp. Cieżko razem z nim wbiec na plecy, ale na sekundy ułamek, żeby byc z boku enemy mamy szanse byc

Z tego co piszesz to można pomyśleć, że AW/PW w małym pvp nie mają możliwości wejść na plecy i skorzystać z tego +90% dmg :( A 79 TH też nie bardzo, nawet z Mirage. Serio jest aż tak ciężko ? O_o Zawsze mi się wydawało, że pro dagger stosuje to wasze sławne obiegnięcie (bo w końcu jeszcze zanim było coś takiego jak detargety w pvp, czy Mirage, to ludzie grali daggerami i jakoś sobie z tym radzili)... to nagle mają bazować tylko na detargecie ? Może głupoty gadam bo nie mam 79 TH na retku, no ale ciekaw jestem :>


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #535 dnia: Kwiecień 24, 2008, 11:17:29 pm »
Detarget jak ktoś nie ma mental shielda siada nieźle...ale tylko wtedy. Bluff? W sumie jak masz Zakena to nie ma bidy...no ale dalej nie jest super.
Czy wykorzystac te +90% dmg w plecy jest łatwo? Oczywiście, że nie. Dopóki ktoś kontroluje target to walka z daggerem jest wygrana. Uderzając z przodu jedyna szansa jest taka....że system pomysli, że jesteśmy z boku. A obiegnięcie, ok, tylko nie jest to łatwe, jeżeli w L2 jest coś takiego jak podażanie automatyczne za targetem, więc jak Ty biegniesz na plecy to i on sam się też obraca przodem do Ciebie. Bez detargetu "obiegnięcie" jest ciężkie do wykonania prawdę mówiąc.

/poprawiłem Ci orta, panie kolego :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2008, 11:28:21 pm wysłana przez Frohike »
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #536 dnia: Kwiecień 24, 2008, 11:30:35 pm »
Detarget jak ktoś nie ma mental shielda siada nieźle...ale tylko wtedy. Bluff? W sumie jak masz Zakena to nie ma bidy...no ale dalej nie jest super.

Hmm, według tego filmiku wynika, że nawet z Zakenem jest bida :<
http://files.filefront.com/SwitchtrickBluffavi/;10019566;/fileinfo.html




A z tym obiegnięciem, no to lipa :( :P


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #537 dnia: Kwiecień 24, 2008, 11:41:16 pm »
Kwestia celu. W magów nie ma bidy, ale w takiego TH w Maju to już jest problem :)
Nie musze filmików porównawczych wygląda...ja gram, a nie teoretyzuje i drapie się po ...... zamiast grac jak Dev albo Ty :D
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #538 dnia: Kwiecień 24, 2008, 11:55:03 pm »
Ale mi chodziło o detarget, nie stun, więc teoria nic do tego nie ma :P Obejrzałeś w ogóle ten filmik ?

O Devie to może nie rozmawiajmy (sam wiesz, hihi) :> A o mnie, to wiesz, przelej mi na konto 10kkk, zapodaj non stop oop bufferów jak u Ciebie, to pogadamy jak kto expi i po czym się drapie :P


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #539 dnia: Kwiecień 25, 2008, 12:07:20 am »
Wczoraj spamowałem cie z 3 godziny na gg frohike zebysmy poszli expic we trójke. "Nie, ja mam sklep". Super. I tak ja przynajmniej mam lvlup :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #540 dnia: Kwiecień 25, 2008, 12:48:23 am »
Różnica taka że Frohike niedługo dostanie boosta z lvl, a Ty nie xaxa
a ten TH z filmika jest królem niefartu tego roku :D
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #541 dnia: Kwiecień 25, 2008, 01:19:47 am »
Wczoraj spamowałem cie z 3 godziny na gg frohike zebysmy poszli expic we trójke. "Nie, ja mam sklep". Super. I tak ja przynajmniej mam lvlup :P

Ty ten lvlup robiłeś chyba z 3 miesiące ^^

Różnica taka że Frohike niedługo dostanie boosta z lvl, a Ty nigdy

/fixed

@Dev, jak mam sklepik, to gg mam przeważnie wyłączone, żeby mi nikt nie spamował ;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2008, 01:22:16 am wysłana przez Frohike »


Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #542 dnia: Kwiecień 25, 2008, 03:43:59 pm »
a co do tego wchodzenia na plecy ... musicie akurat ten target w 9vs9 albo mniejszym pvp bic? jak stoi do was przodem to biegniecie do drugiego i jezeli kazdy bedzie na was target zmienial z tego kogo bija to gratulacje dla nich :>


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #543 dnia: Kwiecień 25, 2008, 03:47:48 pm »
A nie napisałem tego bula ?
HATE ME MOAR!


Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #544 dnia: Kwiecień 25, 2008, 03:50:56 pm »
A nie napisałem tego bula ?
nie doslownie :P

zmeczony jestem ;<


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #545 dnia: Kwiecień 26, 2008, 11:26:04 pm »
 :D Może coś napisze oo dye armor weapon na pvp ??  :)

Armor :

Oczywiście MJ light
+50% resistance stun
+1dex - 1 con
i dużo defa
no i 8% da p atak *(jak używasz Łuku)-tez sie przyda ;>

Weapon ss+cd a jak kogoś stać to  As +cd

Dye hmm je powinniśmy założyć tak od 76+ boo i tak wtedy blowami walimy (( tylko ))((W pvp)) piękny dmg ;p

-4str + 4dex
-4str + 4con

Osiągamy wtedy Staty
32 str / w secie mj 35dex / 45con
2200 cp i około 7k hp ;> ma blesach lvl 6

Oczywiście jak to zawsze wylecą osoby, które sie nic nie znają ;p będa paplać, że odejmować str to głupota...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2008, 02:17:47 pm wysłana przez gladiatoorek »


Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #546 dnia: Kwiecień 27, 2008, 01:34:19 am »
ja ci powiem ze expienie blowami jest glupie


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #547 dnia: Kwiecień 27, 2008, 10:27:52 am »
Oczywiście, że się myślisz. Warto mieć mane, żeby zawsze móc DeadlyBlowa wsadzić, nawet z przodu moba...albo wejdzie, albo nie...albo wejdzie lethal. No i mamy pół moba z plecy...nawet nie ta solo, ale jak gdiześ w duo to naprawdę to dużo zmieniać. No bo co robić z tą maną? Czekać na enemy? Jak będziemy mieli moba na sobie, to i tak jesteśmy w pozycji przegranej praktycznie.
HATE ME MOAR!


Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #548 dnia: Kwiecień 27, 2008, 02:07:34 pm »
Oczywiście, że się myślisz. Warto mieć mane, żeby zawsze móc DeadlyBlowa wsadzić, nawet z przodu moba...albo wejdzie, albo nie...albo wejdzie lethal. No i mamy pół moba z plecy...nawet nie ta solo, ale jak gdiześ w duo to naprawdę to dużo zmieniać. No bo co robić z tą maną? Czekać na enemy? Jak będziemy mieli moba na sobie, to i tak jesteśmy w pozycji przegranej praktycznie.
hm ... jezeli to bylo do mnie to przedstawie ci moj tok rozumowania ...

Cytuj
Dye hmm je powinniśmy założyć tak od 76+ boo i tak wtedy blowami walimy (( tylko )) piękny dmg ;p
na 76 jeszcze sie raczej expi zeby jak najszybciej miec ten 78 lvli solo sie tego pewnie nie robi tylko w party bo tak latwiej, a w party nie bedziemy walic "tylko" blowami

Cytuj
Oczywiście, że (się) myślisz
dzieki za komplement ;)


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #549 dnia: Kwiecień 27, 2008, 02:16:42 pm »
O omg.. moderator i czytać nie umie.. napisałem, że jak już od 76 i na pvp.. i chyba od tego lvl sie expi w pt.. wiesz co ci radze lepiej nie odzywaj sie jak nie wiesz nic o th.

SOrki za.. obraze  :hu_6_1:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2008, 02:20:33 pm wysłana przez gladiatoorek »