Witaj
Gość

Wątek: Prophet [PP]  (Przeczytany 109295 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #300 dnia: Maj 12, 2009, 10:06:34 pm »
, a po zabiciu miliarda mobków to chcąc nie chcąc coś się ogarnia bo podczas expa pvp występuje bardzo często

No really... Znam sporo osób, które expiąc (legit, a jeszcze parę osób pół roku temu znałem) unikają PvP (Dev..? Carebeer PvP? :P ) bo boją się o % strasznie, tym bardziej, że nie lecą na waldku...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #301 dnia: Maj 13, 2009, 09:25:04 am »
Alarion, ja o procenty sie nie boje. Po prostu moj klan to klan ktory boi sie dac komukolwiek wara -_- ...

Imo leave QQ!!1
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #302 dnia: Maj 13, 2009, 04:19:12 pm »
Alarion: zawsze są wyjątki, zresztą pisałem przecież że to nie koniecznie dotyczy na/eu, na serwerze na którym gram choćbym nie wiem jak chciał to nie dam rady uniknąć pvp podczas expa przynajmniej raz dziennie

dla ogarniętego gracza to bez różnicy czy wbije 80 na bocie czy ręcznie bardziej się grać i tak nie nauczy l2 niestety skill do gry w nieskończoność nie rośnie, no może z wyjątkiem grania w constans pt bo jednak jak się z jednymi ludźmi cały czas expi to i na pvp to później procentuje, ale jak ktoś nie ogarnia to chyba nie zaprzeczysz że jednak gra legit mu nie zaszkodzi i podczas expa można się dużo nauczyć
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2009, 04:28:26 pm wysłana przez myha »
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #303 dnia: Maj 13, 2009, 08:48:14 pm »
Jak zaczyna przygodę z L2, szczególnie gdy nie ma doświadczeń z innych MMO (chociaż ogólnych reakcji wyrobionych, wspólnych dla każdej gry online) to niech gra ten jakiś czas z ręki, chociażby poznać spoty/mooby/ich reakcje/skille itd. Sam grałem na privach długi czas (ponad 2 lata) i ten czas był 100%, powiem więcej, pierwszy blisko rok na offie był 100% legit. Granie legit SE nauczyło mnie szukanai i zestawień najbardziej hardcorowych duo/trio nawet żeby poexpić chociaż godzinkę z kimś...

Sam jestem w tej chwili na etapie, że jedynie dalszy progres mojego skilla w PvP osiągnę grając tylko z ludźmi z mojego const. PT na PvP, ewentualnie z ludźmi, którzy mają jakieś pojęcie już o tej grze również... Klikanie na xxx dalszych mobów nie nauczy mnie na pewno niczego nowego...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #304 dnia: Maj 22, 2009, 11:57:18 pm »
Na jakiej zasadzie działa world of fear ??


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #305 dnia: Maj 23, 2009, 01:10:41 pm »
(...)world of fear ??

Chyba Word of fear - słowa strachu, a nie świat strachu. Po prostu szepczesz do ucha moba kilka słów w stylu "wyp.. stąd bo jak nie to ja ci .... a potem ..." No i mob tak się przestrasza, że odwraca się i ucieka :) A jak ochłonie to wraca.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #306 dnia: Maj 23, 2009, 02:55:04 pm »
Chyba ma niski land rate...


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #307 dnia: Maj 23, 2009, 06:07:35 pm »
Ma, tym bardziej, że to spell AoE. Co to robi, to już ładnie opisał MastJedi.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #308 dnia: Maj 25, 2009, 02:54:50 pm »
No nie jest tak źle, z tym landratem. I jest to najlepszy sposób na pozbycie się botów z Varki :D Na spocie z generałami czeka się, aż zaatakują moba stojącego blisko krawędzi, no i rzuca się Word of fear. Mob zaczyna uciekać i spada w dół. Boty też :D:D

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #309 dnia: Maj 25, 2009, 09:50:03 pm »
Na spocie z generałami czeka się, aż zaatakują moba stojącego blisko krawędzi, no i rzuca się Word of fear. Mob zaczyna uciekać i spada w dół. Boty też :D:D
LOL :D

Można robić OE na tym skillu?


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #310 dnia: Maj 26, 2009, 09:32:16 am »
Nie wiem :D Ale skoro Fear można (widziałem u kogoś z Novy OE Fear +23 Chance.... na oly kraś stał na  perma fear :D). No i pytanie tylko jeśli można OE, to czy na chance :D:D

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 51

  • Pochwał: -4

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #311 dnia: Czerwiec 19, 2009, 02:39:16 pm »
Gram hierophantem i dostalem skill aktywny z augumentacji , czy uzywajac go podczas pvp oplaca mi sie uzywac arcana wisdom. Obniza to cast.spd ale podobno zwieksza efektywnosc magii.


Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #312 dnia: Czerwiec 19, 2009, 02:42:49 pm »
Gram hierophantem i dostalem skill aktywny z augumentacji , czy uzywajac go podczas pvp oplaca mi sie uzywac arcana wisdom. Obniza to cast.spd ale podobno zwieksza efektywnosc magii.
to nie zwieksza zadnej efektywnosci magii tylko zmniejsza zuzycie many


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #313 dnia: Czerwiec 19, 2009, 04:07:40 pm »
Witam!

        Mam Clerica na 37 któro chciałbym zmienić w Propheta. Mam tylko taki problem że nie mam pojęcia gdzie teraz expić bo: crociany obok rakuli non-stop mnie zabijają i ogólnie rakuli jest mało, na EG potwory sa ciemno niebieskie, i na dodatek nie wiem jak mam zrobić 3 questy tą postacią, skoro ledwie dawałem rade je wykonać "normalnymi' postaciami[SH,TH] nie mam klanu bo za mało gram i nie ma szans żebym był w stanie spłacić składki więc pomoc klanu odpada  :(




                                                                       POMOCY!!

     Z góry dziękuje za podpowiedzi

  

PS: co znaczy skrót OE?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2009, 11:15:30 pm wysłana przez Frohike »


Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #314 dnia: Czerwiec 19, 2009, 04:12:47 pm »
overenchant


  • Wiadomości: 466

  • Pochwał: 1

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #315 dnia: Czerwiec 19, 2009, 04:14:42 pm »
Gram hierophantem i dostalem skill aktywny z augumentacji , czy uzywajac go podczas pvp oplaca mi sie uzywac arcana wisdom. Obniza to cast.spd ale podobno zwieksza efektywnosc magii.

Było wałkowanie już wiele razy. Ten toggle zmniejsza tylko zużycie many. Prawdopodobnie jest błąd w tłumaczeniu.



Finaly retired, L2 is not fun anymore.


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #316 dnia: Czerwiec 19, 2009, 04:24:39 pm »
@yahiko444
Cóż, to już nie jest problem z klasą postaci, tylko z tobą :P (no offence). Jak zaczynałem grać, to też było ciężko.

Uważaj na Crokiany, po prostu. Masz Sleep i Dryad Root - wykorzystaj to. Rakuli jest dosyć sporo, trzeba tylko znaleźć dobry spot. Możesz też bić Fettered Soul: http://lineage.pmfun.com/npc/20552/fettered-soul.html

Questy są łatwe, tylko czasochłonne. Najlepiej by było jakbyś dobił 40 lvl i kupił broń C Grade - wtedy jest o wiele prościej.
<usunięte na prośbę zainteresowanego>


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #317 dnia: Czerwiec 20, 2009, 01:10:50 am »
Gram hierophantem i dostalem skill aktywny z augumentacji , czy uzywajac go podczas pvp oplaca mi sie uzywac arcana wisdom. Obniza to cast.spd ale podobno zwieksza efektywnosc magii.
to nie zwieksza zadnej efektywnosci magii tylko zmniejsza zuzycie many
kosztem HP, należałoby dodać.

(...)Masz Sleep (...)
.. który jest totalnie bezużyteczny. Przynajmniej do expa. Chyba, że ktoś gra na C4.

@yahiko444 Na Twoim lvlu to tylko Hardins Academy i właśnie Fetered soule. One dają najlepszy exp w stosunku do HP w całej grze :) Ja na nich siedziałem od bodajże 32. Jak się boisz, to root i bijesz disruptem. A jak będziesz je miał na 3 góra 4 strzały, to nawet nie musisz rootować. Te kilka strzałów wytrzymasz. A mp zaoszczędzone na roocie możesz spożytkować na bicie :) Co do questów. Są trywialne i wcale nie takie ciężkie. Ale jak napisał bula
Cytuj
Questy są łatwe, tylko czasochłonne. Najlepiej by było jakbyś dobił 40 lvl i kupił broń C Grade - wtedy jest o wiele prościej.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #318 dnia: Czerwiec 20, 2009, 09:44:16 am »
Co do questów. Są trywialne i wcale nie takie ciężkie. Ale jak napisał bula
Cytuj
Questy są łatwe, tylko czasochłonne. Najlepiej by było jakbyś dobił 40 lvl i kupił broń C Grade - wtedy jest o wiele prościej.

Pozdrawiam
Imker to napisal :D


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #319 dnia: Lipiec 20, 2009, 04:09:41 pm »


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #320 dnia: Lipiec 20, 2009, 10:07:30 pm »
Jaki serwer i kronika?

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #321 dnia: Lipiec 21, 2009, 02:12:42 am »
Jaki serwer i kronika?
Japoński Franz (oficjalny serwer), CT2.2 czy coś. Dawałem to już :)


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #322 dnia: Styczeń 30, 2010, 04:35:24 pm »
Witam!

Mam takie pytanie do Was odnośnie PP. Mam go na 78, służy mi on wyłącznie jako dualbox i tak zostanie.
Liczy się dla mnie głównie cast. speed, żeby jak najszybciej dawał buffy - to jakie dye polecacie, abym mu wbił?
Posiadam Ave Robe seta + Homka [Acumen].

Dzięki!


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #323 dnia: Styczeń 30, 2010, 10:01:11 pm »
za cast spd odpowiedzialny jest WIT, wiec wybor farbek chyba oczywisty  ;)
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #324 dnia: Styczeń 31, 2010, 09:19:34 pm »
+WIT/-MEN, +CON/-STR, +DEX/-STR
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;