Witaj
Gość

Wątek: Prophet [PP]  (Przeczytany 109323 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #475 dnia: Maj 24, 2011, 10:08:26 am »
Deep a teraz pomyśl o realiach ruoffa gdzie raczej takich bajerów to ludzie nie mają..

Bawiłem się z EEkiem jak zacząłem mu ładować śmieć-buffy to zdjęło mu M.def, P.def, CC i acumen a zostawiło zerka co w przypadku braku M/P.defa robi z ciebie miękki cel.. A tak w ogóle to nigdy się nie spotkałem się z przeciwnikiem który próbował by mnie overbuffować więc na pewno nie spodziewali by się czegoś takiego skoro sami tego nie robią prawda?

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #476 dnia: Maj 24, 2011, 10:40:06 am »
Dokładnie Deep, musisz wziąć pod uwagę, że ruskie na naszym serwerze są w 90% mega nieogarami (co nei raz było widać po różnych frapsach). O ile może potrafiliby skontrować assystę 4 DD na 1 healera wykrzystując tanka/bd/sws, to na 90% byliby nieźle zaskoczeni taktyką overbuffowania i idę o zakłada, że pierwszą reakcją byłby rebuff WC-ka, co tylko pogłębia ten chaos początkowo.

Zresztą naprawdę matematycznie można wyliczyć wg formułek L2, że 3 DD bijących target co ma x-50% p defa będzie lepsze, niż 4 DD bijących target mający x p defa. Dodatkowo prawdopodobnie obniżysz też m defa, co ułatwi lądowanie wielu debuffów, a być może skasuje acumena, nobla itd.

Zapominacie zresztą cały czas o wielu innych funkcjach PP-ka
- mana burn
- fear
- off heal
- mistic immunity
- turn spell (co powiecie na przerwanie jakiegoś mocnego skilla za pomocą tego spella?)
- aktywny buff / rebuff bez potrzeby boxowania (pamiętasz neural, jakie mieliście problemy, by lognąć bubisia gdy chcieliście się przejść na chwilę na ten gank?)
- overbuff
-debuff (block shiled/ww)
- dodatkowa stigma

Imho deal całkiem dobry na tle 4 DD.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #477 dnia: Maj 24, 2011, 10:53:33 am »
no nic, pozostaje nam tylko czekac na jakies screeny/frapsy jak arimas ownuje party na party w konfiguracji z pp. czekam z podekscytowaniem


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #478 dnia: Maj 24, 2011, 11:15:14 am »
no nic, pozostaje nam tylko czekac na jakies screeny/frapsy jak arimas ownuje party na party w konfiguracji z pp. czekam z podekscytowaniem
1. mam dopiero 83 i tylko moirai robe 900, spirit 300 wind i black visage
2. na frapsa nie licz, chyba, że ktoś z pt nagra ^^
3. my się znamy? ;p

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #479 dnia: Maj 24, 2011, 11:44:32 am »
Sarin o ile mi wiadomo to ktoś od dywanów (Menda, lub Nevada?) Ale może się mylę.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 98

  • Pochwał: 0

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #480 dnia: Maj 24, 2011, 01:53:15 pm »
Cytuj
Natomiast dla wszystkich, którzy naśmiewają się z taktyki overbuffowania:
Typowa sytuacja gdy brało się buffy od pp w mieście

SCREEN
Gz zerk+ buff z tanka są imba dla bisha na pvp. Salve i noblesa już skomentowali

Cytuj
Ja mam trochę lepszy p.def niż EE i skille łuczników nie robią na mnie takiego wrażenia. Poza tym w starciu ze mną troszkę ciężko asystować:P

qq? Chyba w light i heavy. Ciekawe jak szybko wysrasz się z many i ile bufów zdążysz wrzucić.
A jeśli mowa o self bufach, wtedy na EE ci ten pdef potrzebny jak świni siodło.
Cytuj
Akurat u nas PP często idzie do składu wystawianego 3vs3 i ludzie go wolą zamiast WC. Sarkazm o 3XPP jest trochę nie na miejscu. Ktoś preferuje EE do 3vs3?
Ja najczęściej widziałem SE, ale pewnie ruscy się nie znają. A 3xPP to taka aluzja do twojego solowania 3x archer.
Cytuj
No myślałem, że piszemy o pvp, czyli end game, czyli każdy powinien być gotowy na ogromne wydatki, żeby przygotować postać.
Jakakolwiek postać to duże koszty, a consty powinny to ułatwiać.
Imo zamiast 3 setów, wolałbym zainswetować w antka/zakena. Ciekawi mnie ile cp potów uniesie pp z dwoma albo trzema setami i co zrobi jak mu przerwą w czasie walki makro na ich zmiane :D Jak dla mnie kolejna rzecz -_-' w teorii, w praktyce poroniona.

Cytuj
Dokładnie Deep, musisz wziąć pod uwagę, że ruskie na naszym serwerze są w 90% mega nieogarami (co nei raz było widać po różnych frapsach).
Nieogarów to można cisnąć na boxach, z pp, bez pp. My w loa składaliśmy full pt z kilkoma boxami, mendą (bisz) w avadonie i neuralem na tyrancie (o zgrozo). Myśle, że jeśli oceniać przydatność postaci, to mierząc się z najlepszymi. Patrząc na nieogarów, mógłbym stwierdzić, ze nekro jest imba w dd party, bo dod+bańka= pół pt wroga leży  hahaha

Cytuj
- mana burn
- fear
- off heal
- mistic immunity
- turn spell (co powiecie na przerwanie jakiegoś mocnego skilla za pomocą tego spella?)
- aktywny buff / rebuff bez potrzeby boxowania (pamiętasz neural, jakie mieliście problemy, by lognąć bubisia gdy chcieliście się przejść na chwilę na ten gank?)
- overbuff
-debuff (block shiled/ww)
- dodatkowa stigma
Feara ma WC lub chociażby alba, która imo 10x lepsza dla dd niż ten pp
Off heal pp jest taki że niewiele daje, za to wysrywasz sie z many w tempie niemiłosiernym (zdaje sie że nawet enchantowac się go nie da bo jest z 1 profy)
Mistic immunity przed asistą cie nie obroni
Turn spell<<<Stun shot oraz wsio inne co zbija target
Block shield i ww ma cardi w wersji masowej, pojedyncze block ww EE

I żeby nie było ze się czepiam. Propet moze latać w pt, ma jakąs tam swoją role, podobnie jak craft, spoil, inspector (którego swojego czasu wielkim fanem byłem- teraz w sumie stwierdzam że najlepiej się sprawdza w mieście albo pod siege zonem dla mass clara :P), jednak nie czarujmy się, ze jeżeli mamy do wyboru dobrego dd, to jest to strata slota.  Już chyba wolałbym mieć OLa live w pt dla debufów niż PP.
A jeśli się na siłę upierać to dla każdej klasy można napisać kilkustronicową rozprawkę udowadniającą, że jest imba w każdym pt.


Cytuj
mam dopiero 83 i tylko moirai robe 900, spirit 300 wind i black visage
Pożyczone więc nie szpanuj tylko zbieraj na 3x sety s84 1800 atri i 4 bronie :DD Wtedy będziesz solował 3 łuczników.

W ogóle to szukam chętnych do consta. Skład widze następująco- 7xPP+SWS+BD, aczkolwiek nad ostatnimi dwoma się zastanawiam, bo nie wiem, czy pt straci nie na sile ognia. Chętni pisać na pw :D
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2011, 01:57:28 pm wysłana przez xkurakx »


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #481 dnia: Maj 24, 2011, 02:32:07 pm »
Chyba nie wszystko dokładnie czytasz i dlatego nie zrozumiałes:

Cytuj
qq? Chyba w light i heavy. Ciekawe jak szybko wysrasz się z many i ile bufów zdążysz wrzucić.
A jeśli mowa o self bufach, wtedy na EE ci ten pdef potrzebny jak świni siodło.

Ja nie gram PP, tylko slh. Podając przykład starcia z 3 DD takimi jak archer v 2DD + PP chciałem tylko wskazać ile bardziej techniczna zagrywka może zmienić w stosunku do preferowanego przez wielu czystego dps. Moje party ma charakter nuker party, z tą różnicą że nukerami są slh z około 3000 m.attaku. Więc w myśl teorii o dps jesteśmy słabsi od klasycznego nuker party gdzie każdy DD ma po 6+k m.attaku. W praktyce mamy gigantyczną przewagę.

Cytuj
Gz zerk+ buff z tanka są imba dla bisha na pvp. Salve i noblesa już skomentowali

Ponownie nie spróbowałes nawet zrozumieć przykładu. Nie obchodzi mnie ten cardi i nie jestem jego idolem. Chciałem tylko pokazać przykładową sytuację, gdy overbuff może namieszać i jak łatwo zrobić overbuff. Obejrzyj parę filmików dobrych cardi i zobacz w jakiej sytuacji padają. zazwyczaj nie jest to wspaniała asysta 4 dd, tylko wynik debuff lub braku buff.

Cytuj
Ja najczęściej widziałem SE, ale pewnie ruscy się nie znają. A 3xPP to taka aluzja do twojego solowania 3x archer.

Ciężko mówić o taktyce 3vs3 jak jest to bardziej taktyka feedowania niż chęci bezpośredniego starcia z przeciwnikiem. Ogólnie stwierdzam tylko, że PP jest bardzo dobry do 3vs3.

Cytuj
Imo zamiast 3 setów, wolałbym zainswetować w antka/zakena. Ciekawi mnie ile cp potów uniesie pp z dwoma albo trzema setami i co zrobi jak mu przerwą w czasie walki makro na ich zmiane  Jak dla mnie kolejna rzecz -_-' w teorii, w praktyce poroniona.

Nie trzeba mieć 3 setów. Set dobierasz pod swojego consta i styl gry. To jak z slh, który może mieć rapier, może mieć magiczną broń a może taszczyć ze sobą obie. Ale nie musi.

Cytuj
Feara ma WC lub chociażby alba, która imo 10x lepsza dla dd niż ten pp


WC i tak jest w party, bo dyskusja czy PP może zastąpić mass buffera chyba nie ma sensu.
Alba jest bardzo fajną postacią do DD party, ale czy to będzie rozwiązanie 10X lepsze to bym się kłócił.

Cytuj
jednak nie czarujmy się, ze jeżeli mamy do wyboru dobrego dd, to jest to strata slota.

Nie zgadzam się z tobą i nie zgodzą się ci którzy widzieli w akcji dobrego PP.
Party 4dd przeszło do historii dawno temu. W pierwszym etapie zaczęto robić party 3dd + techniczny (tank/debuffer etc). W h5 po zmianie zasad debuff land rate ludzie zaczynają powoli dostrzegać, że układ 2dd+2x techniczny ma ogromny potencjał. Coraz częściej robimy party w takich układach i jak na razie mamy zamek z 9 wards, wystawiając na sige/tw 50-90 osób.

Dalej nie odpowiedziałeś ile masz p.def na full buffie :)


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #482 dnia: Maj 24, 2011, 02:33:35 pm »
W ogóle to szukam chętnych do consta. Skład widze następująco- 7xPP+SWS+BD, aczkolwiek nad ostatnimi dwoma się zastanawiam, bo nie wiem, czy pt straci nie na sile ognia. Chętni pisać na pw :D
Ja bym się skusił na PP, nawet jak nie ogarnę to pozostała szóstka pp nie ogarnie, że nie ogarnąłem czyli coś dla mnie :hu_2_1:


Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #483 dnia: Maj 24, 2011, 02:57:26 pm »

W ogóle to szukam chętnych do consta. Skład widze następująco- 7xPP+SWS+BD, aczkolwiek nad ostatnimi dwoma się zastanawiam, bo nie wiem, czy pt straci nie na sile ognia. Chętni pisać na pw :D
ogolnie to 9ciu kretynow z ruoffa polozyloby takie party z palcem wiadomo gdzie


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #484 dnia: Maj 24, 2011, 03:08:44 pm »
Cytuj
Dalej nie odpowiedziałeś ile masz p.def na full buffie


Dobra zrobię to za ciebie :)

85lvl EE w +6 vorpal secie, wszystkie wardsy, wszystkie pasywki do p.def, squad, clan/res skills, full buff, bez zerka, full songs,cop,cc - 2303 p.def.
Wystawię przeciwko tobie 85 sws, vesper dagger +3 cd, nic specjalnego - 2194 p.attack.

W tym momencie crity daggerem będą wynosiły 496-548 (bez elementu i przewagi pvp modyfikacji)

Wchodzi PP - ląduje block shield i dostajesz G.might - twój p.def = 1641

SwS będzie cię hitował już za 696-769 dmg. Tu już widzisz jaki to fajny wzrost dmg. A gdyby miał party ai? gdyby wylądował hex? gdybyś wszedł w bańkę? gdyby pp wylądował swój hex? gdybyś stracił cc lub cop? a może crit wound? a może sws będzie miał striggerowane cc? Napewno nie wszystko z tego się pojawi, ale coś z dużym prawdopodobieństwiem ma szansę.
I nagle SwS będzie robił dmg jak każdy inny DD.
Z party AI nagle  zacznie robić po 1590 -1760 dmg (no nie daggerkiem, musiałby bluta w łapy chwycić). Każda kolejna z wymienionych rzeczy spowoduje, że ta wartość będzie radykalnie skakać w górę.

To tylko przykład. Muszę tłumaczyć, bo znowu żle zrozumiesz. Nie chodzi mi o to, że namawiam, żeby sws odgrywał w party rolę DD. Nic podobnego. Chcę tylko pokazać jak działa zasada sumy czynników. Jak ze śmiesznego dmg robi się nagle bardzo duży.
SwS akurat potrzebuje całkiem sporo tych czynników. Ale dobry DD będzie odczuwał efekty natychmiast.
I o wiele lepsze jest dać pojedyńczemu DD siłę niż liczyć na to, że przeciwnicy nie rozbiją asysty kilku słabszych DD.

« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2011, 03:11:26 pm wysłana przez orlok »


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #485 dnia: Maj 24, 2011, 03:17:54 pm »

Nie zgadzam się z tobą i nie zgodzą się ci którzy widzieli w akcji dobrego PP.
Party 4dd przeszło do historii dawno temu. W pierwszym etapie zaczęto robić party 3dd + techniczny (tank/debuffer etc). W h5 po zmianie zasad debuff land rate ludzie zaczynają powoli dostrzegać, że układ 2dd+2x techniczny ma ogromny potencjał. Coraz częściej robimy party w takich układach i jak na razie mamy zamek z 9 wards, wystawiając na sige/tw 50-90 osób.

Dalej nie odpowiedziałeś ile masz p.def na full buffie :)

      Układ 3dd+tank/slh byl od poczatku ze wzgledu na ud/mass para które robiło całą robote. Od h5 nagle sie okazało ze zadne dd party nie potrafiło sie przeciwstawic 4 dd w pt z (2 zealotami). A przeżywalność takiego pt a juz w szczególności healerów kończyło sie w momencie kiedy kończyło sie pt ud. Nuki konczyły jeszcze szybciej zazwyczaj przed koncem prahnaha. Nie mowie ze twoja teoria jest zła orlok ale na bank 100% pasujaca do stylu gry Alariona on lubi takie kombinowanie. Sa dobre kontr konfiguracje ale pp nie jest tym czyms w moim odczuciu i chyba jednak wolałbym miec go w miescie pod drzewkiem off pt rzucającego cc/głowe, ol i jego limity sa dla mnie lepszym rozwiązaniem jesli juz mowa o marnotrawstwie miejsca w pt.


//dodam jeszcze na koniec bo w międzyczasie wkleiłeś odpowiedz ze jeden z tych twoich dwóch dd musi najpierw dobiec/stargetowac/zabić tego EE. A gwarantuje ci o czym zresztą chyba sam wiesz dwóch ogarniętych discerów moze im to skutecznie utrudnić nawet jeśli będziesz ich debufował cancelował.
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2011, 03:24:10 pm wysłana przez Itherus »


  • Wiadomości: 98

  • Pochwał: 0

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #486 dnia: Maj 24, 2011, 03:23:12 pm »
Cytuj
Ciężko mówić o taktyce 3vs3 jak jest to bardziej taktyka feedowania niż chęci bezpośredniego starcia z przeciwnikiem. Ogólnie stwierdzam tylko, że PP jest bardzo dobry do 3vs3.
Nie jest dobry, bo ma dziadowskiego heala i nie ściągnie paraliżu. SE jest tu dla DD najlepszy, bo jego bufy w miarę się uzupełniają z olimpiadowymi, ma niezłego heala i purify.
Cytuj
Ja nie gram PP, tylko slh. Podając przykład starcia z 3 DD takimi jak archer v 2DD + PP chciałem tylko wskazać ile bardziej techniczna zagrywka może zmienić w stosunku do preferowanego przez wielu czystego dps.
Imo w archer pt PP ssie bardziej niż w melee. Nie ma premii do dmg z cc, więcej schodzi many łukom więc przy dłuższych starciach sobie nie podebufuje.
Cytuj
Nie trzeba mieć 3 setów. Set dobierasz pod swojego consta i styl gry. To jak z slh, który może mieć rapier, może mieć magiczną broń a może taszczyć ze sobą obie. Ale nie musi.
Jakieś racjonalne argumenty dla pp do wzięcia czegoś innego niż robe? Bo w light/heavy oprócz pdefa to ssie na każdej linii ->mp/cast
Cytuj
Party 4dd przeszło do historii dawno temu. W pierwszym etapie zaczęto robić party 3dd + techniczny (tank/debuffer etc).

Tyle ze PP to dla mnie żaden techniczny. Nigdzie nie pisałem że tank to zła postać do pt (mimo, ze my latamy bez). O ile wzięcie live tanka zamiast dd jest ok, o tyle PP to dla mnie nadal strata slota.
Z resztą co do historii, to PP przeszedl do niej, odkąd mozna wbijac 3 rezisty w sety (wcześniej dzięki resista faktycznie miał jeszcze jakiś potencjał). Dziś jego rola sprowadza się głownie do boxa, podobnie jak SE zanim zarobił mass purify.

Cytuj
Dalej nie odpowiedziałeś ile masz p.def na full buffie :)
Nie ma mnie w grze wiec nie sprawdze, ale biorąc pod uwagę identyczny lvl robe mastery, zapewne zbliżony do pp.
Cytuj
Moje party ma charakter nuker party, z tą różnicą że nukerami są slh z około 3000 m.attaku. Więc w myśl teorii o dps jesteśmy słabsi od klasycznego nuker party gdzie każdy DD ma po 6+k m.attaku. W praktyce mamy gigantyczną przewagę.
Nie żebym się czepiał, ale chciałbym tą przewagę zobaczyć vs ogarnięte nuker pt.


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #487 dnia: Maj 24, 2011, 03:53:06 pm »
Cytuj
//dodam jeszcze na koniec bo w międzyczasie wkleiłeś odpowiedz ze jeden z tych twoich dwóch dd musi najpierw dobiec/stargetowac/zabić tego EE. A gwarantuje ci o czym zresztą chyba sam wiesz dwóch ogarniętych discerów moze im to skutecznie utrudnić nawet jeśli będziesz ich debufował cancelował.

Ale on też ma w pt discerów, którzy mogą przytrzymać Twoich, żeby ten 1 czy 2 dd mógł robić to co robi najlepiej.

Zaraz pewnie ktoś napisze, że przez ten czas 4 dd z asystą będzie bez problemu zabijać healerów i tu właśnie się pokazuje 3 res od pp.

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #488 dnia: Maj 24, 2011, 04:01:04 pm »
1 tyrant na zealocie z mistic imm > 2 perma hated imo.


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #489 dnia: Maj 24, 2011, 06:50:26 pm »
mistic ma za mały reuse i za krótko trwa, a co innego miec 4 dd a co innego miec 2 dd i byc agrowanym przez 2 discerów. Jeden tyrant nawet na zealocie kariery nie zrobi przez okres trwania mistic immunity. Przestancie podawac atut jako 3 resa bo to jest totalna bzdura w czasie kiedy kazde pt uzywa bres.

     


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #490 dnia: Maj 24, 2011, 09:10:22 pm »
To się robi powoli śmieszne :D Jakoś jak mściciel robił SLH do party to zdążył nawet subki wykoksać zanim stwierdził, że mu nie pasuje i kupił errora od ptyśka.. Wy to traktujecie tak: My tak nie możemy/nie robimy/nie chcemy to automatycznie inne party które by chciało zrobić coś innego niż podążać utartymi schematami jest "bee"

post skierowany do kuraka, ithera i reszty ich pt :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 98

  • Pochwał: 0

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #491 dnia: Maj 24, 2011, 09:32:09 pm »
Coż Arimas, możemy/nie robimy/nie chcemy bo jak dla nas ssie :D
Jest dyskusja, więc każdy wypowiada swoje zdanie. Jak dla mnie tworzycie jakieś science-fiction, robiąc z -_-' klasy zabijake.
A poza tym jestem wredny i lubie się nabijać z ludzi :P
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2011, 09:36:22 pm wysłana przez xkurakx »


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #492 dnia: Maj 24, 2011, 09:55:23 pm »
Coż Arimas, możemy/nie robimy/nie chcemy bo jak dla nas ssie :D
Jest dyskusja, więc każdy wypowiada swoje zdanie. Jak dla mnie tworzycie jakieś science-fiction, robiąc z -_-' klasy zabijake.
A poza tym jestem wredny i lubie się nabijać z ludzi :P
czy oni kurfa napisali ze PP zgarnia fragi?? PP tylko ułatwia to takiemy gladowi/tyrowi czy innemu DD, ja osobiscie wolał bym grac w pt ktore nie jest stricte x4 dd bo to "ssie" jak dla mnie wolał bym :
glad-imba dmg
tyr-imba dmg/cancel
sk- sos/hex machine/aggro
PP- hex overbuff/cancel
WC-buff i to co wc robi
bd-buff aggro
EE-stigma i to co ee robi
SWS-buff agro/cancel
bish-wskrzesza leczy krzyczy!
wy macie errora w pt wiec nie musicie się martwic o brak dps'u ale patrzcie na to z innej strony jaki dmg by wycisnac mogl by msciciel z swojego tyrka  jak by wpadł z full buffem/sos'em na sobie gdy taki biedny bishop ma sobie stigme/hex/g might/block shield/percing/ aggro enchantowane w -% p def :)

@@@-cancel czytaj dagger z PVP :)
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2011, 09:57:45 pm wysłana przez PuFF »


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #493 dnia: Maj 24, 2011, 10:28:52 pm »
Msciciel ekspil z predkoscia swiatła, wiecej siedzial na defro niz na slh do tego nerf w h5 skutecznie go odstraszyl od tej postaci nie powiem zeby nam to na dobre nie wyszło, przytrafiła sie okazja wiec z niej skorzystał. Kazdy gra jak chce mozecie robic co chcecie ale jesli ktos pisze swoja teorie a inna osoba ja obala wcale nie znaczy ze jest zła/zarozumiała ma do tego pełne prawo szczególnie jesli popiera to konkretnymi argumentami. Mozna albo szybko overbufowac albo szybko zabijac. Jak juz napisałem sa rozne konfiguracje nie ma najlepszej ale pp w odczuciu wielu osob nie jest dobrym rozwiazaniem w pt. orlok podał jedna z taktyk i niech tak zostanie kto bedzie chcial miec pp w pt bedzie znim biegal i sam sie przekona.
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2011, 08:08:56 am wysłana przez Itherus »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #494 dnia: Maj 24, 2011, 10:38:07 pm »
Proponuje zakończyć tą dyskusje na poście ithera :)

LF dye dla pp pod pvp 9v9/mass

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 98

  • Pochwał: 0

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #495 dnia: Maj 24, 2011, 10:50:11 pm »

LF dye dla pp pod pvp 9v9/mass
+5 str i luk!


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #496 dnia: Maj 24, 2011, 10:51:09 pm »
takie same jak dla biszopa


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #497 dnia: Maj 24, 2011, 11:52:12 pm »
Pokit podał jedna z taktyk i niech tak zostanie kto bedzie chcial miec pp w pt bedzie znim biegal i sam sie przekona.

To nie ja! :) ale jak dla mnie pt opierajace swoj dps na silnym debufie kosztem jednego dd mniej sa zbyt uzaleznione od skilla przeciwnika, trafiaja na pt z rebufujacym wc i dobrym bishem majacym wyczucie z cleansy i bez debuffu ten dps momentami bedzie za slaby zeby cos ugrac.


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #498 dnia: Maj 25, 2011, 08:08:33 am »
jp nie wiem skąd mi sie ten pokit wziął :/   


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #499 dnia: Maj 25, 2011, 08:10:58 am »
CP akurat nie trzeba miec na pasku żeby spamować legit.
da się zbindować więcej niż 3 paski? oO
oświeć mnie pls

Pokit, dlatego też wolałbym kolejnego bisha/ładowarkę :]

PuFF ten SoS+hex/judgement dałby tak dużo, że nie byłby potrzebny kolejny debuff od PP... lepiej zastąpić go deską z młotkiem/swordem, ew. innnym dd :]
stigma na ee?? conajwyżej na bishu! ee ma mieć purify
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2011, 08:13:19 am wysłana przez DeepInside »
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)