Witaj
Gość

Wątek: Silver Ranger [SR]  (Przeczytany 183206 razy)

  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

  • Inhuman
    • Przełęcz Czarnego Ognia
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #450 dnia: Grudzień 30, 2007, 11:28:05 am »
Jeśli mowa o łuczniku + tallum heavy, to jedyna możliwość to oczywiście HE, który całkiem nieźle się na takim buildzie sprawdza.
Ale bez takich pomysłów przy SR, który bazuje przede wszystkim na swojej mobilności. U niego tylko light.
Siła i wrogowie albo strach i przyjaciele.


  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #451 dnia: Grudzień 30, 2007, 12:54:55 pm »
tallum hv sprawdza sie na raidy, bo robisz wiekszy dmg niz w takim maju np.


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #452 dnia: Grudzień 31, 2007, 01:54:07 am »
Dokładnie. Na raidy najlepiej założyc MJ heavy/ tallum heavy (ze wskazaniem na ten drugi).


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #453 dnia: Grudzień 31, 2007, 02:52:33 pm »
Witam ja mam takie pytanie..bo chce zrobic sobie tatoo ...tylko nie wiem jakie

na 100% Dex+4/-4Con....i teraz nie wiem czy +4 Wit/-4int(czy ten casting speed naprawde działa...i moje skile beda sie szybciej odnawiac?)....czy +4 str/ -4 con?


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #454 dnia: Grudzień 31, 2007, 03:41:26 pm »
Na twoim miejscu dałbym +2/-2 dex/con; +3/-3 dex/con i napewno nie dodawał str kosztem con. Z +wit/-int można pokombinować, wit napewno daje dużo ale, że nie testowałem tego wcale to nie wiem jak wchodzi entagle z -int. poza tym +wit nie polepszy Ci odnawiania się skilli fizycznych (jak stun, double shot) tylko magiczne (heal, entagle...).


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #455 dnia: Grudzień 31, 2007, 04:35:04 pm »
ta ktorych w ogole nie bedziesz używał (hamstring), a heal... w swojej prawie roczej karierze SR'em użyłem moze z .... 4 razy?


Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #456 dnia: Grudzień 31, 2007, 04:52:44 pm »
Cytuj
hamstring
entangle :D


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #457 dnia: Styczeń 01, 2008, 01:31:06 pm »
entagle nie będzie używal ? Zmienisz zmiane na olimpiadzie albo jak dorwiesz jakiegos meele na open ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #458 dnia: Styczeń 02, 2008, 04:02:58 pm »
bula tak chodzilo mi o entagle... ktorego juz tyle bedziesz uzywal po 3 profce.. i stad ten Hamstring w nawiasie... , a na olimpiadzie tez tyle ze ho ho ho... open teren?? super... bawmy sie dalej...


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #459 dnia: Styczeń 03, 2008, 03:05:52 pm »
mozna by +wint - int i top C blunta z SA M. power wtedy bedzie dobrze;)


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #460 dnia: Styczeń 03, 2008, 04:06:35 pm »
Hmmm... oceńcie taki bulid (raczej do ganku/małego pvp/1v1) :
BW light (defa ładnie dodaje a na małym pvp często trzeba dużo wytrzymać) cspd i men też się przydaje.
+4wit -4int (aktualnie mam testowo - sklepowe -5int i nawet fajnie się spamuje healem ^^)

+3dex -3str - jak bede miał mj lgt zrobie -5con
+2dex -2str

BOP QR

Troche denne do pve, ale zawsze + men z bw = troche mp regen (prawie nic)
Do pve chyba sobie zalatwie PL set .


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

    • DeJaVu
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #461 dnia: Styczeń 03, 2008, 06:16:27 pm »
cona nie odejmuj  lepiej juz dodac do cona :)
+5 dex +4 con -9 str w mj :] do pvp


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #462 dnia: Styczeń 03, 2008, 06:23:46 pm »
cona nie odejmuj  lepiej juz dodac do cona :)
+5 dex +4 con -9 str w mj :] do pvp

-9 str 0.o to zrobi z SR'a kupe imo , a w mj mamy ładny stun resist, więc po kiego tyle con


btw. źle napisałem mam :
+3dex -3str
+2dex -2con


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #463 dnia: Styczeń 03, 2008, 07:52:26 pm »
Pebe imo -3con, -2str byłoby lepsze, strata około 200hp więcej a str jest bardzo ważny ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #464 dnia: Styczeń 03, 2008, 08:12:48 pm »
W sumie racja.
Ale i tak teraz praktycznie już myśle o MJ a wtedy to zrobie coś w stylu -4con -1str albo -5con, więc na razie to nie ma aż takiej różnicy.

Jedyne co zmienie to wtt bop qr na CS bo teraz wojen niema a qr zaczyna wnerwiac w pve ;f


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #465 dnia: Styczeń 03, 2008, 08:18:57 pm »
BOp + QR OE to najlepszy łuk dla SRa poza draconiciem OFC ^^
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #466 dnia: Styczeń 03, 2008, 08:31:19 pm »
BOp + QR OE to najlepszy łuk dla SRa poza draconiciem OFC ^^
Kiedyś myślałem że to carnage  :oops: ale ma zryte SA, Soul Bow - very slow ;| a draco focus za drogi.
Zrobie chyba tak - wtt swojego bopa qr na cs (nie mam wojen teraz) jak się zabiore za wojowanie - wtt cs na qr , a potem zrobi się OE tak +6 i bedzie git.

A tak poza tym to na 1v1 BW ftw jednak na mass imo (z b grade) doom lepszy - na mass con stun resist etc. się AŻ tak nie przydaje (IMHO) a jednak troszke mdefa cspd i defa pomaga na 1v1, stuna walniemy i tak szybciej niż HE, a HE przed MJ ma zwykle i tak -con więc na moim bulidzie mamy z nim szanse, PR'a łatwo zabić (pisze o self buffie)


1 pytanko które mnie nurtuje od ... jakiegoś czasu . Po kiego SR'owi draconic leather armor? to ma takie sobie bonusy i w ogóle jest średnie, a mj tańszy i ciekawsze bonusy. (no chyba ze draconic +rb bizu +ee resist stun ;D)


Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #467 dnia: Styczeń 03, 2008, 09:19:09 pm »
Cytuj
1 pytanko które mnie nurtuje od ... jakiegoś czasu . Po kiego SR'owi draconic leather armor? to ma takie sobie bonusy i w ogóle jest średnie, a mj tańszy i ciekawsze bonusy. (no chyba ze draconic +rb bizu +ee resist stun ;D)
i w takiej sytuacji sie zazwyczaj go nosi bo ma wiekszy p.def ... albo jak masz mass pvp to wtedy malo kto stuna uzywa


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #468 dnia: Styczeń 03, 2008, 09:38:14 pm »
yyy... ale czy opłaca sie na niego farmić ? no chyba że klan ma 1 niepotrzebny :D


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #469 dnia: Styczeń 04, 2008, 11:54:31 am »
Nie dośc, że NCSoft zrobił pipę z SRa (przynajmniej w porównaniu z innymi łucznikami) to wy chcecie go gimpować jeszcze bardziej ściągając z STR...

imo dye dla SR to +5 STR/-5 CON a co do łuku to carnage będzie lepszy od soula jeśli będzie tak podbity, żeby mieć tyle pattaku co soul, ale wtedy będzie absurdalnie drogi. No i bez CS ciężko expić, więc dodatkowy wydatek bo soula i tak trzeba miec.

Dodam jeszcze, że różnica w czasie rzucania stuna między slow a very slow jest mniejsza niż z tego, że ktoś ma ping 50 a ktoś 120 i później zacznie skilla, a z soulem i tak reuse skilli na rapidfire mam taki, że jakbym chciał, to mógłbym na przemian walić stun - double shot - stun bez przerw na zwykłe strzały :)

Alternatywa dla draconica to majestic+6 i z tego co ludzie mówią, to zależy czy masz jewele bossowe -  jak nie masz to majestic :)


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #470 dnia: Styczeń 04, 2008, 12:10:32 pm »
Nie dośc, że NCSoft zrobił pipę z SRa (przynajmniej w porównaniu z innymi łucznikami) to wy chcecie go gimpować jeszcze bardziej ściągając z STR...

Hmmm imo sr nie jest taki zły, wczoraj pojechałem HE (62 lvl, doom, carnage, ja SR 63 bw gloves + reszta mithril lgt set (nie mam jeszcze full bw set'a T_T) i bop qr)
Zjechałem go 2 razy czyli 100% walk z nim. Za drugim razem zostało mi 70 hp ;f za 1 ok 1.5k

Sr i tak jest najlepszy na 1v1 lub małe ganki imo


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #471 dnia: Styczeń 04, 2008, 12:52:24 pm »
falconek,co ty chrzanisz,sames pipa ;) sila sr-a nie tkwi w stacjonarnym waleniu regularami (he na snipe) albo modleniu sie "niech wejdzie ten kryt bo zaraz padne" (pr na counterze ;p)...sr ma byc szybki i spamowac skillami,dlatego dex to podstawa dla sr-a...+5 str to dla pr-a,jesli dla ciebie build dla pr=build dla sr to zacznij grac w l2 ;)


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #472 dnia: Styczeń 04, 2008, 01:25:56 pm »
spamowac skillami,dlatego dex to podstawa dla sr-a

Muszę ci wyjaśnić pewną podstawową rzecz. Łucznicy używają skilli tylko w 1vs1, albo strzelając do kogoś, w kogo normalnie nie mogą trafic (np różnica leveli) z kilku powodów:
Po pierwsze powyżej buffów propheta nie opłaca się używać double shota, zwłaszcza w party. Po drugie łucznicy nie mają nieskończonej ilości MP :) 2 minuty walki i bsoe?

Zresztą jestem pewien, że nawet w 1 v 1 mój SR zje każdego SR który zdjął sobie z STR. I na pewno zje każdego SR z niepodbitym carnage. Sprawdz sobie uczciwie, a nie kierując się subiektywnymi odczuciami, na swoim sr (o ile go masz) ile czasu więcej zajmie ci wrzucenie stuna czy ds z very slow niż ze slow.

sr ma byc szybki
 

Szybki - jeśli masz na myśli szybkość ataku, to śpieszę donieśc, że w pvp zabija się "spike damage" i nie ma sensu gimpowac pattack dla niewielkiego zysku w attack speed. Jeśli masz na myśli szybkośc biegania to SR będzie najszybszy, nawet jak zdejmie sobie z dex - i nie, nie mówię tu o sprincie, który pokrywa się z ww.

...+5 str to dla pr-a,jesli dla ciebie build dla pr=build dla sr to zacznij grac w l2 ;)

lol, ty na razie grasz w epi a nie w l2. Zresztą jeśli zaliczasz się do ludzi, którzy gadają o "skill spamie" (który nota bene jest wykonalny również z very slow) w czymkolwiek innym niż selfbuffed 1 vs 1 to raczej nie mamy o czym rozmawiac.

Moja opinia to tylko moja opinia, ale niestety prawie każdy kto dociągnął SR do 78+ powe ci to samo tzn, że jest on gimpem w porównaniu z resztą łuczników. I to, że na selfach możesz pojechac HE nie ma tu nic do rzeczy.


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #473 dnia: Styczeń 04, 2008, 01:46:31 pm »
Hmmm... on imo jest po prostu na mniejsze pvp. Na pve jest dośc słaby , ale i tak są dużo gorsze postacie.
Na małe pvp attack range nie robi AŻ takiej różnicy, często jest buff np. pp + bd lub coś takiego (2 supporty+3dd takie małe gank pt) bonus 20% atkspd daje dużo bo wiekszy atk spd = 'wiekszy' % na crita. HP (na -3str -2con +5dex) ma ładne nawet, speed biegu (przy ganku dośc ważny imo) ma ładny + evasi ma niezłe i często unikamy strzału HE(bez snipe/hawkeye) Pr'a lub czegośtam.


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

    • DeJaVu
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #474 dnia: Styczeń 04, 2008, 01:47:22 pm »
a ja mam -9 str +5 dex +4 con XD i nic mi nie jest straszne XD mam wiecej hp przez co nawet mag mi nie straszny:D a str niw wplywa na skile zbytnio a wole hp