Witaj
Gość

Wątek: Silver Ranger [SR]  (Przeczytany 181682 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #475 dnia: Styczeń 04, 2008, 01:59:09 pm »
szkoda tylko ze patc masz 1500 na bufach ;> (nie no przesadzilem z deka ale -9 str na bank sie czuje zwlaszcza ze HE i PR dodaja praktycznie zawsze co daje nam 13 lub 14 STR roznicy ........)


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #476 dnia: Styczeń 04, 2008, 02:01:10 pm »
Ja sie zgadzam z Falconkiem :)
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • Wiadomości: 311

  • Pochwał: -4

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #477 dnia: Styczeń 04, 2008, 04:34:40 pm »
Ja też się zgadzam pisałem już parokrotnie że SR spamumujący skille to idiota, co do gimpu Sr-a to w c5 jest już lepiej niż w c4:)
Swarm Member

Luna- 6x HE


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

    • DeJaVu
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #478 dnia: Styczeń 04, 2008, 05:58:11 pm »
Ja też się zgadzam pisałem już parokrotnie że SR spamumujący skille to idiota, co do gimpu Sr-a to w c5 jest już lepiej niż w c4:)
No to widac ze Srem grac nie umiesz XD on do tego jest stwozony ... by spamowac skilami ... nie tak jak pr czy he u nich sie liczy p atak a u Sra dex i spam skilami... szybciej jade ludzi ze skili niz normalnym atakiem crytki ze stuna , shota  a jak przy okazji goscia zestanuje to ma lipe ^^


  • Wiadomości: 311

  • Pochwał: -4

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #479 dnia: Styczeń 04, 2008, 07:17:03 pm »
No to widac ze Srem grac nie umiesz XD on do tego jest stwozony ... by spamowac skilami ... nie tak jak pr czy he u nich sie liczy p atak a u Sra dex i spam skilami... szybciej jade ludzi ze skili niz normalnym atakiem crytki ze stuna , shota  a jak przy okazji goscia zestanuje to ma lipe ^^

No pokaż mi jakiegoś frapsa z SR-em(MS-em) który niszczy skillami ludzi, jak spotkasz wartaga 1 na 1 to ofc jedziesz go skillami, chociaż już mając np. draco focus i jakies bosy lepiej wychodzisz na stun+ zwykły atak, oly style to ofc skille, na 9vs9 z normalnytm buffem, Sr spamujący skile to zmarnowanie slota dla jakiegos normalnego dd:)
Swarm Member

Luna- 6x HE


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #480 dnia: Styczeń 04, 2008, 07:23:09 pm »
double shot w il zadaje pokazny dmg


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #481 dnia: Styczeń 04, 2008, 10:10:27 pm »
Pokaźny? E tam... Większy bo jest liczony z SS :P
Lineage 2 Classic EU


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #482 dnia: Styczeń 05, 2008, 09:52:10 am »
no ta ale jest dosyc duzy i tak :P


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #483 dnia: Styczeń 05, 2008, 10:46:47 am »
Pokaźny? E tam... Większy bo jest liczony z SS :P

I do tego możliwość krytyka ze skilla.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #484 dnia: Styczeń 05, 2008, 10:50:01 am »
Pokaźny? E tam... Większy bo jest liczony z SS :P

I do tego możliwość krytyka ze skilla.

Ach, zapomniałem o tym :< A Pamiętam jak się dziwiłem czemu czasem moby od razu padały :P
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #485 dnia: Styczeń 22, 2008, 10:11:18 pm »
Na początku witam wszystkich ^^
A teraz moje pytanie: Czy lepiej zakupic łuk który ma większy Atk. Spd. ale za to mniejszy P. Atk. czy na odwrót? Chodzi mi dokładnie o wybór pomiędzy Crystallized Ice Bow a Aka Long Bow.
Tak się składa, że mam dosyc mało adeny i prawdopodobnie szybko nie zakupie broni B grade, dlatego chciałabym łuk który będzie mi dobrze służył przynajmniej na jakiś czas.
Od razu zaznaczam, że nie interesuje mnie jego zastosowanie w PvP, tylko na mobach ewentualnie Raid Bossach.


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #486 dnia: Styczeń 22, 2008, 10:17:10 pm »
Witamy Panią na forum -_^

Lepiej zakupić top łuk, czyli w tym przypadku Akat.



  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #487 dnia: Styczeń 23, 2008, 12:36:59 am »
top lux to akat, top c to eminence. Kup akata zbieraj aa i wymieniaj na eminence ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #488 dnia: Styczeń 23, 2008, 10:49:39 am »
emi + cs do grindu ftw ;] ja mam 61 i nadal latam z emi (+6 co prawda ;p),nie chce mi sie marnowac kasy na cos innego :P


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #489 dnia: Styczeń 23, 2008, 12:01:03 pm »
emi + cs do grindu ftw ;] ja mam 61 i nadal latam z emi (+6 co prawda ;p),nie chce mi sie marnowac kasy na cos innego :P

Emi to najwiekszy shit (żre 10 ssów), większość łuczników jakich znam bije lub biła do 52 lvl z daggerem w ręku żeby nie latać z emi.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 516

  • Pochwał: 4

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #490 dnia: Styczeń 23, 2008, 12:50:44 pm »
oczywiscie ze SR jest najbardziej gimpniety, zarowno w pvp (nie 1v1) jak i pve
slabo bije, na bufach czestosc krytow wcale jakos nie przebija innych lukow, skille? ze skilli tak naprawde nadaje sie tylko stun w pelnym party, a jak pisalem w 1v1 mozna se pospamowac skillami, ale przeciwnik od c5 rownie dobrze moze zaspamowac cp potami te skille i jak ktos napisal 2min, koniec many i bsoe ;)
a spamowanie skillami na masowce to juz chyba w ogole n/c prawda?

w kazdym badz razie ja bym w zyciu z SRa nie zdjal STR, bo robi sie z niego wtedy moim zdaniem kaleke jeszcze wiekszego niz nim jest, bije slabiej od innych lukow a jeszcze bardziej sie oslapi, i moze kosztem dex'a? troszke atk.spd i kilka % cryta?
do pvp dopoki nie dorwiemy mj light imo najlepiej nie bawic sie dyesami, a z mj zdjac z con kosztem dex lub str

w pve brak pain of siggi to tez fajny gimp, jak nie masz CS w luku to poexpisz 20 min i nara /sit albo soe - nie raz tak mialem, w ogole gdyby nie SB+CS to bym sobie nie poexpil 70+

i zgodze sie, ze emi jest shitny w sprawie ss-ow :) shoty c ciezke i jeszcze duzo ich zjada
chociaz tez expilem na emi do 61 ;) co by na bopa kasy nie wydawac

@gae wywal tego sr i wez he :p


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #491 dnia: Styczeń 23, 2008, 01:14:49 pm »
W PvE wszystko jest gimpnięte po za ludzkimi fighterami. Ale czy to aż takie duże różnice ? Nie wiem, nie wiem. Ja tam Paina naprawde w solo expie nie używam w ogóle, a jak się zna dobre spoty, to ma się exp, taki jak w party w L roomie, albo lepszy... więc jeżeli ja się nie wypłukuje z many z łukiem z CSem, to i SR nie będzie.
W PvP, no cóż, jeżeli dalej ktoś nie wie, rekord pvp należy z tego co wiem, do jakiegoś SRa z Teona właśnie, chyba 9k+. Czyli gimpem nie jest. Szczególnie, że imo ma najlepszego selfbuffa ze wszystkich archerów oraz najlepszego buffa na party na 79lvl. No cóż, chyba raczej 1100 atk speed nie jest wartością złą ?
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #492 dnia: Styczeń 23, 2008, 01:29:34 pm »
Selfbuffa ma niezłego i ogólnie zły nie jest, ale imo Łucznik -> Siege/Duże pvp, a sr jest robiony pod kątem mniejszych starć i jest troszkę słabszy od magów (np na 9v9).

Z drugiej strony SR'em można dość dobrze fragować na siege(bo to łucznik) i nawet dawać rade na małym pvp.

Imo jest troszke gimped, ale tylko troche.


  • Wiadomości: 516

  • Pochwał: 4

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #493 dnia: Styczeń 23, 2008, 06:24:30 pm »
to ze postac jest gimpnieta nie oznacza, ze gracze ktorzy nia beda grac tez sa gimpnieci lol
ktos chodzi jeszcze na pvp na selfbufach? ;)
gimpniety na masowke moim zdaniem jest
faktem jest ze ma najmniejszy power ze strzalu
faktem tez jest ze owszem, szybko strzela, ale czy az tak szybko ? trza by pewnie jakie pomiary zrobic ;)
wedlug l2calca sr nadrabia jedynie z RF, a wiadomo ze zmniejszony range nie zawsze musi byc fajny ;)

wedlug mnie sr jest fajnym ukiem ;), ale w warunkach end-game pod katem masowek wypada nieco slabiej w porownaniu do pozostalych lukow
w mniejszych pvp owszem, moze byc ciekawszy, poza tym sr jako jeden z niewielu jest w stanie uciec tak wielu :p dla mnie jest to jego najwiekszy atut :D

PS jak wyciagnac 1,1k atk spd ? ^__^


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #494 dnia: Styczeń 23, 2008, 07:32:40 pm »
PS jak wyciagnac 1,1k atk spd ? ^__^

DC lgt, haste 2 , pof, zerk, hero zerk,+5dex,dance of fury,RF,RS i będzie coś około 1.1k


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #495 dnia: Styczeń 23, 2008, 11:27:35 pm »
W PvP, no cóż, jeżeli dalej ktoś nie wie, rekord pvp należy z tego co wiem, do jakiegoś SRa z Teona właśnie, chyba 9k+. Czyli gimpem nie jest.

Zapewne o niej (?) mowa:


ktos chodzi jeszcze na pvp na selfbufach? ;)

Jemu chodziło chyba o to:

Counter Rapid Shot: Has a chance to increase bow attack speed of party members when attacked. An equipped bow is required to use this skill.


  • Wiadomości: 516

  • Pochwał: 4

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #496 dnia: Styczeń 23, 2008, 11:41:48 pm »
no jak to ruski to nie ma sie co dziwic pvp liczonych w k:D

PS jak wyciagnac 1,1k atk spd ? ^__^

DC lgt, haste 2 , pof, zerk, hero zerk,+5dex,dance of fury,RF,RS i będzie coś około 1.1k
fakt, bez pof'a na l2calcu wyszlo mi 1113 z cov i bajem/aq
ale ogolnie dmg na sec wedlug calca na he wychodzi lepiej z tym samym zestawem, choc atk spd ponad 100 mniejszy
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2008, 11:52:32 pm wysłana przez exoriou »


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #497 dnia: Styczeń 23, 2008, 11:59:54 pm »
A jednak chyba jak teraz będe coś robił to zrobie coś z serii owahpowah ...
Z jednej strony fajnie grać tym, co się podoba (w życiu nie grałem necrem, c5+gladem etc) , ale zaczynam zazdrościc tym wszystkim pr0 uber f1-masta pwnzorom :F

IMO z tym sr'em nie jest aż tak źle, jest jakieś max 10% gorszy od HE na mass i z 25% od pr, a jednak łatwiej nim grać na małym pvp.


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

  • Inhuman
    • Przełęcz Czarnego Ognia
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #498 dnia: Styczeń 24, 2008, 07:35:14 am »
Ja to bym po pierwsze nie radził wybierać postaci ze względu na to czy jest overpowah czy tam nie. Taką postacią też się fajnie gra i można poszaleć. :wink:

A co do SRa to niby gimpnięty, nie gimpnięty, no ale rekord jest, co było widać na screenie. Niby RedSky, niby dvp i reszta ferajny, ale tylu pvp się pod choinkę nie dostaje. Zresztą, zawsze można poszukać sobie w takim livepvp filmików gdzie gra SRem wygląda znacznie ciekawiej niż jakimś tam HE, a i oprócz tego, że wygląda to jeszcze pokazuje, że coś tą postacią posiekać można.
Siła i wrogowie albo strach i przyjaciele.


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #499 dnia: Styczeń 24, 2008, 10:12:37 am »
jakos nie lubie stac w miejscu i walic jak jakas armata,"muzina" w zyciu nie zrobie,wiec sr-ek (na subce,ale ylf na mainie tez ;p) to swietna sprawa...ogolnie skasowalem 5 subek (najbardziej zaluje pw na 68 levelu,ale po 4 miesiacach daggerem w wowa ozna sie zastrzelic z nudow w l2 :P) i dopiero sr-a zaczalem ciagnac...a co do pvp...exp exp exp +1  exp exp +1 i tak jakos leci ;) rzadko padam,a jesli juz to zabieram kogos ze soba ;) szybko biega,sporo hp,czeste kryty a ze ja kocham solo hunty,to ta postac jest do tego idealna (pw zreszta tez) ;) a gimped to jest TK :P
ps:wisi mi ile p att wyciagne,kenem plastikowym grac nie moge :D nawet na subce ;p