Witaj
Gość

Wątek: Silver Ranger [SR]  (Przeczytany 183200 razy)

  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #100 dnia: Styczeń 09, 2007, 01:45:43 pm »
zalezy tez od postaci czyz nie?umowmy sie,tk wiele nie zarobie,wazniejsza jest przyjemnosc z gry...ok zawsze mozna grac krasiem i sleczec w giran sprzedajac ssy,zarabiac fortune...tylko to nudne jest  :P


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #101 dnia: Styczeń 09, 2007, 04:42:54 pm »
mówie że cholera jest wersją dobrą dla high lvlowca a nawet dla max lvlowca.
Bronie A są o tyle łatwo dostępne (te low) że wystarczy mieć top B i można zamienić je przy queście za ileś tam kryszów czegośtam ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #102 dnia: Styczeń 12, 2007, 11:29:26 am »
tylko zwarz jakie ty masz raty na swoim serwerze a jakie sa n epi...na epi ludzie z subka niezawsze maja a graty,a np ja ciagle zbieram na dooma (ach nie ma to jak wynajmowac spoila w giran:D) takze dla kazdego cos innego :P


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #103 dnia: Styczeń 12, 2007, 01:21:38 pm »
koleś. Po subce dostajesz a grade z questa. Nei rozumiesz ? Musisz mieć tylko top B i krysze.
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #104 dnia: Styczeń 12, 2007, 09:23:10 pm »
Witam jestem nowy na tym forum i po ilkukrotnym przeczytaniu  tematu  zastanawiam sie  co robic majac SR na 74 i wlasciwie bardzo bardzo duzo kasy
Czy mam juz zaczac myslec o S grade czy raczej skupic sie na A
I bylbym wdzieczny gdyby ktos powiedzial mi jakie Dye zakladac na PvE PvP mnie nie interesuje :D


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #105 dnia: Styczeń 13, 2007, 07:08:47 pm »
draconic set ma bardzo dobre bonusy ale wg mnie jest to najbrzybszy, najbardziej syfowy armor w grze, a DE wyglada w nim jak spiderman... lepiej kupic majestica i zaoszczedzic troche, a zaoszczedzona kase wydac na leszpy luk. zawsze lepiej miec wiecej p.atk z lepszego luku niz wiecej p.defa i czegos tam jeszcze z draconika, przynajmniej dla lucznika. np. zamiast zestawu draconic set i soul bow+costam lepiej maja seta i draconic bowa+focus

dye na pve to wszystko -con czyli +4str,+4dex/-8con . hp i resist na stuna w pve nie potrzebne
infinite........................


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #106 dnia: Styczeń 13, 2007, 07:15:14 pm »
Jak masz duzo kasy to proponuje zlozyc majestica, a luk jak najlepszy (luk z focusem rlz;]).


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #107 dnia: Styczeń 14, 2007, 06:26:02 pm »
Mam pytanie jaki dmg powinien zadawac SR na 76 z 2235 p.ataku?np w Ketra's Head Guarda?


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #108 dnia: Styczeń 14, 2007, 06:54:19 pm »
cos ok 2 no jak masz szczescie to critical 20... zadko...


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #109 dnia: Styczeń 15, 2007, 12:05:22 am »
Mam pytanie jaki dmg powinien zadawac SR na 76 z 2235 p.ataku?np w Ketra's Head Guarda?
Pewnie duzy...............................


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #110 dnia: Styczeń 15, 2007, 01:46:59 pm »
no dobra to moze inaczej jaki dmg powinienem zadawc na tym lvlu??


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #111 dnia: Styczeń 15, 2007, 08:09:13 pm »
dmg jaki zadajesz zalezy od tego jaka masz bron (jakie sa w niej), jaka zbroje oraz jakie dye'sy, nie da sie ogolnie okreslic ile powinienes zadawac , do tego dochodza skille, buffy itd....


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #112 dnia: Styczeń 15, 2007, 09:04:18 pm »
no i jeszcze z kim walczysz...


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #113 dnia: Styczeń 18, 2007, 07:10:26 pm »
Witam gram SR od niedawna ,obecnie mam 56 lvl i pare pytań.moj armor to theca(oczywiscie nie mam seta bo boots nikt nie sprzedaje a do zrobienia brakuje mi jednego itema...) chcialem sie spytac jaka b grade'owa zbroja bedzie dla mnie obecnie najlepsza,doom??BW??sam nie wiem....wiem napewno ze ma byc light .obecnie uzywam b Grade'owego luku -Dark elven long bow,na Bopa mnie nei stac a ten kupilem za pol ceny  (jak macie jakies zastrzezenia co do niego to piszcie prosze).napiszcie tez jakie tatoo i dye powinienem zakupic.mam jeszcze pitanie co do expienia ,gdzie na moim obecnym poziomie warto gnebic moby??teraz jestem na cmentarzu a czasem na blazing swamp(ale tam jeszcze jestem za slaby).I jeszcze czy macie jakies fajne sposoby na zdobywanie kasy SR'em bo ja szczerze tylko jeden ,otwieranie skrzynek ale to jest troche mało...Dzięki za wszelką pomoc!!


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

  • Graveland to kupa nad kupami!
    • Fajna stronka
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #114 dnia: Styczeń 18, 2007, 10:20:42 pm »
przeczytaj caly ten temat, wszystkie odpowiedzi w nim znajdziesz
Graveland kupa nad kupami! Nie dajcie sie nabrac! GMi z kim chca z tym trzymaja i zachowuja sie jak dzieci!


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #115 dnia: Styczeń 20, 2007, 01:09:35 pm »
obecnie uzywam b Grade'owego luku -Dark elven long bow,na Bopa mnie nei stac a ten kupilem za pol ceny  (jak macie jakies zastrzezenia co do niego to piszcie prosze).
Ja mam, very slow atk spd (poczujesz jak będziesz próbował odpalić Stun'a albo Double Shot'a) i denne SA. Moim zdaniem mogłeś zostać z Emi aż do nabycia BoP'a.
EPI :
Valeth - AW 6x


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #116 dnia: Styczeń 20, 2007, 01:34:41 pm »
Skoro kupil go za pol ceny, moze rowniez za tyle albo nawet wiecej go sprzedac i zaopatrzyc sie w bopa. Gdybym gral SR tez pewnie siedzialbym z emi do nabycia bopa, no ale kwestia gustu, delba dosc latwo zlozyc.


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #117 dnia: Styczeń 21, 2007, 04:03:06 pm »
w sumie sr gram 1 raz  :shock:

jaki mix skilli uzywac na moby a jaki na pvp ?


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #118 dnia: Styczeń 21, 2007, 04:10:20 pm »
w sumie sr gram 1 raz  :shock:

jaki mix skilli uzywac na moby a jaki na pvp ?
nie używaj, strata mp :P....co najwyżej w pvp gdy przeciwnik włączy UE czy coś w tym stylu.
EPI :
Valeth - AW 6x


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

  • Plainswalker
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #119 dnia: Styczeń 21, 2007, 04:15:16 pm »
jaki mix skilli uzywac na moby a jaki na pvp ?

w sumie to nie za bardzo się znam, ale...

imo na moby nie warto zużywac dużo many (na dodatek nie mamy jej za dużo aby spamowac skillami) ja używam Stun Shot+SS (normalne strzały)+ ew. Power Shot,

Co do PvP za dużo ich nie miałem więc nie będę się wypowiadał.


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

  • Graveland to kupa nad kupami!
    • Fajna stronka
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #120 dnia: Styczeń 21, 2007, 04:28:44 pm »
Taaa to ja tez sobie powtorze to co tamci i bezsesownie nabije posta moze?

Skilli nie uzywaj, bo to strata many w PvE.


A co do PvP, to chyba warto uzywac, bo przed twoja/przeciwnika smiercia raczej sie mana nie skonczy...chyba, ze walczymy z tankiem :P
Graveland kupa nad kupami! Nie dajcie sie nabrac! GMi z kim chca z tym trzymaja i zachowuja sie jak dzieci!


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #121 dnia: Styczeń 21, 2007, 04:37:34 pm »
hmm na pvp od
b grade  >> bw + bop QR, dye +3wit -3int,  +2wit -2int reszta dowolna nie ruszac con'a :>

a grade maj/NM(na magow) carnage Mana up te same dye i nie ruszamy con'a

s grade maj(draconic nie ma resist na stuny a bez tego nie wygramy z HE, lepiej zamiast s grade kolowac se NM & maj i jestesmy ustawieni do konca gry)
draconic bow + focus... nie tykac con'a !! ;P


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #122 dnia: Styczeń 21, 2007, 04:39:09 pm »
Stun Shot w pvp nieoceniony - ogłusza i 'detargetuje' ! Wkurzające niemiłosiernie ( sic! ). :)
Inne shoty wg. mnie są rzadziej używane a ich użycie zależy do przebiegu walki, przeciwnika itp.
Do tego ważną zdolnością jest Entangle ( wiadomo dlaczego ).


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #123 dnia: Styczeń 21, 2007, 05:33:43 pm »
wiecie co mam tego sr'a - majestic light + soul lvl 62 i wale w DV po 790 ... z krytykiem troszke wiecej dlaczego mam taki niiiiski dmg ? 1600 p.atak mniej wiecej i jak chce wlanac blood queen czy draco (czy jak on tam ma) to po tyle wale 7xx ofc krytyk troche wiecej ale chyba na takich itemach to powinien bycc dmg wiekszy nie ?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2007, 06:08:18 pm wysłana przez Jan Maria »


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

  • Plainswalker
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #124 dnia: Styczeń 21, 2007, 06:09:50 pm »
Skilli nie uzywaj, bo to strata many w PvE.

Niby prawda, ale ze Stun Shotem owiele łatwiej a kosztuje tylko 135 mp (chyba). poza tym na moby 1/2, 2 hp to jeden skill chyba warto zużyc, a przeżyc.

Co do PvP to ja robie tak (na full buffie ofc)
Stun Shot> normal strzał > Drugi raz Stun Shot> Double Shot > i dobijam normal
Często nawet nie ma co dobijac. Lecz nie tyczy się to wszystkich klas. Zabijam tak: Nukerów( nie wszystkich) i Daggerów (chociaż może z daggerami to miałem farta), ewentualnie można zabic tak innych łuczników. (ja zabilem 2x HE czyli skutecznośc 100%, bo tylko 2 walki miałem z nimi)
Z tankami walka będzie wyglądac inaczej.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2007, 07:46:12 pm wysłana przez Destiner.OMG »