Witaj
Gość

Wątek: Stary Warcryer  (Przeczytany 17536 razy)

  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Stary Warcryer
« Odpowiedź #75 dnia: Wrzesień 11, 2006, 06:33:34 pm »
Więc, mam takie pytanko - mam zamiar zrobić WC i nie wiem jak rozwijać go do 40 lvlu. Ktoś gdzieś pisał, że tak samo jak woja, ale z toporkiem? Jaka zbroja? Heavy? Czy moze light (+ do many zawsze się przyda) albo light? A broń? Topór, czy moze laska?


  • Wiadomości: 516

  • Pochwał: 4

Stary Warcryer
« Odpowiedź #76 dnia: Wrzesień 11, 2006, 06:53:02 pm »
Cytat: thebil
Więc, mam takie pytanko - mam zamiar zrobić WC i nie wiem jak rozwijać go do 40 lvlu. Ktoś gdzieś pisał, że tak samo jak woja, ale z toporkiem? Jaka zbroja? Heavy? Czy moze light (+ do many zawsze się przyda) albo light? A broń? Topór, czy moze laska?

Wystarczyło poczytać temat od początku ;)

Mi się bardzo dobrze gra z light + 1h blunt + tarcza
ale...
Jest jeszcze szkoła ubierania w heavy + dual/fisty/sztylet
Wybór należy do Ciebie
Najlepiej jakbys mogl sobie stestowac obie opcje ;)


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 1

Stary Warcryer
« Odpowiedź #77 dnia: Wrzesień 11, 2006, 08:50:45 pm »
czy light i tarcza nie mija się z celem?
Bo paradise trafił szlag ;)


  • Wiadomości: 774

  • Pochwał: 15

  • Ban nie śpi
Stary Warcryer
« Odpowiedź #78 dnia: Wrzesień 11, 2006, 08:59:40 pm »
Nie, nie masz czegoś takiego jak evasion Warcrayerem. Light nosi się dlatego, że skill na heavy w przeciwieństwie do light nie zwiększa szybkości regeneracji many. A więc jeśli nie zależy Ci tak bardzo na ilości many, chcesz mieć znośnego defa a zarazem mieć jakiekolwiek MP.. wybierasz light. Tarcza w tym wypadku stanowi dodatkową obronę.


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 1

Stary Warcryer
« Odpowiedź #79 dnia: Wrzesień 11, 2006, 09:02:34 pm »
Z której i tak gówno wychodzi ^^
Bo paradise trafił szlag ;)


  • Wiadomości: 774

  • Pochwał: 15

  • Ban nie śpi
Stary Warcryer
« Odpowiedź #80 dnia: Wrzesień 11, 2006, 09:09:46 pm »
Jeśli chodzisz z bluntem dla fightera po co mieć 2 łapę pustą jak tarcza zawsze co któryś hit wyłapie. A na evasion WC na prawdę bym nie polegał :)


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Stary Warcryer
« Odpowiedź #81 dnia: Wrzesień 11, 2006, 09:27:08 pm »
ja ma plan na 40+ , Theca + REvo*revo +4 ;]


  • Wiadomości: 516

  • Pochwał: 4

Stary Warcryer
« Odpowiedź #82 dnia: Wrzesień 12, 2006, 10:18:43 am »
Cytat: KrEdA
czy light i tarcza nie mija się z celem?

Moim zdaniem nie, dodam jeszcze:

Light to uniwersalny wybór
z heavy mozna iść na PvE solo i bic z SCry oraz walic drainy
z robe na PvP i party, kiedy zajmujesz sie bardziej buffowaniem,leczeniem,debufami...itp - robisz glownie za support.

@Bled, nie wiem jak na Twoim serwie... ale na L2j mnie w dualach u WC wkurzalo to ze czesto nie trafial, blunt o wiele lepiej sobie radzil.


  • Wiadomości: 494

  • Pochwał: 13

Stary Warcryer
« Odpowiedź #83 dnia: Wrzesień 12, 2006, 10:51:49 am »
jak nastawiasz sie an party a w wiekszosci ludzie wola brac bardzie WC niz PP to tylko robe po 40 bo inaczej nie masz szans wyrobic z mana i jej regeneracja najlepeij B moim zdaiem to jakis heavy armor pod solo i pvp ,a w plecaku zawsze nosic karmiana


Użytkownik zbanowany


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 1

Stary Warcryer
« Odpowiedź #84 dnia: Wrzesień 12, 2006, 06:20:34 pm »
Dostałem ostrzeżenie, za 'niecenzuralne słownictwo' które zostało ocenzurowane <brawa> zonk xDD A co do tematu, to może macie racje ;)
Bo paradise trafił szlag ;)


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Stary Warcryer
« Odpowiedź #85 dnia: Wrzesień 13, 2006, 08:30:19 am »
Cytuj
Dostałem ostrzeżenie, za 'niecenzuralne słownictwo' które zostało ocenzurowane <brawa> zonk xDD


proponuje ci przeczytac regulamin a nie rzucac sarkazem...


  • Wiadomości: 774

  • Pochwał: 15

  • Ban nie śpi
Stary Warcryer
« Odpowiedź #86 dnia: Wrzesień 17, 2006, 12:17:58 am »
Cała pożyteczna treść z tego tematu zamknęłaby się w jednym poście, niestety. Jak komuś by się chciało to niech mi z tego wyciągnie jakieś dane. Dam pochwałę. A tymczasem odpinam i tworzę nowy temat dla Warcryera.


  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Stary Warcryer
« Odpowiedź #87 dnia: Wrzesień 17, 2006, 10:07:14 am »
IMO to czystki to troche niepotrzebne, nigdy nie uda Ci sie doprowadzic do tego, ze w tych topicach nie bedzie spamu, a usuwanie pojedynczych postow psuje caly sens tematu.

Ludzie sie nigdy nie naucza i za 2 dni cala robote bedziesz musial powtarzac.


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain


  • Wiadomości: 774

  • Pochwał: 15

  • Ban nie śpi
Stary Warcryer
« Odpowiedź #88 dnia: Wrzesień 17, 2006, 11:54:56 am »
Cytuj
usuwanie pojedynczych postow psuje caly sens tematu


Po to mam przy każdym poście opcje "edytuj" żeby wpasować do całości.
Poza tym ktoś kto przychodzi na forum i szuka informacji o WC, nie ma ochoty czytać czyichś kłótni o 1 Dye, ale otrzymać krótką, zwięzłą informacje. Posty w stylu "a ile mi doda ten 1 STR na tym i tym lvlu" powodujące kolejną dyskusję na 10 odpowiedzi na prawdę nie ułatwiają sprawy. Po to są poradniki w help i prezentacje w rasach.


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Stary Warcryer
« Odpowiedź #89 dnia: Wrzesień 17, 2006, 12:24:29 pm »
Ale dyskutując o każdym dye i o tym ile doda/odejmie 1 STR dowiadujemy się doskonale co nam pasuje i będzie dla nas najlepsze :) Ja np. bardzo lubię czytać dyskusje o dye, setach, broniach i SA do nich, bo w ten sposób poznaje argumenty za i przeciw, i sam mogę lepiej sprecyzować o co mi właściwie chodzi :wink:


  • Wiadomości: 774

  • Pochwał: 15

  • Ban nie śpi
Stary Warcryer
« Odpowiedź #90 dnia: Wrzesień 17, 2006, 02:59:04 pm »
Cytuj
dyskusje


dyskusje owszem, ale nie pierniczenie i spam lub rozmawianie o rzeczach tak luźno związanych z tematem, że podbiegających pod zupełnie inny. Na prawde ciężko się to potem czyta i wyłapuje coś cennego.


  • Wiadomości: 284

  • Pochwał: 1

Stary Warcryer
« Odpowiedź #91 dnia: Wrzesień 17, 2006, 04:07:43 pm »
a może wać pan byś przekopieował cenną treść do nowego tematu a w starym zostawił spam ??


  • Wiadomości: 774

  • Pochwał: 15

  • Ban nie śpi
Stary Warcryer
« Odpowiedź #92 dnia: Wrzesień 17, 2006, 05:26:39 pm »
Cytat: Dohid
Cała pożyteczna treść z tego tematu zamknęłaby się w jednym poście, niestety. Jak komuś by się chciało to niech mi z tego wyciągnie jakieś dane. Dam pochwałę. A tymczasem odpinam i tworzę nowy temat dla Warcryera.


Poddaje się, zrobiłem wszystkie tematu u Orków i Ludzi za wyjątkiem Glada i WC. Przerastają mnie :) Jestem tylko człowiekiem, cały weekend zajmuje tylko forum.

Za jakikolwiek krótki / długi poradniczek czy cokolwiek sensownego o WC umieszczonego w nowym temacie daję pochwałe