Witaj
Gość

Wątek: Error na x15  (Przeczytany 1086 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Error na x15
« dnia: Luty 26, 2011, 03:52:03 pm »
Witam
Niedawno zacząłem grać na tym serwerze a dokładnie gram 2 dni i w ciągu tych dwóch dni dostałem trzy razy error

Cast of ProxyBitmapMaterial Transient.ProxyBitmapMaterial33 to Combiner failed

History: AnalizeMaterial <- FD3DRenderInterface::SetL2ShaderMaterial <- FinalBlend Transient.FinalBlend24 <- FD3DRenderInterface::SetMaterial <- FBspDrawList::RenderWaterReflect <- RenderLevel::WaterLevel <- FWaterSheetSceneNode::Render <- RenderWaterSheet <- TranslucentRendering <- RenderLevel <- FLevelSceneNode::Render <- FPlayerSceneNode::Render <- ViewportLock1 <- Precaching <- UGameEngine::Draw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

Nie mogę wtedy wejść na tą postać ale na inną mogę się zalogować. W tej sytuacji pomaga teleport na stronie ale działa on raz na 24h
Może jest to błąd po stronie klienta i brakuje mi jakiegoś pliku ? po treści można wywnioskować, że coś z teksturami. Reinstall już robiłem.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Error na x15
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 26, 2011, 09:48:15 pm »
Już mi wszystko działa
Teraz odpalam grę przez plik fix.exe, a nie jak wcześniej l2.exe z folderu system. Antyvir usunął mi ten plik dlatego o nim nie wiedziałem :)