Witaj
Gość

Wątek: Critical Error - History FL2GameData::LoadL2DataBin  (Przeczytany 3129 razy)

  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Critical Error - History FL2GameData::LoadL2DataBin
« dnia: Marzec 19, 2011, 09:05:11 pm »
Ew. sorry za nowy watek w tak krotkim czasie ^^ no ale coz trzeba grac
Przy wlaczaniu l2 wyskakuje mi critical niestety nie moge go zraportowac ><
Kronika Interlude serw jak bedzie trzeba to podam (sam nie wiem  :oops: )
Hmm reinstala robilem i nie wiem co tu jest grane
link->>> http://i54.tinypic.com/fvxyqf.jpg

//Acid -- Poprawiłem temat i przeniosłem do odpowiedniego działu.
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2011, 09:18:14 pm wysłana przez Acid »


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Critical Error - History FL2GameData::LoadL2DataBin
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 20, 2011, 02:38:05 am »
Sprawdź jeszcze raz folder system, czy skopiowałeś całość


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Critical Error - History FL2GameData::LoadL2DataBin
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 20, 2011, 09:47:42 am »
Hmm sciagnalem system l2 fringe wszystko ok gdy teleportowalem sie na PI (moj 1 tp) to dostalem to i juz wejsc nie moge sprawdze na innej postaci
Assertion failed: InPos<=Size [File:..\..\Core\Inc\FFileManagerWindows.h] [Line: 185]

History: FArchiveFileReader::Seek <- ULinkerLoad::Seek <- LoadImportMap <- ULinkerLoad::Load <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- UObject::GetPackageLinker <- ULinkerLoad::VerifyImport <- ValidateImports <- ULinkerLoad::Verify <- ULinkerLoad::Load <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- UObject::GetPackageLinker <- UObject::StaticLoadObject <- (Engine.SkeletalMesh LineageMonsters3.crokian_sorcerer_m00 NULL) <- IsLoadedResource <- User::SetPawnResource <- UNetworkHandler::Tick <- Function Name=NpcInfoPacket <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop




  • Wiadomości: 182

  • Pochwał: 0

  • Straight ahead even after all
Odp: Critical Error - History FL2GameData::LoadL2DataBin
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 20, 2011, 10:25:47 am »
aaa no to wszystko jasne tylko powiedz mi masz tak ze dostajesz errora na PI czy jak idziesz tam w dalsza strone? bo tez tak mialem jak poszedlem dalej w głąb PI dostalem errora i nic zrobic nie moglem ale to jest wina plikow bo nie masz zupdatowanego Interlude. Musiałbyś sciagnac  pliki ktore sa juz zupdatowane bo pewnie masz wersje Interlude ktora instalowałes dopiero. ( sprobuj zrobić  część uptade tak zeby nie zrobiła sie kronika kamaela i w odpowiednim momencie wyłacz powinno sie naprawic ( przynajmniej mi sie naprawiało ) jednakże moge sie mylić bo to bylo dawno temu i ja robilem uptade jak jeszcze na Retailu była kronika Interlude.
Naia:
Fanning - Sigel Knight 9x - Retired
Chronos:
Resider - Sigel Phoenix Knight 102/99/80/80 - Retired
Lilith:
Resider - Sigel Knight 9x- Retired
Ramona:
Raindays - Othell Adventurer 99/99/80/80 - Retired
Resider - Feoh Mystic Muse 99/99/80/80 - Retired
Skelth:
Resider - Dark avenger 4x - Active
Rzarziel - Warcryer 4x - Active


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Critical Error - History FL2GameData::LoadL2DataBin
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 20, 2011, 10:59:44 am »
Hmm dzieki Rzarziel i Kamal mysle ze to raczej moze byc to bo zrobilem nowa postac i jak przeszedlem 1 metr od tp (w giran) to crash
Moglby ktos podac pliki do updatu albo powiedziec kiedy wylaczyc updatera? bo zielony jestem  :noob:


Odp: Critical Error - History FL2GameData::LoadL2DataBin
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 21, 2011, 08:27:40 pm »
Ale jakiego updatera?


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Critical Error - History FL2GameData::LoadL2DataBin
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 21, 2011, 09:39:30 pm »
http://www.multiupload.com/H0CKJBK3BW TOP IL patch, wypakowujesz do głównego folderu z grą
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2011, 09:46:13 pm wysłana przez Kamal »


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Critical Error - History FL2GameData::LoadL2DataBin
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 28, 2011, 03:13:46 pm »
Witam , Mam dokładnie ten sam problem co kolega , tyle że na kronice Freya . Na początku szukałem servera pvp , znalazłem jakiś , chciałem zrobić tp do Dion , i CRASH , wszedłem na inny server (ten który kiedyś grałem (tj . DarkZone)I w tej chwili przy odpalaniu jakiejkolwiek postaci , na jakimkolwiek serverze wyskakuje mi to :

2011.4.28 14:56:34
OS : Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU : AuthenticAMD  AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4800+ @ 2519 MHz 2046MB RAM
Video : NVIDIA GeForce 8600 GT (5827)
PosCode : LS1(216) 0:0:0 2/0 [405]

Assertion failed: InPos<=Size [File:..\..\Core\Inc\FFileManagerWindows.h] [Line: 186]

History: FArchiveFileReader::Seek <- ULinkerLoad::Seek <- LoadImportMap <- ULinkerLoad::Load <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- UObject::GetPackageLinker <- ULinkerLoad::VerifyImport <- ValidateImports <- ULinkerLoad::Verify <- ULinkerLoad::Load <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- UObject::GetPackageLinker <- UObject::StaticLoadObject <- (Engine.Level None.MyLevel 24_18.unr) <- VerifyPackages <- UGameEngine::LoadMap <- MapName=24_18.unr <- LocalMapURL <- UGameEngine::Browse <- ClientTravel <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

Wybieram postać , zaczyna mi się ładować , i po chwili wyskakuje ten błąd . Mógłby ktoś coś poradzić ? Czy to może być spowodowane częstym zmienianiem servera ? (Grałem między innymi na :Graveland,  Beyond , Darkzone , Darkbird czy jakoś tak i na l2 extreme .)
Z góry dziękuję za pomoc


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Critical Error - History FL2GameData::LoadL2DataBin
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 28, 2011, 06:39:52 pm »
Tak, może to być spowodowane tym, że zmieniasz często serwer i po prostu Twój klient, a głównie system to pewnie zawiera sporo śmieci. Upewnij się, że tak nie jest - wgraj czysty system serwera, ewentualnie reinstall klienta.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."