Witaj
Gość

Wątek: Epic Phail  (Przeczytany 122814 razy)

  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #375 dnia: Kwiecień 18, 2011, 01:17:29 am »



hahha to o tym pvp pod giran byla rozmowa http://www.own3d.tv/video/109070/l2ex_TW_fun_khadia

Gorszego frapsa w życiu nie widziałem, osoba grająca na tym olu nie ogarnia tej postaci, mam nadzieję, że macie tam bardziej ogarniętych ludzi, bo jeżeli to jest jakieś top pt, to macie tam wysoki poziom


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #376 dnia: Kwiecień 18, 2011, 01:46:19 am »



hahha to o tym pvp pod giran byla rozmowa http://www.own3d.tv/video/109070/l2ex_TW_fun_khadia

Gorszego frapsa w życiu nie widziałem, osoba grająca na tym olu nie ogarnia tej postaci, mam nadzieję, że macie tam bardziej ogarniętych ludzi, bo jeżeli to jest jakieś top pt, to macie tam wysoki poziom
: D Skillbar epicki, drainowanie na pvp, brak otwartego pasku buffów, ale przewiń sobie na bodajże 11 minutę, przejście na SH który rzuca vortex'a z F3 myszką, używa surrendera na pvp, ma wyłączoną arcane power i przez buff jaki posiada bije po 200. :D
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 297

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #377 dnia: Kwiecień 18, 2011, 04:16:24 am »



hahha to o tym pvp pod giran byla rozmowa http://www.own3d.tv/video/109070/l2ex_TW_fun_khadia

Gorszego frapsa w życiu nie widziałem, osoba grająca na tym olu nie ogarnia tej postaci, mam nadzieję, że macie tam bardziej ogarniętych ludzi, bo jeżeli to jest jakieś top pt, to macie tam wysoki poziom

wlasnie dlatego usuna pierwszego frapsa

btw co ma do tego res jak wy padaliscie w pare sec  ?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2011, 04:21:22 am wysłana przez JesseJames »
http://www.own3d.tv/video/34485/This_is_ET

Mass PvP to tu zadne, na varce czy kolo goddard malo ludzi nie wiem gdzie te 2k... Chyba ze jest jakis battle ground o ktorym nie wiem.
prawie 8 lvl HB a ty szukasz pvp na varce czy kolo goddard


okej



HoN < LoL


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #378 dnia: Kwiecień 18, 2011, 08:46:20 am »
przyjdz sie przekonac
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 99

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #379 dnia: Kwiecień 18, 2011, 02:51:16 pm »
Hellsing może i Rm nie zdobyło zamku ale przynajmniej był fun przez 1h siege to było RM vs 6klanow.No i ani razu nas w tedy nie zjechali.
A kolejna godzina była już inna. Było sporo tego pvp nas było około 50 a wara może z 70 :P
Nasza ilość może nie jest szokująca ale dajemy rade za każdym razem jak wchodziliśmy bić guardy to war zawsze w nas wjeżdżali ale padali wiec o co chodzi.Tera nie zdobyliśmy zamku ale następnym razem nam się uda, to jest gra chłopie  :P
I proszę cie skończ z tymi durnymi tekstami bo to już staje się monotonne i nic nie to nie wnosi nowego


  • Wiadomości: 152

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #380 dnia: Kwiecień 18, 2011, 04:24:02 pm »
a rmd nawet guardow niescieło, ale gdzie jest legendarny Drag :D

Niestety, w pierwszym tygodniu servera zapowiadało się nieźle. Pare emoqq, drag na razie nie gra.

Po drugie guardy były wybite, po 3 cieżko w 2-3 pt zdobyć zamek jak pchają się jakieś lolklany na plecy.

Po czwarte zabrakło dosłownie 5minut QQ
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2011, 04:34:16 pm wysłana przez Shiffer. »


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

  • http://www.youtube.com/watch?v=O9r12ehzgas
Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #381 dnia: Kwiecień 18, 2011, 09:32:18 pm »
a co atakowaliscie? i jakie lol klany na plecy wam wpadaly?
Cos dla fanow L2 Obczaj a nie pozalujesz    http://13k.pl/-/sugestia.php



<-_->


  • Wiadomości: 152

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #382 dnia: Kwiecień 18, 2011, 11:57:26 pm »
Dion, jakieś greckie  :shock:


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #383 dnia: Kwiecień 19, 2011, 12:16:35 am »
czy bmf biło już (i ubiło) zakena w inście? (tego 85, dla ludzi 78-85)
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #384 dnia: Kwiecień 19, 2011, 12:32:14 am »
tak, z tego co wiem to tb tez ma go juz pare razy za soba


Uploaded with ImageShack.us


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #385 dnia: Kwiecień 19, 2011, 05:08:27 pm »
Felek odszedł nowy CL HG - JigglyPuff :) zaczynamy z nowym podejściem.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #386 dnia: Kwiecień 19, 2011, 05:17:13 pm »
 hahaha

Można wiedzieć czemu?


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #387 dnia: Kwiecień 19, 2011, 05:21:12 pm »
hahaha

Można wiedzieć czemu?

:) Ja mu tam nie wierzę, ale to dobrze że oderwał się z gry i poszedł w kierunku życia osobistego :) Ile można siedzieć przed kompem.


<hahaha> - Ta Twoja ekspresja mnie wkurza, ale i tak jesteście carpetem.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 96

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #388 dnia: Kwiecień 19, 2011, 05:22:09 pm »
Felek odszedł nowy CL HG - JigglyPuff :) zaczynamy z nowym podejściem.
jaki miałeś nick na rpg x15 ?
Kto ma grochy niech da grochy, grochy kurwa bęc. Niech sypią się grochy, grochy kurwa bęc


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #389 dnia: Kwiecień 19, 2011, 05:25:24 pm »
Felek odszedł nowy CL HG - JigglyPuff :) zaczynamy z nowym podejściem.
jaki miałeś nick na rpg x15 ?

poszło



////

BTW - tak z ciekawości to ten klan headshot jest z Gravelanda?
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #390 dnia: Kwiecień 19, 2011, 05:30:13 pm »
hahaha

Można wiedzieć czemu?

:) Ja mu tam nie wierzę, ale to dobrze że oderwał się z gry i poszedł w kierunku życia osobistego :) Ile można siedzieć przed kompem.


<hahaha> - Ta Twoja ekspresja mnie wkurza, ale i tak jesteście carpetem.

Felek odszedł od L2? E jakoś w to wątpię :). Może za krótko go znam, jednak mam wrażenie, że i tak wróci prędzej czy później, ale ja stawiam na prędzej.  :shock:
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #391 dnia: Kwiecień 19, 2011, 05:57:28 pm »
QQ sa juZ jakies vespersy?


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #392 dnia: Kwiecień 19, 2011, 06:34:40 pm »
hahaha

Można wiedzieć czemu?

Z powodów osobistych :) .

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #393 dnia: Kwiecień 19, 2011, 06:40:42 pm »
Cytuj
<hahaha> - Ta Twoja ekspresja mnie wkurza, ale i tak jesteście carpetem.

Przypomnieć Ci jakim jesteś hipokrytą? jakoś jak siedziałeś na tsie na kanale mojego pt to mówiłeś jakie to Twoje pt nie jest low i że chcesz dołączyć.
Jakoś częściej Felek leżał na glebie niż ja gdy go spotykałem, no ale to nie moja wina, że składał się od Hella na skilla, a reszta jego cp paliła bsoe / uciekała.
No i ogólnie epicki człowiek, napawał się tym , że nikt nie wie czym gra naprawdę i pp to nie jego main, a wstawiając ss zrobił selfowned, więc gf. Tak zapowiadał , że zownią all i bmf quitną, a tymczasem jest odwrotnie i jasne, bo to przez życie osobiste - przynajmniej by powiedział, że zaliczył faila , bo taka wymówka to wiesz, szczególnie po takich słowach jakie padły przed startem.


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #394 dnia: Kwiecień 19, 2011, 06:57:05 pm »
Cytuj
<hahaha> - Ta Twoja ekspresja mnie wkurza, ale i tak jesteście carpetem.

Przypomnieć Ci jakim jesteś hipokrytą? jakoś jak siedziałeś na tsie na kanale mojego pt to mówiłeś jakie to Twoje pt nie jest low i że chcesz dołączyć.
Jakoś częściej Felek leżał na glebie niż ja gdy go spotykałem, no ale to nie moja wina, że składał się od Hella na skilla, a reszta jego cp paliła bsoe / uciekała.
No i ogólnie epicki człowiek, napawał się tym , że nikt nie wie czym gra naprawdę i pp to nie jego main, a wstawiając ss zrobił selfowned, więc gf. Tak zapowiadał , że zownią all i bmf quitną, a tymczasem jest odwrotnie i jasne, bo to przez życie osobiste - przynajmniej by powiedział, że zaliczył faila , bo taka wymówka to wiesz, szczególnie po takich słowach jakie padły przed startem.

PT Flameeza. a ty sfailowales


powiedziales do mnie ze mnie nie chcecie bo razem z twardym(laczona postac) mamy taki sam online jak 1 osoba u was.


end po ty w waszym toku rozumowania.



////
Klan jako klan gra quitnela 1osoba Ty lolu jeden, koncze ta bezsensowna rozmowe bo sa ludzie i sa taborety. lol
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #395 dnia: Kwiecień 19, 2011, 07:02:24 pm »
Cytuj
<hahaha> - Ta Twoja ekspresja mnie wkurza, ale i tak jesteście carpetem.

Przypomnieć Ci jakim jesteś hipokrytą? jakoś jak siedziałeś na tsie na kanale mojego pt to mówiłeś jakie to Twoje pt nie jest low i że chcesz dołączyć.
Jakoś częściej Felek leżał na glebie niż ja gdy go spotykałem, no ale to nie moja wina, że składał się od Hella na skilla, a reszta jego cp paliła bsoe / uciekała.
No i ogólnie epicki człowiek, napawał się tym , że nikt nie wie czym gra naprawdę i pp to nie jego main, a wstawiając ss zrobił selfowned, więc gf. Tak zapowiadał , że zownią all i bmf quitną, a tymczasem jest odwrotnie i jasne, bo to przez życie osobiste - przynajmniej by powiedział, że zaliczył faila , bo taka wymówka to wiesz, szczególnie po takich słowach jakie padły przed startem.

A kto ci powiedział że hg odchodzi lol ? Ja poprostu nie będę grał z powodów osobistych i niemam zamiaru ci się dzieciaku tłumaczyć :), zwłaszcza ludzie z tb jak dla mnie nie powinni się tu wypowiadać bo tb to dno na exie.

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 99

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #396 dnia: Kwiecień 19, 2011, 07:05:07 pm »
Dobra dobra ale żeby nawet dla Remedy nie oddać wara  :shock: :oops:


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #397 dnia: Kwiecień 19, 2011, 07:06:39 pm »
Dobra dobra ale żeby nawet dla Remedy nie oddać wara  :shock: :oops:

Pisz do jessiego , jiggliego o wary ja nikomu warów nie stopowałem :) .

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 429

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #398 dnia: Kwiecień 19, 2011, 08:17:51 pm »
Cytuj
<hahaha> - Ta Twoja ekspresja mnie wkurza, ale i tak jesteście carpetem.

Przypomnieć Ci jakim jesteś hipokrytą? jakoś jak siedziałeś na tsie na kanale mojego pt to mówiłeś jakie to Twoje pt nie jest low i że chcesz dołączyć.
Jakoś częściej Felek leżał na glebie niż ja gdy go spotykałem, no ale to nie moja wina, że składał się od Hella na skilla, a reszta jego cp paliła bsoe / uciekała.
No i ogólnie epicki człowiek, napawał się tym , że nikt nie wie czym gra naprawdę i pp to nie jego main, a wstawiając ss zrobił selfowned, więc gf. Tak zapowiadał , że zownią all i bmf quitną, a tymczasem jest odwrotnie i jasne, bo to przez życie osobiste - przynajmniej by powiedział, że zaliczył faila , bo taka wymówka to wiesz, szczególnie po takich słowach jakie padły przed startem.

A kto ci powiedział że hg odchodzi lol ? Ja poprostu nie będę grał z powodów osobistych i niemam zamiaru ci się dzieciaku tłumaczyć :), zwłaszcza ludzie z tb jak dla mnie nie powinni się tu wypowiadać bo tb to dno na exie.
napisal bys ze twoj klan ssie.. nawet o aden baliscie sie walczyc a nie" quituje z powodow osobistych" ja slyszalem przed startem ze afli jechaliscie a bmfowi nie dacie rady? poprostu forum hero ig zero jestes i tyle :o


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 1

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #399 dnia: Kwiecień 19, 2011, 08:42:26 pm »
QQ sa juZ jakies vespersy?

Ja jedynie wczoraj na trade widziałem Vesper Earring
EU Retail - Franz - 2007-2009 - sold

01.04.2011 - L2Ex x5

81 EE - Sold