Witaj
Gość

Wątek: Epic Phail  (Przeczytany 122819 razy)

  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #450 dnia: Kwiecień 21, 2011, 12:45:41 pm »
Ale się spinacie lul, o wszystko.
Wczoraj, to znaczy to było już dzisiaj na 4s moje cp dostało od pt Aresa, są lepiej wyfarmieni to nas pocisnęli , tyle ^^
Jak dobrze spojrzałem to gz Ares Final Secretu.
Imo co odróżnia tych bmf co na nich ciągle jedziecie - oni nie palą bsoe jak party lidera HG, czy BK.
Pierwsza akcja - wpadamy w nich , robią bsoe. Potem podczas koxu w nas wpadają i leżymy i gdy znowu walczymy to w połowie bsoe, a pt BK to jak nasz dagger wpadł w ich sps'a to zaraz był party recall, więc też gf.
Felek przynajmniej walczył, Jigglypuff i jego party to tchóże, którzy w majesticach i DB boją się b grade z 2 boxami.

btw. od kiedy tchórz jest przez ż, a nie rz? oO

Aha, BK pali pr,y ? :D
rozumiem ze na wczorajszym pvp w fogu tez pr'a spaliliśmy ?
http://img696.imageshack.us/f/shot00104f.jpg/ ciekawe :D


  • Wiadomości: 297

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #451 dnia: Kwiecień 21, 2011, 12:49:58 pm »
co jak co ale ja juz 3 razy zaliczylem faila z frapsem nonstop rozlacza mi neta :D a co do pr to chyba kazdy pali jak nie ma mp to chyba jest normalne
http://www.own3d.tv/video/34485/This_is_ET

Mass PvP to tu zadne, na varce czy kolo goddard malo ludzi nie wiem gdzie te 2k... Chyba ze jest jakis battle ground o ktorym nie wiem.
prawie 8 lvl HB a ty szukasz pvp na varce czy kolo goddard


okej



HoN < LoL


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #452 dnia: Kwiecień 21, 2011, 01:04:57 pm »
Cytuj
Jeszcze 2 Mage CP do klanu(na razie jest 7CP) i zobaczymy kto będzie taki pro.

Co Ty porównujesz chłopczyku w early / mid game, pt DD do pt nuków? nie ośmieszaj się, poczekaj miesiąc, a te Twoje pt nuków będą śmierdziały, z resztą na każdym serwerze w późniejszym etapie gry nuki ssą.

Cytuj
Aha, BK pali pr,y ? :D
rozumiem ze na wczorajszym pvp w fogu tez pr'a spaliliśmy ?
http://img696.imageshack.us/f/shot00104f.jpg/ ciekawe :D

Nie mówię o Twoim pt, a tak ponadto co porównujesz? 81/82+ nuki vs 78/79 DD z 3 boxami? porównaj też eq, am z 150 atri vs common bizu a, gf. Pokazałbyś ten lvl i full vit jak Twoi koledzy, którym buffa widać ;] i tak padaliście, ale przy 3 ressach i noblach oraz mass rechargu to sobie można. Póki co gf, przynajmniej walczymy do końca, a nie jak reszta.

W dużej mierze TB przegrywa starcia teraz dlatego, że nie posiada praktycznie party nuków, które są najsilniejsze na takim etapie gry.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2011, 01:10:35 pm wysłana przez ArchonQQ »


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #453 dnia: Kwiecień 21, 2011, 01:24:22 pm »

Cytuj
Aha, BK pali pr,y ? :D
rozumiem ze na wczorajszym pvp w fogu tez pr'a spaliliśmy ?
http://img696.imageshack.us/f/shot00104f.jpg/ ciekawe :D

Nie mówię o Twoim pt, a tak ponadto co porównujesz? 81/82+ nuki vs 78/79 DD z 3 boxami? porównaj też eq, am z 150 atri vs common bizu a, gf. Pokazałbyś ten lvl i full vit jak Twoi koledzy, którym buffa widać ;] i tak padaliście, ale przy 3 ressach i noblach oraz mass rechargu to sobie można. Póki co gf, przynajmniej walczymy do końca, a nie jak reszta.

W dużej mierze TB przegrywa starcia teraz dlatego, że nie posiada praktycznie party nuków, które są najsilniejsze na takim etapie gry.

 atm jedynie pt Aresa jest w stanie nas wyjebać,  i jakoś nie płaczemy że mamy box pt czy cos w tym stylu. Tsude party tez nic ciekawet nie pokazuje.
To że macie 78/79 lvle i po 3 boxy świadczy tylko i wyłącznie o ogarze twojego pt, słaby online?? musisz boxowac? zrekrutuj nowych ludzi... nie masz mass recharge? zrekrutuj jakiegos random EE- zapewne ma wiekszy lvl od waszego. to samo ze sprzętem na tym etapie nie miec 3x 150 to tylko i wylacznie swiadczy ze byles tam 2gi moze 3ci raz... Zacznij wkońcu grać a nie tylko i wyłącznie napinka na forum i pozniej QQ ze nie macie lvli i sprzętu i boxowaniu. :D btw. dzieki za pkt z oly - pomysłowo kampic oly na bd'ku.
 nie gadaj tez ze jak mamy mass recharge to nie mozemy tego uzywac zeby uniknąc flame z Twojej strony. tak samo z PR'em - to są skille zeby je uzywac. chociaz pr'a my nie spalamy.

jak chcesz flamowac to chciaz zrob jakis dowod na to a nie wypisujesz glupoty w ktore i tak nikt nie wierz.

dalismy screena a ty kolejne wytlumaczenie. ciekawe co teraz napiszesz


Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #454 dnia: Kwiecień 21, 2011, 01:38:34 pm »
Cytuj
Jeszcze 2 Mage CP do klanu(na razie jest 7CP) i zobaczymy kto będzie taki pro.

Co Ty porównujesz chłopczyku w early / mid game, pt DD do pt nuków? nie ośmieszaj się, poczekaj miesiąc, a te Twoje pt nuków będą śmierdziały, z resztą na każdym serwerze w późniejszym etapie gry nuki ssą.

tym tekstem ty sie osmieszyles


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #455 dnia: Kwiecień 21, 2011, 01:47:04 pm »
Cytuj
To że macie 78/79 lvle i po 3 boxy świadczy tylko i wyłącznie o ogarze twojego pt, słaby online?? musisz boxowac? zrekrutuj nowych ludzi... nie masz mass recharge? zrekrutuj jakiegos random EE- zapewne ma wiekszy lvl od waszego.

Czy ja tu płaczę, że mam boxy albo moje pt nie gra 24/24? to Ty wstawiasz screen jak wygrałeś pvp, którego na obecnym etapie nie można było przegrać, ba - to że i tak padaliście przy tylu healach to nc. Osoby z mojego pt mają swoje życie i to, że ktoś afk, czy nie gra w danym momencie to nie powód żeby go wywalać. Jeżeli dla Ciebie online to wymiar ogaru to współczuje Tobie.
Dla czego grasz? dla dobrego towarzystwa, dla dobrej zabawy, czy dlatego,  że musisz grać, bo jesteś uzależniony, fapujesz przy fragu i ta gra to dla Ciebie wszystko? Ja Ci tylko wytłumaczyłem to, że nie ma się co podniecać screenami na tym etapie gry jak i poszczególnymi akcjami, ponieważ 90% zależy od farmy , a więc online i rozłożenia party, ale jak widać tego nie rozumiesz.
Nie widzę potrzeby zmiany party, ponieważ nie zależy mi na tej grze tak bardzo jak Tobie, że po 2 dniach nieobecności byś wyjeb** członka cp, bo przecież trzeba napierdalać. Nie zamieniłbym żadnej osoby z cp , w którym gram, ponieważ są to w porządku ludzie, z dobrym poczuciem humoru, z którymi dobrze spędza się czas wspólnie grając i nie napinam się o to, że ktoś ma większy lvl etc. To Twoje zdrowie, denerwuje mnie tylko to jak ktoś wstawia screeny, które nic nie pokazują, nic czym można było się zachwycać.
Pokonuje Cię pt Aresa? łał, popłakałeś się z tego powodu? nie, ja też nie.
Czy kiedykolwiek powiedziałem, że moje pt jest zajebiste i rozwala każdego? nie. Neguję tylko niektóre plotki o czyjejś zajebistości, bo przecież HG miało zownić serwer , a jak ich spotkam to palą bsoe ; o najeżdżaniu na bmf nie wspomnę, ale przecież wszystko to flame.

   
Cytuj
Co Ty porównujesz chłopczyku w early / mid game, pt DD do pt nuków? nie ośmieszaj się, poczekaj miesiąc, a te Twoje pt nuków będą śmierdziały, z resztą na każdym serwerze w późniejszym etapie gry nuki ssą.

tym tekstem ty sie osmieszyles

Z tego co wcześniej zauważyłem na tym forum to Ty się ośmieszasz i to wielokrotnie, ale nvm.
End game , DD -> Nuk i tyle.


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #456 dnia: Kwiecień 21, 2011, 01:49:50 pm »
na każdym etapie gry nuki są mocne

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #457 dnia: Kwiecień 21, 2011, 01:54:16 pm »
Cytuj
To że macie 78/79 lvle i po 3 boxy świadczy tylko i wyłącznie o ogarze twojego pt, słaby online?? musisz boxowac? zrekrutuj nowych ludzi... nie masz mass recharge? zrekrutuj jakiegos random EE- zapewne ma wiekszy lvl od waszego.

Czy ja tu płaczę, że mam boxy albo moje pt nie gra 24/24? to Ty wstawiasz screen jak wygrałeś pvp, którego na obecnym etapie nie można było przegrać, ba - to że i tak padaliście przy tylu healach to nc. Osoby z mojego pt mają swoje życie i to, że ktoś afk, czy nie gra w danym momencie to nie powód żeby go wywalać. Jeżeli dla Ciebie online to wymiar ogaru to współczuje Tobie.
Dla czego grasz? dla dobrego towarzystwa, dla dobrej zabawy, czy dlatego,  że musisz grać, bo jesteś uzależniony, fapujesz przy fragu i ta gra to dla Ciebie wszystko? Ja Ci tylko wytłumaczyłem to, że nie ma się co podniecać screenami na tym etapie gry jak i poszczególnymi akcjami, ponieważ 90% zależy od farmy , a więc online i rozłożenia party, ale jak widać tego nie rozumiesz.
Nie widzę potrzeby zmiany party, ponieważ nie zależy mi na tej grze tak bardzo jak Tobie, że po 2 dniach nieobecności byś -_-'** członka cp, bo przecież trzeba napierdalać. Nie zamieniłbym żadnej osoby z cp , w którym gram, ponieważ są to w porządku ludzie, z dobrym poczuciem humoru, z którymi dobrze spędza się czas wspólnie grając i nie napinam się o to, że ktoś ma większy lvl etc. To Twoje zdrowie, denerwuje mnie tylko to jak ktoś wstawia screeny, które nic nie pokazują, nic czym można było się zachwycać.
Pokonuje Cię pt Aresa? łał, popłakałeś się z tego powodu? nie, ja też nie.
Czy kiedykolwiek powiedziałem, że moje pt jest -_-' i rozwala każdego? nie. Neguję tylko niektóre plotki o czyjejś -_-'ści, bo przecież HG miało zownić serwer , a jak ich spotkam to palą bsoe ; o najeżdżaniu na bmf nie wspomnę, ale przecież wszystko to flame.

   
Cytuj
Co Ty porównujesz chłopczyku w early / mid game, pt DD do pt nuków? nie ośmieszaj się, poczekaj miesiąc, a te Twoje pt nuków będą śmierdziały, z resztą na każdym serwerze w późniejszym etapie gry nuki ssą.

tym tekstem ty sie osmieszyles

Z tego co wcześniej zauważyłem na tym forum to Ty się ośmieszasz i to wielokrotnie, ale nvm.
End game , DD -> Nuk i tyle.

Obydwoje się ośmieszacie.


Mass PvP to Range AoE


pt vs pt na early game przewagę nuki nad all
potem przewage maja dd nad nukami


ale na mass nadal nuki lepsze + nuki gruubo farmia i tez maja szanse, end.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #458 dnia: Kwiecień 21, 2011, 01:59:02 pm »
Ja cały czas mówię o party vs party, mass pvp to wiesz jak wygląda.
Nie będę już komentował pvp na tym etapie, miłej gry.


  • Wiadomości: 99

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #459 dnia: Kwiecień 21, 2011, 02:04:41 pm »
Hellsing proszę zmień ten podpis bo oczy bolą.Piszesz nie prawdę.Powtarzam nie jestem liderem RM i nie ze mną jest prowadzona konwersacja w screnie zamieszczonym w twoim podpisie.Bo to trochę wkurwiające jak ktoś pisze nie prawdę i tym się lansuje


Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #460 dnia: Kwiecień 21, 2011, 02:51:00 pm »

Z tego co wcześniej zauważyłem na tym forum to Ty się ośmieszasz i to wielokrotnie, ale nvm.
End game , DD -> Nuk i tyle.
to dobre nuker pt macie w TB, pogratulowac




Obydwoje się ośmieszacie.

-_- ' to nie ja gram z druga osoba na jednej postaci i co 2 dni mam innego consta


Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #461 dnia: Kwiecień 21, 2011, 03:00:27 pm »
btw nie wiedzialem ze na exie jest taki strong clam, nie wiem dlaczego wszyscy pisza o TB/BMF albo tym skundlonym HG jak takie dobre ziomki graja

http://www.youtube.com/watch?v=714DhNZM6qg


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: 0

  • Elektryk
Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #462 dnia: Kwiecień 21, 2011, 03:01:46 pm »

Z tego co wcześniej zauważyłem na tym forum to Ty się ośmieszasz i to wielokrotnie, ale nvm.
End game , DD -> Nuk i tyle.
to dobre nuker pt macie w TB, pogratulowac




Obydwoje się ośmieszacie.

-_- ' to nie ja gram z druga osoba na jednej postaci i co 2 dni mam innego consta
skad wiesz -_-' ze ma inne constans, skoro stare sie dogralo mzoe poprostu zmienil nazwe na bardziej epicką
DOTA 2 > DOTA 1
Cytat: Naito
Niestety żyję i mam się dobrze :P
:/

dont kaminzi


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #463 dnia: Kwiecień 21, 2011, 03:38:08 pm »
srogie pvp tam na screenie to sa tzw. masówki w wykonaniu bmf?


Nie to bylo bardziej to
i tak was konzet oneshotuje cwelu :)

//Acid -- 10% za obrazę.

 hahaha


Uploaded with ImageShack.us


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #464 dnia: Kwiecień 21, 2011, 03:49:17 pm »
duo moze zbierzesz to swoje pve party i ustawimy sie na jakies 9vs 9 ? :D


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #465 dnia: Kwiecień 21, 2011, 03:53:41 pm »
Obiecuje ze jak tylko znajdziemy drivera na healera i bdka to sie ustawimy  :) No chyba ze chcecie na juz zaraz to pisz na toluen ig.


Uploaded with ImageShack.us


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #466 dnia: Kwiecień 21, 2011, 03:57:30 pm »
Pm ig konzett jak będziecie mieli full sqad ;d
zeby pózniej nie było dramy , ze boxed pt ^^


  • Wiadomości: 50

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #467 dnia: Kwiecień 21, 2011, 04:28:59 pm »
phantom a moze ustawisz sie z moim pt? czy znow bedzie 10 sec pvp ? hahaha


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #468 dnia: Kwiecień 21, 2011, 04:57:40 pm »
phantom a moze ustawisz sie z moim pt? czy znow bedzie 10 sec pvp ? hahaha

http://www63.zippyshare.com/v/70132093/file.html znow chcesz sie -_-'ć na 2 szoty ? :D
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2011, 05:00:38 pm wysłana przez phantom »


  • Wiadomości: 96

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #469 dnia: Kwiecień 21, 2011, 05:16:53 pm »
maciek z klanu dobry dc set
Kto ma grochy niech da grochy, grochy kurwa bęc. Niech sypią się grochy, grochy kurwa bęc


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #470 dnia: Kwiecień 21, 2011, 05:52:28 pm »
phantom a moze ustawisz sie z moim pt? czy znow bedzie 10 sec pvp ? hahaha

http://www63.zippyshare.com/v/70132093/file.html znow chcesz sie -_-'ć na 2 szoty ? :D

ale masz powód do podniety jak pewno nawet full tts nie ma i resistów.
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #471 dnia: Kwiecień 21, 2011, 06:05:12 pm »
phantom a moze ustawisz sie z moim pt? czy znow bedzie 10 sec pvp ? hahaha

http://www63.zippyshare.com/v/70132093/file.html znow chcesz sie -_-'ć na 2 szoty ? :D

ale masz powód do podniety jak pewno nawet full tts nie ma i resistów.

who care?


  • Wiadomości: 50

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #472 dnia: Kwiecień 21, 2011, 06:13:02 pm »
CH buff+commony B/A ale co z tego jak mi na pmach twoje pt pisze ze macie B grade i walczycie przeciwko full s grade  hahaha?

widzisz phantom jestescie tak -_-' ze macie mnie(nas) na 2 hity a i tak to Wy skladacie sie w 10 sekund  hahaha
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2011, 06:37:17 pm wysłana przez iDanny »


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #473 dnia: Kwiecień 21, 2011, 07:56:13 pm »
Pewnie nie raz danny zloil paru z was na hita z masowki, tylko kto normalny robi takie screeny szczegolnie ze obok niego jest dywan klanowiczy  hahaha


Uploaded with ImageShack.us


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #474 dnia: Kwiecień 21, 2011, 08:08:56 pm »
Pewnie nie raz danny zloil paru z was na hita z masowki, tylko kto normalny robi takie screeny szczegolnie ze obok niego jest dywan klanowiczy  hahaha

gf na pi